Vaše skúsenosti s Baby Dove

10 mamičiek a ich drobcov sa podujalo otestovať 5 produktov Baby Dove doslova na vlastnej koži. Vďaka nim zvládli starostlivosť o bábätko a jeho pokožku hravo, jemne a voňavo. Všetky prípravky sú hypoalergénne a boli testované dermatológmi a pediatrami. Zloženie krémov, šampónov aj obrúskov Baby Dove je pH-neutrálne a môžete ich používať každý deň! O aké prípravky presne pôjde?

Umývací gél na celé telo aj vlásky Rich Moisture 200 ml

Detský umývací gél na telo a vlásky so zložením, ktoré nedráždi oči, je vhodný už od prvých dní. Pomáha udržiavať pokožku vášho dieťatka hydratovanú po celý deň. Vyznačuje sa jemnou vôňou vyvinutou pre jemnú detskú pokožku. Pri kúpeli telíčko a hlavičku navlhčite teplou vodou a naneste Baby Dove Umývací gél na celé telo aj vlásky. Všetku penu potom dôkladne opláchnite rukou alebo umývacou handričkou. Po kúpaní bábätko jemne osušte a pre ešte lepšiu hydratáciu a vláčnosť môžete naniesť Baby Dove telové mlieko.

Umývací gél na celé telo aj vlásky Sensitive Moisture 200 ml

Je bez parfumácie, preto je vhodný pre citlivú pokožku a pokožku novorodencov. Jeho zloženie nedráždi oči a preukázateľne minimalizuje riziko vzniku alergie. V prvom roku je pokožka dieťatka veľmi citlivá. Je dokonca natoľko citlivá, že je v skutočnosti o 30 % tenšia ako tá naša. Ak má teda vaše dieťatko citlivú pokožku, potrebujete hypoalergénny detský umývací gél, ktorý je nielen jemný a veľmi šetrný, ale aj výživný. Preto Baby Dove vyvinul umývací gél na celé telo aj vlásky Sensitive Moisture.

Baby Dove Lotion Rich Moisture 200 ml

Telové mlieko vhodné už od prvých dní. Šetrne hydratuje pokožku po dobu až 24 hodín. Už od prvého použitia upokojuje suchú pokožku. Vôňa bola vyvinutá špeciálne pre jemnú detskú pokožku. Po kúpaní zohrejte telové mlieko v rukách, potom jemne naneste a vmasírujte do detskej pokožky. Telové mlieko zanecháva detskú pokožku s pocitom hebkosti.

Baby Dove Wipes Rich Moisture 50 ks

Hypoalergénne zloženie bez alkoholu, ktoré je jemné ako voda. Utierky sú obohatené o jemnú hydratačnú zložku vhodnú pre jemnú detskú pokožku. Okamžitá hydratácia zanecháva pokožku vášho dieťatka hebkú. Utierky zostanú svieže, ľahko sa vyťahujú po jednom a sú ideálne pre rýchle čistenie na cestách. S utierkami Baby Dove sa už nemusíte báť zašpinenia. Tieto jemné čistiace utierky na každodenné použitie sú univerzálne. Po použití utierok pri výmene plienok môžete naniesť Baby Dove krém proti zapareninám, aby ste zabránili vzniku začervenania a zaparenín. Obrúsky sú určené len na vonkajšie použitie.

Baby Dove krém proti zapareninám 50 ml

V niekoľkých sekundách neutralizuje pH, chráni pred začervenaním a podráždením. Je vyvinutý pre jemnú pokožku bábätiek a okamžité upokojenie. Špeciálne zloženie zaručuje ľahké rozotieranie a stieranie. Obsahuje dva typy oxidu zinočnatého. Ak sa u vášho bábätka objavia zapareniny, meňte plienky čo najčastejšie. Pri každej výmene plienky pokožku jemne očistite Baby Dove vlhčenými utierkami a potom na už osušenú detskú pokožku naneste Baby Dove krém proti zapareninám. Krém nanášajte podľa potreby, obzvlášť pred spaním či vo chvíli, keď detská plienka zostane mokrá dlhšiu dobu.

Viac o produktoch Baby Dove https://www.dove.com/sk/baby.html.

Baby Dove aj pre deti s detskou seboreou

Posledné dva týždne sme testovali kozmetiku Baby Dove. Už dlhšie som po nej pokukovala, no priznám sa, že tým, že obe moje deti majú kožný problém - detskú seboreu, vyberám kozmetiku pre ne veľmi opatrne. Vlastne točíme dookola len dve osvedčené značky. Deti od narodenia nemôžu používať žiadne oleje, ani príliš mastné krémy či preparfumované sprchovacie gély. Na zadoček sme doteraz používali len Sudocrem. Stačí, že som len vyskúšala iný krém, okamžite sa vyhádzali. Ja sama však kozmetiku Dove zbožňujem, a preto som príležitosť vyskúšať detskú kolekciu s deťmi s radosťou privítala. No skúšanie prebiehalo veľmi opatrne. 

U nás doma kúpe ocko

Testovanie začalo sprchovými gélmi a radšej staršou dcérkou, trojročnou Amálkou. Prvý týždeň sme používali len sprcháčik Baby Dove Head to Toe Sensitive Moisture, ktorý je určený práve na citlivú pokožku a neobsahuje žiaden parfém. Pení len veľmi jemne, ale pekne umyje aj vlásky a telíčko. Amálka z neho nemala žiadnu kožnú reakciu. 

Druhý týždeň sme pokračovali s hydratačnejšou verziou Rich Moisture. Najprv som len kúsok vyskúšala Amálke na predlaktí, ďalšie dni si už sprcháč veselo dávkovala sama a opäť bez kožnej reakcie. Nesvrbeli ju z neho ani očká, lebo oba sprchovacie géliky sú antialergénne a nedráždia oči. 

Tento hydratačný má navyše krásnu, jemnú, pre značku Dove typickú vôňu a vlásky jej po ňom rozvoniavajú ešte dva dni. Je to možno detail, ale Amálka veľmi ocenila malý rozmer balenia a vlastný pumpičkový dávkovač. Síce má len tri roky, ale práve tú fázu, keď chce robiť všetko sama. 

Sprchový gél som vyskúšala aj s 8-mesačným synčekom Danielkom, ale priznám sa, že pri ňom som s experimentami opatrnejšia, takže sme vyskúšali len neparfumovanú verziu pre citlivú pokožku. Teším sa, že opäť bez reakcie a po umytí mal krásne čistučkú pokožku aj vlásky. Slzičky neboli žiadne, akoby aj mohli, veď plávanie vo vani s nafukovacím kolieskom on zbožňuje! Keď trošku podrastie, skúsime aj hydratačný sprchový gél, aby po kúpaní krásne voňal aj on.

Skutočne hypoalergénny 

V ďalšej fáze testovania sme siahli po hydratačnom telovom mlieku. Opäť musím zdôrazniť, že preferujem takéto malé balenia, pretože deti toho krému nepotrebujú veľa a navyše ich po každom kúpaní ani nekrémujem. Veľké pollitrové balenia ja ani nemám šancu spotrebovať v rámci záručnej doby. Po porade s detskou lekárkou a čítaní odborných článkov na tému detskej seborei sa časté krémovanie ani neodporúča. 

Rovnako aj telové mliečko je hypoalergénne a vonia tak krásne, že by som ho najradšej používala aj ja sama. Taká ľahká, sladkastá vôňa čistoty. No dobre, priznám sa, že som si ho občas ukradla a dala aspoň na ruky. Môžem potvrdiť, že hydratuje, okamžite sa vpíja a nezanecháva mastný ani lesklý film. Amálka po ňom voňala ešte dlho a Danielkovi zatiaľ zaobstarám bezparfémovú verziu pre citlivú pokožku.

Posledný krok našej testovačky bola skúška krémiku proti zapareninám a vlhčené utierky. Pod plienočkou a v záhyboch majú moje deti pokožku ešte citlivejšiu a práve tam sa im najčastejšie vytvárajú ružové zapareninky. Účinok a konzistenciu tohto krémiku by som kľudne porovnala so Sudocremom. Po prečítaní zloženia som zistila, že je to aj tým, že obe sú na báze oxidu zinočnatého. Akurát tento od Dove mi vonia oveľa krajšie. Stačí naozaj kúsok krémika a zapareninka bola do ďalšieho prebalenia takmer zahojená. Takže funguje. 

Orgován, ruža, sladké drievko

No a vlhčené utierky? Celou radou Baby Dove sa nesie rovnaká vôňa orgovánu, ruže a sladkého drievka, utierky nevynímajúc. Nie sú ale premočené tekutinou, skutočne len mierne vlhké. Sú také hrubšie, takže na utretie “prekvapenia” pod plienkou ich stačí len málo - väčšinou len jedna. 

A ešte taká zaujímavosť - vedeli ste, že v Amerike aj v Anglicku si viete kozmetiku Baby Dove dať vyrobiť v obale na mieru s menom vášho dieťatka? Kto vie, či sa to dostane aj k nám, rozhodne je to originálny nápad na darček!

Ďakujem tímu Modrého koníka a Dove za možnosť vyskúšať ich kvalitné výrobky a ešte sme si pritom užili aj kopec zábavy. 

#test_babydove2

#recenzia

Keď očká neslzia

"Mami, mami, poď sa pozrieť... malý má v očiach šampón a vôbec mu neslzia."
Touto vetou ma volala prvorodená k malému bračekovi, keď dávala na neho pozor pri kúpaní. A skutočne mal môj 14-mesačný syn umývací gél DOVE Sensitive aj na tváričke a z vláskov mu stekal cez očká - a absolútne na to nezareagoval...

Keď k nám zavítal balíček BABY DOVE na testovanie, nemala som žiadne očakávania, keďže pri piatich deťoch sme si prešli rôznou kozmetikou, cez tie drahšie, lacnejšie, lekárenské, drogériové. Nikdy som nemala zaužívanú len jednu značku, vždy som kozmetiku prispôsobovala pokožke dieťatka. No tento môj synček má citlivú, mierne atopickú pokožku, preto som vačšinou volila len umývanie v čistej vode. No nie vždy to šlo, keďže prvé príkrmy boli občas až "za ušami" a aj v lete, keď sa viac potil, bolo potrebné siahnuť po mydielku, šampóniku a povedzme si úprimne, ktorá mamina neľúbi, keď bábätko krásne vonia od krémika po okúpaní? Ale, žiaľ, keďže jeho miestami atopická pokožka nezniesla v podstate žiaden krémik, len špeciálny od kožnej lekárky, bála som sa experimentovať, ale pri teste DOVE BABY som sa rozhodla, že veľmi opatrne poskúšame všetky výrobky, ktoré k nám zavítali.

Ako som vyššie spomenula, umývací gél BABY DOVE SENSITIV MOISTURE drobcovi skvele sadol. Pokožka ostala nepodráždená a veľmi jemnučká. Až som sa obávala, či časom nezareaguje a nezačne byť červenšia, suchšia na miestach, kde sa mu prejavuje ekzém, ale za dobu cca 2. týždňov, čo sme ho ním umývali - aj bežne cez den ručičky, nôžky, tváričku, nikde sa neprejavil ako zle pôsobiaci. 

Rovnako sme boli spokojní s umývacím gélom na celé telo a vlásky BABY DOVE RICH MOISTURE, ktorý ma skutočne krásnu vôňu a s pokožkou môjho malého muža sa "skamarátil".

Telové mliečko  BABY DOVE RICH MOISTURE ma od začiatku dostalo veľmi pohodlným obalom. Som typ ženy, ktorá si prvé na kozmetike všimne tvar obalu. Či uz sa jedná o parfum, aviváž, sprchové mydlo, atď., prvé, čo riešim, je ozaj tvar. A toto mliečko má prekrásny obal a veľmi pohodlne sa drží v ruke. Ja viem, že pre mnohých je to nepochopiteľné, že riešim úplne nepodstatnú vec, ale ja musím 🙂. A navyše, toto telové mlieko prekrásne, skutočne prekrásne jemnučko vonia... Presne tak, ako som vždy chcela, aby bábätko voňalo. Ale môjmu synčekovi na pokožku absolútne nesadlo. Raz som mu ním potrela miesto, kde ekzémik má, a do pár minút mal toto miesto veľmi vydráždené. No čo sa týka vyslovene toho, že nebyť ekzému, myslím, že by vyhovovalo, keďže zvyšok rodiny sme ho vyskúšali a veľmi sa nám páči, najmä mojim dcéram - sú to proste baby a ľúbia kozmetiku 🙂.

Za 10 rokov, od môjho prvého pôrodu, som vždy používala len jednu značku vlhčených utierok, kde mi maximálne vyhovuje, že nie sú parfumované a ich štruktúra vlákna je hrubšia ako pri ostatných utierkach, ktoré sa mi dostali do rúk. Vlhčené utierky BABY DOVE krásne voňajú, na dotyk sú veľmi príjemné, no tu mi ich parfumácia vadí - na mňa sú až moc napustené vôňou, čiže DOVE utierky v budúcnosti používať nebudem, ale ani nebudem tvrdiť, že sú zlé, keďže nemám na ne nejaké extra výhrady, len mi proste nevyhovujú na denné utieranie dieťaťa.

A ešte nám v testovaní ostal krémik na zapareniny. Nejak sa so mnou, teda s kožou môjho drobčeka, nestotožnil... ALE ☝️ ja som tento krémik BABY DOVE  NAPPY CREAM využila úplne inak. V priebehu 2 týždňov nášho testovania mali moje holky poštipnutia komármi, raz osou, občas oškretý prst či kolienko a, samozrejme, ako iné detičky, aj ony chcú byť pri úrazoch poľutované, pofúkané a vždy čakajú, že mamka vytiahne nejaký zázrak, ktorý v momente odoberie tú "veľkú" bolesť. No a ja som vždy natrela v tenučkej vrstve práve tento krémik a akosi zázrakom v momente boľačka prešla. SKORO SOM ZABUDLA! Drobcovi som ním potrela miesto vzadu na krku, ktoré mal vydráždené - predpokladám, že z toho, keď spinkal na plyšovom macíkovi a potrela som mu toto miesto práve týmto krémikom na zapareniny a veľmi pekne mu to skľudnilo, čiže krémik má určite ukľudňujúci účinok na pokožku.

Na konci by som rada napísala len jednu vetu, ktorú použila moja druhorodená, 8-ročná dcéra:

"Mami, to, čo nie je malému dobré z "DAVU" , môžem si to ja nechať, ako sme sa rozprávali, ked nám to prišlo a ja som ti povedala, že aj keď mu to bude dobré, necháš to všetko mne a napíšeš, že to ostalo jemu, lebo mne sa to všetko veľmi páči?"

#test_babydove2 #recenzia 

Voňavé testovanie produktov BABY DOVE

Dva týždne ubehli ako voda, a veruže v tej vode sa testovalo s chalanmi najviac, takže nastal čas podeliť sa s vami o naše skúsenosti s Baby Dove.

Vlhčené utierky: 

jedným slovom SUPER 👌🏼 

Krásna vôňa, jemné, ľahko vyťahovateľné, akurát vlhké, vďaka čomu sa stali najlepším kamošom hlavne pri nočnom prebaľovaní, kedy som Maxovi zbytočne nerobila šoky chladným a príliš mokrým utieraním nálože 💩 tak, ako to bývalo v prípade iných utierok. Balíček mi vystačil na týžden. A začalo teda pátranie v obchodoch. Našla som jedine v dm, balenie 4x50ks za 6,99€ 🙂 

Krém na zapareniny

Tento prípravok mohol testovať z pochopitelných dôvodov len Max. Riťka bábätka je citlivá kategória starostlivosti o pokožku a vyžaduje si väčšiu pozornosť. Žial, tento produkt synovi nesadol. Nikdy problém s vyrážkami alebo začervenaním nemal, po aplikácií krému sa však objavilo oboje. Krém má typickú vôňu ako celá Baby Dove rada, konzistencia je jemná a riedka. To vidím ako nedostatok, pretože krém neostáva na zadočku, ale vsiakne do plienky.

Sprchové gély:

Plná vaňa vody, moji čoko chlapci 👶🏾👦🏽 a pumpičkové gély - azda najsamlepšia kombinácia, ide sa na to 🛀

V balíčku boli 2 kusy s označením SENSITIVE a RICH moisture. V podstate oba rovnaké (aspoň tak som ich ohodnotila ja) až na parfumáciu, ktorá pri sensitive nie je žiadna. Obľúbenejším z nich sa stal rich, pre krásnu vôňu, 5-ročny škôlkár po celom hektickom dni zrovna vábne nevonia, a to isté platí aj pre 2-mesačné bábo, ktoré TO pustí do plienky niekoľkokrát za deň a o nejakom tom, v lepšom prípade, nenatrávenom mliečnom incidente nehovoriac. 

Ďalšie vlastnosti, okrem dobrej aplikácie vďaka pumpičke, krémová, jemná a ľahko zmývateľná konzistencia, nás presvedčili, že určite ostanú súčasťou DOVE vaňovej rodiny. 

Telové mlieko: 

🔝TOPKA🔝

Produkt vo svojej kategórii, ktorý ostane u nás neprekonaný žiadnym iným doteraz používaným. Nedáme naň dopustiť 😍

Vďaka vôni, hydratácii a pocitu jemnosti sa po aplikácii z každého, aj väčsieho dieťatka, stáva bábätko. Priznám sa, toto som testovala aj sama na sebe 😜 

Určite vyskúšajte 👍🏻👍🏻👍🏻 

#test_babydove2 #recenzia

Ako sme objavili tu správnu detskú kozmetiku pre nás...

Keď mi prišla správa, že som vyhrala testovanie na baby Dove, bola som nesmierne rada... Každého výhra, samozrejme, poteší. Musím uznať, že Dove kozmetiku používam sama aj pre seba, takže som sa tešila, aké to bude pre malého.

Hneď ako prišiel balíček sme začali s testovaním vlhčených utierok a krémom na zapareniny, ktoré nás práve v tom čase trápili, čiže nám to prišlo úplne vhod. Chcela som teda vedieť, či máme nevhodné vlhčené a či krém, ktorý sme začali testovať, pomôže... Musím povedať, že už po dvoch dňoch som videla rozdiel, vlhčené boli mega. Žiadne preparfumované utierky, neboli zbytočne príliš vlhké, ale úplne jemné, s jemnou vôňou. S tými som bola vážne spokojná. A krém musím povedať, že sa mi zdal na začiatku, ako som ho vyskúšala, dosť riedky, ale stačilo ho úplne máličko a po pár dňoch používania bola riťka môjho miláčika menej začervenaná a krajšia... Za mňa super, toto určite odporúčam 🙏 

Ďalej, keďže malý miluje kúpanie, veľa vody - natieranie krémom. Toto bola pre nás takisto výzva. Gél na umývanie tela a telové mlieko... Gél bol príjemne voňavý, tak akurát penil, ani nie veľa, ani málo, proste tak, ako som si predstavovala a určite mu ostaneme verní aj naďalej.

