Poradíte ľahký, skladný a osvedčený golfáč?

pljenka
29. júl 2013

Ahojte ! Potrebovala by som nejaky golfacik od 6 mesicov , so sportovym sa trapim ,tazky je ,neda sa mi ani zdvihnut.. Chcela by som ak by sa dalo aby bolo mozne dieta mat aj v smere jazdy ale aj v protismere, a aby mal vacsi kosik ,kvoli nakupom, a aby sa dal polohovat aj do lahu. No a idealne aby vydrzal co najdhsie ,cize do tych 3 rokov 🙂 Dajte nejaky tipy 🙂 Dakujem !!!!

tehula
29. júl 2013

nie som si ista, ci pri otacani sedacky v smere a protismeru jazdy sa bavime o golfaci. Ak chces vyslovene lahke golfky, tak z lacnejsich Babypoint Orion, az po drahsie Quinny Zapp Xtra. Ak ale mozes mat spojenu rukovat, tak by som volila Babyjogger City mini, pripadne Bugaboo Bee+ Nepises zial o nejakej cenovej predstave

alexanotbad
29. júl 2013

bugaboo bee plus. nie je to sice golfac, ale je lahky, skladny a splna Tvoje kriteria 🙂 . akurat je drahsi 😢 . inak neviem, ci sa nejaky golfac da otocit do protismeru jazdy.

vercicha
29. júl 2013

Moj nazor tfk dot ale nema otocnu sedacku. Je velmi priestranny lahky a skladny velky kosik na nakup, vela odnesie a v autobuse sa zmesti aj pod sedadlo. Dlzku po poskladani ma takmer ako quinny zapp ale lepsiu stabilitu. Krasna obrovska strecha. U mna plna spokojnost a dobra cena a kvalita.

janula_b
29. júl 2013

@pljenka bugaboo bee+ je úplne super, ale presne ako píšu baby, je z tej drahšej cenovej kategórie. Potom ešte Inglesina zippy free má otočnú sedačku a peg perego switch easy drive - to je golfáč so spojenou rukoväťou. Mne osobne sa s ním ale dobre nejazdilo (možno ty budeš iného názoru), skôr by som doporučovala tú Inglesinu 🙂 😉 🙂 😉

janka743
29. júl 2013

mne sa velmi paci z praktického hladiska quatro monza, je aj cenovo dostupný, dá sa oproti iným otáčať rúčka a nie sedačka. ...

katren
29. júl 2013

PegPerego Pliko Switch 😉 golfky, lahke, skladne a otocne 😉

mimikas
29. júl 2013

Peg perego ma viac takych modelov.

casy30
29. júl 2013

Nedá sa dať do protismeru jazdy, ale vôbec nám nevadilo, lebo maly aj tak chcel pozorovať okolie......pre mna peg perego si.....jednoznačne.....pri druhom kúpim znovu 🙂

karamel
29. júl 2013
maribell
29. júl 2013

my sme skromnejšia rodina 🙂 máme hauck sport.. predáva sa v tescu v akcii tak za 50 e .. jednoduchy, velmi lahky sama ho nalozim aj do autobusu aj ked je v nom maly ... da sa polohovat az do lahu ...ale neda sa dat proti smeru jazdy ... ale zato zlozenie a rozlozenie je velmi jednoduche a kosik je velmi velky ... akurat neviem do kedy sa da kocik pouzivat je do 15kg .. .. myslim ze skromnejsim ludom bohate postaci ..a ja som jeden z tych rodicov ktory sa nestotoznuje s cenami od 50e az po neviem kam :D je mi to luto

clarissa
29. júl 2013

Peg perego GT3 ? - to bol asi zart alebo preklep 😅 Co sa tyka golfacika tak za mna Silver cross micro....mala som ho len pozicany,ale je super,lahucky,skladny...

tinka9000
29. júl 2013

princíp golfáčov je, že sú jednoduché konštrukčne aj skladateľné a teda, že sa neodpája sedačka, teda nemôže byť aj v smere, aj v protismere jazdy, to potom nejaký ľahší šporťák, to áno. závisí od tvojej predstavy a potrieb dieťaťa, moje dieťa je veľmi temperamentné a v kočíku nikdy byť veľmi nechcela, chce behať, takže ja som kúpila chicco multiway a som spokojná, je polohovateľný do ľahu, ľahučký, ľahko skladateľný, ale určite sú lepšie golfáče - ale drahšie a ja som sa chcela pohybovať max okolo 100 eur - stál 119 a to preto, že ja ho určite do 3 rokov nevyužijem, bude rada, ak do 2 takže som ho kupovala doslova na sezónu a nechcea veľa investovať, lebo sa ním vyslovene len presúvame. Ale má odpojiteľnú striešku, ktorá slúži ako slnečná clona.Nemá veľmi veľký kôš na odkladanie, ale ja som to ani nepotrebovala.

m_ij_ka
6. aug 2013

ja mám kočík zopa, je ľahký, skladný, predné kolieska sú otáčacie takže je lepšia manipulácia s kočíkom, odporúčam 🙂

sonka_d
6. aug 2013

Pridávam sa k TFK DOT - veľmi dobre urobené kolieska a ani necítiš, že tlačíš.. nosnosť až 20kg. Ja tam aktuálne dám moje 2,5 ročné dieťa a fľaše minerálky a kočík sa vôbec nesťažuje.. veľmi dobrá kúpa..

mata.g
22. apr 2017

@sonka_d Ahoj prosim ta a nemala si problem s prednymi kolieskami? Mne sa na hladkej dlazbe nechcu otacat a zadrhavaju da mi casto....aj som ich namazala a opakuje sa to.... Mam novy model 2017

sonka_d
23. apr 2017

@mata.g s kolieskami sme nemali problem, nezasekavali. Ked ho viac nalozis tiez to robi? ..asi ale nebudes nosit mineralky, aby dobre sedel 🙂 My sme uplne spokojny - vyvozil mi obe deti a stale je uplne pojazdny - rocnik 2012 🙂 Syn mi uz ide do skoly 🙂

mata.g
30. apr 2017

@sonka_d musela som namazat olejom na bycikle 😅 ale aj skladanie kocika sa mi zda take tazkopadnejsie nez na videu, myslim zatlacanie tyce, neviem ci je to tym ze je este "nerozchodeny" Inak jazdi dobre, ale kolecka by som prijala aj tie sportove co maju k dokupeniu....tie ste nemali?