Vaše skúsenosti s kozmetikou Annemarie Börlind

konik_testuje13.1.2020

„To, čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár,“ súhlasíte s týmto výrokom? My veru áno. Všetkými desiatimi. Preto sme vám priniesli testovanie luxusnej kozmetiky, ktorej tajomstvo spočíva v čistom a prírodnom zložení. Prečítajte si, ako zhodnotilo 10 mamičiek túto certifikovanú prírodnú kozmetiku.

Výrok, ktorým sme začali výzvu na toto testovanie, pochádza od zakladateľky kozmetickej spoločnosti Annemarie Börlind. Táto pleťovo kompatibilná, certifikovaná prírodná kozmetika z Nemecka sa toho drží už viac ako 60 rokov. Vďaka využitiu toho najlepšieho, čo príroda ponúka, v spojení s vedeckými poznatkami vznikli produkty, ktorú sú vhodné pre každý typ pleti a poradia si s každým pleťovým problémom. Sú vyrobené s láskou a úctou nielen k človeku, ale i k životnému prostrediu.

Každá žena by sa chcela pýšiť krásnou pleťou, ktorá žiari a vyzerá zdravo. Presvedčte sa samy a pocíťte na vlastnej koži, doslova, čo dokážu produkty, ktoré obsahujú čisto rastlinné extrakty a ingrediencie prirodzené pre ľudské telo. Nielen zloženie je prírodné, ale aj postoj voči zvieratám a životnému prostrediu sa vyznačuje úctou a rešpektom

Mamičky dostali balíček, ktorý sa postaral o kompletnú starostlivosť:

Aquanature čistiaca pena je určená pre nedostatočne hydratovanú pleť. Jemne a dôkladne čistí pleť a stabilizuje hydrolipidový plášť pokožky.

Aquanature hydratačný vyhladzujúci denný krém zabezpečí vyváženú vlhkosť po dlhú dobu. Dokonale hydratuje, posilňuje ochrannú bariéru pokožky, dodáva pleti okamžite príjemný pocit a zanecháva ju vyhladenú a žiarivo krásnu. Krémová textúra je ideálnym podkladom pod makeup.

Beauty shot intenzívny koncentrát Vitamin Energizer revitalizuje, osviežuje a dodáva pleti extra dávku vitamínov. Oživuje unavenú a fádnu pleť. Výsledkom je žiarivá a svieža pleť. Vysoko koncentrované ingrediencie dosahujú viditeľné výsledky starostlivosti už za krátku dobu používania.

2-fázový hyalurónový shake stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke a efektívne a dlhodobo ju zásobuje vlhkosťou. Vytvára ochranný film, vyplňuje jemné línie a vrásky, viaže obrovské množstvo vody a chráni pred stratou vlhkosti.

Ráno krásna, večer spokojná s Annemarie Borlind

Poznáš ten pocit, keď sa ráno pozrieš do zrkadla a hovoríš samej sebe: "Kto si? Poď potrebuješ make up, takto ťa nikam zobrať nemôžem..."?

Tak potom je tento článok presne pre teba! Ale poďme pekne po poriadku...

Aj ja som jedna z tých, ktoré sa rady rozmaznavajú rôznymi kozmetickými produktami, skúšajú vzorky, snažia sa nájsť pre svoju pleť to naj. Vždy je ale jedna vzorka málo na to aby sme na sebe pozorovali ozajstné zmeny,preto som bola naozaj veľmi potešená,keď som sa dozvedela,že budem mať možnosť testovat kozmetiku Annemarie Borlind a dokonca v reálnom veľkom balení.

Balíček bol starostlivo zabalený, inštrukcie jasné,ocenila som rady ako a v akom poradí môžem produkty používať. Očarili ma aj obaly jednotlivých produktov, veď čo si budeme nahovárať, v dnešnej dobe predáva obal rovnako dobre ako zloženie...

Jemné farby, zaujímavé informácie a luxusný no nie prehnaný dizajn  - to všetko hrá u kozmetiky od Annemaire Borlind pekne spolu.

Kozmetiku som sa rozhodla používať nasledovne:

  • ráno     Aquanature čistiaca pena + Vitamin energizer intenzívny koncentrát +       Aquanature hydratačný vyhladzujúci denný krém
  • večer   Aquanature čistiaca pena + Vitamin energizer intenzívny koncentrát + 2-fázový hyalurónový shake 

Aquanature čistiaca pena má príjemnú vôňu, jemnú konzistenciu ktorá nesteká a rýchlo sa vpíja do pokožky. Používam ju so silikónovou čistiacou kefkou na tvár a pre mňa sa stala táto kombinácia neoddeliteľnou súčasťou mojej každodennej starostlivosti o pleť. Po použití žiadneho produktu  som nemala takú jemnú a hebku pleť ako mám teraz. Preto túto čistiacu penu nielenže odporúčam,ja si ju aj sama pôjdem kúpiť!

Vitamin energizer intenzívny koncentrát je pre mňa takým malým zázrakom. Stačí naozaj malé množstvo a moja pleť je krajšia,vypnutejšia, mimické vrásky okolo úst a očí sú jemnejšie a mám pocit, že aj farba pleti je taká akási živšia a žiarivejšia. Jednoducho po nanesení nevyzerám ako práve zobudená, čo veľmi oceňujem, keďže pracujem už od 5:15 a je pre mňa dôležité vyzerať a cítiť sa tak skoro ráno fit.

Aquanature hydratačný vyhladzujúci denný krém je jediný produkt, ktorý mňa osobne nejak extra nenadchol. Jemná az neutrálna vôňa ma síce nerušila, ale ani neoslovila. Prvýkrát som si naniesla krém pomocou masážnej silikónovej kefky, keďže je ale  krém  ľahký a rýchlo vstrebateľný spravili sa mi z neho na tvári žmolky. Takže som kefku odložila a po zbytok testovania nanášala krém zásadne len prstamiSkúsila som naniesť aj make up, všetko bolo v poriadku, žiadne nedostatky alebo nepríjemnosti som nezaznamenala. Takže v zásade je tento krém uplne ok. 

2-fázový hyalurónový shake ma očaril už na prvý pohľad. Dokonalá farba a ešte dokonalejšie spojenie. Rada sledujem ako sa tie dve emulzie spájajú a  je to taký  môj každovečerný rituál. Keďže je tento shake naozaj veľmi tekutý, treba si dávať pozor na dávkovanie. Ja som si osvojila nadávkovať si emulziu do dlane a následne si ju rozotrieť prstami po tvári a krku. Vďaka tomuto prípravku nechodím večer do postele  po celodennom kolotoči medzi prácou, detmi, manželom, fitkom a domácnosťou s pleťou vysilenou, unavenou a strhanou. Chodím do postele s jemnou, vyživenou a spokojnou pleťou. 

Keď som mala 16, stačil mi ma všetko krém Marína. Dnes mám 34 a úprimne sa priznám, že také ľahké to už nie je... Každodenný stres, starosti, povinnosti a mnoho iných faktorov sa časom podpíšu hlavne na našej tvári. Ale naozaj netreba veľa. Stačí len 5 minút  ráno a večer aby sme si dopriali aj niečo pre seba. Niečo,čo si naozaj zaslúžime. Venovať sa aj samej sebe,lebo už je ten najvyšší čas. 

Ja som začala pred dvoma týždňami aj vďaka kozmetike Annemarie Borlind. A odvtedy som si ani raz nepovedala pred zrkadlom vetu 

"Poď dám ti na ksicht make up, lebo takto nikam ísť nemôžeš!"

Už pár dní mi príde tá Linda v zrkadle akási krajšia a spokojnejšia a za to ďakujem 🙂

#test_annemarieborlind  

#recenzia

🔆 Nadherná pleť vďaka AnneMarie Börlind

Dievčatá, želám vám krásny, slnečný, sviatočný deň 🔆

Som veľmi vďačná, že práve ja som mohla testovať prírodnú kozmetiku Annemarie Börlind. Pred časom som prestala používať kozmetiku MK, pretože v poslednej dobre mojej pleti viac škodila ako prospievala. Oslávila som čerstvých 30 a nebudeme si klamať, mladšie už nebudeme, a preto si práve na pleti dám veľmi záležať. A tak som hľadala a hľadala, nič, čo by som si predstavovala, som však nenašla. 

Jedneho dňa sa na mňa usmialo šťastie a ja som sa s radosťou pustila do testovania. Poďme teda na to... 

Aquanature system hydro - osviežujúca čistiaca pena 

Ako som už písala v príspevku, nikdy som nemala, ako by som to nazvala..., "odvahu” vyskúšať čistiacu penu. Myslela som si, že pena dostatočne pleť nevyčistí, ale ako som zistila teraz, veľmi som sa mýlila. Práve táto pena dôkladne moju pleť vyčistila, pleť som mala naozaj bez zostatkového make-upu. Vôňa veľmi príjemná. Nemôžem naozaj tomuto produktu nič vytknúť, lebo za mna určite áno, top vec na odličovanie a myslím, že ostanem už iba pri tejto odličovavej pene. Aby som spomenula, nepoužívam moc odličovacie tampóny, ale skôr "ekohubku” na tvár, a je to naozaj skvelá kombinácia. 

Tak a poďme ďalej... Ešte nás čakajú 3 produkty ♥✔️✔️✔️

Beauty Shot Vitamin Energizer Koncentrát 

Ako začať? Hm... Tu sa dá jedine takto:

🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

Tak toto je vitamínová mega bomba pre pleť. Určite by som to doporučila všetkým ženám. Pri práci manažérky pracujem aj v noci, práve včera som bola od 7:00 do 02:00 v práci, prišla som domov, odlíčila som sa a pozerám na seba, pleť úplne KO... Pozerám na tento zázrak, aplikujem na tvár, no to bola bomba. Pleť úplne ožila, žiadne červené fľaky, unavená pleť. Naozaj pleť úplne rozžiarená, svieža. Dnes, po pár hodinách spánku, som znova išla do práce, pozerám na beauty shot, tak, že skúsim. Naniesla som, rozotrela. Nanesiem ešte krém. Pleť bola nádherná, tak som dala ešte špirálu a šla do práce. Žiadny púder, make-up,nič. Sama sebe som sa páčila 😉 Takže, toto povyšujem na 1. miesto 🔝

Fázový Hyalurónovy Shake 

Tak, a tuna by som sa zastavila, lebo naozaj ani neviem, čo napísať, aby som tento produkt ohodnotila objektívne. 

Požívala som od prvého dňa, vyhodili sa mi na čele vyrážky, no a teraz zistiť, od ktorého produktu to môže byt?!? Tak postupne som každý deň skúsila jeden z nich obmedziť, no a prišla som na to, že práve po tomto produkte som ostala vyhádzaná 😕 

Neviem, čím je to. Ale ako samy viete, nie každému sedí všetko, niekomu sadne to, druhému to... 

Ale, mám aj pozitívum, naozaj krásna konzistencia po pretrepaní 😉

Takže, dievčatá, určite vás nechcem odradiť a verím, že vám pomôže. Bohužiaľ, moja pleť si povedala nie. 

Snažila som sa odfotiť vyrážky bez akéhokoľvek filtra, ale ťažko zaostriť. 

Aquanature System Hydro Vyhladzujuci Denný Krém 

Tento krém si našiel miesto v mojej kúpeľni. Krém som si nanášala ráno, pleť bola hydratovana a jemná, po aplikácii krému som použila koncentrát, pretože, ako som spomínala vyššie, Shake mi nerobil dobre.

Spojenie týchto dvoch produktov je úplne dokonalé, musím povedať, že som našla niečo pre moju pleť. 

Ak by som mala zhodnotiť toto testovanie, tak iba v superlatívoch. Aj keď mi jeden produkt nesadol, nevadí, pretože každá z nás má pleť jedinečnú a každá z nás si určite nájde práve to, čo nám prospieva.

Každopádne musím zhodnotiť, že investícia práve do prírodnej kozmetiky AnneMarie Börlind nebude na škodu, pretože produkty sú naozaj skvelé, a čo je podstatné, je to PRÍRODNÁ KOZMETIKA. 

Dúfam, že som aspoň jednu z vás inšpirovala a verím, že ak vyskúšate túto kozmetiku, nebudete ľutovať. 

Prajem vám krásny zvyšok nedele. 

A buďte zdravé, KRÁSNE a milované. dievčatá ♥️

S pozdravom 

Kika 

#test_annemarieborlind

Moja premena s Annemarie Börlind ♡

Och, tvoja pleť žiari. Nie! Toto som počas tehotenstva nepočúvala ako ostatné maminky.

Moja, do otehotnenia bezproblémová pleť, sa zmenila na mastnú t-zónu a miestami suché miesta.

Na Instagrame Katky Jakeš som čítala o #annemarieborlind, ktorá tvrdila, že jej pleť je vďaka tejto kozmetike hydratovaná a keďže mám už od nej viac odskúšaných tipov, neváhala som sa zapojiť do testovania.

Už prešli 3 týždne, odkedy mi dorazil balík, a ja neľutujem, že som vyskúšala, lebo je to pecka.

Ale poďme postupne.

Aquanature system hydro - osviežujúca čistiaca pena 

Touto vecičkou začínam každé ráno môj rituál.

Nikdy som nebola fanúšik peny na tvár, lebo čo taká pena môže vyčistiť, no nie?

Zistila som, že dokáže zázraky. Pleť mám po nej čistú, nevysušenú, ako je to po niektorých odličovacích vodách, ktoré som doteraz vyskúšala, a pleť mám hladkú ako bábätko. Čestne vyhlasujem, že ničím lepším som si doteraz pleť nečistila a budem si ju kupovať bežne✔️.

Beauty Shot Vitamin Energizer 

Vitamínová bomba, ktorú balím so sebou do pôrodnice.

Nesrandujem.

Síce, keď som ju vytiahla z obalu, celkom ma vystrašil obal v tvare injekcie, ale tento koncentrát dokáže rovnaké rozžiarenie ako moja kozmetička po hodinovej procedúre v salóne alebo dobrých 10 hodín spánku. Nevyspaté mamky určite oceníte. 

 A krásne ovocne vonia. Odporúčam ✔️.

Hyalurónovy Shake  

Na tento shake som sa tešila špeciálne, pretože som ho poznala z recenzií z Instagramu.

Ako hovorí názov, v prvom rade ho treba pred použitím najprv zahrkať, čo mi ako blondínu, priznávam, nenapadlo a prvá dávka sa mi vyliala na stôl.

No nevadí, prišla som na to 🙂 a po shakeovaní ma toto sérum ľahučkú a jemnú štruktúru.

Milo som prekvapená zo vstrebávania do pleti. Nanesieš, napočítáš do 10 sekund a je to! Pleť krásne vypne a vydrží hydratovaná.

Porovnať ho viem s Hydra Geniusom od Lorealu, okolo ktorého bol boom, a teda, mne spôsobil akurát lepivý maglajz na tvári a letel preč, vyhodené peniaze. Kúpu tohto shakeu určite ľutovať nebudete ✔️.

Aquanature System Hydro Vyhladzujuci Denný Krém 

Keď mám byť úprimná, tento krém mi vôbec nesadol. Už keď som ho otvorila, prišiel mi strašne hustý oproti krémom, ktoré používam z Havlíkovej apotéky.

Ale povedala som si, dám ti šancu. Ukáž, čo dokážeš. Prekvapilo ma, že po nanesení neostala pleť aj napriek štruktúre mastná, pekne sa vsiakol, ale čo bol problém, mne vytváral žmolky na tvári. 

Takže som ho odložila na poličku a počká, čo na neho povie moja tvár, keď porodím.

Súčasťou testovacieho balíka bola aj čierna maska a z nej si teda objednám celé balenie, pretože tieto čierne masky mám veľmi rada. A táto tak krásne vonia, že aj keby nič nespravila, budem sa ňou natierať. Ale ona niečo robí, krásne stiahla póry, yes ✔️✔️✔️.

A posledná vec, ktorú som otestovala, bola vzorka Anti-aging Make-upu, ktorý som chcela podarovať ďalej, keďže ja som Estee Lauder Double wear X rokov verná.

A musím povedať, že tento make up mi sadol, ako viete čo na šerbel 🙂. Je o niečo menej hutnejší ako Double wear, ale zakryje, čo má. Pleť robí skutočne peknú - sviežu a prirodzenú a má perfektnú výdrž, mne vydržal celé poobedie bez prepúdrovania. A je lacnejší ako Double wear, takže ešte aj ušetrím ✔️.

A keď sa ma teraz kamošky pýtajú, čo je za zlepšením mojej pleti. 

Je to jednoduché, moje tajomstvo je #annemarieborlind.

Ďakujem @annemarieborlind a @modrykonik_testuje, že vďaka vám je moja mastná T-zóna minulosťou a do pôrodnice pôjdem krásna ♡.

Krásny začiatok týždňa dievčatá 😊 .

#test_annemarieborlind  #recenzia

Najlepšia kozmetika v tehotenstve? Predsa prírodná.

S pribúdajúcim vekom sa čoraz viac zamýšľam nad zložením nielen potravín, ktoré jem, ale aj kozmetiky, ktorú používam. A teraz, keď som tehotná, mi na tom záleží ešte viac. Nie som tá "šialená biomatka", ktorá je teraz v móde a všetko musí mať "bio" či "eko", ale snažím sa jesť a dávať si na pokožku čo najmenej chémie. Heslom kozmetiky Annemarie Bölind je "To, čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár". A v tehotenstve by to malo platiť zrejme dvojnásobne.

V polovici augusta sa mi minul môj krém na tvár. Bola som práve v 12. týždni tehotenstva, tak som uvažovala, že by som si mala kúpiť nejaký nový, najlepšie prírodný, s čo najmenej chémie. Presne vtedy sa na Modrom koníku objavila výzva na testovanie prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind a ja som si povedala - to by som presne potrebovala. Aké bolo moje prekvapenie, keď mi o pár dní prišla správa, že som bola vybratá na testovanie. 

V balíku sa nachádzali 4 produkty s hydratačným účinkom - čistiaca pena, denný krém, hydratačný výživný shake a energetická bomba - sérum. Je to podstatne viac kozmetiky, ako bežne používam. Nepatrím k ženám, ktoré sa dokonale starajú o svoju pleť, žiadne špeciálne krémiky, mastičky, kefky či iné skrášľovacie zázraky nepoužívam. Iba taká bežná starostlivosť - čistiaca pena či micelárna voda, krém a ide sa. O to viac sa teším, že vďaka testovaniu som sa svojej pleti začala venovať viac. Každé ráno a večer sa teším, kedy si tie nové "krémiky" nanesiem na tvár. Verím, že mi to vydrží čo najdlhšie.

Ale pekne po poriadku, pozrime sa na jeden testovaný produkt za druhým, začnem čistiacou penou, pretože tou som začínala svoj ranný aj večerný rituál. 

Čistiaca pena AQUANATURE SYSTEM HYDRO

Čistiacu penu som na čistenie pleti používala aj doteraz, najlepšie takú, ktorá vyčistí pleť a rovno odstráni aj makeup. Bola som teda zvedavá, ako budem spokojná s touto od Annemarie Borlind. A veru, veľmi spokojná. Pena je úžasne mäkká, hustá a zároveň jemná, pripomína šľahačku 🙂. Má veľmi jemnú, príjemnú vôňu, tak ako aj ostatné testované produkty Annemarie Börlind. Jedno stlačenie pumpičky je taká akuát dávka na celú tvár. Odlíči aj bežný makeup, akurát s vodeodolným očným tieňom si neporadila. V oficiálnom popise tejto čistiacej peny píšu: Čistí. Hydratuje. Osviežuje. Tieto tri "sľuby" veru aj naplnila.

2 - FÁZOVÝ HYALURÓNOVÝ SHAKE

Novinka v mojom repertoári kozmetických produktov, keďže doteraz som nič takéto nepoužívala. Vo fľaštičke sú 2 farebne odlišné zložky (voda a jemný olej), ktoré treba potrepaním zmiešať a aplikovať na tvár. Musím povedať, že zo začiatku ma nenadchla jeho konzistencia, po vytlačení som v dlani mala jemnú tekutinu, ktorú som si prstami rozotrela po tvári. Prišlo mi to trocha divné, ale po pár dňoch som si na to zvykla. Používala som ho ráno po čistení penou a pred aplikáciou krému, večer na záver po vyčistení penou a aplikácii výživného séra, namiesto nočného krému. Po nanesení je pokožka príjemne hladká. Vôňa je tiež veľmi jemná, príjemná, aj keď obsahuje olej, na pleti som vôbec nemala mastný pocit, rýchlo sa vstrebal do pokožky. Jedno stlačenie pumpičky je akurát na celú tvár. 

Vyhladzujúci hydratačný denný krém AQUANATURE SYSTEM HYDRO 

Keď som si ho naniesla prvýkrát, povedala som si - tak tento krém nebude úplne pre mňa. Pripadal mi príliš hutný, príliš ťažký, krémový. Zrejme preto, že doteraz som používala skôr ľahké krémy, ktoré sú ideálne najmä na leto. No ale dala som mu šancu a po troch dňoch som ho milovala 🙂 áno, je viac krémový, ale výborne hydratuje a to je presne to, čo moja pokožka po lete potrebovala. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný film na pokožke. A je výborný pod makeup. Makeup sa po ňom výborne rozotiera a dlho drží aj bez podkladovej bázy. Krém pekne vonia, má pekné sklenené balenie. Pre mňa ideálny krém na jeseň a zimu. A dobrá správa, ponúkajú aj jeho light verziu, takže krém na leto mám už vopred vybratý.

Posilňujúca intenzívna starostlivosť VITAMIN ENERGIZER

Sérum bola ďalšia novinka v mojej kozmetickej výbave. V obchodoch s kozmetikou som vždy pokukovala po sérach ako po luxusnej kozmetike "pre pokročilých", ktorú si "raz" kúpim. Tak vďaka Annemarie Borlind už jedno takéto sérum mám doma. Pri jeho používaní som sa cítila luxusne, aplikovala som ho s pocitom, že svojej pleti dávam niečo špeciálne, že ju pekne rozmaznávam. Používala som ho vždy večer po čistení penou, nech pleť na noc nadopujem vitamínmi. Sérum sa veľmi rýchlo vstrebáva, pri jeho nanášaní musíte byť rýchla. Osvedčilo sa mi nanášať ho na jemne vlhkú pleť, vtedy sa mi s ním pracovalo lepšie, lepšie som ho na pleti rozotrela. Po jeho aplikácii mám pleť hladkú a oživenú. Veľmi ma bavil aj spôsob aplikácie, sérum si dávkujete ako keď stláčate koniec gulôčkového pera... neviem nájsť lepšie porovnanie, vyskúšajte samé 🙂

TIP navyše: Čo sa mi na tejto kozmetike páči, je jej prírodné zloženie. Páči sa mi, že na svojej stránke uvádzajú kompletné zloženie každého produktu a pri každej zložke je uvedené, na čo slúži a odkiaľ ju zobrali. Čiže som sa dozvedela, že aj chemicky znejúce zložky kozmetiky môžu mať prírodný pôvod a majú svoje opodstatnenie.

Keď to teda zhrniem, s testovanými produktami som naozaj spokojná. Majú pekné balenie, príjemnú jemnú vôňu, jednoduchú aplikáciu, prírodné zloženie a prvé účinky pocítite rýchlo. Mne na moju zmiešanú pleť sadli super, myslím si však, že sadnú každému typu pleti, ktorá potrebuje hydratovať. Nechcem tvrdiť, že za dva týždne sa vďaka tejto kozmetike moja pokožka zmenila na dokonalú, ale moja tvár je citeľne hydratovanejšia, hladká, mäkká na dotyk. Som zvedavá, aké účinky sa prejavia pri dlhodobejšom používaní. Verím, že keď sa mi o 5 mesiacov narodí bábätko, budem preň krásna mamina🙂. Aj vďaka kozmetike Annemarie Borlind. Ďakujem za možnosť testovania!

#test_annemarieborlind
#recenzia 

Čas nezastavíš, ale byť krásna ti na 100 % zaručí ANNEMARIE BÖRLIND

Dievčatá, každá ruku na srdce. Ktorá sa nebojíme starnutia? Čas plynie a v kolobehu bežných starostí som si ani ja neuvedomila, že na mojej narodeninovej torte som už tretíkrát sfúkla sviečku, ktorej číslo začína na 4... 40,41,42 ... "POMÓC! Nie je už konečne čas začať sa o kúsok viac starať o seba a svoju tvár...?"

Som žena, ktorá fakt o prvých vráskach, ochabnutých viečkach, či ranných kruhoch pod očami prijala celkom s pokorou a dôstojne, ale i najmenší podnet vyskúšať niečo, kde sa píše: "...hydratuje, osviežuje, zmierňuje prvé vrásky...", mi nedá dobre spávať, preto som neváhala a veľmi rada som sa zapojila do výzvy na výrobky od ANNEMARIE BÖRLIND a o to viac ma potešilo, že ste ma vybrali a mala som možnosť skúšať na vlastnej koži.

Balíček dorazil rýchlosťou blesku. Dokonalé balenie, príjemné pastelové farby potešia nielen oko, ale lákajú k okamžitému rozbaľovaniu a skúšaniu. Okrem štyroch produktov obsahoval aj list s poďakovaním, jasnými a výstižnými inštrukciami ako výrobok aplikovať, čo obsahuje a aká je jeho funkcia pre pokožku. Odporúčania v akých krokoch produkty používať som si upravila podľa svojej potreby a počas testovania som nepoužívala inú značku kozmetiky. A veľkým plusom je, že ranný či večerný rituál mi nezabral viac ako 5 minút.

Ranných 5 minút:

  • Čistenie - AQUANATURE HYDRO-  osviežujúca čistiaca pena
  • Tonizácia - BAEUTY SHOT VITAMIN ENERGIZER KONCENTRAT
  • Denná starostlivosť - AQUANATURE SYSTEM HYDRO - vyhladzujúci denný krém

Večerných 5 minút:

  • Čistenie - AQUANATURE HYDRO - osviežujúca čistiaca pena
  • Tonizácia - 2-FÁZOVÝ HYALÚRONOVÝ SHAKE
  • Nočná starostlivosť - AQUANATURE SYSTEM HYDRO - vyhladzujúci denný krém

      AQUANATURE HYDRO - osviežujúca čistiaca pena 

Dôkladne čistá pleť je základom krásnej pleti. Preto treba ako prvý krok ráno a aj večer tvár dôkladne vyčistiť a umyť. K tomu slúži čistiaca pena, ktorá je úúúúplne úúúúžasná. Veľmi jemná, šetrná, príjemne vonia a má super hustú konzistenciu, ktorou perfektne vyčistí na jeden šup všetky nečistoty. Po použití mám nielen čistú, ale aj hydratovanú tvár, bez pocitu napätia a zbytočného vysušenia. No povedzte: "Môže byť niečo lepšie ako takto príjemne začať a skončiť deň?"

2-FÁZOVÝ HYALURÓNOVÝ SHAKE

Milujem vodu, more, slnko, leto, 40 stupňov v tieni... A preto moja pleť po lete doslova kričala "SOS, SOS, SOS...!" A tak som sa veľmi potešila tomuto 2-fázovému shaku, ktorý je doslova zázrakom pre suchú pleť. Pleť je po ňom žiarivá, hydratovaná a doslova sa vám hneď vpije do kože. Chráni kožu pred stratou vlhkosti a obsahuje botanickú kyselinu hyalurónovú, po ktorej pleť ostáva okamžite vyhladená a bez pocitu lepkavej či stiahnutej kože. Obe zložky treba pred použitím dôkladne premiešať, poteší krásna modrá farba. Ale pozor! Konzistencia je veľmi tekutá a nedá sa priamo aplikovať na tvár, preto treba naniesť do dlane a natrieť rukami.

     BEAUTY SHOT VITAMIN ENERGIZER KONCENTRÁT

Musím sa priznať, že Vitamin Energizer ma upútal ako prvý z výrobkov ANNEMARIE BÖRLIND hneď na prvý pohľad svojím vzhľadom, dokonalým moderným balením a evokoval vo mne priam injekčnú striekačku a niečo veľmi zdravé, priam medicínske... Má dokonalý systém aplikácie, super konzistenciu, sviežu ovocnú vôňu a okamžite sa vstrebáva a zanecháva viditeľný výsledok. Spĺňa všetky moje predstavy o krásnej mladistvej pleti. Vitamíny nie sú dôležité iba pre fungovanie nášho tela, ale rovnakú starostlivosť si zaslúži aj naša pokožka. A pridanú hodnotu som videla už po prvých dňoch používania. Mňa veľmi miatla farba výrobku, vždy po nanesení som čakala krycí efekt ako pri make-upe.

AQUANATURE SYSTEM HYDRO VYHLADZUJÚCI DENNÝ KRÉM

Ako posledný na napísanie recenzie som si nechala denný krém AQUANATURE SYSTEM HYDRO VYHLADZUJÚCI DENNÝ KRÉM, aj keď určite nepatrí na posledné miesto. Veľmi som si ho obľúbila, keďže vyhovuje mojej pleti. Má príjemnú "bábätkovskú" vôňu, je jemný a napriek tomu má hustú krémovú konzistenciu. Treba ho veľmi dôkladne naniesť do pokožky, okamžite vsiakne a napriek tomu nezanecháva pocit mastnoty, či ťažoby na tvári. Dobrý krém je základom starostlivosti o tvár a tento spĺňa všetky moje kritéria. Pre mňa je bonusom, že je veľmi dobrým základom pre ľahký make-up. 

A viete, prečo som sa zapojila do výzvy na testovanie výrobkov prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND? Pretože už v názvoch výrobkov sú obsiahnuté slová AQUA č HYDRO... Voda=symbol života! Voda je najdôležitejšia zložka ľudského tela a naše telo "jazdí" z obrovskej časti na vodu. Preto som vedela, že tieto výrobky musia byť určite dobré a hlavne kráse prospešné. A čo výzva sľubovala, to pre mňa aj splnila!

Po intenzívnom každodennom používaní sa cítim super, som sama so sebou spokojná, vidím na sebe pozitívne výsledky, a to je pre mňa najhlavnejšie. Dokonca mi kolegyňa v práci medzi rečou povedala: "...veď ty nemáš vôbec žiadne vrásky...!", čomu som v ten deň neprikladala žiadnu dôležitosť, ale teraz pri písaní som si uvedomila, že ANNEMARIE BÖRLIND zrejme fakt zafungovalo!

A za to ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM...

#test_annemarieborlind

#recenzia

Ten najlepší dovolenkový odpočinok s Annemarie Börlind

Do súťaží o testovania sa nezapájam, no tentokrát som spravila výnimku. Oslovila ma luxusne pôsobiaca kozmetika Annemarie Börlind, ktorá sľubovala prírodné zloženie, extra dávku hydratácie a pomoc s bojom proti prvým vráskam. Popravde, ani vo sne by mi nenapadlo, že môžem byť vybratá. Nereálne sa stalo skutočnosťou a ja som stála pred dilemou, ako zladiť testovanie s našimi cestami, na ktoré sme sa chystali celé tri týždne, teda v čas testovania. Karty boli zamiešané, tím Modrého koníka nám vyšiel v ústrety, a tak som sa dostala k vytúženému balíčku, ktorý so mnou precestoval 2500 km 🙂 Rozhodla som sa hneď na začiatok nechať všetku svoju pleťovú kozmetiku doma a testovať naplno! Áno, bol to trochu risk. S výsledkom sa rada podelím. 

Prišla stuhou previazaná škatuľka... A v nej luxusná, prírodná kozmetika Annemarie Börlind. Čo konkrétne? 

1. Aquanature system hydro, osviežujúca čistiaca pena pre čistenie a hydratáciu pleti, TOP produkt testovateliek. Ódu na túto penu sme mohli čítať celý prvý týždeň. Ako aj všetky ostatné produkty obsahuje výťažky z rastlín z certifikovaného organického pestovania, minerálnu vodu bohatú na stopové prvky, je bez minerálnych derivátov a bez živočíšnych výťažkov. Vďaka pumpičke sa jednoducho nanáša, jemne vmasíruje prstami do pokožky a následne umyje. Pleť zanecháva čistú a hydratovanú. Také jednoduché 🙂 Svoju úlohu splnila dobre, naozaj si poradila aj zo zvyškami make-upu. Čo mi však trochu prekážalo, bola jej vôňa rastlinných výťažkov, ktorá sa mi zdala byť trochu vtieravá. A v neposlednom rade plastový obal. Podľa mojich kritérií ostala táto pena jediným produktom, ktorý by som si z balíčka nekúpila a uprednostnila tuhé mydlo. Veľký priestor pre Annemarie Börlind, pleťové mydlo si prosíme!

2. Beauty shot vitamin energizer, koncentrát pôsobiaci na unavenú pleť, revitalizujúci a osviežujúci pokožku. Tento vitamínový zázrak sľuboval viditeľné výsledky starostlivosti už za krátky čas používania. Koncentrát som používala večer po vyčistení pleti. Budem úprimná, počas dvoch týždňov testovania na mne viditeľné výsledky nezanechal. Slovami klasika: Mladú zo mňa za dva týždne nespravil 😀 Patrí však k naoko nenápadným produktom starostlivosti, ktoré aj bežný krém dokážu podvihnúť na vyššiu úroveň. V lete som uvítala okamžitý osviežujúci efekt po nanesení. 

3. 2-fázový hyalurónový shake, sérum sľubujúce stimuláciu vlastnej tvorby kyseliny hyalurónovej, vypĺňanie vrások a hydratáciu. Do tretice sme sa dostali k môjmu obľúbenému produktu, ktorý získa trvalé miesto v mojej kozmetike. Bola to láska nielen na prvý pohľad, ale aj dotyk. Sérum obsahuje dve zložky, ktorých zmiešaním sa vytvorí zmes jemná ako obláčik a napriek olejovej zložke nie je vôbec mastná. Hydratáciu cítiť po prvom nanesení. Potešil ma aj sklenený obal. Ako bonus je vzhľad pripomínajúci more, aha: 

4. Aquanature system hydro, vyhladzujúci denný krém s obsahom kyseliny hyalurónovej pre hydratáciu a ako ideálny podklad pod make-up. Krémik je ľahký, dobre sa rozotiera, zanecháva svieži pocit. Vôňa mi tentokrát vôbec nevadila. Hydratuje skvelo, napriek tomu nezanecháva mastný pocit. Make-up je vďaka okamžitému vstrebávaniu možné naniesť ihneď. Chválim sklenený obal. K dokonalosti mu podľa mojich kritérií na denný pleťový krém chýbala UV ochrana. 

Celkové hodnotenie

Tak, ako som sa tešila kozmetickému balíčku, rovnako sa aj v závere testovania teším, že som mohla byť jeho súčasťou. Kozmetika Annemarie Börlind určite presvedčila svojou kvalitou, prírodnou filozofiou a luxusným zložením. Hneď na začiatku testovania som sľubovala záverečné resumé 🙂 Tak nech sa páči, bez filtra, poďme sa pozrieť, čo sa stalo s mojimi vráskami okolo očí: 

No... Vidíme, že som sa na dovolenke opálila 😀 Aj to, že vrásky na opálenej pokožke vyniknú a najmä, že nie je dobrý nápad fotiť si vrásky pri smiechu! 

#test_annemarieborlind 

#recenzia 

Testovanie s ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL BEAUTY

Krásny slnečný deň dámy,

na úvod sa chcem poďakovať spoločnosti ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL BEAUTY za neopakovateľný zážitok z testovania tejto značky. Som skutočne očarená jej pôvabom, vôňou a jemnosťou. Ak chcete zažiť dotyk luxusu a prírody, tak produkty od ANNEMARIE BÖRLIND sú ako stvorené pre Vás. Som si istá, že táto značka uspokojí aj potreby najnáročnejších dám.

Na vlastnej pleti som si skúsila následovné produkty:

- AQUANATURE SYSTEM HYDRO-OSVIEŽUJÚCU ČISTIACU PENU

- BEAUTY SHOT VITAMIN ENERGIZER KONCENTRÁT

- 2-FÁZOVÝ HYALURÓNOVÝ SHAKE

- AQUANATURE SYSTEM HYDRO-VYHLADZUJÚCI DENNÝ KRÉM

Keď mi zazvonil kuriér a oznámil mi, že má pre mňa zásielku, už vtedy ma premkol príjemný pocit. Tešila som sa na produkty a ich testovanie. V momente, keď som otvorila balík, pomyslela som si „ooo, tak toto je luxus“. Jemné prírodné farby kombinované striebornou dodávajú produktom značnú mieru luxusu. Navyše som príjemne prekvapená skleneným prevedením, čo je ekologickejšie k matke prírode a v súčasnosti aj veľmi žiadané.

Teraz vám popíšem čo to o každom spomínanom produkte a ako prebiehalo testovanie u mňa doma.

AQUANATURE SYSTEM HYDRO-OSVIEŽUJÚCU ČISTIACU PENU

Osviežujúca čistiaca pena ma posledných pár dní sprevádzala pri večernom odličovaní a starostlivosti o pleť. Pleť som si jemne navlhčila, aplikovala čistiacu penu na dlane a následne dôkladne vyčistila pokožku a opláchla čistou vodou. Obsahuje aloe vera, extrakt z cukrovej repy a botanickú kyselinu hyalurónovú, čo priaznivo pôsobí aj na jemnejšiu pokožku. Má sviežu vôňu a v napenenom stave jemnú mydlovú konzistenciu.

BEAUTY SHOT VITAMÍN ENERGIZER KONCENTRÁT

Vitamín Energizer mňa osobne oslovil najviac. Aplikovala som si ho večer ako krok 2 po vyčistení pleti. Jeho konzistencia je koncentrovanejšia, nie mastná. Výborne sa nanáša vďaka štýlovému aplikátoru, ktorý je priamo súčasťou balenia. Jemným stlačením spodnej časti tuby si nadávkujete malé množstvo koncentrátu priamo na pokožku tváre. Goji, Acai a Rakytník okamžite vysoko osvieži unavenú pleť. Pôsobí aj ako antioxidant.

2-FÁZOVÝ HYALURÓNOVÝ SHAKE

Toto sérum má vkusné malé sklenené prevedenie. Priznám sa, pár dní mi trvalo, kým som si našla cestu k tomuto produktu. Nevedela som presne, ako naniesť na tvár a tiež ma odrádzala mastnejšia konzistencia. No nakoniec som si našla spôsob, ako aplikovať sérum, a bola som skutočne nadšená. Sérum jemne premiešajte, pumpičkou nadávkujte požadované množstvo na dlane a naneste na tvár. Výsledok prichádza okamžite. Pleť je vďaka unikátnej botanickej kyseline hyalurónovej dokonale hydratovaná, svieža a jemné vrásky sú vyplnené. Sérum podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v koži.

AQUANATURE SYSTEM HYDRO-VYHLADZUJÚCI DENNÝ KRÉM

Posledným testovaným produktom je príjemne jemný, voňavý, hydratujúci a vyhladzujúci krém Aquanature. Má krémovú konzistenciu, veľmi dobre sa roztiera a vstrebáva. Pokožka je hydratovaná aj vďaka kmeňovým bunkám z papyrusu. Je vhodný aj ako podklad pod make-up.

Krásny zvyšok dňa 😊

#test_annemarieborlind  #recenzia

Opäť krásna vďaka Annemarie Börlind

Vždy som mala skvelú pleť. Nie dokonalú, to by som preháňala, ale nijak výrazne mi neznepríjemňovala život. Drobné nedostatky, ktorými o sebe občas dávala vedieť, šli ľahko zamaskovať. Preto bol pre mňa nepríjemným prekvapením fakt, že hormonálne zmeny v tehotenstve a po oboch pôrodoch si odskákala predovšetkým práve moja pleť.

Vravela som si: "Čo už, veď sa to nejak spraví..." Ale prebehlo tehotenstvo, šestonedelie, ďalšie tehotenstvo, ďalšie šestonedelie a ten zmienený "Sa to" neprichádzal a pleť za tie roky prešla rôznymi štádiami. Popôrodné akné, ekzém, fliačky, komedony, rôzne viditeľné žilky a v neposlednom rade... za tých 5 rokov nijak výrazne neomladla. Práve naopak. Chcem, či nie, starnem a so mnou aj moja pleť. Objavili sa prvé vrásky, veľký podiel na zhoršení kvality mojej pleti mali okrem hormónov aj večné "nestíhačky", ktoré mali za následok zanedbanie starostlivosti. Tu som sa nestihla odlíčiť, tu použiť krém, inokedy zase krém došiel a ja som nemala čas kúpiť si nový. A tak sa mi moja pokožka začala odvďačovať za moju pozornosť, ktorú som jej (ne)venovala. Zombie efekt dotvárala našedlá farba v štýle "umieram, ale smrtka sa mi to bojí povedať".

Ja pred testovaním                   Ja po dvoch týždňoch testovania

A zrazu prišlo osvietenie. Som mladá baba a pleť mám horšiu, než moja mama v 50. Žiadne také! A tak som začala hľadať. Ale poviem vám, za tie roky, čo som čerpala zo zásob, sa zmenilo zloženie, ponuka a aj moje preferencie tak, že som bola v tom mori kozmetiky stratená. Moje stálice s novým zložením mi spôsobovali ekzémy a lišaje, hromady prírodnej kozmetiky boli síce šetrné, ale rovnako k pleti ako k jej neduhom. A tak som mala kúpeľňovú skrinku, až na pár výnimiek, plnú neúčinnej, zato 100 % ekobiovšetkomožnej kozmetiky.

Priznám sa, celkom som váhala, či sa do testovania kozmetiky Annemarie Börlind prihlásiť, pretože som o kozmetike všeobecne začala v poslednom čase pochybovať. V podstate nič z toho, čo som vyskúšala šala, mi nevyhovovalo, a čo viac, k mojim problémom sa pridávali ďalšie a ďalšie.

Annemarie Börlind

Skôr, ako som sa definitívne rozhodla, že skúsim šťastie, na internete som si prečítala nespočet diskusií a vo väčšine prípadov si používateľky kozmetiku tejto značky chválili. Idem teda do toho, veď čo. Maximálne úprimne skonštatujem vo svojej recenzii, že je to len ďalšia neúčinná kozmetika. Moju neistotu ale vystriedalo prekvapenie a postupne i nadšenie, ale o tom až neskôr. Produkty som začala testovať v podstate ihneď, a čo bolo prvým milým prekvapením? Žiaden ekzém! Žiadne lišaje! Žiadne fľaky! NIČ! Žiaden z postrachov sa nedostavil. Nuž, žeby konečne? 

Dôkladne som si prečítala zloženie, ktoré som si overila na stránkach biooo.cz, kde nájdete definíciu jednotlivých zložiek, ktoré sa bežne v kozmetike vyskytujú aj s ich účinkom a hlavne s informáciou, či zložka spĺňa normu pre použitie v prírodnej kozmetike a aká je jej prípadná funkcia. Posúdenie zloženia asi nechám na každú. Pre mňa bolo v tomto prípade dôležité, že je kozmetika bez parabenov, sulfátov a dráždivých látok, ktoré u mňa spôsobujú vyššie uvedené problémy a zloženie prípravkov sa javilo ako akceptovateľné.

Sada Aquanature

Čistiaca pena

Testovacej sade produktov, ktoré sme mali možnsť vyskúšať, dominovali dva výrobky zo sady Aquanature, a to čistiaca pena a denný krém. Priznám sa, voči čistiacej pene som bola skeptická, keďže práve tento typ produktov sa v súvislosti s mojimi kožnými prejavmi javil doteraz ako najproblematickejší, a tak som dlhodobo dávala prednosť prírodným tuhým mydlám, ktoré, hoci moju pleť mierne vysušovali, boli prijateľným kompromisom. 

Vrhla som sa teda na testovanie. Čistiaca pena má naozaj skvelú konzistenciu a je hustá. Máličko som si musela zvykať na jej vôňu, ktorá mi hneď na prvé použitie "nesadla", ale postupne som ju prestala vnímať. Po umytí zostáva pokožka vláčna, hydratovaná a pružná. Očakávala som, že zareaguje ako vždy a stiahne sa a bude napätá, toto sa však nestalo, a dokonca niekoľko hodín po použití mi pod očami nenaskočili lišaje, ako to majú vo zvyku pri použití novej kozmetiky. Na druhý deň ráno som teda mohla pridať ďalší produkt, ktorému sa budem venovať neskôr. 

Tretím produktom v poradí, ktorý aplikujem ako tretí krok v každodennej starostlivosti o pleť ráno, je Denný krém z radu Aquanature. Tento krém v podstate dokonale vystihuje heslo "neohúri, neurazí". Vôňa tejto série produktov mi nejak veľmi nesedí, ale keďže som po čistiacej pene tak nejak tušila, do čoho idem, sklamaná som nebola. Konzistencia krému je veľmi príjemná, maslová, rýchlo sa vstrebáva, pokožku zanecháva na dotyk mastnú, nie však lesklú. Myslím, že zafunguje i ako podklad pod make up. Skúšala som priamo na krém aplikovať tónovací púder a milým prekvapením bolo, že hoci mi prišla na dotyk pleť mastná, púder nerobil fľaky a mapy, ale šiel naniesť úplne rovnomerne.

Sada prípravkov Aquanature sľubuje optimalizáciu vlhkosti pleti a vyhladenie prvých vrások. Druhý sľub posúdiť nemôžem, keďže tento rad produktov nie je jediný z testovaných. Čo sa však týka hydratácie, dávam palec hore. Poprvýkrát po niekoľkých rokoch som sa totiž zbavila suchých šupiniek, ktoré sa mi tvoria pod a nad perami, čo je jasným dôkazom, že k rehydratácií pleti došlo.

Doplnkové produkty

Spolu s čistiacou maskou a denným krémom v balíčku dorazili aj dva z kategórie doplnkových produktov. Myslím si, že v Annemarie Börlind volili testovacie produkty veľmi prezieravo a zodpovedne, a presne vedeli, čo s čím skombinovať, pretože kombo, ktoré vymysleli, myslím, i vďaka týmto dvom prípravkom, zaúčinkovalo na jedničku.

Dvojfázový hyaluronový shake

Popis produktu je jasný: Hydratuje, regeneruje, omladzuje, stimuluje tvorbu kyseliny hyalurónovej, ochranný film vyplňuje jemné línie a vrásky. Dvojzložkový shake, ktorý sa po premiešaní krásne trbliece mi vyrazil dych hneď niekoľkokrát. Prvým šokom bola konzistencia, ktorá je úplne tekutá. Akosi som s tým nepočítala a úplne som nepremyslela vopred, akým spôsobom ho budem aplikovať, tak skončila prvá dávka v umývadle. Ako najlepší spôsob aplikácie sa nakoniec ukázalo zmiešať obe zložky pretrepaním fľaštičky, dávkovať do dlane a rukami naniesť na tvár. Stačí jedno stlačenie (jediná dávka) na pokrytie celej tváre, takže, myslím, že shake vydrží naozaj dlho. Prekvapením bolo i v takmer okamžité vstrebávanie. Pár sekúnd a pleť je v podstate suchá, ale zároveň pružná a vláčna.

Používam ho miesto nočného krému pred spaním, po vyčistení pleti ako 3. krok v starostlivosti o pleť a myslím, že svoju funkciu zastáva s gráciou.

To najlepšie nakoniec

Druhý krok dennej i večernej starostlivosti o pleť v podaní Annemarie som schválne v predchádzajúcom písaní vynechala, a to preto, že si myslím, že sa na to najlepšie oplatí počkať. Hneď na prvý pohľad ma zaujal, štíhla línia, krásna marhuľová farba, nadčasový sexy dizajn a tajomný spôsob aplikácie. Beauty Shot - Vitamin Energizer. Ten, po ktorom moja pleť prahla dlhé mesiace. Koncentrované aktívne látky a vitamínová bomba. Hoci pri mojich dvoch nespavcoch som ja zaručene denne k smrti unavená, moja pleť zažíva posledné dva týždne energetický boom. Nechcem byť dramatická, ale toto je skutočne bomba. Už dlho predlho sa sťažujem svojmu manzelovi, že som akási šedá. Proste pleť pôsobí tak zašednute, unavene, skoro až priesvitne. No a čo s ňou spravil Vitamin Energizer? Úplne ju zmenil k nepoznaniu. Ako švihnutím čarovného prútika som naraz dostala farbu. Pleť žiari, dokonca sa ráno budím s rumencom v tvári. Pre mňa neskutočné, malý zázrak. Myslím si, že ďalšie testujúce koníkovky mi dajú za pravdu, že tento produkt stojí za vyskúšanie. Ja osobne sa ho už zrejme nevzdám.

Drobnosti na záver

V rámci testovania sme dostali aj hromadu "literatúry" a v letáčikoch boli aj mini vzorky ďalších produktov značky. Za seba určite môžem doporučiť Čiernu masku 2 v 1. Okrem toho, že funguje ako intenzívna starostlivosť o zmiešanú pleť, je zároveň aj peelingom a zbavuje nečistôt a odumretých kožných buniek. Pleť je po nej fakt nádherne jemná.

Jediným drobným sklamaním pre mňa bola vzorka make-upu v letáčiku. A nebolo tomu tak, pretože vôbec nekorešpondoval s mojím odtieňom pleti. Keďže bolo kedysi líčenie seba aj iných mojím denným chlebom, prešlo mi rukami veľké množstvo dekoratívnej kozmetiky. Tento make-up ale mojím favoritom nebude. Ťažká konzistencia a problematické nanášanie boli pre mňa nemilým prekvapením. 

Každopádne, celkový dojem z kozmetiky Annemarie Börlind som si pokaziť nenechala a môžem bez okolkov prípravky, ktoré som mala možnosť vyskúšať, ODPORUČIŤ. A keby som ich mala ako v škole oznámkovať, tak 1* si vyslúžil BEAUTY SHOT- Vitamin energizer, Čistiaca pena Aquanature a Dvojfázový hyaluronový shake odomňa dostávajú 1 a Denný krém zo sady Aquanature, hoci na mňa zapôsobil úplne priemerne, má za svoje zloženie vo vegánskej kvalite 2. K skvelému dojmu prispieva určite aj atraktívne balenie, "okolkované" krabičky a krásny dizajn flakónov. Celkovo na prvý pohľad pôsobia jednotlivé prípravky luxusne a celková samoprezentácia značky je takmer geniálna. Len čerešničkou na torte je už potom fakt, že sa jedná o kozmetiku pýšiacu sa označením VEGAN.

Nakoniec, nie však v poslednom rade, by som týmto chcela poďakovať @konik_testuje a @annemarie_borlind za možnosť zúčastniť sa testovania a objaviť kúzlo tejto nevšednej nemeckej kozmetiky, ktorá si touto cestou získala novú fanúšičku.

#test_annemarieborlind #recenzia

(Fotografie mojej osoby použité v tomto článku sú vždy bez filtrov a bez make-upu.)

Ako milovať svoju pleť

Každá z nás to pozná. Mame vždy niečo, čo sa nám na našej pleti nepáči. Ja osobne som nikdy nemala veľké problémy s pleťou, napriek tomu som mala pocit, že je nerovnomerne zafarbená, mdlá, mam kruhy pod očami a jednoducho nevyzerá sviežo. Tak povedzme si, mám 37rokov, akože co som čakala?! 🤔 No ja som vždy samu seba porovnávala s tými vyretušovanými krásami z časopisov... Asi ako všetky z nás. Keďže môj život prešiel cca pred dvoma rokmi veľkými zmenami, aj kozmetika u mňa prešla obrovskou zmenou. To, čo zakladateľka Annemarie Börlind povedala, je mojím motom - to čo nemôžem zjesť, si nedám ani na tvár. 

Celá moja domácnosť je bez klasických čistiacich prostriedkov, klasického šampónu a podobných vecí. Kozmetika prešla postupne tiež na iný level. Kozmetiku Annemarie Börlind poznám. V podstate vďaka náhode a Instagramu - vyhrala som na Vianoce ich adventný kalendár a bola to láska na prvé použitie. Keď prišla možnosť testovať, ani som nedúfala, že by som mohla mať šťastie a vyhrať. Mala som odskúšaný pomarančový energizer - stabilná súčasť môjho kozmetického stolíka a pár produktov vrátane balzamu na pery. Neverila som moc, že môže mať niekto dobre všetko. Aaaale poporiadku.

Prišli sme z Chorvátska a ja som bola opálená, ale zošuverená ako sušená slivka 🙈... To bol des. Do toho prišiel kuriér a doniesol taštičky zázrakov... 

Taká nenápadná taštička s toľkými zázrakmi v nej. 

Prvý testovaný bol pre mňa záhadou. Čistiace peny nepoužívam. Na svoj látkový tampónik dám olejček a odlíčim sa... Toto bol iný level... Jemnúnka pena, ktorej stačilo jedno stlačenie pumpičkou a moja pleť bola čistučká a jemná. Až druhý deň som si trúfla odlíčiť aj oči a poviem vám, nová láska bola na svete 😍. Dokonca som si vďaka tomu pocitu začala pleť poctivo čistiť aj ráno. No neskutočne. Ľahká ako šľahačka, jemná a voňavá. Luxus. Nemám ako porovnávať s inou čistiacu penou, ale poviem vám, až miniem túto, kupujem ďalšiu. Toto bude súčasť môjho rituálu čistenia pleti ❤️

Ďalší produkt bol hyaulurónový šejk. No mala som kyselinu hyaluronovú v ampulkách od Annemarie Börlind a konzistencia tohto výrobku ma desila. Voda a kyselina hyalurónová sa zmiešala šejkovanim a mala som pocit, že to bude dosť olejová záležitosť. Prvá dávka skončila neslávne - v umývadle, na oblečení... No des. Fakt je, že stačí jedno stlačenie pumpičky a máte perfektnú dávku na tvár aj krk. Ten olejový pocit, ktorý som čakala sa nedostavil a dokonca sa tak rýchlo vstrebal výrobok do pokožky, že som mala pocit, že moja tvar je púšť a práve konečne zapršalo. Ale ono sa to tak vsiaklo vždy... Wou. Drobné mimicke vrásky mizli a ja som dostávala jeden kompliment za druhým. 

Jednoduchosť nanášania, úžasná vôňa a dokonalý efekt robia z tohto výrobku milé prekvapenie testovania a rozhodne bude tiež súčasť môjho kozmetického vybavenia. 

To, na čo som sa neuveriteľne tešila a zároveň som sa bála, že ma totálne sklame, je vitamínový energaizer - bomba pre pleť, ktorá má mohla buď utvrdit v tom, že mám veľké očakávania, alebo mohla potvrdiť, že táto kozmetika je Top Topov na trhu. Hádajte, ako to dopadlo? 

Áno, máte pravdu. Tak ako ostatné testujúce, musím skonštatovať, že nie len, že nesklamal, ale predčil aj najodvážnejšie sny. Ja ho milujem. Balenie, konzistenciu, vôňu... Všetko 😍. Pleť zjednotil, hydraroval a ja neviem, aké zázraky to porobil, ale vravím vám, toto je mega. Aj ľahkosť aplikácie (stlačíte ako guľôčkové pero), aj ľahkosť vpitia do pokožky. Toto sa nedá opísať, toto musíte zažiť. Priznávam, že som mrkla pri tomto výrobku na cenu - málo to nie je... Ale fakt je, že ho budem chcieť od Ježiška a každej z vás odporúčam to isté. TOTO JE NADPOZEMSKY DOKONALÉ ❤️

Posledný testovaný produkt je pre mňa aj po dvoch týždňoch záhadou... Uz som riešila aj to, že možno jednoducho nie je na moju pleť vhodný.... Možno je to tým, že nepoužívam krémy, a tak neviem, aký má byť... Netuším.

Denný krém Aquanature je na môj vkus ťažký, hutný a veľmi zle sa rozotiera - aspoň mne. Na to, že má byť ideálny pod makeup mňa skoro priviedol k infarktu... Makeup sa mi nerozotrel, ale zgrcol - aj ten, ktorý som dostala ako vzorku od Annemarie Börlind. Aj môj - beriem, môj je jedna z mááála vecí, ktoré nemajú prírodný základ, ale teda... Kamoši sme sa s krémom nestali 😕. Naozaj sa snažím, používam ho, ale narozdiel od ostatných produktov mi ani nevonia. Neviem, možno naozaj nie je vhodný pre moju pleť. Určite vyskúšam iné krémy od Annemarie, keďže verím, že majú taký, ktorý bude vhodný aj pre mňa.

Záver testovania je jasný - túto kozmetiku budem milovať a odporúčať každému a vždy. Jasné, zbehnite po vzorky, odskúšajte, testujte, ale poviem vám, neoľutujete. A toto som ja bez makeupu, bez filtra... Len ja a moja pleť, ktorá vďaka testovaniu dostala všetko, čo potrebovala a vyzerá, že by poďakovala za mňa, keby mohla 😉

Ďakujem ❤️ďakujem @annemarieborlind aj @modrykonik_testuje. 

Toto testovanie je na mne vidieť a ešte dlho vidieť bude 😊. 

A oza,j kočky, taký detail odskúšaný na vlastnej koži... Ak pôjdete do toho a vrhnete sa na prírodnú kozmetiku, nezľaknite sa, ak sa náhodou po použití vaša pleť zhorší - zhorší sa, lebo sa bude čistiť od všetkých parabénov a ropy, čo ste do nej roky dávali. Takže minimálne dva týždne až mesiac môžete mať pocit, že to bol krok vedľa, ale verte mi, nebude. ❤️

#recenzia #test_annemarieborlind