Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zase nič, nedarí sa nám

podkolienka951
19. dec 2014

Nejako sa nám nedari ☹. Poradte prosím.

pupavka123
19. dec 2014

Vypni,uvolni sa a hlavne sa na to nesustred 🙂

jjanulkaa3
19. dec 2014

Presne tak, netreba na to myslieť. Keď sme sa mi snažili otehotnieť, myslela som na to pri každom pokuse, ako náhle som na to prestala myslieť tak sa podarilo 😉

elizita
19. dec 2014

ked sa budes takto trapit s kazdym negativnym testom a sexovat za ucelom robenia dietata, tak ti to asi velmi nepomoze... 😒 @pupavka123 ti dobre radi

applede
19. dec 2014

presne tak....lacit na "pilu" sa moc neoplaca...aj ked je to tazke ak babo velmi chcete....

katuskamala
19. dec 2014

no niekedy nemyslenie nestaci... ak je problem, treba ho riesit... je velmi vela pripadov, kedy aj podla lekarov takmer neplodni ludia počali prirodzene, no aj takych, co nie... a mohli nemysliet kolko chceli... neviem ako
@pupavka123
@jjanulkaa3
@applede
@elizita
vas baby obdivujem, ze ste prestali "mysliet".... ja na to prirodzene myslim, lebo to chcem, netlačím na to a sex si užívam... a nepomaha...

delirose
19. dec 2014

skúste to pred plodnými dňami...aj my sme sa snažili, nič, potom sme sa nesnažili, opili sa( ja vôbec nikdy nepijem, mala som 2dc vína), vybláznili a podarilo sa 🙂 poradila som to aj známemu čo sa tri roky snažia a tiež to vyšlo 🙂 nehovorím, že je to na 100%, ale skúsiť to môžete 🙂

belllinka
19. dec 2014

@podkolienka951 Mne sa zda, ze tam je slaby duch

jjanulkaa3
19. dec 2014

@katuskamala Proste som si povedala kedy to má prísť vtedy to príde...samozrejme keď sa dlhšie nedarí tak treba to od sledovať z akých dôvodov sa nedarí...aj pre ten svoj vnútorný kľud 🙂

inka04
19. dec 2014

@belllinka Ja tam tiež vidím ducha, ale to ešte nič nemusí znamenať... Skús sa testnúť o 2-3 dni.

mimka11111
19. dec 2014

@podkolienka951 no kukučám,ale tiež tam niečo vidím 😅

belllinka
19. dec 2014

@podkolienka951 Kolkaty DC si teraz?

belllinka
19. dec 2014

@podkolienka951 Chcelo by to lepsiu foto, ale podla mna je to tam.

oladuna
19. dec 2014

@podkolienka951 ak skusate viac ako 1 rok tak potom ak sa nedari tak by som uz zacinala hladat odbornika.lebo ani cez odbornika sa nemusi hned podarit.urcite netreba stracat cas "uvolnovanim sa a nemyslenim na to".treba riesit cim skor.

nini1010
20. dec 2014

Mam nejake mrakoty alebo tam ozaj vidim ducha??

lucindao
20. dec 2014

Mne sa tiez zda ze tam nieco je

hviezdicka111
20. dec 2014

@nini1010
@lucindao baby, tieto testy, tusim je to woman secret, alebo rapi clear, nieco podobne bezne ukazuju...je to priesvitajuci kanalik 🙂 osem mesiacov som testovala ako sialena, cize tieto testy dost dobre poznam 😀 na slabucky tienik na tychto testoch sa netreba upinat 🙂

nini1010
20. dec 2014

@hviezdicka111 Fakt?ja som mala takyto pasik na najlacnejsom teste ked som sa testovala stylom "ze ci nahodou..." a teraz ma 1,5 roka 🙂

hviezdicka111
20. dec 2014

@nini1010 vies, tieto to ozaj robia..ale nie su to ruzove pasiky 😀 kym sme sa snazili o malicku, niekolkokrat ma tieto testy oklamali..potom som prisla na to, ze je to kanalik 😀 takze zato radsej radim neupinat sa na ne, radsej necakana radost, ak nahodou to vyjde, ako sklamanie, ak sa clovek upne na takuto ciarocku a nic z toho nebude..

podkolienka951
autor
20. dec 2014

Ďakujem, No skúsim nový test. O par dni. naschvál som test robila z ranného moču. Ale Ja tam nič nevidím.

lucindao
20. dec 2014

No som zvedava, drzim palce

katuskamala
22. dec 2014

@podkolienka951 ako si dopadla? 🙂

podkolienka951
autor
25. dec 2014

Ahojte, dnes som si znova robila test, z prvého moču, ešte som použila aj sterilnú skúmavku. a nič ☹

trgypadl
25. dec 2014

@podkolienka951 a kolky den cyklu si?

rokkisu
25. dec 2014

skuste ovu testy a ked netrafis ovulku podla tychto testov,tak jednoznacne zajdi za gynekologim. ak sa snazite viac ako rok,niet o com. pravidelne chodit na odbery,vzdy v rovnaky cas a kazdy den a podla hladiny LH hormonu ti gynekolog vie z krvi zistit,kedy nastane ovulacia. je to presnejsie cez odbery nez cez ovu testy i ked nam sa vzdy podarilo podla ovu testov. a samozrejme byt v poho, ziaden stres. ak mas podvahu,co neviem,tak trosku pribrat. podari sa,treba verit!

ita111
28. dec 2014

nevzdávaj sa, užívaj, pomôž svojmu telu
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/podpora-plo...

livka_
15. sep 2016

Laska pocas ovu a dnes mrcha ☹(( je mi na nic..

majuska72
20. sep 2016

@livka_ nestracaj nadej. ja som na tom podobne. mrcha sice este neprisla, ale uz mam pocit ako kazdy mesiac, ked ma prist. tak asi zajtra :( aj ked najradsej by som bola, keby si miesto nej najdem pozitivny test

Tu začni písať odpoveď...

Odošli