Začať, či nezačať snažilkovať?

medulienka88
20. jún 2012

Ahojte babulky 🙂..som tu nova, stranku poznam uz dlhsie ale az teraz som sa odhodlala zaregistrovat, pretoze by som vas chcela poprosit o vas nazor, kedze sama sa neviem na isto rozhodnut :/ a mozno po precitani vasich rad sa mi rozhodovanie stane lahsim 🙂..Situacia je taka ze mam 24 rokov, s priatelom (28) som uz skoro 4 roky. On pracuje ( podnika) taze z jeho strany je staly prijem, problem je ale v tom ze ja studujem medicinu do konca mi chybaju este dva roky a potom ma cakaju atestacie atd, ale poslednu dobu mam neuveritelnu tuzbu po babetku. S priatelom sme sa o tom dost bavili, a on je aj za, len problem je v tom, ze ci to budeme zvladat. Aj po financnej stranke aj koli tomu ze by ma cakali statnice s malym babetkom. Zatial spolu ani nebyvame, mohla by som ist ale byvat ku priatelovi a jeho rodicom, lenze obidvaja sme toho nazoru ze chceme byvat sami. Tak chcela by som vas poprosit o vas nazor, co by ste robili vy v mojej situacii alebo ci ste nieco podobne zazili a ako ste sa rozhodli. Ci radsej pockat, dokoncit si skolu, zacat robit, zabezpecit byvanie ( co by bez velkej hypoteky urcite neslo) alebo ist do toho uz teraz s tym ze sa to nejak zlvadne a na nas vysnivany domcek si trosku pockame. Ja sama mam momentalne zmiesane stavy, lebo by som aj velmi chcela babetko, ved uz je aj vek na to, a kedze studujem medicinu na kazdom kroku vidim choroby, problemy s pocatim atd taze toho sa bojim najviac, kebyze som to odlozila, aj si myslim ze vsetko sa da zvladnut ak clovek chce...ale na druhej strane ma brzdi to ze by sme chceli vlastne byvanie, ze este nezarabam a boli by sme odkazani len na priatelov plat a ci si vobec najdem miesto v nemocnici ked budem mat male dieta :/...dakujem velmi pekne za vase nazory 🙂...pekny dnik

marecek1
21. jún 2012

@romy31
@medulienka88 medicína sa dá zvládnuť aj s detičkami - moja kamarátka je toho dôkazom, a má detičky 2. tak to chcela - po deťoch túžila, mala ich počas štúdia, teraz ju čakajú atestácie + prax, má však obrovskú pomoc od svojej maminy, tá sa jej o deti starala. takže jej sa jej sen - stať sa lekárkou a mať popritom aj detičky skôr, splnil - bez pomoci u maminy /u ktorej s detičkami bývajú/ by to však šlo určite omnoho, omnoho ťažšie.

simonk_a101
13. júl 2012

@medulienka88 ja by som to neriesila... neviem ako sa chranite... ale niekto sa predsa snazi aj 3-4 roky a nic... takze podla mna ak by ste dieta prijali normalne, a mas taku tuzbu, tak len jednoducho sa prestante chranit, a ak to nahodou vyjde budete len radi. A neboj sa! zvladnes to aj s deitatom, nebudes prva ani posledna a s bavyanim sa nejak poriesi 🙂) ja by som tiez necakala . . .

jarmila82
26. júl 2012

Ahojte.v 6tt som začala krvácať a 30.4 2012 mi urobili kyretáž.Už som mala 2krát menštruáciu a uz sme sa začali snažiť znovu otehotnieť.Asi 3 dni ma boli brucho ako pri menzese. Najkor som si myslela ze to bude nejaká brušná viroza,ale asi nie.lebo nezvraciam, nehnačkujem, teplotu nemám,kyselinu nemám,len ma boli brucho .nemožem byt tehotná a brucho ma boli ako keby som v tomto čase mala mať povodne menzes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre