Z čoho môžem pri milovaní krvácať?

bec
11. dec 2006

ahojte, neviem tu najst nic podobne, tak zakladam temu. Snazilkujeme sa o babo, zatial neuspesne. Ale teraz sa mi stalo, ze som pri styku krvacala. NIe moc a stalo sa mi to prvykrat, ale neviem co to moze byt. Nemam ani som nemala ziadne bolesti a som tak asi v polovicke cyklu. Poradite?

lejla77
11. dec 2006

bec:
mne sa to stalo minuly mesiac. Ja som si myslela, ze to bola OVU. Tak neviem.

bec
autor
11. dec 2006

No tak pevne budem verit aj ja, strasne moc chceme babo. A vas vysledok je teraz aky?

lejla77
11. dec 2006

bec:
zatial neviem, dnes by som mala dostat mrchu - aspon podla predosleho cyklu, mam 32 den. A uz ma boli brucho ako pred mrchou. Takze asi nic ☹

lejla77
11. dec 2006

bec:
budem ti drzat palceky, asi ste sa trafili do OVU. 😉 Aspon mne to tu vtedy tak kocky vysvetlili.

bec
autor
11. dec 2006

Jeee, keby sme sa trafili by bolo super🙂)) Lebo zhodou okonlnosti sme vsetky ostatne predpoklady splnili🙂))))))

bec
autor
11. dec 2006

A ja Ti tiez drzim palceky, moc.

lejla77
11. dec 2006

bec:
ake predpoklady mas na mysli?

bec
autor
11. dec 2006

no drahy bol tyzden mimo, takze je predpoklad, ze informacia od neho bola "kvalitnejsia" ako keby sme boli cely cas spolu pred tym🙂

lejla77
11. dec 2006

bec:
aha 😉 Ak ovsem nefungovala samoobsluha 😀

bec
autor
11. dec 2006

no to neviem🙂

lejla77
11. dec 2006

😎

bec
autor
11. dec 2006

ako dlho sa snazite vy?

lejla77
11. dec 2006

my druhy mesiac a vy?

bec
autor
11. dec 2006

no my asi 6 mesiacov, ale nejako onztenzivnejsie asi 3 mesiace

elfa
9. feb 2007

Ahojte. Mne sa stalo presne to iste ako Bec vcera/dnes. Co mam robit? Este som dnes cez den spinila. Mam ist k lekarovi?

ikke
9. feb 2007

mozes mat ranku na krcku maternice. ak sa to stane raz, nemusi to byt nic vazne, ak sa to bude opakovat, za radu lekara nic nedas 😉

elfa
9. feb 2007

Mam trosku strach, lebo krvacanie po styku je jednym z priznakov rakoviny krcku.... 😒

ikke
9. feb 2007

ked mas strach, pomoze ti jedine lekar 😉
ale ak sa to stane naozaj iba raz, pripadne dvakrat, naozaj to moze byt iba ranka, trebars z pouzivania tamponov a pod.

susik77
9. feb 2007

Ahoj elfa. V mesiac, ked som otehotnela, som par dni po ovulacii slabunko krvacala. Moze to byt uhniezdov. miminka 🙂

elfa
9. feb 2007

Joooj,to by bolo super 😀

elfa
9. feb 2007

Asi teda budem kludna a vydrzim, ci sa to bude este opakovat.

alysea
9. feb 2007

Ahoj elfa, mne sa stalo to iste co susik77 a tiez som uz myslela na kadejake zle veci a ked sa objavili dve palicky to bolo radosti.Mysli pozitivne 😉

elfa
9. feb 2007

Dakujem za povzbudenia 😵

susik77
10. feb 2007

baby, mne sa to stalo uz dvakrat ( v prvom pripade sme o mimi v 8.tyzdni prisli), ale teraz uz som vedela, ze to je znamenie, tak som hned 1.den, ako som mala dostat menstruaciu testovala a bol test pozitivny ( ale ten citilejsi - znacka GS

elfa
10. feb 2007

Bohuzial, mne to krvacanie pokracuje aj na dalsi den. Nie je to silne, ale neviem, co sa deje 😨

susik77
10. feb 2007

moze to byt aj porucha cyklu- vacsinou to byva, ked je nedostatoc.cinnost zlteho telieska - naozaj najlepsie si je skocit na gyndu a urobia ti hormonalny profil

elfa
10. feb 2007

To uz mam za sebou. Vraj vsetko ok. Uvidim ako to bude pokracovat 🙄
Ach, keby som vedela... co sa deje 😖

susik77
10. feb 2007

tak mozno fakt tehu 🙂 A kedy Ti robili ten hormon.profil?

susik77
10. feb 2007

a mas to 1.krat, alebo si to uz mavala predtym?

elfa
10. feb 2007

Hormon. profil tak cca pred rokom /alebo uz to boli dva?/ presne si nepamam.
A ano, mam to prvy krat. Preto som z toho taka "mimo"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre