Drahší kočík - trojkombinácia

29. dec 2021

Ahojte baby, do koľko peňazí si myslíte že je fajn kúpiť trojkombináciu? Môj vysneny kocik je Cybex aj ked suma mi pride až moc... Priateľ mi povedal ze toľko za kocik nie je Ochotný dat...

kochova_vlocka
29. dec 2021

Ja po skusenostiach po 2 detoch by som isla do drahsej znacky (Cybex je super) ale kludne z druhej ruky. Radsej ako do “polskeho” noveho 👍

domiklik
29. dec 2021

Radšej drahší z druhej ruky ako novy shit...

jarka26011
29. dec 2021

Kúpila som drahý z druhej ruky, minimálne používany, už v ňom kočikujem druhe dieťa a stale mi pride super 😁 minimálne dve ešte odvozí, keď ho darujem ďalej 😁

jaskolka
29. dec 2021

Ja mam lacný z Poľska, som s nim neskutočne spokojná. Nehrka, ľahký, priestranný, skladny, ľahko sa s ním manipuluje, zvládne aj náročný terén, hojdaci a vyzerá ozaj perfektne.
Osobne nerozumiem, aký je rozdiel v tých kocikoch za 200 a za 1000 a viac eur. Na obrázku som videla lacný Milu kids a dráhy Stokke. Ten prvý bol.aj na pohľad krajší. Skôr tie drahé na mňa pôsobili ako "kocka" kde je dieťa napchate že sa nemôže ani pohnúť poriadne a hlavne nedá sa s nimi "hojdat". A tiež by som veľkú sumu za kočík nedala, hlavne nie za hlboký, keďže v ňom je dieťa pár mesiacov

zuzinjan
29. dec 2021

Kúpila som drahší z druhej ruky, v podstate malo využívaný po jednom dieťati a som spokojná 🙂

sivana09
29. dec 2021

Mam britax go big 2, trojkombinaciu, najlepsia kupa. Kupila som ho za menej ako 900eur, k vajicku som dokupila isofix a parada, kocik stale pouzivame, maly ma viac ako dva roky, velmi som s nim spokojna, vajicko sme tiez vyuzili az do 15m. Žiadne rozculovanie sa ze by niekam nevysiel, alebo ze by hrkal, ze by praskli kolesa - nema nafukovacie, ani raz nepotreboval ziadnu údržbu. Potahy sa jednoducho daju dat dole a oprať

mamamasama
29. dec 2021

Ja lutujem kupu draheho. Kupili sme Stokke Trailz limitku cez 1400eur. Kocik sam o sebe bol podla mna dokonaly, ale moj maly ho nenavidel. Celkovo je to nosenča, takze som casom dokupovala šatky a nosice, co sa opat vysplhalo na peknu sumu. Chceli sme ho predat, ale nik ho z druhej ruky za tu cenu nechce, aj ked je nepouzivany. A zasa ist totalne pod cenu odmietam. Nechavame zatial pre druhe babo, ale ak by som sa mohla vratit v case, idem urcite do lacnejsej alternativy.

mattkapd
29. dec 2021

Tiež som kúpila drahy z druhej ruky

cyberk
29. dec 2021

Tak si ho kup zo svojich penazi a neries to s nim 🙂 pripadne 50:50 :P ci si zavisla na jeho plate a usporach? Take drahe kociky sa neskor aj zle predavaju, clovek, ktory chce take znacky si vie kupit aj novy a netreba mu z druhej ruky.. takze dobre by som zvazila ci ti nebude neskor vadit ze ti nan bude sadat prach, pripadne ho predavat vyrazne pod cenu...

enoula
29. dec 2021

Na bazarovy treba mat šťastie a vidieť na zivo pred kupou, hlavne ak by stal mozno tolko co lacnejsi novy v predajni.. lebo poslať niekomu len tak dajme tomu 500e bez videnia je podľa mna celkom odvaha .. a urcite si ho ist predtým aj pozrieť do predajne, či dobre sadne do ruky, na tvoju výšku, manipulaciu s nim
My sme sli asi takou strednou cestou, novy, nech sa da reklamovat a cena taka, ze ked dieta tam nebude chcieť byt, tak to nebudem ľutovať.. no a praktický pre nase podmienky

monickammm
29. dec 2021

@cyberk to nie je pravda ze sa zle predavaju, praveze idu lepsie a nie pod cenu ako polske kociky. ved len precitaj komentare vyssie a prevaha mamiciek co kupili z druhej ruky drahsi...

staronova
29. dec 2021

Dievcata ked je tu tema o kocikoch ponukam niektorej uplne novu nepouziti vanicku asi skor pre chlapca na spodok kocika peg perego. Darujem za odvoz-charita. Aj ak by ste o niekom vedeli posunte. Bratislava

leskovael
29. dec 2021

Každého osobná vec za koľko si kúpi nie? ... Kúpi za toľko za koľko chce a na koľko má.

kate_cs
29. dec 2021

Ja by som do drahého kočíka nešla. Potrebujem veci reálne používať a nebudem dávať pozor aby sa niekde neoškrel, nezašpinil, nerozhrkal na zlom teréne, alebo by bol vhodný len do nákupného centra a na špacírku po meste. Kočík som kúpila na bazári, v top stave ale za super cenu a bolo to super rozhodnutie. Mala som nemeckú značku Moon a čo všetko zvláda je pre mňa ideálny kočík.

marca12
29. dec 2021

@kate_cs praveze tie drahsie sa vobec nemusis bat pouzivat,nevyhrkas ho ani v nepristupnom terene, co je to za predpotopny nazor. To mas ako skodovku a bmw. Ja som mala moznost vyskusat aj lacny aj drahsi a to sa neda porovnat.

barbora_t
29. dec 2021

Ja som mala drahsi z druhej ruky a je top 😊 cybex novy nekupuj, rocniky od 2019 do 2021 boli dost kazove.
Ja som kupovala britax go a bol ako novy, kupila by som ho zas,ked sa nam postasti druhe, tak si ho necham a dokupim k nemu na striedacku joolz alebo bugaboo😊

barbora_t
29. dec 2021

A take "polske tanky" ak si vsimnes, vela sa predavaju ze boli pouzivane len vanicky, to o niecom svedci ze sa ich baby rychlo zbavuju...kazdemu sa paci noeco ine jednoducho 😊 kazdy ma ine potreby a preferencie, ale kazdopadne ak tuzis po drahsom kociku, kup si ho😊

zuzkagg
29. dec 2021

Mame Britax smile 3, stal niečo cez 800€ v dvojkombinacii a teraz som kúpila na dovolenku sportak Petite&Mars za asi 150€, ta kvalita sa nedá vôbec porovnať. Na občasne kocikovanie stačí aj ten lacnejší, hlavne keď už mi dieťa väčšinu času trávi vonku mimo kočíka, ale ako prvý, hlavný kočík, by som ho rozhodne nechcela. A čo sa týka bazarovych, tak v tomto som zas taká, že dám radšej 800€ za nový, neopotrebovaný, ktorý môžem v prípade potreby reklamovať (predajňa, kde sme ho kupovali, ponuka na čas reklamácie aj záložný kočík zadarmo), než dať 400€ za bazarovy, lebo aj to je dosť veľa peňazí a keď sa mu niečo stane, tak máš smolu a musíš kúpiť nový.

oblecenie99
29. dec 2021

Osobne by som uz trojkombi ani nekupovala

luulinkaa
29. dec 2021

Ja by som do trojkombinacie uz neinvestovala, vyuzijes ju velmi kratko, kup si nejaku vanicku a športiak si kup potom drahsi😉

kate_cs
29. dec 2021

@marca12 chcem ťa vidieť ísť so stokke Xplory alebo Cybex po poľnej ceste, či teréne a snehu. Mám iný názor a tak musí byť predpotopný?! Každý má na veci iné požiadavky, to je úplne normálne.

lylyjana
29. dec 2021

Ja som povodne chcela setrit na kociku, a dat tak max 500eur no nakoniec my sme kupili cybex cez bazos, stal tusim 900eur a nelutujem ani cent. Kocik kupujes pre SEBA a aj dieta. Lebo TY ho musis obsluhovat vkuse. Nasa bola trojkmobinacia vo verzie LUX - vajciko, vanicka, sportova cast, podvozok s all terrain kolesami. K tomu nam dala pani aj fusak, tasku, navleky do dazda aj proti hmyzu. Normalne by nas to vyslo asi 2500eur ak by som toto iste kupila ako nove. Ak by som mala kupovat kocik znova, tak isto cybex, striehla by som na bazosi alebo v nejakej fcb cybex skupine. No na ten kocik nedam dopustit. Je stabilny a lahko sa tlaci. Vajicko vychadza v testoch vzdy na najvyssich prieckach. Vanicku sme vyuzili naplno, teraz je maly v sportovej casti a som spokojna so vsetkym. Chodime s nim do lesa, normalne po nespevnenom terene a parada. Vajicko mozes nastoknut aj na podvozok a nemusis vzdy vlacit vanicku, ked ides napr len k pediatricke.

monickammm
29. dec 2021

@kate_cs poznam osobne mamicky ktore chodia aj s cybexom do lesa, na pole, do snehu a kocik zije a funguju normalne.

kate_cs
29. dec 2021

@monickammm super, som rada. Ako hovorím, každý si musí sám vybrať, do čoho chce a nechce ísť.

janulik2008
29. dec 2021

My sme mali poľský 2x a prvý úplne nový čo ten prešiel 🤣 druhý sme mali Bebetto a malá sa skoro do 4 rokov vozila. Keďže sme chceli kočík do auta tak sme vzali Quinny z druhej ruky a šiel z domu 😀 ešte sme mali golfový Elodie Details a ten bol super 🙂

zuzanka.zuzu
29. dec 2021

mám Cybex Mios 😍 je to platinum najvyššia trieda (spolu s cybex priam ale ten má väčšie kolieska ktoré by sme nevyužili po BA, bohate stačia tie na miose) a nikdy som nebola kočíková maniačka ale hentomu kočíku nie je čo vytknúť !!! 👍 mám od nich celý "travel systém" a veru že NAJLEPŠIA KÚPA 😍 ja vôbec nič neriešim, iné baby v termínovkách menili vajíčka v pol roku na vyššiu autosedačku - my máme Cloud Z a malý v nej vydrží snáď do 18 mesiacov. vanička je fantastická priestranná, susedka má poľskú haraburdu obrovskú a porovnateľný vnútorný priestor pre bábo 🙄 no a dá sa dokúpiť mrte príslušenstva... denne chodíme von a je to na nezaplatenie, tie investované peniaze budeš cítiť pri každej prechádzke. ono nie z rozmaru stoja tak veľa, proste za kvalitu si priplácaš. a fakt radšej "ošuchnutý" z druhej ruky než novučkú haraburdu - neskôr nepredajnú, pričom cybex ide ako teplý rožok

barbora_t
29. dec 2021

@kate_cs cybex zvladne polnu cestu, les uplne bez problemov 😊

tosomja
29. dec 2021

Prvej dcére som kupovala z Poľska, bol super, na rovných chodníkoch, na rozbitých cestách, na snehu. Veľká vanička, veľký športiak. Nemali sme auto, bolo mi to jedno. No nemali sme výťah a vláčiť ho hore dole bolo ťažké. Potom som kupovala len športový do úplného ľahu a ten mala od polroka do skoro 3 rokov.
Pred dvoma rokmi som kúpila 3v1, hlboký sa prerabal na športový, bolo to úplne super, ľahučký, skladny za 300€ a predala som ho za 280€ 😄 ale bol ako nový a predala som ho po necelom roku, lebo som už čakala ďalšie a kúpila som bugaboo donkey za 1300 z druhej ruky v plnej výbave. Nedám na neho dopustiť. Je úplne super.

autor
29. dec 2021

Baby a vaničku bábätko do koľkých msiacov vyuzije? Som v tomto úplný nováčik

atothova
29. dec 2021

@oblecenie99 preco? Ja som kupila Cybex Balios S 3-kombi, dokupila isofix do auta. Vajco aj vanicku predala ked som ich uy nepotrebovala a sportovu cast pouzivam doteraz ked sa dcera (3r) este chce vozit. Za mna najlepsia kupa!