Vitamíny popri snažilkovaniu

nikolet_89
15. nov 2013

Ahojte maminky tychto tem je tu urcite vela. Ale dnes som bola v lekarni doberam posledne 3 tabletky cize 3 dni HAK a uz nechceme brat, chceme sa pokusit o druhe babatko. Problem je, ze ked sme planovali prve dietatko brala som Calibrum baby plan. Dnes mi v lekarni povedali, ze uz ho neobjednavaju maju iba febion 800 coz mi pride dost drahy. Chcela by som sa teda spytat ake beriete vitaminy vy. Kupila som si zatial kyselinu listovu 800 90ks v baleni, je nieco coby ste mi odporucali vy ? Dakujem

ichbinich
15. nov 2013

@nikolet_89:
Teraz je najdolezitejsie ta kyselina listova. Ak sa stravujes pestro, tak v principe pocas snazilkovania pestra strava staci. Ja som tiez s vitaminmy zacala, az ked som mala dve ciarky na teste 😉 Dovtedy iba kyselinu listovu.
Tu v Rakusku maju v DMku vitaminy pre matky (tehotne a dojciace) od firmy Doppelherz. Tie su lacnejsie ako Femibion. Pri synovi som brala iba Femibion, pri dcere som potom presla na tie Doppelherz. Neskor som ale musela brat aj zelezo, ale to je aj tak na predpis.
Vsetko dobre!

nikolet_89
autor
15. nov 2013

@ichbinich dakujem no popozeram sa aj u nas v DM-ke teda aj ja som musela brat zelezo a magnezium pri dcerke 🙂

sylvia78
15. nov 2013

@nikolet_89 Ahoj, skus aj inu lekaren s tým Calibrumom, je to blbost, že ho neobjednavaju, teda mozno tam ho neobjednavaju, ale aj na nete v lekarnach ho maju a Dr. max tiez

nikolet_89
autor
15. nov 2013

@sylvia78 no popozeram sa urcite...mna to tiez zaskocilo...

m_ij_ka
15. nov 2013

@nikolet_89 ahoj, ja som užívala maternu spolu s kyselinou listovou

broskilinka
15. nov 2013

z lekarne urcite nic...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre