Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
22. jan 2009

Babulka viem,ze to je on uz raz niekde pisal s jeho nazorom silno suhlasim 😉 , ten moj preferuje darovat ale ani to vraj nie je take lachke. O prachy nam tiez nejde, ale skor o tie garancie. Myslim, ze je to dobra vec, ale este neviem ako sa rozhodneme. Posledne 2 dni je to u nas tema cislo jedna 😀 . Jedna kamoska to ma a druha co robi v zdravotnictve, tak ta darovala. Tak este uvidime

janula13
22. jan 2009

ahojte..
babulka, tak ty si ma velmi potesila spravami, ze drobec sa ma dobre, to je hlavne a na ostatne veci kaslat, teraz nic nie je dolezitejsie..
petka krasne fotecky, este pridaj nejake...
ja si musim ist lahnut skoro som vstavala, prisli mi monteri, tak uz mam aj navarene..palacinky a fazulova a granadir pre MM, a uz som unavena..inak stale lustrujem kociky a mam dvoch favoritov, ten petkin a este ten bumbleride..peti na tom tvojom sa daju otocit tie sportove koviky akym smerom chcem?

mici11
22. jan 2009

Ahij Janka, tento myslis http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4609366? A Petkin sa mi velmi paci 😉

janula13
22. jan 2009

presne ten Mici, len este neviem aka farba, vsetko sa mi na nom paci, az na to, ze ked tam dam deti vo fusakotaskach, tak na ne nevidim, to je jedine negativum, dokonca sa nan daju nasadit aj autosedacky..
petkin ma tu vyhodu, ze na deti v korbickach vidim, ale nenasadim autosedacky a nema tie velke nafukovacie kolesa s ktorymi sa dobre jazdi a hlavne v zime...

mici11
22. jan 2009

Aha Jani tak to je dilema, ja by som asi brala no teraz neviem...fakt tazke a na tom bumbleride sa nedaju vanicky otocit, ze? ☹ Lebo je perfektny a super ze sa daju nakliknut sedacky, ale aj Petkin je je fajn. No mas to tazke zienka...som ti pomohla co 😒

janula13
22. jan 2009

neva mici, nejak poriesime, babule daju hlavy dokopy..ty uz mas vybraty?

mici11
22. jan 2009

Janula nie, uz neviem ani sama ktory chcem, idem o nejake tri tyzdne do BA a potom aj do BB, tak nieco vyberiem snad.....U nas maju len same peg perego a jané a chcem vidiet aj ine znacky. Bratranec ma peg perego za 30 litrov, ale vravel, ze mohli kupit kludne aj nejaky za 15, uz ho reklamovali. Tak ale zase nechcem za 5000. Len viem ze to bude trojkolka.
A inak Jani k tym tvojim kocikom, pre mna by rozhodovalo, aby som na deticky videla takze Petkin, po dlhom rozmyslani 😉 , ale to je len moj nazor,

janula13
22. jan 2009

Mici prave som napisala otazky na oba, tak som zvedava ci mi odpisu..tak ty to sfuknes, neboj, vyberies ja ked som bola v predajni s kocikmi, tak som si vzdy vybrala keby som mala jedno babo..ja by som sa hybala v cenach 10-15tis, myslim ze tam sa da najst dobry a nie predrazeny kocik, kde neplatis navyse aj za znacku...
idem zalahnut, nevladzem uz , strasne sa hrbim pri pc...

mici11
22. jan 2009

Janulka oddychni si, zatial pa.

mici11
22. jan 2009

Jani neviem ci si aj tu pozerala http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky/

babulka123
22. jan 2009

mici dnes som skusila vyprazany syr a nebol to naj napad.. fuuuu je mi doooost blbe .. ale nevadi .. hehehe aspon som to skusila.. heheheheheheh len som si pri tom na teba spomenula..

janula13
22. jan 2009

Mici dakujem, tu stranku poznam 😀 pospinkala som si 2hodiny, uz mi je lepsie, len ta zaha zase zuri a zajtra idem zubarovi, tak dufam, ze ma tam nebude napinat...
babul, tak syr nesadol?hm aj by som si dala, oidem si spravit chlebik vo vajicku, dufam ze mi nebude zle...inak dnes som citila normalne babo pod rukou, a taky premet ci co to tam robi, len nikdy neviem ci je to stale len jedno a kde je druhe?utesujem sa, ze je poza to jedno a necitim ho preto..
mici ty este jedavas vyprazany syr?

petkaerdal
22. jan 2009

baby,pridam foto este,ale neviem,kolko to vydrzi,lebo mi to asi zmazu 😉

babul,mam z vas radost,rastiiete,ako z vody 😉

petkaerdal
22. jan 2009

foto pridane 😉

babulka123
22. jan 2009

petkaaaaa... ano .. ved ideme v tvojich slapajach.. dnes som hovorila dr. nech sa poriadne pokuka ci nahodou nie su dve , ale povedal ze je len jedno ale za to poriadne.. hehehe po tatovi... a marek ho nazval kobylkou .. blbec.. heheeheheh

babulka123
22. jan 2009

peta tie fotos su neskutocneeee
velmi pekne spravene.. naozaj.. stalo za to si na ne pocakt nie???

petkaerdal
22. jan 2009

skoda,ze dr.nevidel dve 😀 😀 😀

z tych fotiek mam veru velku radost,nikdy som taku pracu este nevidela 😉

babulka123
22. jan 2009

petka.. staci aj tato jedno kobylka.. 😅 😅 😅 minimalne co sa tych nevolnosti tyka..

petkaerdal
22. jan 2009

babul,ze to bol krasny pohlad,ked tam to male tak mavalo a plavalo?..vychutnaj si to,lebo neskor sa to uz vidno neda,ked bude väcsie 😉

janula13
22. jan 2009

peti mooc hezky, to si ich budes este dlho prezerat, ja si ich aj teraz niekedy ked natrafim na album pozeram, a strasne to ubehlo, uz budeme mat druhe vyrocie ale to uz budeme styria 😀
hej babul, skoda ze nenasiel dve, to by bol gol 😀

babulka123
22. jan 2009

ja vam dam goll... staci ... hehehehe

sranda je ze ked sa na male kukal marek aj s dr. tak tam plaval a tak a ked mi otocil dr. monitor tak bolo kludne.. uz vidim kto bude doma uspavat a kto bude s babom robit somariny.. hehehehe ale napriek tomu to bolo uzasne , hlavne kvoli marekovi...

tvojka
22. jan 2009

Ahojte zlatíčka,
Dnes som sa zas trochu potúlala po meste,kúpila v Tescu deky,riflové šatičky,menžestráky...A to som si povedala,že už nekupujem vecičky.Ale sú to už tie väčšie veľkosti 3-6 mes.

Jani,tak ako?Ešte neni rozhodnuté?

Babulka,som rada,že vám krpček tak krásne rastie.Len tak dalej 🙂

Peťka,máte krásne fotky!

Mici ahoj!

Nemáme nové info o Cmuk?

babulka123
22. jan 2009

tvojka ak sa ti da hod fotos tej deky.. chcela by som ju vidiet.. dakujeeeem

janula13
22. jan 2009

Tvojka ahoj, ved to si aj ja hovorim a skatula je takmer plna 😉 a nie, nie je rozhodnute neviem co a ako, ale od toho jane ste ma uspesne odhovorili...pisala som na ten petkin, odpisali mi ze oni predavaju len vlozne tasky na taky kocik, ale ta babula mi zisti, ci sa da este zohnat od dovozcu..co pochybujem..a este cakam na jednu odpoved tiez ohladom toho kocika...a pisala som aj na ten Bumbleride, tak ta mi este odpise, nemala cas, isla s detmi k lekarovi...
skoda, aj ja som zvedava ako cmuk, dufam ze je ok...
tvojka pridaj foto nakupu 😉 ozaj a vy mena uz mate?

babulka123
22. jan 2009

cmuk bola este vcera v nemocnici.. dnes neivem.. len som citala v teme SPLN

tvojka
22. jan 2009

Za chvíľku to pôjdem pofotiť a hodím,dám vedieť.
Mená už máme na 99% vybraté,ale s mužíkom sme sa dohodli,že ich prezradíme až po pôrode.Už ma citovo vydiera sestra aj kamošky,že si to nemôžem nechať pre seba,ale ja odolávam 😀

Jani,tak ked budeš vedieť niečo viac ohladom kočíkov,daj vedieť.

janula13
22. jan 2009

takze nejdem na teba tlacit, ja tieztak planujem, ked bude rozhodnute, oznamime az po porode, kto sa to vlastne narodil 😀 teraz so znamimi len tak o tom kecame..tak pockam na tvoje foto..
a samozrejme poinformujem o kocikoch...ozaj, ty uz nechodis do prace, i ano?

babulka123
22. jan 2009

faaajn aspon nie som sama taky odpadlik, ja totiz ani nechcem vediet ci to budem babulka alebo babuliak.. nasi to vedia len maminke to musim zakazdym hovorit.. dnes tiez, a uz vies co to bude, tak odpoved bola ze babatko .. darmo jej zakazdym hovorim ze si musi pockat do augusta... ale mena este neviem..

tvojka
22. jan 2009

Jani,nechodím do práce,som PN ešte od IVF.A tááák mi doma dobre 😀

babulka123
22. jan 2009

takze tusim vsetky co chodime do tejto temy sme doma.. hehehee mozeme ju kluuudne premenovat klub PN

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre