Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

jabadaba
16. okt 2013

😀 moje nervy!

pepaa89
16. okt 2013

Ak on prdí pred tebou, tak by mu to nemalo vadiť, ved je to prirodzená vec

pepaa89
16. okt 2013

len ty neskúšaj to držať v sebe, je to nebezpečné

maca_p
16. okt 2013

si nedam bok vyvalit, ked si najde cestu von 😀
panicek je jogin, ze neprdi?
@leoamiska001

vejula
16. okt 2013

@pepaa89 môžem sa spytať, že v akom zmysle je to zadržiavanie nebezpečne??? KAždy určite občas zadržiava, ked sa to nehodí, ja len že ake to môže mať nasledky, by ma zaujimalo.

zigzag
16. okt 2013

no krce, asi tym myslela,,,

leoamiska001
autor
16. okt 2013

@pepaa89 a jako je to nebezpecne , ti prdis pred sebou?ano on v pohode predomnou ale ja mu vadim ako viem sa kontrolovat vonku alebo tak ale doma to nejde proste 🙂 och boze mne to je take blbe

pepaa89
16. okt 2013

@vejula tak raz za čas je to v poho, ale keby to robila neustále, tak to môže spôsobiť krče, rozpravilo to cca pred dvoma týždnami v ženskom magazíne na stv1

kiki68
16. okt 2013

tak hadam ma nebude boliet brucho cely den len kvoli tomu,ze je doma..ako fajn prve roky som sa hanbila jak pes a radsej isla kdesi na balkon,ale potom som zistila,ze sa an tom akurat dobre zasmejeme 😀 tak sa uz tak nehanbim...tak patri to k fungovaniu tela...a vraj toho vzduchu vyprdime strasne vela,len o tom nevieme...to som citala v nejakom casopise Maxim (vraj pansky casopis) tak co potom chlapi pindaju...ked im to tam vysvetlili... 😀

nikolet_89
16. okt 2013

@leoamiska001 ked mu to vadi tak mu povedz ze aj tebe to vadi, uvidis ako rychlo ho to prejde este asi nemal bolesti brucha, krce a podobne

leoamiska001
autor
16. okt 2013

@maca_p smejem sa jak hovado na tom forume ako riesite s partnemy vetry

leoamiska001
autor
16. okt 2013

@nikolet_89 vsak mu to budem musiet vyjasnit

lulu_lu
16. okt 2013

prepac ale to co ma znamenat, ze on to robi, ale vadi mu ked aj ty. To sa nejak s logikou nevezie!!!

materina_duska
16. okt 2013

Neprdím, takisto ako pred ním nekakám, negrciam a nemením menštruačné vložky. Je to všetko veľmi prirodzené, ale to neznamená, že to majú ľudia robiť bez hanby, ak to nie je vyslovene nutné.

roni200
16. okt 2013

Skús si variť mätový čaj.Mne to vždy pomôže.

girlie_konik
16. okt 2013

@leoamiska001 samozrejme, ze je prirodzene prdiet..ale ako uz pisala materina_duska, to este neznamena, ze to robim pred partnerom. Ak je doma a citim, ze by mi malo ujst, tak idem od neho prec na WC alebo do kupelne a tam urobim, co treba. Za tych 6,5 roka, co sme spolu, mi to pred nim uslo naozaj na prstoch jednej ruky.
Neviem, mne to pride uz proste dost cez ciaru, prdiet len tak jeden pred druhym..

kiwi82
16. okt 2013

jooooooooooooj dakujem, zlepšili ste mi touto diskusiou náladu 😀 Čo sa týka prdkania tak ja s tým tiež nemám problém ak je to doma samozrejme. urobím to, dakedy ho ešte predtým upozorním, že to urobím a ked je už po tom poviem pardón 🙂

eeffka
16. okt 2013

@materina_duska jaj teraz ani nevies co si napisala, ja som doteraz bola za etericku bytost ( 19r vztah,10r manzelstvo) ze citujem ....nekakám, negrciam a nemením menštruačné vložky + ja pridam neprdim" ale prisiel na psa mraz a dostala som rotavirus a moj najlepsi kamos bolo wecko 😀 😀 😀 , a parkrat som si ublinkla po ceste nan ( vzdialenost 2m), kto nezazil nepochopi 😀
Moj muz len chodil kolo mna ze uz je ti lepsie? je ti lepsie? nie bleee 😀

Nooo vila uz zo mna nebude 😝

PS: pri porodoch oboch bol, napriek tomu som si dokazala zachovat imidz 🙂 , bejvavalo

kiwi82
16. okt 2013

@girlie_konik na záchode to sa musí pekne ozývať, tam je dobrá akustika. tam to počuje nie len partner ale aj susedia 😀

materina_duska
16. okt 2013

@eeffka To je úplne iná situácia, to je hádam jasné 😉

fra
16. okt 2013

už tu jedna podobná téma bola 😀 ak si dobre spomínam veľa, veľa strán rehotu, ale neviem ju najsť 😒

marduliena
16. okt 2013

No toto je ale téma, môj muž ten si prdne všade, tvrdí že si brucho nedá rozdrapit.Ja sa snažím bud na wcku ale ked inač nie tak aj pred ním aj ked zašomre či sa nehanmbím ja mu to hned vysvetlím či aj on sa nehambí ani ja si nedám brucho rozdrapit. 😅

girlie_konik
16. okt 2013

@kiwi82 - jasne, podme sa tu teraz natahovat o to, kde sa to viac ozyva, boze 😲
Kto chcel, pochopil, kto nechcel, bohuzial..

takyna
16. okt 2013

Fuj tak to si neviem predstavit , ze by sme prdeli pred sebou vedome 🙂 , zo sna v posteli sa podari uletiet niekedy nevravim, ale urcite nie vedome a smiat sa na tom...
teda zasmiat sa na to da, niektory chlapi to aj beru automaticky pred zenou si prdnut, mala som brata takeho, kolegou atd..., ale moj nastastie nie je taky chrapun
sme spolu 16rokov 🙂
podla mna by mala byt nejaka ta diskretnost aj v tomto 🙂

moon1979
16. okt 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aaaaaaaach, tak čo už sa na tomto fore nepreberá, mám dosť

paloma20
16. okt 2013

ja som sa zo začiatku príšerne hanbila, keď sme aj kdesi boli no nech ma radšej brucho bolí... ani na WC som dlho u svokrovcov nechodila. mala som nejaký blok alebo čo.drahý mi stále hovoril že prdmi sa tvrdí dôvera:D ... on s tým nemá problém-na našom asi 3ťom stretnutí ho chytilo také kakanie že strávil u našich doma asi 3/4 hodiny na záchode.:D 😀 😀 😀

wena
16. okt 2013

Nie, neprdíme pred sebou a sme spolu 7 rokov.
Zdá sa mi dosť nechutné vedome a úmyselne prdnúť si pred druhou osobou.

natalienka12
16. okt 2013

No ja mám dosť! 😀 😀 😀

sissy27
16. okt 2013

@leoamiska001 naozaj sú veci, ktoré by mali ostať v úplnom súkromí a teda aj takéto prirodzené fyziologické prejavy... nehovorím, že ťa má rozdrapiť, ale tak ako to nespravíš v reštaurácii alebo v čakárni u lekára "naplno", tak sa môžeš trošku ovládať aj doma...iné veci sú tiež prirodzené a nerobíš ich pred partnerom, či? 😅 ak je to u teba naozaj nekontrolovateľné, tak možno by nebolo odveci zájsť aj za lekárom, alebo vyskúšať niektorý z voľnopredajných prípravkov proti plynatosti... lebo teda všetkého veľa škodí...