Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

maria.martin
28. feb 2010

Ahojte! no my takisto plánujeme v lete 🙂 v auguste to bude rok od svadby...no tak v lete tomu necháme voľný priebeh a budeme dúfať že sa rýchlo zadarí 🙂
Možno to je šialene,ale aj ked som ešte netehulka,už mám na 100% vybratý kočík 😅 bude to Brio Go,a ked budem tehulka,už sa len rozhodne pre farebnu kombinaciu.Pomaličky sa začínam pripravovať na to,že o pár mesiacov sa začneme snažiť o mrnuska,takže chcem trošku skorigoať váhu a podobne..fajčiť nefajčím a alkohol...no ked tak sem tam poharik vína-aj to možno raz do mesiaca 😉 takže fajn,no viem že ten čas ubehne ako voda a už tu bude leto a velmi sa na to tešíme 🙂 manžel dokonca viac než ja-teda ten by už aj hned 😉 buduce tehulky držím Vám všetkým palčeky aby to vyšlo 🙂

nevestinka2010
28. feb 2010

ahojte!
vitame maria.martin
azer> tezko rict, bude to asi ovu a nebo dostanes ms o dost driv nez cekas
podle teploty to nepoznas, to jestli si mela o 0,1 vic nehraje zadnou roli a i s tou nejnizsi teplotou je to individualni, nekdo ji ma nejnizsi v den ovu, nekdo den pred...
je dobre, ze se pozorujes, ale pokud nemas nejake velke krece tak bych na gyn nechodila...
tak se mejte

maria.martin
28. feb 2010

nevestinka2010,dakujem za privítanie 🙂 som veľmi rada že som našla takúto tému a dúfam že sa nám všetkým splnia naše očakávania od leta 2010 a v roku 2011 sa nám narodia zdravé detičky 😵

kathrin17
28. feb 2010

maria.martin vitaj medzi nami....snazilkami a polosnazilkami 🙂

Ja uz tiez vyberam vsetko mozne a o mrnuska uz sa snazime teraz, chcem mat predstih pred vami 😀 😀

Uvidime, kedy nam ta krasna sprava vyjde 🙂 velmi sa na to tesime 🙂

vilo
1. mar 2010

Ahoj hoky, všechny zdravím po delší době 🙂
Adélka byla trochu nemocná tak nebyl moc čas a já taky trochu běhám po doktorech. Včera jsem byla na Avatarovi a bylo to moc hezký, jsem zvědavá jestli bude i dvojka.
Bazální teplotu asi taky začnu meřit, ale spíš ze zvědavosti jak po porodu funguju. Mám radost, protože jsem to už konečně dostala, po vysazení prášků za 4 týdny. Byly to docela nervy, ale teď už to snad bude v pohodě.
Doufám, že mi nic důležitého neuniklo, nebo je tu nějaká další těhulka?

kathrin17
1. mar 2010

vilo...ahojcek my sme spolu este nepisali 🙂

Tehulka tu tusim nepribudla ziadna, ale dufam, ze coskoro daka pribudne 🙂 a dakedy dame aj take stretko s nasimi pokladmi 🙂

pampeliska1
1. mar 2010

Ahoj holky, zdravím všechny po víkendu. Já jsem byla přes víkend pryč - byli jsme tady s dětičkama od nás na takový víkendový mini tábor..bylo to docela fajn, i když jsem se moc nevyspala 🙂
Jinak BT se snažím měřit, i když teď o víkendu jsem neměřila, protože jsem jaksi neměla možnost..

Swiete: já jsem zatím žádný problém neřešila, tak snad mám prolaktin a všechno ostatní OK, ale je tady na to přímo téma, kdyby ses chtěla mrknout..

Pavlinka: tak to je fajn,že je srdíčko OK a že s těhotenstvím nebudeš mít problém.. Kámoška má taky srdeční vadu a když jsme se kdysi o tom bavily, tak jí říkali, že těhotenství bude velký nápor.. ☹

Maria.martin: vítej mezi námi 😉 Na ten kočárek Brio jsem se taky dívala, je na něm dobré, že vypadá takový prostorný, ale mě se moc nelíbí ten podvozek..ta malá přední kolečka.. Já ještě vybraný nemám 😀

kathrin17
1. mar 2010

pampeliska1...normalne ti ten vikend zavidim...urcite muselo byt super 🙂 i ked narocne, ale podla mna, taketo vypadnutie z reality je super...brala by som...

my sme stravili vikind doma, lebo mm bol taky unaveny, ze nebol nicoho schopny, kedze fandil Slovensku v hokeji a potom bol uplne nemozny, len lezal na gauci a hotofka 🙂 strasne s chlapmi 🙂

pampeliska1
1. mar 2010

Kathrin: jojo, bylo to fajn..sice trošku blázinec, protože jsme měli víc dětí než normálně, ale přežili jsme všichni, tak je to dobré 🙂 Jezdíváme s nima i každé léto na týdenní tábor, letos ale nevim, jak mi to vyjde, protože mám nastupovat do práce 🙄 No ten váš hokej s Finama mě docela mrzel..jak jsme vypadli, tak jsem fandila vám..škoda 😔

maria.martin
1. mar 2010

pampeliska-no mne sa najprv takisto na prvy pohlad nepačil podvozok,ale babeny tu na fore čo ho maju a píšu o nom,tak že uplne je super-a vraj aj do menšieho terenu že je odpruženy aj do snehu a na nerovnosti..ale hlavne sa mi páčil preto že je taky väčší pre babeno-nie ako niektore-napr.quinny buzz-ma ho znama a no teda do tej športovej ledva nasačkuje 8 mesačne dieťa..ale tak kolko ludi tolko chutí...brio je taky original a trošku nezvyčajni než ostatne,možno aj preto si ma získal,ale tak hlavne tym že je ,,prostorny" a na podvozok som si zvykla 😅 dokonca sa mi už velmi páči 😀 ale vravím že každemu sa páči niečo ine...tak to má byť 😉
no čo sa hokeju týka...ach jo,no ale keby mal hokej len 2 tretiny-tak mame bronz 😅 čo už..... ☹
príjemný slnečný den všetkým! 😉

pampeliska1
1. mar 2010

Maria: tak už jsi v tabulce taky 😉 Jasné, máš pravdu, kdyby se všem líbilo to stejné, tak by to byla nuda 🙂 O tom Quinny jsem četla, že je malý, ale že ani do sportovní verze se jí dítě nevleze, tak to je fakt na prd.. No mě se docela líbí X-lander, i když tam je prý nějaké nedomyšlené polohování sportovní verze, tak nevím.. spíš se mi líbí ty se třema kolečkama, i když jsem zase četla, že je to nestabilní..tak já nevím no 😀 Až to bude aktuální, tak se poptám po kámoškách, jaké mají zkušenosti a rozhodnu se.. taky asi bude rozhodující cena..nechci kočár za 20 tisíc a víc.. No už aby to bylo! 😀 😀

maria.martin
1. mar 2010

pampeliska-no veru,už aby to bolo 😀
Snád vianoce už všetky tu,strávime ako tehulky 😀
Aj mne sa páčili trjkolesove,ale niak som od nich upustila-potom sa mi páčili také kde su dve kolesa pri sebe v strede..ale tak,zatial u mna boduje z technickej stranky brio...no už sa teším ked to všetko bude aktualne 😀 joooj si viem predstaviť že ked už budem tehu a kočik bude doma,aky bude odomna obchytaný 😀 pokym neporodím 😀 alebo babenky vy ste v tomto poverčive a kočik nebudete mať do pôrodu doma?no niektore su až tak poverčive že kočik kupuju až po narodení-to by som ja nedokazala... 😀 ja už v 5.mesiace začnem okukovať 😅 Kočik je hlavne pre dieťa,tak musime pozerať aby jemu bolo pohodlne a nie aby sme my boli uplne in a bol to kočik z vesmiru..no hej pampeliska to jej dieťa ma len 8 mesiacov a nie je ani velke... ☹ je z toho sklamana a pokukuje po inom-ale to je asi aj tým že tam ma aj fusak a je zima,v lete by to bolo asi iné...ale aj vanička nebola z najväčšich u quinny buzz-ale to je skôr imidžovy kočik do nakupnych centier..

kinsli
1. mar 2010

Hlásím se jako " snad další těhulka " 😀 😀 😀
Zatím 100% nevím ale st-ne mě bolelo v podbříšku a dnes od rána je mi kvalitně špatně 😖

To ale nic neznamená 😉 potvrzené to budu mít až tak za týden 😉
Tak dám určitě vědět 😀

Jinak první den v práci super 😵 😵

kathrin17
1. mar 2010

kinsli...no teda ak by to tak bolo, tak zelam vsetko len to najlepsie a prijemne tehulkovanie....som teda veeeeelmi zvedava, ako dopadnes....potom nas okamzite musis informovat 😀

ja chcem byt dalsiaaaaaa 😀

pavlinka777
1. mar 2010

kinsli: Jů, bezva, že by napoprvé? 😉

maria.martin: Ahojky. Teda já kočárky ještě vůbec neřeším, zatím jsem to vůbec nezkoumala, tak vidím rozdíly jen tom že některé mají 3 kolečka a jiné 4 - já chci určitě 4 a pak barvy, některé jsou fakt nádherné, určitě nějaký barevný, aby byl na přechodu vidět- červený, zelený nebo oranžový.. 🙂

pampeliska1: Já mám jen malinkatou srdeční vadu, zjistili mi to před rokem, žádné omezení jinak nemám, jen nesmím přecházet nemoci a chodit tam každý rok na kontrolu. Bála jsem se jestli nebude nějaké riziko to těhotenství,tak mám radost že ne. 🙂

kathrin17: Škoda s hokejem. To ten můj je v tomto úplný opak, nesleduje vůbec žádný sport, ani olympiádu, nemá to vyloženě rád 😀, a byl na mě naštvaný, že jsem ho o půl noci nechtěně vzbudila když jsem fandila Sáblíkové 😀

To je krásný to sluníčko venku, až na ten vítr, už aby bylo pořádně teplo 😉 Vždycky se těším na léto a tento rok ještě víc-až budem snažílkovat 😉

maria.martin
1. mar 2010

pavlinka777,no viem je to asi šialene že už teraz som rozhodnuta pre typ kočika 😅 ale bolo obdobie kedy sme tomu nechavali volny priebeh a pár testikov vyskušali-no vtedy nam to nevyšlo ale ja som ani tak po kočikoch moc nepokukovala,len okolo mna sa zrazu začali rodiť deti,tá mala taký,druha zasa taký kočik-jedna quinny,druha concord,dalšia austin colleto.., a tento Brio som videla raz v meste,uputal ma a niak som si o nom všetko pozisťovala a aspon pre mna je č.1...už ma to par mesiacov drží,no uvidim či aj ked budem tehulka-juuuj už aby to bolo...detičky su určite zmyslom života a naplnia naše životy radosťou a ešte väčšiou láskou..manžel chce byť tatinom už veeelmi dlho..tak snad tento rok sa nam zadarí 😕
Kinsli-držím palčeky aby to dopadlo podla tvojich očakávaní a bola s teba tehuľka 😉

pavlinka777
1. mar 2010

maria.martin: Vůbec to není šílené 😉 To mám taky tak, vidím smysl života v tom, mít děti, předat jim své geny a nejen to, prostě žít v nich dál, asi mi rozumíte..
Ty jsi mlaďoučká 21, kolik je let manželovi, že chce být tatínkem už dlouho? Přijde mi, že většinou je to spíš naopak, teda aspoň u nás je to tak, že já jsem ta iniciátorka 😉 , kdyby to záleželo jen na mě, tak už jsem možná těhotná 😉, ale to se nedá někoho do toho nutit, tak jsme se dohodli na snažení v létě 🙂

maria.martin
1. mar 2010

No aj ja sa divím že ked sme aj v meste a vidí niekde prcka,tak už šťucha a žiaria mu očka že aj on chce ☹
no jemu je 31..hej každy mi vraví aka som mlada..no ale tak...cítim sa zodpovedna,vela neprijemnosti som si už zažila a jasnačka že som planovala že do 30tky času dosť,ale tak človek mieni.....a kedže ma manžel 31 tak už najvyši čas... 😅

maria.martin
1. mar 2010

no pavlinka,on chcel už 3 roky dozadu bábo-jemu vtedy bolo 28 ale tak mne bolo 18 a končila som školu..takže po 3rokoch šťuchania sa už snád dočká 😉 a ja deti zbožnujem a už dlho my tá myšlienka ležala v hlave...ked by sa nam to aj tento rok zadarilo,narodilo by sa mi to ako 22 ročnej a ja osobne si myslim že to neni exta nízky vek na dieťa s manželom o 10 rokom starším...extremy su podla mna 15,16,17 ročné deti z rovesnikmi...ale tak zaleži od oboch,samozreejme dieťa si nesmie vydupať len jeden z dvojice 😕 a ty sa snžíš o prvé dieťatko?

