Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík Nuna IVVI

snehulienka99
6. feb 2014

Otváram novú diskusiu na kočík Nuna IVVI nakoľko nikde neviem nájsť žiadne recenzie 🙂. Mamičky, ktoré ho máte, ste s ním spokojné?
http://www.nuna.eu/ivvi

janmka
15. feb 2014

@tatianka7 krpceka som v nom nemala ☹ ntesne pred tym zaspal tak ze celu dobu co sme boli v obchode ani brvou nehol 😀 inak ja som z neho uplne paf 😀 len odradza ma ta cena a ze mam doma rocnu trojkombinaciu 😀 ( ale asi ju bud predam a kupim tento alebo kupim nunu pepp na leto a popritom predam trojkombinaciu a tento kupim az pred zimou 🙂 ) jaj este vobec neviem ako to zariadim aby som ho mala doma 🙂 jedine co ma odradza je skladanie ☹ to je podla mna minus a este som sa zabudla opytat co vazi lebo niekde pisu ze 14kg a niekde ze 10ci11kg tak neviem ☹

tatianka7
15. feb 2014

@janmka Hihi,to poznám : ) Náš tiež akurát vtedy odkväcne,ked treba čosi kdesi skúšať 😎 ..Prečo ťa odrádza skladanie? Idem kuknúť na nete video.My čakáme v máji druhé a chcela by som preňho,lenže to treba 3kombináciu a to už je moc na náš rozpočet.Ja by som asi na tvojom mieste predala trojkombináciu,už ti asi netreba,či? a kúpila totoooo 🙂 ..Ale zas ja tvrdím,že jeden kočík je málo.Zvlášť ak často cestujete..Ale zas pred zimou možno už bude lacnejší 😎 ..

janmka
15. feb 2014

@tatianka7 no kuk na nete to skladanie, vajko este do 1roka chcem ale vlastne ak by som kupila Ivvi pred zimou tak uz nebude treba 🙂 to je fakt, to uz bude vo velkej sedacke. No urcite chcem dva kociky 🙂 mensi a vacsi 😀 a co ja viem my moc asi necestujeme 🙂 ale ked myslis ci vela chodime autom tak to hej 🙂

tatianka7
15. feb 2014

@janmka Ano,myslela som,aj autom..Lebo ja som vtedy veľmi začala využívať.Teraz to bude zaujímavejšie-so starším denno denne autobusom do škôlky a zo škôlky a ťahať zo sebou aj mladšieho 😀 😀

janmka
15. feb 2014

@tatianka7 tak to s tym busom drzim palce 🙂 a snad vyberies dobry kocik 🙂

tatianka7
15. feb 2014

@janmka Dakujem,už mi iné ani neostáva,len dobre vybrať 🙂 Prajem podobne 😀 .

snehulienka99
autor
16. feb 2014

super, je fakt vysoky.. ďakujem za fotečky 🙂

janmka
16. feb 2014

@snehulienka99 nemas zaco 🙂

tatianka7
1. mar 2014

Teraz mi napadlo baby,že keby som kúpila iba športový kočík,tak na tie adaptéry,ktoré sú v cene sedí Maxi Cosi vajíčko -to som našla v popise.Sedí na ne aj vanička Maxi Cosi? Neviete náhodou?

janmka
1. mar 2014

@tatianka7 to neviem ci aj vanicka na to sedi, to by bolo sa treba popytat 🙂 inak ja uz setrim na sportovy, len som este nepredala stary ☹

tatianka7
1. mar 2014

@janmka No ved to by som skúsila zistiť v nejakejsi predajni,lenže kým ja sa dostanem tam,kde ho majú... ☹ Keby som sa tu u nás opýtala na kočík Nuna Ivvi,tak by si mysleli,že im nadávam..Tu je vrchol luxusu Jané.. 😒 Lebo ja by som kúpila iba športový a potom od ruky vajíčko aj vaničku 😉 .Mne sa podarilo za posledný týždeň predať dva kočíky 😅 ..

janmka
1. mar 2014

@tatianka7 aka sikovnica si 🙂 ale inak ved ked by si ho objednavala z netu tak sa najprv skus opytat ci sa na tie adaptery da nakliknut aj vanicka maxi cosi 🙂

tatianka7
1. mar 2014

@janmka Dakujem-už mám prax-po pätnásty raz,jasné ,to skôr neobjednám ,iba ked budem vedieť na 100% 😎

janmka
1. mar 2014

@tatianka7 a kedy ho budes asi chciet kupit? Ak by som skor tak ti zistim ci sa da dat aj vanicka maxi-cosi 🙂

tatianka7
1. mar 2014

@janmka Jéj,to by si bola zlatá,bola by som ti povdačná 🙂 Ja ak budem kupovať,tak najskôr niekedy v júni.Chcela by som ho ísť niekam kuknúť,ale neviem,či sa podarí-dalej do BB sa nedostanem a ak ho tam nemajú,tak neviem.

janmka
1. mar 2014

@tatianka7 ale ved v bb alebo niekde na okoli snd mate nejaku predajnu kocikov kde ho maju ci ani nie ? Jasne zistim ja pevne verim ze do juna ho tiez budem mat 🙂 nadej umiera posledna 😀

tatianka7
1. mar 2014

@janmka Jaj,zle som napísala,myslela som,že sa nedostanem dalej ako do BB.My sme z Lučenca a tu na blízku nie je nič také.Skúsim zistiť na nete,kde ho majú 🙂 Ak budem šikovná,tak nájdem možno číslo priamo do predajne a všetko zistím telefonicky 😉

lulinkak25
13. apr 2014

V piatok som ho obzerala, je krasnucky aj si myslim ze je dost lahucky. Hlboka vanicka aj sedacka sla lahucko nasadzovat. A vanicka je strasidelne 😃velikanska. Aj som sa pytala ze ci sa da nasadit vanicka maxicosi, prv predavac cudne pozeral a ze aky to na vyznam a nepasuje .

janmka
13. apr 2014

@lulinkak25 ahoj cize aj ked je adapter maxi cosi ( tie by mali byt pribalene) tak nepasuje? A kde si ho bola pozerat ze na teba divno pozeral?

lulinkak25
13. apr 2014

Tu na fore som citala ze tam ma pasovat vanicka maxicosi, tak som sa spytala a predavac ze to muselo byt nedorozumenie ze uz len ktory vyrobca by na svoj podvozok nechal pasovat konkurencny vyrobok. Ze to urcite myslel niekto ohladom autosedacky a nie vanicky. Tie adaptery maxicosi boli v cene kocika a sli sa nadadit 2 druhy tych naxicosi a jedna cibex. Boli sme v BA na zlatych pieskoch v obchode s kociarikmi. Prave si ho tam kupoval taky zlaty par z Pov. Bystrice 😃 a boli nateseny. Ja sa rozhodujem medzi nuna ivvi, mutsy igo a mutsy 4rider

janmka
14. apr 2014

@lulinkak25 na zlatych ho maju uz? Ja ked som bola zaciatkom roka ci ho tam nemaju tak vtedy este nemali 🙂 a v trnave uz mali 🙂 ja som tiez pozerala na mutsy ale nuna ivvi sa mi paci najviac z nich 🙂 tam maju ak mas zakaznicku karticku najlepsiu cenu 🙂

lulinkak25
14. apr 2014

No hej mali ho teraz, paci sa mi velmi ale neviem sa rozhodnut lebo je obrovsky. Este si to necham ulezat 😃

cypercanka1
23. apr 2014

mne tiey ucaroval je kraasny nas maly tam aj sedel a je uuzasny som sa do neho zamilovala a viem ze ho maju aj na alladin.sk aj v PD v kociky barbora

cypercanka1
24. apr 2014

@iva564 chcem sa spytat preco ste ho predali?a este nevrzgal Vam?my mame ten najnovsi PP Pop Up2014 ale predavam ho a chcem kupit tuto Nunu len nvm ci robim spravne?Bol dost priestranny? mam 7 mes.synceka ale je dost veliky?Dakujem za odpoved.

janmka
24. apr 2014

@cypercanka1 ahoj myslim ze iva564 mala obycajnu nunu pepp a tu uz predala nunu ivvi vobec nemala 🙂 to je novinka tohto roku 🙂

katka_juro
25. apr 2014

viete mi prosim povedat, ci nuna ivvi zmestim do kufra 5-dverovej Toyota Yaris? Daju sa mi posunut zadne sedacky dopredu, pripadne aj sklopit sedacky. Ale sklapaniu by som sa radsej vyhla. Dakujem pekne.

janmka
25. apr 2014

@katka_juro ahoj ak sa ti paci treba ist aj s autom do obchodu kde ho maju aj vystaveny a oni by ti mali umoznit vyskusat ci sa ti tam zmesti 🙂 ( ci ked budes mat hlboku vanicku alebo uz len ako sportak ) 🙂

zuzuvani
5. máj 2014

Maminky máte niektorá už kočík Nuna Ivvi doma? potrebovala by som vedieť či ste spokojné 😉

555petra
13. máj 2014

Kde ste ho boli prosim vas nazivo pozriet .;)

janmka
13. máj 2014

@555petra ja som bola v Trnave v Bambini, ale maju ho aj vraj v Hlohovci v Aladinovi ( presny nazov obchodu neviem 🙂 ) a aj v Bratislave na Zlatych pieskoch v obchode Kociky ho maju vystaveny 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli