Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
5. dec 2008

caute zlaticka,

No bola som u tej obvodacky, robila mi EKG a dala peciatku do tehu knizky, ze nemam ziadne zavazne ochorenia. takze aj toto uz mam za sebou. Len mam nizky tlak 90/60, ale to ja odjakziva. potom sme boli v meste na nakupoch s kamoskou a dali sme si obedik, pripijil sa aj moj drahy. Konecne som mala zmenu na obed, dala som si pizzu 😀 mnam.

Zabkaevka jej super, velmi velmi ti drzim palceky 🙂 🙂 🙂 dalsia tehulka v poradi 😉

babulka123
5. dec 2008

mici a ja tu stresujem ci jem zdravo a pestro a vela zeleniny.. hehehehehehhehe

no super, dobry tlak mas.. ja mavam vysoky takze sa tesim heheheh

mici11
5. dec 2008

Babulka vies mne chuti len ten moj syr, pizza a sucha strava ☹ a nieco jest musim. Ale jem vela ovocia a mliecnych vyrobkov. Skusala som aj ine jedla, ale ak to nahodou do seba dostanem, tak to zo mna aj vyjde ☹ Ale beriem aj kys.listovu a calibrum mami, predtym babyplan. Tak snad tym kompenzujem.
Inak moj drahy je vasnivy rybar, ale ja s nim moc nechodim ☹ , taku zenu ako ty co by s nim chodila na ryby by iste bral 😉

babulka123
5. dec 2008

heheh ja tam velmi rada chodim .. oddychujem.. hehehehe

inak co sa tyka tej stravy.. ja papam co lubim a co mi teraz chuti.. nejake obmedzovanie nejake neplanujem ale planujem si kupit este cistu kys.listovu este k tomu calibrumu.. s tym nic nepokazim

mici11
5. dec 2008

cistu kys. listovu mi predpisuje doky, vypytaj si recept, lebo u nas ta cista je len na predpis. Su aj volne predajne, ale tie obsahuju menej kys.listovej. Na predpis mam acidum folicum.
Tiez jem co mi chuti, keby som mala jest co je zdrave umrela by som od hladu 😝

mici11
5. dec 2008

pridala som foto bruska, fotila som sa sama 😝 , ale snad je viditelne 😀 Ked chcete kuk

babulka123
5. dec 2008

hehehehe bruskooooo

mici11
5. dec 2008

Sa mi vidi, ze v 12 tt som mala vacsie, ci sa mi to zda???

babulka123
5. dec 2008

nieeee to len podla foto.. asi ...

mici11
5. dec 2008

asi 🙂

A co porabas a kde su ostatne buvaju?

babulka123
5. dec 2008

nieviem kde su , janulke bolo vcera moc zle.. petka tu bola na dva prispevky.. my pojdeme teraz troska von a vecer nieviem co budem robit lebo drahy ide na firemnu party a ja nenavidim byt v noci sama doma.. tak rozmyslam kam sa vyberiem ..

mici11
5. dec 2008

Aha ja zase pracujem, ale dnes len tak pomenej. Drahy je v praci ako vzdy, robi od 8:00 cca 20:00, velakrat je aj dlhsie. A to robi vo vlasrnej firme 😀 Ale co uz, hlavne ze sa mu dari 🙂 No a prave dnes bude dlhsie, cize budem tiez sama, dobehni otvorime si detsky sampus a roztocime to 😀

babulka123
5. dec 2008

nooo hned by som dosla.. desne.. ale ty nie si z BA? to by som bola u teba ako na konil...

mici11
5. dec 2008

Som okolo 100 Km od Ba hodinka aj nieco trva ceste, no skoda ☹ Budem musiet detsky sampus vylogat sama 😀 😀 😀

petkaerdal
5. dec 2008

ahojte,
spala som,strasne som bola unavena,mna tie dve deti vycerpavaju 😝
mici ja som papala tiez acidum folikum a kupila som bez predpisu normalne,teraz beriem inu znacku
mica,pekne brusko mas 😀 aj ja cceemmm

dobehnite obidve kumne a roztocime to u mna 😀

mici opartne s tym sampusom 😉

mici11
5. dec 2008

Neboj Petka budes mat aj ty take brusko, je medzi nami mesiac, cize o mesiac budes mat aj ty brusko 😉

mici11
5. dec 2008

Je u mna segra, tak ma odfotila a dala som do albumu tu lepsiu fotku 🙂 prvu som zmazala.

petkaerdal
5. dec 2008

idem kuknut

mici,od vcera som na zmrzline,zase si davam porciu 😀 velmi mi chuti 😀

petkaerdal
5. dec 2008

skoro rovnake ho mas,troska väcsie
ale ved mi ta dobehneme,my sme dvaja 😀

mici11
5. dec 2008

Petka, aj ja slapem na zmrzke a aj mne velmi chutiiiiiii 🙂
Viem, ze ma dobehnete, ved tak to aj ma byt 🙂
a co porabas?

mataaa
5. dec 2008

Mici to brusko mas pekne, ja mam take aj ked nie som tehotna 😀

mici11
5. dec 2008

Mataaa 🙂 diky, ale ty si tehotna!!! Zabudla si?

mataaa
5. dec 2008

baby a cizmy ste si vycistili? snad ti nasi chlapi - mikulasi na nas nezabudnu a nieco donesu? mojmu som to nepripomenula. ide sice teraz cestou domov do obchodu, ale nie som si ista ci si v oibchode vsimne, ze su vsade kopy cokolad a mikulasov,... Dufam, ze prijemne prekvapi. Kuratko moje, aj to nevymenim.

mataaa
5. dec 2008

no super tak to ho budem mat neskor ako balon, ale nech 😀

mici11
5. dec 2008

Vycistili vycistili a uz netrpezlivo cakam, ale vravela som drahemu ze ja sladkosti nelubim, ale zmrzka byt moze, tak uvidime 😉

mici11
5. dec 2008

Mataaa ty si ina srandistka, balon budes mat pri dvojickach 😀 , ale to budes rada 🙂 Kolko si od ET?

mataaa
5. dec 2008

4 dni aj s ET,
minule bol film o sestorcatach, sice americky, ale vzhladom na temu som si ho pozrela, ta baba mala taky balonisko, vsak to sa v skutocnosti ani nosit neda. Viete si to predstavit, 6 deti naraz!!!! Vlozili jej 6 embryi, lebo sa spoliehali, ze najmenej 3 sa prestanu vyvijat. A sup, prezili. Bol to skutocny pribeh

mici11
5. dec 2008

Ano Mataaa to som videla. Deti milujem, ale 6 naraz si neviem predstavit, to je ina makacka 😅

mici11
5. dec 2008

Neskor aj testnes ci vydrzis do krvicky?

petkaerdal
5. dec 2008

pozerala som ciganske srdce a citam si ,cakam,kym skonci drahy a pojdeme prec

Matka o tych sestrorcatach som videla video tiez,to brucho volo hrozne,cely cas len lezala 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre