Aký ľahký golfáč či športiak na nákupy - Caretero Alfa, či je ešte niečo podobné?

Zodpovedané
21. máj 2019

Ahoj,

hladam kocik - lahky, skladny, aby sa dal polohovat chrbatik aspon do pololahu. Chcem ho len "do auta" ked pojdeme na nakup alebo rychle presuny. Idealne aby sa dal zlozit na "dazdnik". V predajni ma oslovil Caretero Alfa. Je nieco podobne tomuto, aj cenovo?

Ahoj,

Caretero Alfa je ozaj jednoduchý, lacný golfový kočík. Rozumiem, že to chceš len na občasné použitie, ale určite rátaj so sťaženým ovládaním a aj celkovým prevedením, kvalitou a pevnosťou od ceny odvodenou. Je to skutočne kočík pre veľmi veľmi nenáročných rodičov a len na príležitostné používanie - a čím ťažšie dieťa v ňom, tým viac to budeš cítiť.

Caretero Alfa

Ja osobne by som v tejto cene skôr hľadala bazárový lepší model, ktorý ti aj niečo vydrží - či už starší Maclaren (sama mám starý Techno XLR model u babky a stále je super), alebo inú kvalitnejšiu značku.

Maclaren Techno XLR

Ak skutočne nový v nižšej cenovej kategórii, navrhnem Cam Agile, Bomiko XS, Babypoint Polo, Safety First Rainbow.

Stále však varujem, že nečakaj od takto lacných modelov veľa, a zváž aj lepšie značky z bazáru.

Cam Agile


Bomiko Model XS 2015


Babypoint Polo



Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli