Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
27. dec 2008

babul sucha strava ti bude teraz najviac asi brat,mne teda varene doteraz nechuti 😉

tvojka,pekny balonik massss 😀 😀 😀

petkaerdal
27. dec 2008

http://www.koelstra.com/nl/kinderwagens/flexxo-...

baby,tu je ten kocik,co asi na 90% budem mat,nevyzera tu celkom pekne,ale nazivo je krasnucky s vanickami..
Jani ,tvojka,co vy na to???

petkaerdal
27. dec 2008

http://www.firstwheels.nl/de/city_twin/index.php

a toto je ten druhy,tento je este lacnejsi o nieco...
Jani,tieto kociky maju v shopping city süd

tvojka
27. dec 2008

Peti,no kočíky vyzerajú dobre,podobné,ako vyberám ja 😀 .A tá cena😠 sa žiaľ naozaj pohybuje ako píšeš,ale ked nechceme mať 50kg kočík,tak dáme...
Mna začali bolieť kríže,lepšie povedané len ľavá strana,neviem už ako sedieť,ležať...Nechcem to nejak masírovať,alebo nahrievať,asi to neni dobré,ked som tehu... 😕

petkaerdal
27. dec 2008

tvojka,vyzeraju dobre a hlavne nazivo,ja chcem kocik aj do bytu dostat a aj do auta a teda taku velku kravu tlacit nebudem,fakt to tak vyzera,videla si taky nejaky nazivo?
a inak aj tie velke kociky sa pohybovali okolo 700 eur,tak dame o nieco viacej 😅 ,ten kocik som dneska aj tlacila fakt je velmi lahucky,peknucky...asi som rozhodnuta,lebo uz len vidiet nazivo kocik pre dvojicky v obchode je problem teda ..

masirovat krize mozes si myslim,citala som niekde,ze by nam to mali manzelia pri bolesti pomasirovat,tak nech sa drahy cini 😉

tvojka
27. dec 2008

Peti,nevidela som zatiaľ naživo žiadny,preto by som chcela ísť na tú výstavu.

cmuk05
27. dec 2008

ahojte babenky.... 🙂 🙂 🙂
Aj tebe petkaerdal 🙂 🙂 🙂 🙂

cmuk05
27. dec 2008

dala som tam nove foto po dlhom case....pozri aka budes.. 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
28. dec 2008

dobre ranko,
tvojka a pojdes na tu vystavu teda? ja behnem este do auparku,niekto mi vravel,ze tam je dobry vyber a potom sa rozhodnem
inak o kocikoch sa mi dneska aj snivalo,vazne 😀 😀 😀

cmuk,krasny balonik uz mas pred sebou,aky mas ty vyhliadnuty kocik???

petkaerdal
28. dec 2008

mica ,Janka kde sa tulate???

csilla76
28. dec 2008

ahojte 🙂

petka pekny prakticky kocik si vybrala 🙂 moja kamoska zhana 3ickovsky kocik,totiz caka 3icky 🙂

inac som chora,mam nadchu,tak sa bojim o bobacikov,pijem hektolitre citronoveho cajiku,ale uz 3 den mi tecie z nosa a boli hrdlo ☹

petkaerdal
28. dec 2008

csillka ahoj 😉
to ze si chora sice dobre nieje,ale preto neprides o bbobacikov,to sa neboj 😉
a ako sa citis? kolky den si uz od ET?

dakujem za pochvalu kocika,trojickovsky ma iba peg perego,co som teda postrehla...

csilla76
28. dec 2008

Petka dnes som 7den od ET 🙂 okrem naliatych prs a obcas takych tlakov v podbrusku nic necitim,velmi sa bojim,moj muzik mi hladka brusko spolu so mnou a oddychujem tak snad sa dockáme krasneho zázraku 🙂

petkaerdal
28. dec 2008

ja viem csillus,ako sa bojis 😖 ,to cakanie je na hlavu,ale potesim ta,ja som okrem prs nemala vobec nic,nic som necitila,prsia neboleli,len boli naliate...takze si myslim,ze je to dobre znamenie 😉
spravis testik alebo pockas na krv? ja som mala uz 7 den pozitivny a babulka uz 6 😀

petkaerdal
28. dec 2008

kedy by si mala mat menzes?

csilla76
28. dec 2008

menzes by mal byt 1.1 a krv mam ist 2.1,tak uvidime.mam testiky ale bojim sa urobit 😅

petkaerdal
28. dec 2008

ja som praveze musela urobit, som to uz chcela vediet a netrapit sa 😉
tak pockas do krvi,co?
mala si aj PK pravda? neboj,ja myslim,ze ti to uz vyjde tento raz,citim to 😉

csilla76
28. dec 2008

uvidim Petka,doki povedal aby som urobila testik v novom roku,lebo na krv do KE nemozem nakolko oni robia len od 7.1,tak asi len ku mojmu obv.gyndosovi pojdem 🙂

mali sme aj PK aj lepidielko na embryjka,doki mi ukazoval v pc,ze mi vlozili pekne silne viacbunkove embryjká,nakolko som sa pytala kolko bunkove mi vkladali 😉 ja som uz taka zvedava raz... 😅

petkaerdal
28. dec 2008

tak mas csillus velku sancu,ak boli naozaj kvalitne bobulky...ale citim,ze ti to vyjde tento krat 😉 ...
a ked si zvedava,tak ocikaj a uvidis tam druhu ciarocku 😀 😀 😀

csilla76
28. dec 2008

petka,no zvedava som straaaaasne ale zaroven sa aj bojim hehe 😀 ked nahodou nevyjde tak potom uz neviem ako to budem zvladat

dakujem ti za povzbudive slova,mas pekny albumik a pekne sa gulatite 😵

csilla76
28. dec 2008

Petka a aké lieky si brala po ET?mala si tiez dhupaston,estrimax aj utrogestan?ja beriem tieto 3 a este ktomu kyselinu listovu

petkaerdal
28. dec 2008

ja som brala len utrogestan,nic viacej u nas v centre nedavaju,az teraz beriem duphaston a utorgestan stale,ale v injekciach 😉
a brala som iba kyselinu listovu 🙂

neboj csillka,aj ja som mala strach,tak viem,ako ti je..ale som si povedala,bud-alebo..ty to uz zial neovplyvnis,uz je urcite rozhodnute ,ale ja verim,ze drobci su tam a pekne rastu a obaja 😀 😀 😀

csilla76
28. dec 2008

aha..no asi vsade to maju zauzivane inac,ja beriem 3x1 tbl dhupastonu,2x1tbl estrimaxu a este vecer do posvy 2x2 utrogestan

hej mas ravdu ze uz je asi rozhodnute,a uz to neovplyvnim...uz je to asi bud alebo.....

petkaerdal
28. dec 2008

ano v kazdom centre davaju nieco ine,mne najviac vadil ten utros 😅 ,niesi po nom unavena? ja som vtedy len spala a spala 🙄

a rozhodnute csillus uz je urcite,uz len pockat teda na testik
toto bolo tvoje 3ivf,co?

tvojka
28. dec 2008

Ahojte,
Peti,veľmi by som na tú výstavu chcela ísť,no záleží od manžela,či si vybaví dovču,kedže je to cez týžden.Ale pevne verím,že ano.A do Auparku chceš ísť kuknúť kočíky ako do BA?Tam je len Peg perego a nemajú tam vôbec dvojičkovské kočíky.Iný kočíkový obchod tam neni...
Csilla,znížená imunita je len na dobro veci,aby sa chrústi mohli lepšie zahryznúť.Tak sa nič neboj a pokračuj v čajíkovaní.Inak ja som tiež mala len naliate prsia,bez bolesti a bolelo ma brucho ako na MS,každý den som myslela,že už to dojde.A netestovala som 😀 .Teda až potom,čo som sa vrátila z FC,ked som odovzdala krv a čakala na výsledok.

csilla76
28. dec 2008

ano presne Petka to bolo moje 3 ivf.,utros davam do posvy vecer pred spanim tak ani neviem,ale citala som v prib.letaciku ze ma take ucinky ze ospalost 😉

vtojka dakujem,snad tak bude ako hovoris,velmi by sme si to zelali,teraz som si dala KL. 🙂 inac mam take pocity aj ja na mrchu...ale akoby trosku inaksie..tak uvidime dokedy vydrzim a kedy testnem 😉

csilla76
28. dec 2008

inac chcela som sa opytat ci pijete kavu?ci sa moze v tehu?som pocula rozne nazory

tvojka
28. dec 2008

Csillka,ja som počas stimulky pila len latté,pre istotu a ked som otehotnela mi káva úplne prestala chutiť,tak nepijem.Ale sem tam si dať kávičku určite neuškodí,len nie nejaký ekrazit 😀

csilla76
28. dec 2008

sorry tvojka skomolila som ti meno,no nie schvalne

ja tiez nepijem kavu,muzik mi zvykne dat za hlt 😀 alee vydrzim 😉 mas krasny albumik,skoro mas termin porodu na narodky mojho muzika 😉

mici11
28. dec 2008

Ahojte babenky,

Tak je mam za sebou dvojndnove vracanie 😝 Opat som na suchej strave, varene mi nechuti a vraciam po nom.
Dnes som mala len maslovy rohlik a zatial je to OK.
Csilka neboj, nadcha maickym neuskodi, ale samozrejme cim skor sa uzdrav. Verim ze bobacikom sa u teba paci. A na tu kavu som sa pytala dokyho, tak hovoril, ze jedna denne s mlieckom neuskodi. Ja som zvykla tri denne, ale pocas tehu mam chut tak 2 krat za tyzden, tak si dam bud presso s mlieckom, alebo 3 V 1.
Po ET som mala len utrogestan 3 X 2, mala som z neho spavu nemoc 😀 A do dnes som brala duphaston.
Petka ahoj moja, ako sa mas?
Tvojka, Cmuk 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre