Kočík Nuna IVVI

snehulienka99
6. feb 2014

Otváram novú diskusiu na kočík Nuna IVVI nakoľko nikde neviem nájsť žiadne recenzie 🙂. Mamičky, ktoré ho máte, ste s ním spokojné?
http://www.nuna.eu/ivvi

iva564
6. feb 2014

ja som ho mala, uz som aj predala, ale pukalo mi srdiecko. Bol to fakt najlepsi kocik, samozrejme vzhladom na nase potreby, uplne jednoduche skladanie/rozkladanie aj jednou rukou, skladny (mam v aute maly kufor), lahucko ovladatelny (al malickom jednej ruky) a kraaasny 🙂. Niekto riesi to, ze nema madlo a tak tam mamicky dokupuju rozne ohyzdnosti, ale nam vobec nechybalo. Ak by som sa mala este raz rozhodovat o kupe kocika, nie je co riesit

iva564
6. feb 2014

jaaj, sorry nevsimla som si ze hladas info o ivvi, my sme mali standardny sportak

janmka
7. feb 2014

Na fcb u nuna4u.cz baby pisu ze je uzasny tie co ho uz maju ale tiez som nikde nic nenasla o nom a ja by som ho aj rada videla nazivo ci ta cena zodpoveda kvalite a vsetci ho maju len na nete na sk a nik ho nema na predajni ( aspon zatial co som bola v ba pozerat) ☹

snehulienka99
autor
7. feb 2014

@janmka v BabyMarkete v Avione si nepozerala náhodou? 😒

janmka
7. feb 2014

@snehulienka99 dnes som sa nan tam presne bola pytat a predavacky na mna pozerali ze o com rozpravam ☹ nemaju ho ani tam ani v predeti ho nemali este minulu sobotu a co pozeram net tak vsetci maju len na objednavku ☹ zajtra skusim prehovorit mm nech ideme do voderad tam je nejaky obchod s kocikmi co tam maju za poňuku 🙂

snehulienka99
autor
7. feb 2014

keby ho mali tak ho pofoť 🙂. Si vysoká?

janmka
7. feb 2014

@snehulienka99 krpata 160cm 😀

snehulienka99
autor
7. feb 2014

@janmka aha tak nič :D a tvoj muž??? 😀

janmka
7. feb 2014
snehulienka99
autor
8. feb 2014

@janmka jej super, odfotis ho potom pri kočíku prosím 🙂

tinushka13
8. feb 2014

Nádhera 🙂 tak už vieme čo bude pri druhom 😀 Inak doooosť podobný Sola. ASpoň mne teda tak pripadá aj tá konštrukcia a aj športová sedačka. Ale inak fakt praktický kočík. Už len naživo ho kuk 😉

janmka
8. feb 2014

@snehulienka99 nakoniec sme nesli ze sa mu nechce a ja sama s dvomi detmi tiez moc nie 🙂 ale volala so do kociky.sk co su na zlatych pieskoch a ze mam napisat kolegovi poziadavku ze kedy bude na predajni 🙂
@tinushka13 na solu som tiez pozerala 🙂 ale tento ma viac mne vyhovujucich vychytaviek ako sola 😀

dara29
11. feb 2014

A v Trnave v bambini ho nemajú nevie dakto? Dakujem

janmka
11. feb 2014

@dara29 podla mna nie, neviem ci to nemaju napisane ze na objednavku na nete.

janmka
11. feb 2014

@dara29 som im teraz napisala mail tak pockam na odpoved 🙂

janmka
11. feb 2014

@dara29 maju vystaveny 🙂 mozes utekat sa nan pozriet 🙂

dara29
11. feb 2014

@janmka No ja zasa nie som z trnavy a sama sa neviem rozhodnúť ktorý kúpiť. Ešte mám dosť času a vela ich mám v oku. Ale pozrieť pojdem určite.)

janmka
11. feb 2014

@dara29 a ktore sa ti este pacia?

janmka
14. feb 2014

Ked zajtra rano vstanem ( o 6:00 hod. ) ideme do TT na hokej a potom ho pojdem kuk do bambini 🙂 dufam ze ho este stale na predajni budu mat a prehovorim mm nech ho mozem ofotit 🙂 dam sem potom foto 🙂

tatianka7
14. feb 2014

Booože,ja po ňom úplne slintám 🙂 ..máme Pepp a tá je skvelá,úplne prekonala moje očakávania.Tak som zvedavá,čím by ma mohol prekvapiť IVVI.A za tú výšku som ešte chcela napísať,že na Pepp sa dá rúčka výškovo nastaviť(a to dosť veľký rozdiel),tak myslím,že tu to bude tak isto...Predpokladám,že ja z juhu SR si ešte pekne dlho počkám,kým sa dostane do predajne,nám blízkej .. 😖 škoooda..Lebo podľa toho,čo som čítala a videla je to ten TOP ..

janmka
15. feb 2014

@snehulienka99
@tinushka13
@dara29
@tatianka7 pridavam foto mojho mm pri kociku 🙂 rucka sa da lahucko posuvat ci vyssi alebo krpaty clovek 🙂 a vzadu sa da vyska pasov posuvat a netreba ako u inych kocikov vytahovat a strkat do dalsich vyssich dier 🙂 jaj sa mi paci ale ta cena ☹

janmka
15. feb 2014
tinushka13
15. feb 2014

@janmka Pozerám že rúčku má ako Nuna Pepp.. my máme tú a som max. spokojná. preto ma zaujala aj táto 😀

janmka
15. feb 2014

@tinushka13 hej rucku ma presne taku ano pepp 🙂

janmka
15. feb 2014

@tinushka13 ano= ako som chcela napisat 🙂

dara29
15. feb 2014

a kolko stojí kupujete?
@janmka

janmka
15. feb 2014

@dara29 sportovy 560 € ☹ este neviem 🙂

dara29
15. feb 2014

A stojí aspoň za to, je dosť priestranný, polstrovaný, pohodlhý a in? Ozaj ide sedačka do sedu, lebo viem, že niektoré kočíky napr britax agile nejde - je to skôr taký polo sed, lah.))) Aj si našla dačo čo by si mu vytkla? V tej bledej farbe na obrázku vyzerá pekne - čo je to za matroš?

janmka
15. feb 2014

@dara29 urcite je priestrannejsi ako ten co mame 😀 a vyzera aj pohodlne, vidis a ci ide do uplne rovneho sedu som si ani nevsimla 🙂 ale podla mna je pohodlnejsie pre dieta ked je trochu naklonene ked je oprete ( ved ked bude chciet sediet rovno sa posadi uz same 🙂 ) ta farba je moc pekna a material neviem co je zac asi nejaka umelinka ale potah sa da dat dole a oprat 🙂 inak som rada ze maly tento hnedy lebo cierny sa mi nepaci a tento keby som chcela aspon viem ako vyzera farba v skutocnosti 🙂

tatianka7
15. feb 2014

@janmka Dakujem za foto 🙂 .Je ozaj krásny.Skúšala si aj s drobcom ako ide ? Ako si inak spokojná? Nadchol ťa aj naživo? Dakujeeem 🙂