kinsli
1. mar 2010

Ahojky holky moc děkuji, určitě dáme vědět 😉 Testnu se tak v pátek, teď jsem 6 DPO tak si myslím, že by ještě test nic neukázal, ale každý druhý den by se měla hladina HCG dvojnásobit takže v pátek už by něco vyjít mělo 😉

maria.martin
1. mar 2010

kinsli v piatok na teba všetky myslíme a držíme palšeky aby sa na testiku ukázala kolajnička 😉

pavlinka777
1. mar 2010

maria.martin: Já to myslela dobře že jsi mladá, však to je fajn, nad 20 je to úplně v pohodě. 🙂 Však každý to má jinak, já třeba až tak poslední rok po tom toužím, co jsem dostudovala a je konečně s kým 🙂 A když je tvému 31 tak to je teprv v pohodě 🙂 To máte věkový rozdíl skoro jako my, my jsme o 9 let 😉 Můj má už 35, nejvyšší čas 🙂
Jj, o první se budeme snažit, od června 🙂
kinsli: Tak ať jsou // 🙂

jika80
1. mar 2010

kinsli - mne ukazalo celkom peknu ciarku v 12 dpo, ale kopec babam uz v 10, takze moc moc drzim palceky 😉

kinsli
1. mar 2010

Holky moc děkuji 🙂 Já u Kačenky testovala myslím 12 DPO a to už byla fakt tlustice 😀 😀 😀
V pátek to bude 10 DPO tak uvidíme 😉

Jinak jsme se snažili po, ut a ovu byla co jsem postřehla od středy od odpoledne a končila někdy ve čtvrtek večer 😉

kinsli
1. mar 2010

Večer hodím na rajče fotky z víkendu a hodím Vám odkaz 🙂

maria.martin
1. mar 2010

pavlinka jasnačka,viem že si to nemyslela zle 😉 no a druhe babeno bude až niekedy pred 30tkou asi...no ved uvidime,človek mieni život (pan boh) mení... 😅 aale tak dufam že tento rok sa na nas usmeje šťastičko a o rok už z kočíka drbček 😵
Tak vám držím palčeky aby vianoce už bol drobček v brušku 😉

maria.martin
1. mar 2010

preboha babenky teraz to po sebe čítam...TO O ROK Už Z KOčIKA _DROBčEK_!!!niak mi "o" vypadlo,ale vy ste si určite domysleli...

pampeliska1
1. mar 2010

Maria: no mě celkově pověry připadají šílené, mám pocit, že tomu někteří lidi pak podřizují svůj život a to mi přijde trošku divné věřit tomu, že když je pátek 13., že budu mít smůlu.. Ale nechci se nikoho dotknout..každý asi věří něčemu..No a tím chci říct (abych se k tomu konečně dostala 😀 ), že kočárek nebudu dávat k nikomu do úschovy před narozením, prostě ho budu mít někde doma, ale někde abych na něho neviděla každý den, aby se mi neohleděl 😀 😀 Jinak si myslím, že v 21 mít dítě je úplně v klidu..záleží na každém jak to cítí a když je manžel o 10 let starší, tak je to úplně v pořádku..Aspoň budeš mladá mamina a ve 40 budeš ještě mladá a už budeš mít třeba dospělé dítě.. Mě je 23 a už bych taky děti chtěla, mimojiné i z tohoto důvodu.. 😉

Kinsli: jůůů, já jsem tak napjatá, myslela jsem na tebe už dneska, jak jste asi dopadli 🙂)

My jsme byli dneska s manžílkem vybírat pro něj dioptrické brýle, nějak špatně vidí, má ale jenom sotva 1 dioptrii. Vybrali jsme takové docela výrazné, tak už se těším, jak je bude nosit..Straaašně se mi líbí chlapi v brýlích, jsem na to úplně úchylná 😀
Přeju pěkný večer, zatím papá E.

pampeliska1
1. mar 2010

Maria: dobrý překlep, já jsem si toho ani nevšimla 😀 😀

pampeliska1
1. mar 2010

Maria: jo a ještě jak jsi psala o těch kočárkoch, tak zrovna ten Colleto Austin 3 se mi moc líbí..je za dobrou cenu a hezký.. No uvidíme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre