Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
1. mar 2009

akurat som sa chcela spytat,ci mas tie z netu,tak ano
tak uz mas aj postielky teda,super...aj ja mam ,ale v kartonoch zatial 😉

mau,zajtra idem na nakup,kuknem salko,aj nieco najdem,spravim zajtra ,ak nie,tak cez vikend,ale tesim sa na to,vyzera velmi chutne,este som ani u nikoho taky nejedla...

jana1178
1. mar 2009

Mici, dakujem za odpoved, spermos mame ok, tak ako aj vsetko ostatne, akurat ako naschval mi to fsh vyskocilo -zahadne- pred 1. ivf, ostalo rovnake aj pocas 2.ivf... pri oboch ivfkach som mala malo vajicok, tri a jedno, zevraj to je kvoli tomu fsh..., ze sa mi akoze vycerpala zasoba vajicok a zlyhavaju vajecniky... na to ze mam 30 rokov je to ale brutal skoro... 😢 Drzkaj sa!!!

mici11
1. mar 2009

Jana, nemas za co. Ja som mala vzdy len po dve vajka, nastastie boli dobre. A mne doky vravel, ze v normalnom cykle je len jedno, takze sanca je 🙂 . Tiez som na tom ako ty a navyse ja mam len jeden vajecnik. Tiez sme mali spermos OK a vidis 😉 verim, ze ti to vyjde. Aj ty sa drz a daj vediet, ked sa zadari 🙂 🙂 🙂

jana1178
1. mar 2009

Mici, no vlastne aj ja mam jeden vajecnik "vyradeny z prevadzky", po mimomaternicovom mi odstranili vajcovod...

mici11
1. mar 2009

Jani no mne po mimomaternicovom nasli cudnu cystu, takze siel aj vajcovod aj vajecnik ☹ Mame podobne veci za sebou, prave preto ver ze je sanca otehotniet 😉

jana1178
1. mar 2009

Fiha Mici, to su ale zhody 😀 Budem si z teba brat priklad 😉
To mimomat. si mala po niektorom ivf? Mne to vtedy vyslo prirodzene, po 2 rokoch snazenia a po 4 IUI...takze bola to riadna trauma... 😒

babulka123
1. mar 2009

janulka... tu zelenu deku si kupila sestra je uuuuuzasna.
mimochodom stale tvrdila mojej mame ze si kupila deku s korytnackou .. tak som ju hned ubezpecila ze jej dieta budem casto bravat do ZOO aby vedelo ktore je ake zvieratko .. heheheh aj ked moze byt ze maly nervak bude tvrdit nieco ine lebo "maminka povedala ze je to korytnacka a nie zirafka.. hehehehe" 😝 😝 😀 😀 😀

janula13
1. mar 2009

😀 to fakt babul, tak spoznam tvoju sestru ked bude kocikovat, podla deky 😀 mne sa pacili velmi, hodia sa ku kociku a zdali sa mi take fajn, ani tenke ani hrube, ako paplonok tiez mozno posluzia..nuz sestra sa na svet asi pozera trosku inak a vola si zvieratka po svojom 😀

petka autosedacky nemam este nafotene, su zabalene a odlozene, snad raz, ale su to tie z linku..MM chcel dnes skladat postielky,, neviem preco, tak som ho nechala... 😀 co uz s nim, kutilom 😀

babulka123
1. mar 2009

hehehehe janulka.. neboooj
a mm mozes poslat aj k nam .. my ideme teraz v stredu robit tie okna a ked marek pocital ze uz malovat a tak . tak ma vlasy hore dupkom.. a to sme behali okolo kobercov a tak.. zabavala som sa na nom

ozaj a ja som si kupila taku istu ale kavovu / tu co mam v albume odfotenu

janula13
1. mar 2009

Micuska, ty nam este stale grckas?Nuz ja uz s tebou krok nedrzim, aj by som ta podrzala, ale nechce sa mi grckat 😅 Ale zase ja mam ine neduhy, dost ma vsetko boli a dnes dost brutalne, esteze mam v stredu poradnu, postazujem sa vydatne, az som sa dnes zlakla, ale kedze kopu a vystrajaju, tak hadam su ok, do stredy vydrzim...mici, tak pekne oddych a uz to nejak vydrz, krasne ti tt nabiehaju a ako rychlo 😕

mici11
1. mar 2009

Jani to mimo som otehotnela tiez prirodzene. Potom som prisla o vajecnik + to vyssie FSH a nejake ine komplikacie, tak isla som na IVF - ka.
No a nakoniec to takto dopadlo 🙂 a velmi sa tesime. Ano ber si zo mna priklad a coskoro si tehulka. V tejto temicke je nas par tehuliek 🙂 🙂 Ved nakukni aj castejsie 😉 Kedy by si mala ist na dalsie IVF? A skusajte aj prirodzene, vidis ze to ide 😀 😉

Jani, Babul 😉 caute zlaticka

babulka123
1. mar 2009

mici .. teba je aj vidno???
zajtra tu skoro vobec nebudem, musim do stredy teda do utorka vecera spratat 3 izby z veci, kvoli tym oknam takze mam roboooooty vyse hlavy.
zopar tyzdnov budeme byvaj jak cigani ale nevadi lebo potom to tu bude take peknucke.. .

jana1178
1. mar 2009

Doki vravel ze nemam velmi dlho otalat s tym tretim ivf, lebo ze lepsie to uz nebude... 😖 takze este v dalsiom cykle idem na kontrony HP, a v tom dalsom by som mala ist na ivf. Takze mam este dva mesiace, aby som to spravila tak ako ty 😅

janula13
1. mar 2009

babul, ved aj ja uz spekulujem s vymalovanim, ta biela ma nebavi, minule som takmer uz aj farbu kupila..ale este uvidime, keby pridu prasulenavyse, tak objedname vstavanu na chodbu, tam napraceme veci zo skladu-detskej a potom by sa aj malovat dalo 🙂 a bola by detska, ozajstna, ja by som sa tam nastahovala s nimi, ale mm nechce, stale si trufa byt s nami v spalni.. 😀

babulka123
1. mar 2009

hehehe no ja som si pre istotu vybavila postel aj v detskej ale .... no my chceme dat mimco do detskej cca v 4-5 mesiacoch tak uvidime.. a nakoniec som sa rozhodla ze budeme malovat na bielo lebo je to jednoduchsie, ak sa nieco niekde pokresli alebo tak lahko to pretres , ako ked mas farebne steny .. netrafis sa do tej iste farby..

pipka
1. mar 2009

babuli, uvidis, ze realita bude ina...mimco das do detskej najskor ako dvojrocne 😀 😀 😀

babulka123
1. mar 2009

pipka.. no ja by som rada.. ale bohuzial aj drahy aj moja mama aj svokra aj sestra.. no vsetci tvrdia ze cim skor tym lepsie.. no uvidime.. uz sa teism na tu realitu.. heheheheh

mici11
1. mar 2009

Jani, tak tak 🙂 skusajte verim, ze sa zadari a keby nahodou nie, tak 3.IVF to isti 😉 😉 😉

Babuli ano vidno, i ked pomenej. Musim vela oddychovat a vcera som opat vracala. Ale budem uz nakukat castejsie. Aj nam robili okna v lete, boli sme fakt ako u ciganov, ale potom sme vsetko okrem detskej vymalovali, upratovali a mame krasne. Stoji to za to 😉
My mame kazdu izbu vymalovanu inou farbou, ladi nam to s nabytkom. Detska je zatial biela, ale aj to sa zmeni coskoro 😀
Janulka 🙂

babulka123
1. mar 2009

ja mam len obyvacku farebnu ostatne ostane asi biele.. ale chcem kupit do detskej take tie nalepky na stenu, respektive Pahulienka mi slubila , ze sa dohodne s kamoskou a dojdu mi pokreslit na stenu.. krtka, vcielku maju a tak.. to by bolo veeelmi pekne..

pipka
1. mar 2009

no, ved uvidis, ked budes v noci behat do inej izby...ci si to nerozmyslis 😅 hanke teraz idu zuby a mame ju v spalni, ja by som si ju najradsej dala do postele, ale ovladam sa jak hovado, lebo sa bojim, aby si na to nezvykla a potom by sme sa jej uz nezbavili 😅 ale behat 15x za noc do inej izby...no to si neviem predstavit 🙄 😀

mici11
1. mar 2009

Babul my sme si z kazdej farby nechali, takze da sa. Kuchynu som uz trosku opravovala, ked mi vystrekla cola 😀 a vobec to nie je vidno. Ani colu, ani ze to bolo pretrete. Tieto farby su uz kvalitne nastastie

babulka123
1. mar 2009

pipka.. no to to .. toho sa bojim ale gratuuuuuuluuuuujem ze si si ju nedala do postele.. drzim palce vydrz.. deti su mrchy a vedia co je dobre.. len potom ked som videla vsetkych znamych ako od toho odnaucali svoje deti.. des a hruza.. takze tomuto sa chcem vyvarovat.. a izby.. no ja to mam asi tak 1.5 metra.. je mi jedno ci spravim 3 kroky ku koncu postele kde bude postielka alebo do vedlajsej izby.. tak mozno preto.. okrem toho v detskej bude aj velka postel prave pre taketo pripady..

ale ako som hovorila je to moja predstava ale realita obcas byva uuuuupne ina a kruta.. hehehehe bud ustupim ja alebo drahy... uvidime kto z koho .. 😀 😀 😀

pipka
1. mar 2009

babuli, neboj, v tomto sme obaja s MM dost zasadovi, my sme ju od narodeniaa ani nijako extra neuspavali, aby si nezvykla spavat s niekym, ulozime po papani do postielky, boztek a ideme prec...a ona pekne zahaja 😵

no ak budes mat moznost pri nej spat, tak to je ine...ale mne by zas chybal moj chrapajuci MM 😀 😀 😀

mici11
1. mar 2009

U nas bude drahy malovat v detskej na stenu 🙂 este neviem presne co, ale uz sa na to tesim. Krasne kresli 😉

babulka123
1. mar 2009

noo keby somm to kreslila ja alebo marek to by dopadlo.. este svokra.. ale Pahu ako spravna teta to zariadi.. heheheh

pipka.. spat pri babatku v druhej izbe? no len v najjjjjhorsich dnoch lebo inak si na to zvykne a som v prd...
ale inak to chcem riesit presne tak ako ty.. dufam ze sa nam to podari.. je to asi najlepsie.. dufam ze to zvladneme aj my tak..

a este jedna vec, ked spi cez den alebo tak, tak mate uplne ticho? toto je dalsia vec, naucit babatko spat aj vo vacsom hluku aby som nemusela vecer davat tich tv, alebo tak..

mici11
1. mar 2009

Babul no keby kreslim ja tak to by tiez dopadlo 😀 😀 😀 Viem len snehuliaka 😀
Dobru nocku vsetkym, idem vylahnut pred telku 😉

babulka123
1. mar 2009

mici dobru nocku .. idem aj ja.. dnes som toho spravila habadej..

este keby som tak na velku chcela ist.. to by bolo super.. toto nie a nie prejst.. sakra..

janula13
1. mar 2009

jej babule, aj vy sa chystate kreslit na stenu, aj ja chcem, uvidim, ci sa k tomu dostaneme, ale rada som vzdy kreslila a vraj celkom dobre, hlavne rtake tie detske postavicky mi nerobili problem, uz som aj motiv nasla, tak som zvedavaaaa..
Ja tiez planujem ako vy Mici, ak vymalujeme na farebno, tak nechame z kazdej farby pre pripady nehod..a kamoska mi radila farby co sa daju umyvat, to ze pri detoch ocenim..ale daju sa potom premalovat zase len tymi umyvatelnymi, nepoculi ste o takych?predpokladam ze su aj drahsie, ale ste som sa neinformovala...

pipka
1. mar 2009

babuli, no do 5 mesiacov spavala v obyvke a hralo aj radio, aj som mixovala...a teraz po 6 mes. ju uz davam spinkat poobede len do spalne do klasickej postielky a aj okno je otvorene a v pohode 😉 a po vonku ked ideme, tak ani hukajuca sanitka ju nezobudila...podla mna, ked uz babo spi, tak spi...nastasie 😀 😀 😀

marione74
autor
1. mar 2009

jeej pipi v moje temicke 😉 no teda babulky, moc vas necitam, nestiham, ale vsetky
vas silno zdravim, no teda, ked vidim tie tt, tak to je sila 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre