Koľko ste ochotné zaplatiť za kočík?

sassi
27. nov 2008

Maminky, kolko ste ochotné zaplatiť za kočík?
Totiž my sme sa s manželom vždy zhodli, že 10.000,- je strop a viac by sme neboli ochotní dať.
1. kočík nas vyšiel 7000,- , ten som predala za 2500,- a kupila som ešte buginu za 3300,-
2. kočík stal 8900,-
+ ešte sme kupovali zvlášť vajíčko 1600,- a pršiplášť a ostatné príslušenstvo bolo už v spomínanej cene
a to sme nekupovali žiadne polské trhove šmejdy, ale normálne v obchode

Ja ked vidím tie sumy, že 10.000 a viac tisíc len za zakald a k tomu ešte vajíčko, vanička, fusak/fusakotaška, taška, pršiplášť a ja-neviem-čo-ešte ... tak sa mi to zda nenormálne vysoká suma ...

bianca
27. nov 2008

my sme dali za kocik so sedackou 13000 kc 🙄

zuz11
27. nov 2008

my sme dali za vajicko, hlboky a sportak spolu 25 tisic, teda aj zo vsetkym prislusenstvom a plus sme este dokupovali izofix, teraz si idem kupit akoze buginu ( quinny zapp, da sa tan nasadit vajicko) za cca 6 tisic a uz viac na kociky nedam dufam 😀 jaj a co mame dalsiu vacsiu sedacku tak ta stala 10tisic ale tiez aj z izofixom s komplet vybavou a to este z ciech sme ju brali aby bola lacnejsia 😀

norik1
27. nov 2008

My tak ako Zuz11 + som si kupovala original fusak vo farbe kocika a nanoznik na sportak tiez vo farbe... nakoniec to ale cvakli nasi, ze darcek🙂

nsoci
27. nov 2008

My sme dali 19000 za komplet... ale na Sk stoji 27000 😉

sassi
autor
27. nov 2008

no ja som sice ešte dokupovala teraz fusak Emitex vo farbe kočíka, používany 1 sezonu 1100,- (ale prišiel fakt ako nový 😵 )
zuz, my sme nedali za všetky 4 autosedačky dokopy 10.000,- ... to musíte mať teda riadne terno

bianca
27. nov 2008

zuz izofix sa da dokupit?

zuz11
27. nov 2008

bianca hej ale iba tak ze na to to vajicko je vstavane a pripravene, my mame autosedacky aj jednu aj druhu maxi cosi ta vacsia je spolu z izofixom to sa neda oddelit ale vajicko hej 😉
jaj a tiez sme este kupovali fusak minulu zimu original neako okolo tisicky 😀
sassi, tak ta autosedacka ako som pisala je z izofixom a na slovensku stoji aj 13 a viac 😉

lauraa
27. nov 2008

zuz hod link na tu tvoju sedacku ak mozes.My sme teda kupovali uz druhu a nie prave najlacnejsie ale teda ani jedna nestala 10 tis. A tiez mam maxi cosi.......

sassi
autor
27. nov 2008

no my sme maliu vajičko CHICCO - pred 7 rokmi stalo 1600,-
potom 0-18 Renolux - ta do 3000,-
potom 9-36kg, značku neviem, ale okolo 3000,-
a teraz malej sedák 680,-
syn sedačky dedí, teda žiadne šmejdy, vyvozili sa moje 2 deti a ešte som aj vajíčko aj renoluxku za 1000,- predala, čo boli stale použitelne a vo velmi dobrom stave 😉

IZOFIX v aute nemáme, takže sedačky máme bez izofixu

Ako a maju tie drahe veci vobec niečo do seba?
Lebo ja nechapem načo to je take drahé?
Myslím, že tak 10.000,- stojí len tá vyhlásená značka.

kvietok23
27. nov 2008

my dame viac nieco cez 30 tis za kocik so vsetkymi doplnkami - bude to JANE SLALOM PRO STRATA 😉

sassi
autor
27. nov 2008

jane sa mi tiež veľmi páčilo, ale ked mi povedali, že 25.000 tak som najskor myslela, že zle počujem a potom som sa pekne rýchlo otočila na podpätku 😀 😀 😀

bihan
27. nov 2008

My sme dali 12 za kočík, 2 za tašku, asi 5 za vajce a až na to vajíčko to boli vyslovene vyhodené peniaze, lebo som malú od narodenia nosila, takže kočík sme vytiahli len príležitostne, aby mohol MM "kočíkovať".
Pri bugine som už nebola taká blbá - tá stála necelé dve tisícky.

nevesta
27. nov 2008

Tak prvy kocik 6000 Jane Slalom, druhy, Jane Carrera 5500, potom Gesslein Future Loop 13000 Sk, okrem Carrery som brala oba kociky od kamosiek... Cize pouzivane, Carreru, pouzivanu na inzerat...

nevesta
27. nov 2008

vajicko sme mali pozicane 😉

veronikahel
27. nov 2008

my sme dali necelych 35 000Sk za športový kočík, vaničku, autosedačku, malý fusak do autosedačky aj vanicky, velky fusak do športovej časti, prebalovaciu tašku, madlo, plštenku na šport. časť a ešte sme neskôr dokupovali slnečník a letný poťah na autosedačku. - quinny speedi sx, sedaška maxi-cosi

quinny zapp - 179 eur

už máme aj väčšiu sedačku chicco 3 490kč bez isofixu...

emjee
27. nov 2008

tak neviem, ci vobec prispiet do tejto temy 😅 my sme dali 2.800,- Sk jazdeny, polsky, ale paci sa nam a splna moje predstavy o kociku - na rozdiel od tych 10.000,- a vyssie

kasis
27. nov 2008

Za trojkombiaciu 7 tis a za buginu 3 tis, prvy kocik zostal takmer nepouzity,nechcel v nom byt, nespal v nom, reval ked bol hore, druhy tiez nehcel,lebo uz len po vlastnych, tak uz nepouzivame ziaden. Lutovala by som to,keby som dala viac za kociky 😕

sassi
autor
27. nov 2008

bihan a to si nosila aj v aute? ved práve aj ked kočík nie, ale to vajíčko sa mi nezda vyhodene peniaze ... 😉

norik1
27. nov 2008

Ja som pri vybere zacinala na kociku za 6 tis z blsaku. Chcela som urcite novy, neviem to vysvetlit, proste pri prvom som chcela novy.... no a ako som pozerala na parametre, vahu, vybavenie, doplnky, komfort a priestor pre dieta....poziadavky na kocik rastli a ceny umerne s nimi. Musel sa mi navyse zmestit do kufra auta - denne ho nakladam aj niekolko krat, preto som si musela vybrat kocik s lahkou konstrukciou.
Jane ma dostal hlavne svojou vahou (6,5kg) a tym, ze hlboka vanicka moze slluzit na prevoz babetka v aute (to mi posluzilo ked sme cvicili Vojtovku, mali sme asymetricke svalstvo a mali sme na cas zakazane vajicko). Ale za to si trebalo zaplatit.... to len na margo toho, aby ste si nemysleli ze mi slo o znacku a modny doplnok ku kabelke 😵 😵 Inac kocik som vyberala tri mesiace....celkovo nas stal okolo 28 tisic s doplnkami ale tie peniaze voooobec nelutujem...

Kvietok23, moj brat sa narodil 11.2 a vola sa Misko 😵 😵

jaduska
27. nov 2008

1. kočiar - pred cca 6-timi rokmi - 7000,--, potom šporťák z Poľska za 1000,--, ten prvý predaný za 2500,--, šporťák som darovala

2. kočiar - pred 2 rokmi - z bazáru - 2000 Sk, šporťák 3200 Sk

3. kočiar - plánujem kúpiť nový hlboký nejaký menší a ľahší, lebo ten z bazáru je ešte v pohode, ale je strašne široký a ťažký. Investícia tak max.10000 Sk, aj to iba preto, že schválili príspevok aj pri narodení tretieho dieťa 😝

sassi
autor
27. nov 2008

emjee, rozmýšľaš ekonomicky 😉
ja som tiež chcela "jazdenku" ale moj kočík sa vtedy ešte na SK velmi nevozil a jazdeny sa kupiť nedal vobec 😒
Ja som mala totiž dosť vysoke naroky ... mame GRACO TOUR DE LUXE (V Polsku vo velkosklade 8900,- aj s príslušenstvom) , bez sedačky, nechcela som kupovať, ked sme mali inakšiu.
Ja nepotrebujem mať všetko vo farbe kočíka, hlavne aby to bolo kvalitne a splnilo účel 🙂 Vo vajičku sa aj tak vozil ledva pol roka.
Kasis, a teraz ideš kupovať novy? No ja som musela pri malom opäť všetko od nova, lebo sme sa sťahovali a trojkombinaciu som predala (aj tak nebola moc praktická) ... ale moji sa vozili radi, kočíky sme využili teda poriadne. Maly sa ešte kočíkuje a už ma tiež rok aj 9 mes.

lauraa
27. nov 2008

my sme dali vtedy pred 2 rokmi (kupovali sme ho v Rakusku) za cely komplet PP Plico P3,vanicka Navetta, autosedacka s isofixom, fusak do vanicky a autosedacky,novorod. podlozka do autosedacky,pas na priputanie babatka v navette,slnecnik,2 prsiplaste, madlo,drziak na flasky,taska s prebalovacou podlozkou,dalsie dve striesky na golfac,nanoznik..... necelych 700 eur. Komplet v maxi vybave .A znovu uvazujem nad PP Skate aj ked ......

bihan
27. nov 2008

Sassi, práve som písala, že až na to vajce to boli vyhodené peniaze (a tak isto vajíčko je to jediné, čo si plánujem doma nechať) 😉 Sedačka bez crash testov pre mňa nie je sedačka.

petrahy
27. nov 2008

Takze kombinovany kocik od kamosky 5000sk povodna cena 14500, autosedacka 1000sk od kamosky, kupeny sportak do auta bol so sedackou 3500sk. obidve sedacky som predala uz mam tu väcsiu. Na sportaku som zlomila kolecko 😒 narychlo kupeny este jeden kocik 3000sk tiez do kufra ten prvy sa mi do kufra nezmesti. Takze ho musim predat a nik nema zaujem mam doma skladisko kocikov 😀

sassi
autor
27. nov 2008

Norik "modny doplnok ku kabelke " 😀 😀 😀 to je dobrééé
ale maš pravdu, Jané je fakt vymakany kočík 😉 , aj ked vela stojí 😖

sassi
autor
27. nov 2008

bihan, sme sa nepochopili 😉 sorry

miriamkac
27. nov 2008

emjee ja som na tom este lepsie....1000,- nas stal jazdeny hlboky pre malu, a pre chlapcov 500+flaska ginu Beefeter, 😝 😝 😝 ...potom sme sice kupili malej novy golfac cca 4000,- ale vozila sa v nom rok...pre chlapcov mam teraz "jazdeny" tandem ABC design.(4000,-)... 😀 😀 😀 takze ked to zratam...este som sa nedostala na hranicu 1000,- za kociky a to mam tri deturence, kde "dedenie" kocika neprichadzylo do uvahy 😝 😝 😝
Moj nazor: investujem radsej do autosedaciek, ako do kocika...tie sme mali nove vsetky..."jazdenu" mame sice jednu, ale ta bola pouzita len raz a brali sme to od rod. znameho. Z bazara by som si ju neodvazila kupit...vsetko je otazkou priorit 😎 pekny vecer...

vitoria
28. nov 2008

My sme dali za kocik Chicco - Trio for me - 20 000,-...a zatial nelutujem 😎

claudinka
28. nov 2008

ja som si povedala, ze nebudem kupovat tie drahe kociky v obchode, ale som sa poobzerala na nete po uz pouzitych kocikoch a nasla som cam spred dvoch rokov, vanicka aj sportova verzia, autosedacka, prsiplast, taska - vsetko za 5.000,- no nekup to 😀 vanicka nepouzivana, iba trosku pouzivana autosedacka.. a som spokojna, velku vanicku mame, takze sa mi tam aj ten moj vyse sestkilovy maly aj s fusakom zmesti.. ale sportovy kocik uz chcem kupit urcite iny, tento kocik nebol ten moj "vysnivany" 🙂

zuz11
28. nov 2008

ja pozeram pri vybere autosedacky testy a kupujem tu najbezpecnejsiu a tak kedze na bezpecnosti deti esetrim a ani nemienim aj ked budem o mastnom chlebe zit 😀
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=1625 na sk cena 😉