Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
16. nov 2008

Mici to brusko mas podarene, krasa, aka gulka 😀 Vidim, ze uz planujete spolocny porod, tak sa pridam, mame uz datum? 😀

petkaerdal
16. nov 2008

Jani,nedam este foto,lebo sa mi uz nechce do toho navliekat,necham vas cakat do piatku 😝 😝 😝
Ja mam Jani brusko ,ako mici na tej foto a to vazne,odfotim zajtra tiez,len dneska som unavena z cesty,tak ledva dycham...
ked bude ten zakusok suprovy,tak mi das recept,ja velmi rada vypekam,rada spravim nieco nove..
ako sa vol,a ten zakusok??
Jani,datum porodu este nemame,ale dohodneme sa,ok?

babulka123
16. nov 2008

petiiiii nedosla ti smska odomna??? v utorok mam opu... a tesim sa aj ked ma uz velmi divne boli brusko ani nie tak dole ale hore ako mam zaludok, mam ho take co ja viem divne... sa troska bojim ohss

petkaerdal
16. nov 2008

babul,teskam sa s tebou s folikov a tesim sa na odber..
prepac,ze som sa uz neozvala,zabudla som 😅

babulka123
16. nov 2008

nevadi.. inak dnes som sa o tebe bavila s dr. a sestrickou ..

babulka123
16. nov 2008

petiiiii kam sa picha choragon.. ja som sa zabudla opytat..

petkaerdal
16. nov 2008

ano? a co ste sa bavili? ze som tam plakala? no to som zvedava
do zadku som pichla ten choragon

petkaerdal
16. nov 2008

a ak chces,zavolaj si dr. na mobil,ja som mu bezne volala,ked som nieco nevedela 🙂

babulka123
16. nov 2008

no pekne tak dnes posledna.. 2 ampulky v jednej vodicek..

nie len sme sa bavili ze idem mat aj ja dvojicky hehehehe tak povedal ujo doktor tak ma potesil... no a potom sme hovorili ze hej ale ze petka mala sok.. no a dr.povedal ze za to co si si vsetko vytrpela je to pre teba to naj co sa ti mohlo stat..

ozaj co vasi ? boli radi..??? peti idem ti este napisat ip...

petkaerdal
16. nov 2008

ok,tak cakam..
nasi ? tesia sa,ze som tehu samozrejme,lebo vedeli,ze mam problem,mamina sa tesi velmi dvom a otec,ako chlap sa nevyjadruje a a sestra povedala len tolko,ze budem mat co robit 😅

janula13
16. nov 2008

Skoda, tak si pockame na foto do piatku....Zakusok este neni hotovy, ale za chvilku bude, tak ak bude dobry tak poslem recept, ja som strasne davno nic nepiekla, ale bolo mi nanic, tak som sa chcela odreagovat a zajtra musim poupratovat..
Babul, tak to je krasa, tak uz vieme ze budes mat aj ty dvojky, zalozime nejaky klub, co ty na to veduca? 😀 A paci sa mi co doki povedal o Petkynych dvojkach, to si budem aj ja opakovat 😉
peti, ja som tiez nejaka grogy, tak nafotim brusko zajtra, aj tak dnes je nejake slabe, vcera teda ale fakt, citila som sa ako tehotna 😉

babulka123
16. nov 2008

no to hej ale uvidis ze to zvladnes lavou zadnou .. opytaj sa bab co maju dvojky ani si nevedia predstavit ze by mali len jedno.. ja sa z toho tiez bojim ale povedala som si ze v nasom pripade je to pozehnanie. vies vzdy som chcela mat 2 deti a neviem si predstavit ze by som draheho este raz donutila na celu tuto zalezitost .. a takto ... to bude jednym vrzom ..

petkaerdal
16. nov 2008

ok Janul,tesim sa na receptik a dakujem 😉
babul,mne dr.povedal to iste,urcite som tam vyzerala,ako krava,ked som plakala,si mohli o mne mysliet..
ale ja som sa neudrzala,skoro som sa tam zlozila z toho,ze su dve,necakala som to vobec,prvy krat som tam s tou moznostou sla,ale teraz teda nie a to ma dostalo
a inak stale to nejak nevnimam este,ze cakam dve a ze vobec som tehotna
a co ti povedali sestricky na mna?
ked tam pojdes ich pozdrav odo mna dobre?
ja uz ani neviem,co si mam o tom vsetkom mysliet,ale viem,ze lubit ich budem urcite...
a tie dvojky prajem aj tebe,budes vo FC 5 s dvojkami 😀

janula13
16. nov 2008

jaj peti, to je presne u vas ako u nas, mama sa straaasne tesi, bracho tiez, teda vlsatne vsetci dookola, aj ked kamoska co ma jedno my na rovinu povedala, blahozelam, ale nezavidim...dava jej zabrat aj jedno a to ma uplne uzasneho dobreho chlapceka, najlepsie deculo, co som zazila, ale uz zacina byt tvrdohlavy...a to ma len rok a 3 mesiace 😉 To si viem predstavit ako budu robit zle dve, ale nech, babul ma pravdu, dodavam ze ako vzdy, je to pozehnanie a vzdy som chcela 2 deti a tiez sa necitim, ist do toho o rok, dva zase, aj ked nemam tolko toho za sebou a to ma aj vek tlaci...takze tesme sa a uz aj s Babulkou, boze, ved ty si cochvila aj s Petronelkou tehu 😉 a to sme nedavno hovorili o novom roku...

petkaerdal
16. nov 2008

tak baby kuknite v co som kupila,nie je to ale dobre vidiet,je to z telefonu fotena..ale no posudte moj vyber 😀

petkaerdal
16. nov 2008

drahy mi berie laptop ,tak sa pre dnes lucim..peknu nedelu a ahojte zajtra 😉

babulka123
16. nov 2008

petiii su super.. velmi velmi pekne..uz sa tesim ked budu aj nejake svadobne fotos.. pekny vecer aj tebe.. cmuky

janula13
16. nov 2008

Peti super, take nieco som si predstavovala, ze budes mat, parada...papa

petkaerdal
16. nov 2008

Janula,urcite to nebudeme mat lahke,ale som rada,ze v tom niesom sama 😀 😀 😀
pekny vecer 😉

babulka123
16. nov 2008

ty si spat???

petkaerdal
16. nov 2008

ano na chvilocku,som myslela,ze tu nikto nieje a ty si tu?
nejdes pozerat talent?
ja to pozeram

babulka123
16. nov 2008

nieee to nemusim, mame pusteneho harryho ale nejako sa neviem sustredit.. tak len tak kukam a rozmyslam heheheheh neviem co so sebou

babulka123
16. nov 2008

a mala by som zehlit ale nechce sa mi... myslim ze v sede to zajtra bez problemov zvladnemm...

petkaerdal
16. nov 2008

😀 idem,pa

babulka123
16. nov 2008

papapapa

marione74
autor
16. nov 2008

ahojte dievcata, zalozila som tuto temicku, ale posledne tyzdne som vobec nemala cas chodit na konika, boze Vy tu mate toho noveho, vidim ze uz ste viacere tehu 🙂
Petka Ty cakas dvojky, moja to je super, podla mna skoro zazrak, ked si predstavim ako sme uz neverili ze sa nam to podari 😉 A citam tu nieco o satach ides sa vydavat? nemozem pozriet fotecky lebo som mimo domu a strasne pomaly mi ide net, neviem vobec ci sa toto odosle... idem skusit

babulka123
16. nov 2008

marione suuu uzasne..

a ty sa mas ako ... dost som tu citala tvoje prispevky.. a peta.. no je to viac ako zazrak podla mna.. a je to super, zasluzi si to uz len za to ako tu ostatnym pomaha.. teda mne osobne veeelmi vela..

marione74
autor
16. nov 2008

janula, mici, ved vy ste tu vsetky tehu 😀 musim na tuto temicku teda chodit, nech uz sa to podari aj nam... 😉
Ja som chcela ist na 3 ivf este tento rok, ale som vystresovana z prace a v Prahe na imuno nasli muzikovi ze ma nejaky zapal, tak neviem ci to mam riskovat alebo pockat, nemozem donutit draheho aby s tym isiel urologovi, ale vraj tento tyzden uz pojde.
Inak mam uz ziadost schvalenu, mohla by som zacat stimulovat uz tak o tyzden, ale asi teda az buduci rok.
Mam strach z mimomaternicoveho, vraj sa to casto stava pri upchatych vajcovodoch.
Meliska, mici, vy mate nepriechodne tiez, vidim ze ste mali mimomaternicove.

marione74
autor
16. nov 2008

ahoj babulka, ano petka je poklad urcite si po tom vsetkom zasluzi aj stvoricky 🙂 hehe ok, dvojicky su tak akurat 🙂
Aj ja aby som asi chcela dvojicky, boze uz nech ich mam, niekedy uz tiez neverim ze by sa to naozaj mohlo stat, ale vidim ze sa to stava, tak verim ze sa to stane aj nam 😉
Ty sa ako mas babulka, vidim dobre, ze prave ides na 2 ivf?

petkaerdal
17. nov 2008

ahojte,Marionka no vidis,ako nas zanedbavas,co vsetko sa tu udialo za ten cas,mala by si naozaj chodit castejsie ,aby sa ti uslo z tehu virusu moja 😀
ano Marionka,idem sa v piatok vydavat,ale len tak bez nicoho 😢 len kvoli papieru a podla toho,ako sa budem citit by sme spravili riadnu svadobnu hostinu v januari 🙂 a este si dovtedy rozmyslim,ci poviem ano 😀
baby ste zlate,co o mne pisete,ja viem,co mam vsetko za sebou a teraz mi to pride az neuveritelne cim som si presla a viem,ze som dostala za to takyto dar,no stale sa s tym nejako neviem stotoznit a stale sa velmi toho bojim,ved kto by cakal ,ze po 3 IVF ani skrt a na 4IVF hned dvojicky,no ja mam stale sok 🙄 🙄 🙄
Marion,ty si bola v Prahe??? ani neviem,kedy? a ty si ok?
a moja verit musis,ani ja som vobec neverila,ze by to prave mne mohlo vyjst,mala som len negativne myslienky,ale baby musite si praveze vraviet,ze vy ste tie,ktorym to vyjde... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre