Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

pampeliska1
6. apr 2010

Hribek: koukla jsem do tvého alba a co tam nevidím? 🙂 Snad bude čárečka sílit, tak sem pak písni, jak jsi dopadla!

berunka
13. apr 2010

ahojky holky tak se opet ukazuju,je to ted s malou nejakej ficak.jak se dari?koukam,ze uz tu mame pvni vlastovky s testikama to je super.

kasparci
4. máj 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Moc gratuluju budoucím maminám - jen podle toho ryhlého prolítnutí, myslím, že už tu nějaké jsou. A jak jste na tom Vy ostatní? Já už se nemůžu dočkat!!!

rurunka
5. máj 2010

Ahoj holky. Tak jsemse zas po dlouhé odmlce rozhodla za Váma zajít. U nás to s tím začátkem snažení pořád vypadalo špatně, ale teď se snad začne vše otáčet k lepšímu. Konečně mám přislíbenou práci, tak snad pak pořeším brzy bydlení a to snažení snad stihnu v létě začít nebo nejpozději na podzim. Hrozně moc bych už miminko chtěla a i doktor mi to doporučil kvůli zdravotním problémům, které mám. No snad to vyjde a to zdraví mi neudělá větší čáru přes rozpočet než s doktorem doufáme. Během několika měsíců totiž jdu na testy na HPV...

evitkamalicka
autor
14. máj 2010

ahoj babulky, ako sa mate?

wikira
14. júl 2010

Ahojte baby, neviem, či sem ešte chodíte, keďže posledný príspevok tu vidím v deň mojich 26 narodenín 🙂 ale rada by som sa k Vám pridala. Tento mesiac sme sa prvý krát začali snažiť, takže uvidím ako dlho to potrvá 🙂

bubinovci
19. júl 2010

Ahojte, my sme sa teraz 3.7.2010 zobrali 🙂 Antikoncepciu už som vysadila, tak uvidíme kedy sa zadarí 🙂 Nebudeme to siliť, zatiaľ to necháme na náhodu. Povedali sme si, že ak sa zadarí tak budeme radi, ale nikam sa zatiaľ neponáhľame.

nevestinka2010
20. júl 2010

@wikira
@bubinovci
ahojte! no my (co jsme tu nedockave dlouho 😅) sme se tak trochu separovaly do soukrome diskuze, ale kdyz to tu ted ozilo, tak je to fajn
tak vam preji at se vam zadari jak si prejete
my jsme tomu taky nechali volny prubeh po svatbe a sup, hned prvni cyklus to vyslo, snad bude vse v poho 😵
tak hodne stesticka 😉

wikira
20. júl 2010

@bubinovci ahoj, tak blahoželám k zmene stavu slobodná na vydatá a dúfam, že sa nám obom zadarí aj zmena stavu na tehu 🙂

@nevestinka2010 ahoj, tak to ste mali šťastie 🙂 my sme sa ešte len začali snažiť, takže tiež zatiaľ nechávame voľný priebeh 🙂

zumpa
23. júl 2010

ahojte.. takze som tu nova... ako sa mate? akurat sme sa s manzelom rozhodli, ze sa zacneme snazit o babo takze som zvedava.. mate nejake triky?? 🙂)

nevestinka2010
23. júl 2010

@zumpa > ahojky, kdyz uz jedno dite mate tak asi vite jak na to, ne? 😀
u nas to prislo okamzite, takze na zadne triky nedoslo 😉
tak at se dari!

zumpa
23. júl 2010

diki.... mno prve sa hned podarilo a druhe nechce a nechce 😒

chrobulka
23. júl 2010

ahojte, mozem sa pridat?

😀

nevestinka2010
23. júl 2010

@zumpa > to pujde! jak dlouho?
chrobulka> jasne

zumpa
23. júl 2010

@nevestinka2010 no prve sme hned asi po 2 mesiacoch a druhe skusame zatial pol roka a nic.. ale som si kupila nejake vitaminy tak uvidime co a ako 🙂

betina1984
23. júl 2010

zumpa, ani neviem ako sa volajú. Je ich tam 5 v 1, stáli tuším okolo 3 Eur.

zumpa
23. júl 2010

betina 1984, aha vsak nevadi a daj vewdiet ci to pomohlo 🙂)

rabiva
24. júl 2010

🙂 tak rekreačne sa pridávam aj ja 😵

rabiva
24. júl 2010

🙂 tak rekreačne sa pridávam aj ja 😵 snad aj s fotkou 😝

betina1984
25. júl 2010

zumpa, kukala som ten test, volá sa Women Secret "Right Time", stál 3,80 Eur a je ich tam 5 kusov.

chrobulka
25. júl 2010

dakujem za prijatie... 😉

@rabiva tiez to beriete "sportovo"?
lebo ja sice nemozem povedat, ze sa nejak specialne sledujem a snazime sa cielene. verim, ze to vyjde aj bez nejakych komplikacii...

rabiva
25. júl 2010

chrobulka - jj tak tak sportovo, co ma byt bude, zatial si to uzivame 😵 ak to nevyjde, nevadi, mam uz 1krasnu sikovnu dcerku a som za nu vdacna 😉

chrobulka
25. júl 2010

my sme spolu s priatelom len nieco vyse roka... ale mame isty vek a skusenosti a sme si isti, ze chceme byt rodicmi.
najprv sme ale potrebovali vyriesit bytovu otazku, ktora sa vyriesila tento tyzden a budeme mat teraz uplne ciste svedomie, ak sa zadari... verim, ze to nebude dlho trvat a dockame sa vsetky, co chodime do tejto temy 😀

rabiva
25. júl 2010

😉 tak to je super, urcite je fajn, mat k rodicovstvu zodpovednejsi pristup a zariadit si hlavne byvanie ako to riesit ked uz je drobec na ceste - moze to priniest zbytocne stresy 😕
tak aj ja drzim palce nech sa vam zadari a coskoro sa vytesujes s // 😵

chrobulka
25. júl 2010

velmi pekne dakujem.
ja to prajem kazdej z nas, co sme tu 😀

jitkakarolina1
26. júl 2010

Ahojky je tady někdo?

smajka
26. júl 2010

ahojte. my tiez skusame dalsie mimi. mame krasneho synceka, ktory mal v maji 2 rocky a tuzime aby mu pribudla sestricka. teda aj bracek by nevadil, ale idealne by bolo diavcatko. prvy krat nam trvalo asi 8 mesiacov, kym som otehotnela, dufam, ze teraz to pojde rychlejsie. plan je,aby sa mimi narodilo na jar-tak april,maj,jun - to bude mat maly 3 rocky. snad nam to vyjde,ale samozrejme neva, ak to nebude na jar. 🙂))))

dankadina
26. júl 2010

Ahoj @smajka my sme rovnaky prípad xixi, my máme dievčatko v maji malo dva roky , ale teraz chceme pre nu braceka a ked bude sestrička tak bude mat tato babinec už skusame od začiatku roka, tehu sme už boli ale nepodarilo sa ☹ , tak skusame dalej 🙂

smajka
26. júl 2010

ahoj dankadina , tak to je fajn pocit vediet, ze je niekto na tom podobne ako my. 🙂. mrzi ma ze vam to uz raz nevyslo, neviem si ani predstavit, cim si si presla. ale super ze skusate dalej. veris na tie metody, ako dosiahnut chlapca,alebo dievca? ja vobec, tak to nechavame prirodne...
my sme zacali este len v juli, tak to moc neriesime. pri prvom som to moc prezivala a stresovala sa,ked nam to nevychadzalo. teraz ked uz mame malickeho, tak to berieme bud - alebo. x

dancicka
26. júl 2010

ahoj holky, to jsem tak ráda, že v tom nejsem sama..... že nás je TOLIK 😵 .. že jsou tu prima rady, hodné ruce, co pohladí,k když se Vám chce brečet ...
Stále čekám na ty triky, jak miminko ne počít (to nám jde 🙂), ale udržet - to už je horší 😒
Díky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre