Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
29. dec 2008

noooo a teraz papam polievocku a vianocku hehehehee

petkaerdal
29. dec 2008

aha,uz viem co to je,to ale patri normalne ku kociku,kupis to s nim

babulka123
29. dec 2008

tvojka nevadi ... aspon tak moc nepriberiem .. pri mojej vahe je to viac menej pozehnanie ... hehehehe
zatial som nepribrala, max tak pol kila takze som docela rada.. hehehe v 8 tt je to teda iny uspech heheeh sa mam cim chvalit...

petkaerdal
29. dec 2008

babul,vies co som jedla teraz? vianocku s jahodovym dzemom 😀 ,ja stale zijem na suchej strave este 😉

mici11
29. dec 2008

Ahojte,

Petka, pekny kocik si si vybrala, fakt sa mi paci. Ja uz mam tiez vybraty, len este pockam, lebo neviem co cakame a teda neviem aku farbu. No inak mne to vracanie uz riadne lezie na nervy. Doky vravel, ze uz by to malo prejst, ze ani vela vracat nie je dobre ☹ Ale vcera som uz nie, tak snad to uz skoncilo.
Vika drzim ti palceky, januar to isti 🙂

babulka123
29. dec 2008

petka... aha no ja si zakazdym spomeniem na teba a rohlikly so sunkou .. hehehehe

ja ze dame nejake zdrave ranajky.. tak som spravila bryndzovu natierku .. mnaaam bola vynikajuca, pokial isla dole krkom ... ked isla hore.. no to uz az taka mnam nebola heheheheehe

petka inak chystame sa s marekom do rakuska do nejakeho obchodu s kocikmi vraj je to nejake centrum ze ich je tam straaaasne vela... tak by som ti potom dala vediet..

petkaerdal
29. dec 2008

tvojka,tak tento,co som si ja vybrala to tiez nema teda,ale da sa dokupit ten fusak...budem ho asi na zimu potrtebovat vsak? asi to rovno objednam,nech mam pokoj

babulka123
29. dec 2008

mici nebooooj u teba to uz pojde zachvilku prec.. ja si este pockam.. ale nastastie to nieje az tak moc casto..

petkaerdal
29. dec 2008

babul,tak daj vediet,lebo my sa tam chystame este tiez ten kocik poriadne omrknut,asi myslis shopping city a keby tam idete,tak ci tak,idete vedla nas,tak mozme ist spolu a kocikov??? ti poviem,budes tam cely den stat a vyberat,tolko je tam peknych ,ale dobry vyber maju aj u nas v Lutz,velmi vela peknych a to je hned tu vedla mna a potom viem este o jednom obchode ,tam su zase velmi lacne kociky...tak daj vediet,ale cim skor,ak chcete doprovod,lebo planujeme aj tu svadbu a veci okolo toho

babulka123
29. dec 2008

noooo chystame sa chystame len neviem kedy ale urcite ti dam vediet...

ja si musim zatial nejaky vymysliet, lebo este ani len netusim aky..
viem ze musi byt/mat:

otocne predne kolieska,
co najdlhsi pre babatko,
lahky, a
nesmie to byt 3 kojkolka.....

takze ... heheh mam co robit...

no a samozrejme do normalnej ceny ... nie 40 tis.

petkaerdal
29. dec 2008

mici ahoj a aky kocik mas vybraty??? ja som mala jeden sen,keby bolo jedno babo 😉
aj pri jednom je tazky vyber,lebo je ich vela krasnych,ale tie krasne su tiez velmi drahe

mici,aby ti to grckanie neostalo cele tehu,to ta nechcem strasit,ale v 18tt grckat 😅 aj to som pocula

petkaerdal
29. dec 2008

ten peg perego pliko sa mne velmi pacil a ten nieje drahy 😉

babulka123
29. dec 2008

hej hej ten je super, ale su tam golfove rucky co mi vadi... ukociruj ho s jednou rukou .. ziadna sanca...

petkaerdal
29. dec 2008

no ja som chcela take nieco,pri jednom babu,ale su take aj nie golfove rucky,chicco je to..ale ten je uz drahsi teda...tusim som ho videla v akcii za 18 000

mici11
29. dec 2008

Petka paci sa mi tento http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

alebo http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Medzi nimi sa rozhodnem, obidva som okukala a vyskusala aj v obchode a su podla mojich predstav.
No Babulka verim, ze uz to bolo posledne grckanie.
Peti nestras 😅 s tym grckanim

mici11
29. dec 2008

Ten druhy link, nie je dobry skusim to znova

babulka123
29. dec 2008

no preto hovorim ze neviem , uvazujem nad tym ze kupim len hlboky do zimi a na jar nejaky kvalitny sportovy... este uvidim...

petkaerdal
29. dec 2008

tak ten prvy je krasnucky,moderny...a ma aj ten nanoznik,co to tvojka vravela,to je dobre...to je cena bez vanicky tych 10 000? necitala som to

ten druhy sa mi nezobrazil,asi si nedala spravny link alebo myslis ten na obrazku,co su tam tie tri?

mici11
29. dec 2008

No teraz je ten link OK

mici11
29. dec 2008

Petka to je cena spolu, dobra co? Skoro mi sanka spadla, pytala som sa na to v obchode, tak ze znacka MOON maju prijatelne ceny, ma ho aj suseda a je fakt spokojna. Ale rozmyslam aj nad tym druhym, aj ten je super, len je o nieco tazsi a cena tiez nie je az taka zla okolo 18 000. Este sa rozhodnem

petkaerdal
29. dec 2008

mici,aha uz som ho videla a poznam ho,len si daj pozor na koliecka,su to plastove,preto som vtedy hned tento druhy vyradila,ale zevraj sa daju dokupit nafukovacie,ale to co su tam,vidis aj na fotke,ze su o nicom...
cena toho prveho je suprova fakt,len ci to nieje nejaky smejd za taku cenu,ale ak si ho videla a sa to pozdaval ,tak je to super...

petkaerdal
29. dec 2008

baby vy nakupite kociky za 10 000 a ten moj stoji s fusakom 1 200 eur 😢 😔 😢 ,neposkladate sa mi nan??? 😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
29. dec 2008

mici s tymi linkami si nam zase nejako roztiahla stranku 😀 😀 😀

petkaerdal
29. dec 2008

mici a nepaci sa ti ten kocik v ciernej farbe??? mne sa zda,ze ide cierna nejako do popredia,taka elegantna,lebo ten moj sa mne paci cierny,ale drahy nechce,ze je taky smutny...co ty nato???

mici11
29. dec 2008

Petka, kamoska ma ten druhy uz vyse roka s umelym koleckom a je to v pohode. Ale ja by som asi radsej nafukovacie i ked zase znama vravela, ze na nafukovacom mali uz 3 krat defekt. Tak sa s toho vysomar 😅 Ten MOON, je ozaj fajn, aj na konikovi je o nom tema a baby si pochvaluju. A ked som sa pytala na tu cenu v obchode, tak vravel predavac, ze pri niektorych kocikoch clovek plati ozaj len za znacku a ten MOON este nie je az taka znama znacka. Tak asi zato ta cena.Bratranec kupil v maji Peg perego za 30 000 a uz ho reklamovali. Clovek asi zisti az ked ho pouziva.
Petulka no tvoj je drahsi, lebo je pre dve deticky 😉 Mozme zahajit nejaku zbierku 😉

mici11
29. dec 2008

Roztiahla???? Mne sa zobrazuje normalne
Petka cierna ma velmi laka, a fakt vyzera elagantne. Mozno to bude cierna 😉 Podla mna smutno nevyzera.

babulka123
29. dec 2008

ja neviem , mne sa cierny tiez paci , ale co v lete???

inak na ten moon som pocula aj ja len chvali, este na gesslein... len na moon sa mi nepacia tie male kolecka.. .pripadaju mi az mooc male oproti ostantym .. no nic budem musiet vyrazit do obchodu a pokukat troska aje ked mame este casuuuuuuuuu

petkaerdal
29. dec 2008

mici s tym platenim za znacku to je pravda 😉 ale tie koliecka su cele takeplastove,neni na nich ani ta guma na okraji,ved to dieta tam dobre musi vynatrasat po ceste,ja by som asi volila ten prvy a aj cena je super,ten sa mi viacej pozdava 😉 😉 😉

aj mne sa praveze zda ta cierna krasna a v kazdom obchode,co som bola doteraz som videla aspon jeden cierny kocik,paci sa mi velmi...a pre dvojicky si na farbe moc nenavyberam 😅

si zlata s tou zbierkou 😀 ,hihi srandujem,ved hadam dostaneme nejake svadobne dary a bude aj na kocik a na nabytok do noveho bytiku 😀 😀 😀

babul,vidis s tym letom ma to nenapadlo,teda som zmätena 🙄 teraz s farbou

inak ked nam radila predavacka v obchode,tiez radila radsej väcsie kolieska,ako tie mensie

mici11
29. dec 2008

Ja som uz obehla tolko obchodov s kocikmi, ze az 😀 Ale ozaj sa to oplati. Lebo niektore co sa mi pacili boli tazke ako slak, alebo sa tazko skladali a tak. No a ja chcem iba trojkolku, a stych bol mensi vyber. Ale s tychto dvoch si urcite vyberiem. Teda s troch este pripada do uvahy kocik Rodeo, idem pohladat link

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre