Šporťák-nafukovacie kolesá, sedenie v oboch smeroch. Poraďte

inac
11. jan 2010

Ahojte maminy,

marne brazdim po nete, neviem najst kocik, ktory by mal velke nafukovacie kolesa aj do terenu a zaroven sedacku, ktora sa da nasadit v smere aj proti smeru jazdy.
Poradte, prosim!

kikimaruska
20. jan 2010

GT3 ale nemá otočné sezení...takže nesplńuje tento požadavek... 😉

lante
20. jan 2010

Mala som GT3 a bol skvely.Nedam nan dopustit.Je pravda,ze sedacka je len v smere jazdy,ale drobcovi vobec nechybal vyhlad na mna. 😉

ejaja
25. jan 2010

chci se zeptat majitelek quinny freestyle. jde uplne do lehu? a je dobry do lesa na koreny, na pole, a tak? nekdo tu totiz psal, ze trikolka je na nic do lesa. diky za odpovedi!

blanka.k
25. jan 2010

Ejaja - jde dát do úplného lehu, a v terénu jsem byla akorát s GT3, což je taky trojkolka, řekla bych hodně podobná co se týče kol Freestyle a pohoda. 😉 Freestyle vyzkouším v lese až v květnu, ale jelikož mám pole cca 50m, les hned za ním, tak co jsme hledali, tak prý z Quinny je Freestyle nejterénější 😉 Ale spíš plánuju pohyb na poních a lesních cestách než někde mezi stromy 😅

rainee
25. jan 2010

a nejake lacnejsie verzie kocikov? lebo toto vsetko co spominate su dost drahe kociky.

zuzuj
25. jan 2010

Dorjan Danny Sport 2010, sportova sedacka 36cm sirka..

ejaja
26. jan 2010

blanka.k - díky! v létě budem kupovat sporťák a rozhoduju se mezi gt3 a freestylem. my chceme pak jeste dalsi mimco, tak se drazsi vyplati. jsme blazni, chodime furt na nejaky tury. cestama necestama. 😀

susik77
28. jan 2010

Dnes jsme boli v obchode, nakonec jsme sa defin. rozhodli pre Quinny freestyle. Super sa do neho vosla nasa velika 2.5 rocna dcera(97 cm, 17.5 kg) 😎
Citala som v tom navode, ze kocik je dokonca do 20 kg a 4 rokov. Vyzera uzsi, ale Verca sa vosla v zimnej bunde a dokonca mala este trochu volneho miesta 🙂
Inak merali sme ho, sirka sedu je 33 a opierka ma sirku 28 cm.
Chceme cerveny, mali tam vystav. cervenu hlboku korbicku a vyzerala super 🙂

zuzuliq
28. jan 2010

v cross 4 kolesovy - 100% spokojnost

kubinkov
29. jan 2010

zuzulik: Až na ten sporťák jako celek. 😖

tilly
30. jan 2010

susik, freestyle je super 😉 ja som v nom v pohode odviezla 4 rocneho maleho (18 kg a 110 cm)... ale bolo to v lete, ked nebol naobliekany, teraz v nom vozim maleho s vanickou a je super, prejdem kazdy teren, teraz ako je nasnezene, tak vyleziem aj do svahu, fakt super...

susik77
30. jan 2010

tilly: vsak sa uz na neho tesim 🙂 chcem ho kupit v aprili, ked uz bude teplo, zatial necham malu v hlbokom. mam inglesinu magnum tiez perf. kocik ale tak do 8.mesiaca 😔
skusli sme aj tu teutonku spirit ale verce z nej trcala von hlava 😖 podla mna je to kocik pre velmi drobne deti 😖 inak vyzera velmi dobre...

laydy
30. jan 2010

rainee. tiez zhanam a pozri si camarelo q12, Bexa 3, bexa4. coleto..... a td ale to su lacnejsie kopie z polska, holandska atd... ale su kvalitne. Skoro vsetky polske kociky maju vsetko co kociar potrebuje a hlavne u mna to je teraz otocna sedacka sportovej casti v smere aj v proti smeru. Dak dufam, ze aspon trochu som prispela

pa

majina
30. jan 2010

implast clipper 😉

juliankaaa
31. jan 2010

aj ja zhanam nejaky sportiak co by splnal tieto poziadavky, akurat mam este jednu naviac, nech sa super rychlo a bez problemov sklada a ked je zlozeny nech nieje moc velky, pretoze mame maly kufor v aute 😠
momentalne mame kociarik Tako x 3-kombinaciu, je super, kolesa velke, sedacka sa da otacat, len pri skladani sa oddeluje sedacka a potom sa sklada konstrukcia a obidve casti do kufra nedaaam 😠

juliankaaa
31. jan 2010

susik77
prosim ta, ty si uz okukla ten freestyle, sklada sa lahko?

susik77
31. jan 2010

julianka: moc Ta nepotesim, je tazky, sklada sa tazko. ja ho budem pouzivat hlavne tu na prechadzky, na cestovanie a nakupy budem pouzivat nase stare pp pliko p3. Ale na nakupy jazdime tak 1x tyzdenne, inak sme vecsinou doma, tak qiunny vyuzijem dost 🙂

susik77
31. jan 2010

julianka: ak nemate moc velke dieta, tak chodte do tej teutonky, ze vraj sa lahsie sklada ako freestyle.

juliankaaa
1. feb 2010

susik
nasa je vzrastovo priemer, ale objemovo mame toho trosku naviac 🙂
budem si ich musiet okuknut na zivo

susik77
1. feb 2010

to je najlepsie 😉

juju
4. feb 2010

baby aj concord neo je v smere a proti smeru jazdy a ma klasicke kolieska a daju sa dokupit nafukovacie. Pokial si kupite set neo quantum, tak ten je s nafukovacimi kolieskami. Ale cena je drahsia - okolo 1000 euro

martinamil
4. feb 2010

Nevím, zda je to tu již zmíněné, ale taky MUTSY Urban Rider. Je super do terénu i do tohoto počasí.

tilly
4. feb 2010

susik, ja myslim, ze budes spokojna, ja mam teda s kocikmi skusenosti viac ako dost a tento je fakt vyborny, ale je fakt, ze ja ho neskladam... lebo do auta mam iny kocik, na ktory nakliknem sedacku a ked aj berieme freestyle, tak to vacsinou chodime s druhym autom a tam kocik netreba skladat, tam sa zmesti aj s vanickou nezlozeny 😀

ale raz sme freestyle skladali (ked sme ho kupovali) do golfu a v pohode sa zmestil a to sme tam mali este velky nakup (balenia mineralok, mlieka a tak...) a este jeden kocik, tak to sme mali podvozok v kufri a sportovu cast na zadnom sedadle...

majina
5. feb 2010

juju...ale concord neo má nafukovací jen dvě kolečka-ty co si můžeš přikoupit (ta větší) 😉 Nebo oni už dělají i ta maličká? 😕

zzuzinda
10. feb 2010

Zdravím vás,
my máme Maxi cosi mura 3, jezdí se mi s ní parádně, má nafukovací kolečka, jde po i proti směru jízdy a jde položit až do úplného lehu. Jen jsme měli problém s pneumatikami, každou chvilku byly píchlé. I předtím jsme měli nafukovací kolečka a nic. Tak jsme reklamovali a neuznali to, ale dostali jsme nové pneumatiky a od té doby v pořádku. Pak se mi ještě rozlomil nýt v rukojeti a tuto reklamaci mi také neuznali. Prý jsme jediní, kdy má s tím kočárkem problémy, ale to je tak všechno. Sice kočár spravili, ale trochu se bojím, jestli jsme fakt nepořídili vadný kus. Jsme ale nepoučitelní, kdyby nám vrátili peníze, o což jsme žádali, stejně bychom asi kupovali opět Muru. Kamarádka jí má a žádný problém.
Ještě se mi líbí Teutonia S3 a Quinny freestyle.
Jinak ta problematická reklamace byla v Baby parku na Černém mostě. Chování servisního technika bylo mírně řečeno neslušné (řval na přítele do telefonu dost sprostě) a paní šéfová taky dost neochotná. Pokud je všechno v pořádku, jsou milí, ale běda, když po nich chcete pomoc nebo radu.

petusik
10. feb 2010

neviem, ci to tu uz bolo, tiez som vyberala a hladala, hladala a hladala 😉, tvoje poziadavky splna i high trek... mne ale nevyhovovala brzda na rukoveti, kvoli babyboardu a synovi.. 🙂

susik77
10. feb 2010

tilly: jj, aj my o tom uvazujeme, ze ked pojdeme k nasim na sk al. na vikend. nakupy, budeme brat nase stare pp plio p3-musime ho vzkriesit-asi kupit novy kosik, prip. vymenit kolesa az to pojde...myslis, ze sa vyplati zhanat nanoznik al. staci fusak?

tinkalinka
10. feb 2010

Tenhle nevypadá špatně do terénu český výrobce ale osobně neznám.http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-...

kacka.va
11. feb 2010

nová trojkolka od Jané má otočné sezení u sporťáku