A najviac nadšená som bola z telového mlieka na telo, za nás mega. Nádherná vôňa, konzistencia, malý nebol po ňom mastný ako predtým. čo sme používali, tak sme ihneď vymenili a už nevymeníme 🙏🙂 Priznám sa, že som ho používala po večeroch aj ja, tej vôni sa fakt nedalo odolať 🙏🙈😉 Chcem sa poďakovať, že som mohla testovať a bola som vybraná, už viem, ktorú kozmetiku začneme používať 😉💖  

#test_babydove2 #recenzia

Naše "wellnesovanie" s DOVE

Bola som veľmi milo prekvapená, keď ma Modrý koník kontaktoval, že aj my sme z tých šťastných a bolo nám umožnené otestovať niekoľko produktov detskej kozmetiky DOVE. V tomto článku sa vám budem snažiť čo najviac priblížiť to, ako sme si toto testovanie užili...🙂

Náš maličký miluje kúpanie, tým pádom sme mali dostatok času odsledovať, či mu niektorý z dvoch umývacich gélikov nespôsobuje nejakú reakciu. Musím priznať, že Teo je veľmi nenáročné bábätko, čo sa kozmetiky týka. Sadlo nám snáď skoro všetko, čo sme doteraz vyskúšali a inak to nebolo ani s umývacími gelíkmi od Dove. Pri oboch gélikoch sa nám stalo, že sa nám nedopatrením dostali do očiek pri umývaní vláskov a malý ani nepostrehol, že sa niečo deje. Mne osobne viac vyhovoval ten z rady rich moisture práve pre krásnu bábätkovskú vôňu, ale nášmu ockovi sa zase viac páčil ten sensitive moisture. Taktiež musím poukázať aj na dizajn a dávkovanie flaštičiek, ktoré ocenia hlavne maminky menších bábätiek ako je náš Teo.

Musím sa priznať, že toto bol zo začiatku pre mňa veľký boj. Osobne neznášam krémovanie a ten pocit "mastných" rúk z krému. No po prvom krémovaní s Baby Dove Lotion Rich Moisture som bola veľmi milo prekvapená. Konzistencia krému je tak akurát, ani príliš tuhá, ani príliš tekutá. Ďalším príjemným prekvapením bolo, že nie je príliš mastný, preto sa veľmi rýchlo vstrebe do pokožky bábätka. Tak sme sa vyhli "šmýkaniu" a taktiež sa na nás nestihli nalepiť žiadne drobnôstky z pyžamka a perinky. Stačí ho celkom málinko a dieťatko má krásnu, jemnú, nádherne voňavú pokožku.

Posledné dva produkty, Baby Dove krém proti zapareninám a Baby Dove Wipes Rich Moisture, sme testovali spolu. V balení nájdete 50 vlhčených utierok s opäť veľmi príjemnou vôňou. Sú jemnučké na dotyk, nie sú príliš mokré a na mňa osobne spravili veľký dojem. Jediná vec, ktorú by som pri nich zmenila je otváranie. Lepiaca fólia časom prestane lepiť tak sa môže stať, že vám vrchné obrúsky mierne vyschnú. Tu by sa hodilo také to plastové otváranie. Tejko nemal nikdy problém so zaparenou riťkou, a tak to ostalo aj pri tomto krémiku od Dove. Neuškodil, nepolepšil, držali sme si tú istú formu. Balenie tohto krémiku som ocenila hlavne pri cestovaní, kedže je veľmi spratný a nezaberie príliš veľa miesta.

Na nás urobili tieto produkty od Dove určite dojem. Sprchové géliky, ale aj body lotion sa po tomto testovaní stanú našimi vernými kamarátmi... 🙂 Ak sa práve rozhodujete pri výbere kozmetiky pre vaše bábätko, dúfam, že vám moja recenzia na produkty od Dove pomôže. My s Tejkom vám ju odporúčamé všetkými desiatimi.

#recenzia #test_babydove2

Novinka u nás s menom BABY Dove 🕊

V prvom rade sa chcem poďakovať Modrému koníku a firme Dove 🕊 za balíček, ktorý nám prišiel pred dvoma týždňami. Balíček nám musela ale prevziať susedka, lebo v tom čase sme boli na dovolenke, ale hneď, ako sme sa vrátili, sme sa pustili do vyskúšania výrobkov.

Tak ako som už v názve článku napísala, v našej rodine bola táto značka novinka, keďže sme doposiaľ nič z uvedenej značky doma nemali. O to viac ma to zaujímalo a tešila som sa na pocity a reakcie môjho syna. 

Balíček obsahoval: 

🕊 Umývací gél Sensitive Moisture

🕊 Umývací gél Rich Moisture

🕊 Detské vlhčené utierky

🕊 Krém proti zapareninám

🕊 Detské telové mlieko

Prvé sme vyskúšali 🕊  vlhčené utierky. Na dvore bolo treba utrieť rúčky a ústa.
Vôňa jedným slovom top. Reakcia - žiadna. Čo viac si priať od vlhčených vreckoviek. 🙂 Ešte jedna vec, perfektné vyťahovanie vreckoviek. (bez problémov sa dá vytiahnuť a nelepia sa na seba).

V ďalšom kroku sme vyskúšali 🕊  krém proti zaparenínám, no tak toto nebola naša "šálka kávy" ako sme zvyknutí. Matiasko nemal od mala problém so zadočkom, nuž po tomto kréme bol zadok červený, mne sa nepozdávala ani konzistenciou. Takže za nás toto nie. 🙂

A večer prišiel čas na 🕊  Umývací gél Sensitive Moisture a 🕊 Umývací gél Rich Moisture.

Musím napísať, waaw... Veľmi veľmi ma potešilo a myslím si, že nie tak mňa, ako môjho syna, ktorému neslzili očká a neskutočne si kúpanie užil. Perfektná pumpička na dávkovanie týchto gélov je úžasná, ocenia určite mamičky, ktoré musia jednou rukou "zachraňovať" dieťatko a druhou ho umývať. Aj keď u nás to najviac ocenil ocko, kedže to je od narodenia Matiaska jeho "úloha", oni dvaja si to spolu neskutočne užívajú. Matiasko ma veľmi citlivú pokožku, hlavne na nôžkach a presne tieto "sprcháče" sú určené na citlivú pokožku, prekrásne vonia (Rich Moisture),  Sensitive Moisture nevonia, a super sa natierajú.

Po umytí prišiel rad na 🕊  telové mlieko, a to už je moja úloha 🙂 Vysušiť, natrieť a obliecť. 🙂

Každovečerný rituál ♥ V prvom rade toto telové mlieko má neutrálne pH, na čo dávam neskutočný pozor pri výbere aj pre malého, aj pre mňa. Vôňa je krásna, bábätkovská, natiera sa perfektne, ja by som viac ocenila pumpičku, lebo pri našom malom šidle je ťažšie dostať z tuby niečo von. 

A v závere hádajte, ktorá vec sa Matiaskovi páčila najviac? 

                                        🕊 🕊 🕊  Vyhrali to vlhčené utierky :D 🕊 🕊 🕊 

#test_babydove2 #recenzia 

Ako sa mi páčila kozmetika DOVE

Ahojte kamoši.

Moja maminka ma posledné dva týždne len natierala a masírovala, čo sa mi veľmi páčilo. Niekedy ma vodička až tak unavila, že som prespal celú noc. Maminke sa to náramne páčilo, ale predsa toľko radosti jej nemôžem robiť každý deň 🤭

Mamina konečne vymenila olejček za telové mliečko, čo bolo super, lebo som sa nelepil o každé pyžamko. Takže telové mliečko sa mi páčilo, to si určite nechám.

Celkom dobré boli aj sprchové gély, príjemne voňali a najlepšie na nich je to, že sa po vytiahnutí z vaničky nešmýkam. Bola to síce sranda, ale maminke sa to nepáčilo. Rýchlo sprchové gély odložila ku vaničke a odfotila tým škaredý bleskom, aby náhodou pri jej materskej skleróze v obchode nezabudla, ktoré to boli.

Najviac sa mi páčili obrúsky na riťku, tie sú šupa. Krásne voňajú, konečne necítim nič chemické, a tak super šuštia, že je to jediná vec, ktorá ma dokáže zabaviť. Dokonca som párkrát nachytal maminku, ako ich používa aj ona, to sa mi ale moc nepáčilo. Však som ich dostal ja!

Mamina mi čosi patľala aj na riťku, keď som veľa kakal a mal som ju červenú. Idú mi zúbky, tak som niekedy prekakal cely deň. Mne sa tento krém páčil, lebo nebol moc hustý.
Kozmetiku, ktorú sme dostali, mám veľmi rád, dokonca ma maminka odfotila, ako sa pri nej smejem a teraz to dokola ukazuje všetkým v rodine. Nie je to nič moc, lebo som tam v pyžame a nie pekne oblečený.

Myslím si, že maminka je taká spokojná s DOVE kozmetikou, že mi ju dokonca niekedy aj na intrák pribalí. Veľké ďakujeme a odporúčame aj iným bábätkám. Možno aj vaše maminky budú také nadšené ❤️

#test_babydove2 #recenzia

Priznám sa, ich pokožka je krásne jemná a voňavá

Vďaka @konik_testuje sme dostali možnosť otestovať rad detskej kozmetiky značky baby Dove.

Tešila som sa z výberu a z následného testovania. 

Ako prvé sme testovali:

baby Dove umývací gél na celé telo aj vlásky Sensitive Moisture na synčekovi a umývací gél na celé telo aj vlásky rich moisture na staršej dcérke. Aspoň sa nepohádali, každý mal svoj flakónik 😂 Oba gély majú 200 ml, aplikujú sa pumpičkou trošku ťažšie, čo mne osobne dosť vyhovovalo, lebo nie raz sa mi stalo,že vypumpovali celý flakón 😅. Sú pH neutrálne a pomáhajú pokožke udržiavať svoju prirodzenú vlhkosť. Gély dobre penia a neštípu očká. Rozdiel v géloch je v parfumácii - sensitive moisture je bez parfumácie, zatiaľ čo gél rich moisture príjemne vonia. Ja by som určite pre bábätká zvolila bez parfumácie, ale pre väčšie detičky kľudne s vôňou.

Po kúpeli sme použili telové mlieko rich moisture. Telové mlieko je parfumované, v 200 ml balení. Je pomerne tekuté a ľahko rozotierateľné. Pokožka bábätka je po použití telového mlieka krásne jemná a najviac voňavá. Pre mňa top zo všetkých produktov. Naozaj vrelo odporúčam 😉.

Vlhčené obrúsky Baby Dove rich moisture obsahujú 50 ks obrúskov s veľmi príjemnou vôňou. U nás sú obrúsky na všetko, na detský zadoček a na von, skutočný pomocník pri odstránení špiny z rúk. Použila som ich aj na odličovanie. Vyskúšala som veľmi veľa vlhčených obrúskov od najlacnejších až po tie najdrahšie, ale zatiaľ mi vyhovovali dva typy a určite je medzi nimi baby Dove 👌.

Posledný produkt na testovanie bol krém proti zapareninám baby Dove rich moisture. Testovať sme nestihli, pretože moje deti sú už odplienkované a zapareniny sa im tvoria veľmi zriedka. Ale krém sme otvorili, má príjemnú vôňu, ľahko sa rozotiera a ťažšie otvára, takže dieťatko sa dosť namaká kým si ho otvorí.
Produkty nám sadli a boli sme veľmi spokojní. 

Jedna vec, ktorú by som ešte možno spomenula, je zmena dizajnu flakónov. U nás sa často stáva, že deti si vyberú podľa vzhľadu flakónu. Nemyslím nejakú extrémnu zmenu, mne osobne sa páči, ale predsa tie deti siahnu po tých farebnejších, rozprávkových, ale to je len môj postreh. 

Na záver by som ešte chcela poďakovať za možnosť testovania a mamičkám odporučiť zapájať sa do testovania, je to skvelá skúsenosť.

#test_babydove2 a #recenzia

Majte sa krásne.

Andrea