Vysadenie HAk a tehotenstvo

iwett4
30. aug 2018

Ahojte,potrebujem poradiť či má niekto podobnú skúsenosť. 7.augusta som dostala posledné krvácanie po vysadení antikoncepcie. Nové balenie som už brat nezačala,nakoľko plánujeme tehotenstvo..Kedy mám čakať ďalšiu MS teraz? Bolia ma vaječníky ,podbrušku,stále mi je zle. Mám dve deti tak podľa toho viem že sa cítim ako tehotná..test som si robila ale bol negatívny. Keďže netuším kedy vlastne dostane MS neviem či som si ho nerobila skoro...ďakujem

sasenka522
30. aug 2018

@iwett4 podla toho aký ste mali cyklus .. Ak mate pravidelný cyklus (21+7), mali by ste ju dostat az okolo 4-5. Septembra. A čo sa týka otehotnenia po vysadení hak, mne sa podarilo otehotnieť až na 3tí mesiac. 🙂 skúste ešte počkať a uvidíte že čo a ako 🙂

iwett4
autor
30. aug 2018

@sasenka522 s tabletkami to bolo po 21 dňoch...hak som brala dlhšie ale predtým to bolo pravidelne 28..len nechápem tie nevoľnosti..

sasenka522
30. aug 2018

@iwett4 No mne bolo po jej vysadení brutalne zle. Som šťastna že som otehotnela tak skoro lebo prva ms po vysadení čistá katastrofa a to som ju brala 3 roky. Ale aspoň už teraz viem že po pôrode na ňu nastupujem zas lebo život s ňou bol super. :D

matildaoravczova
30. aug 2018

Ja som brala hak vyše 10rokov a hneď po vysadeni som mala menstruaciu ako by sa nic nedialo,teda pravidelnu,akurát bolestivu.

iwett4
autor
30. aug 2018

@sasenka522 otehotnela si hneď po vysadení? Alebo si potom ešte dostala,?

iwett4
autor
30. aug 2018

@iwett4 nemyslim ale to prvé krvácanie po vysadeni

zuz02
30. aug 2018

Ja som vysadila, mala to krvácanie po dobrati tabletiek a hneď v tom prvom vysadenom cykle som otehotnela. Menzes som už potom nedostala. A ovulaciou som mala posunutu neskôr, lebo termín pôrodu podľa menzesu mi vyšiel skôr, ako bol potom reálny termín pôrodu. Aj počas tehu mi termín posúvali dvakrát na neskor. Ale tak to bolo u mňa, u teba to môže byť úplne inak.

matildaoravczova
30. aug 2018

@iwett4 tehotna nie som,ešte sme sa vtedy nesnazily,teraz je to rok cca co neberiem hak a mam pravidelný cyklus

sasenka522
30. aug 2018

Normalne som dostala dalsie 2 ms a na 3ti mesiac od vysadenia som uz nedostala a test po 2 a pol tyzdni od ovulacie ukazal 2 ciarky 🙂

iwett4
autor
30. aug 2018

Keď ste vysadili tiež vám bolo zle ?

iwett4
autor
30. aug 2018

@sasenka522 takže je možné že som si ten test robila skoro...

xeonela
31. aug 2018

Zienky, normalne vam zavidim ze ste po vysadeni antikoncepsie tak rychlo otehotneli. Mne sa z toho telo davalo do kopy dalsieho pol roka, no hrozne obdobie, cyklus mi to rozhadzalo a take mestruacne bolesti som mala ze som myslela ze to uz nedam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre