Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

marione74
autor
2. jan 2009

dievcata, to bolo kolke Csillino IVFko, tretie?
Csilla si tu este, alebo uz si odisla ☹
Ja mam tiez depku total ze to 3 ivf nevyjde ale ja to urcite nevzdam.
Vcera som si uvedomila ze vela dievcat co si pamatam z pred roka ako dlhodobe snazilky su teraz tehu.
Pride na aj na nas rad. Tak si oddychni, pa

janula13
2. jan 2009

vsak Micuska, ja som taaaka muudra 😀 A unavena, dnes sme lietali cely den mimo domu a som off...aaaale, ulovila som 4 dupky a 2 sety ponozieka rukaviciek a 2 ciapocky, tak som spokojna, uz ma chyta osial z nakupov a mnazel ma nevie ukocirovat, ale to sa len rozbieham a on nechape naco mi bude tolko dupiek...boze, on netusi, ze babatko grcka...to zase bude vysvetlovanie...a este ked musim nakupit dvakrat ako na jedno, ale nejdem to prehanat, viem ze na zaciatok netreba vela, vyrastu rychlo...a ty ako, nakupy ta nechytili?

mici11
2. jan 2009

Janulka ano si veeeeeelmi mudrucka 😉 No nakupny osial ma chuta, ale chcem pockat do 14.1. vtedy mam poradnu a snad sa dozviem co cakame. Ak nie zacnem nakupovat aj tak, v neutralnych farbach. Uz sa neviem dockat 🙂 Jeeeeeeeeeej Jani tebe uz svieti 16 tt 🙂 🙂 🙂
Marione, bolo to Csilkine 3 IVF, ale ja verim, ze sa to raz kazdej podari!!! A teba tu radi vidime 😉 Treba vela sil do dalsieho boja viem to podla seba, ale nadej je vzdy a treba verit.

janula13
2. jan 2009

ved aj ja nakupujem neutralne,bezovucke, zlte a zelenkave, ale len trochu, nechcem to prehanat ale chcem aspon nieco kupit ked uz su tie vypredaje...veru, uz 16tt, strasne to uz leti, fakt mam pocit ze nestiham, musim prelustrovat kociky, Petka pekne vybrala, ale prave som pozerala na anjelikovi ten co si poslala link, aj ten sa mi paci, potrva mi vyber, nech splna kriteria a nech nie je priserne drahy...
tak som zvedava co to mas v brusku, ja som strasne zvedava co mame aj my s petkou, dnes sme sa o tom nanavsteve bavili a vymyslali nam mena, bude to tazke, s manzelom je tazka praca, vybera mena co sa mi nepacia, ale potvora, su mena co sa pacia obom, hlavne chlapcenske, ale tie nespomina, len trieska tie svoje...ale co uz, jednania pokracuju a uvidime tak o mesiac co to tam mame...
Idem hajat, dobru nocku...

marione74
autor
2. jan 2009

mici, dik za povzbudenie 😉

mici11
3. jan 2009

Ahojte babenky, prajem krasnu sobotu, u nas je naaaaaherne slnecno. Kiez by tak bolo stale 🙂

janula13
3. jan 2009

nikde nikto?tak pockam, idem hladat teda ten kocik, co uz s vami 😀

sue13
3. jan 2009

Ahojte snazilky aj tehulky.
Na zaciatku Vam chcem vsetkym popriat vsetko dobre v novom roku aby bol lepsi, krajsi a uspesnejsi ako ten minuly 🙂
Vsetkym tehulkam zelam aby tehotenstvo prebiehalo bez problemov a bruska pekne rastli 🙂
A snazilkam vela vela vela sil k tym nekonecnym bojom. Ale verim ze sa Vam to raz podari. Musi, drzim palceky 😉
Marione ty si teraz po IVF? Alebo sa chystas?
Janula13 gratulujem k dvojickam 😵 😵 😵

sue13
3. jan 2009

Petkaerdal aj ty cakas dvojicky??? No to je krasne. Ale vas tu je s dvojickami. Tesim sa s Vami 😉
Babulka123 aj Tebe z celeho srdiecka gratulujem k tehulkovaniu. 😵 😵 😵
Dlho som tu nebola a zrazu tolko dobrych spraviciek. 😉
tfuj tfuj tfuj, aby vsetko takto pekne pokracovalo 🙂

mici11
3. jan 2009

Janulka tak, ked nejaky kocik objavis daj link, nech pokukame 😉

babulka123
3. jan 2009

sue dakujeme... akurat som kukala tvoje fotot.... drzim pacleky...

tvojka
4. jan 2009

Ahojte zlatíčka,
dnes je tu nejak mrtvo.
Sue,pekné od Teba,že si nás prišla pozdraviť.Dúfam,že nám aj dáš vedieť,ked sa vaša princeznička narodí.Keby niečo,tak želám bezproblémový pôrod... 😵
Januli,tak čo ten kočík?Už si nejaký našla?
Baby,ja by som už tiež najradšej nabehla do obchodov na výpredaje a čosi pokúpila,ale mna tak brutálne bolia tie kríže,že som rada,ked prejdem z jednej izby do druhej 😝 .Neviem,či sa mi to už rozťahuje panva,alebo to mám nejaké prechladnuté,ale už by ma to mohlo prejsť.Aspon trochu,nech môžem trochu polabzovať po obchodoch 😀 .
Peťka,ten tvoj Koelstra si našla v akom obchode?Na tej českej výstave tento určite nebude,oni nemajú tú značku v ponuke a ja by som si ho rada omrkla aj naživo.Trochu ma straší tá trojkolka...je to dosť stabilné?A ešte ma napadlo,že ked je tá časť pod nožičkami taká skosená ku koliesku,či im nebude visieť jedna nožka(tá z kraja kočíku)...hmmm?

babulka123
4. jan 2009

ahojte, inak co je s petkou ....uz tu veeelmi dlho nebola... je mi za nou smutno heheheheh

marione74
autor
4. jan 2009

ahoj Sue, uz sme sa nepoculi 100 rokov, ja uz nechodim do FC temicky vobec a aj menej na konika...
35tt to je sila, ale to utieklo, o cca mesiac drzis babulku v naruci, ako sa citis inak?

Ja sa chystam na 3 ivf koncom februara. 😉

marione74
autor
4. jan 2009

Nevies ako sa ma jvo a ako sa volala ta druha babena... ked som boli silna patka na FC temicke 🙂 , Ty, ja, petkaerdal, jvo a ...

mici11
4. jan 2009

Ahojte babeny,

Tvojka, krize velmi bolia aj mna. Uz skoro mesiac. Niekedy sa ledva postavim z postele, alebo zo sedacky 😝 Asi to poviem aj dokymu, ale neviem ci mi s tym nieco pomoze. Asi ani nie.

babulka123
4. jan 2009

marione... budem na teba veeeelmi mysliet.. a drzat palceky..

vtedy niekedy sa chysta aj Gregy .. a na tu som neskutocne zvedava.. to je moja byvala spolubojovnicka z Gyn fivu

janula13
4. jan 2009

ahojte, dnes tu nestrasim, zase mi bolo o tosku horsie od zaludka, ale to sa da, horsie je ze od vcera podvecera ma dost boli cele podbrusko, este aj v noci som sa budila, ked som menila polohu a stale dnes cely den...bolia ma akoby vajecniky a aj to medzi tym,je to aj pichanie aj taka tlaciva bolest a to sa mi este nestalo, na to pichanie som zvyknuta, to byva sem tam, ale toto, stale ma to boli, tak neviem ci nemam zajtra niekde behnut, kedze moja doki ma dovolenku, len ani neviem kde a aby ma tam nevypiskali...este uvidim, co zajtra rano,a le kedze to trva od vcera a dnes stale, uz sa zacinam bat o babtka, radsej tam niekde spravim zo seba blazna..a to chceme zajtra ist do rakuska na nakupy, manzel stacionarny bicykel a ja kociky omrknut...
Sue, jeej, ty uz si v 35tt?Strasne to leti, ved si len nedavno otehu a uz cochvilka mas po tom...veru, cakam aj s Petkou dvojicky, bol to sok, ale uz sa tesim, zacinam studovat co treba a obzerat kociky..vy uz mate meno vybrate?Tak ak by som ta tu dovtedy nevidela, zelam ophodovy porod a krasne zdrave babtko, uz sa tesim, ked to oznamis, ved krasnu izbicku uz ma nachystanu 😀
Tvojka, tak ty takto trpis, ja vstavam ako storocna babka a to mam este male brusko, ale teda tiez ma bolievaju, hlavne napravo od kostrce, hlavne ked upratujem...co budem robit neskor?Tak dufam ze to tebe aj Micke a hadam aj mne prejde...
Mici, kociky som pozerala, ale nic moc, paci sa mi ten spider comfort, co si ty posielala, este omrknem, ale na nete su väcsinou pre dvojky z tych lepsich stale tie iste, este uvidim co Rakusko ak pojdeme a Brno...
Kde si Petulka?ja ze ta zajtra stiahnem na dzusik a povodis ma, asi ta zahltili svadobne pripravy..

sue13
4. jan 2009

Ahojte 🙂
Jasne ze Vam dam vediet ked uz bude po tom 😵 Hned ako sa dostanem k PC, vlozim nejake fotecky a popisem Vam co a ako 😵 Teda aspon tak to mam v plane 🙂

Marione tak silno budem drzat palceky koncom januara. Potom mi napis IP ak nezabudnes. 😉 Predsa len uz asi nebudem mat tolko casu na konika 🙂
Ty, ja, Petkaerdel, jvo a Peja je ta piata. Ona ide myslim 2x na IVF tento mesiac. 🙂

My budeme mat malu Zuzanku na zelanie mojho milacika. Ale on to este nevie. Robim sa ze s tym nesuhlasim, chcem aby to mal ako prekvapko priamo pri porode 😵 😵 😵
Inak sa citime celkom fajn, aj ked najradsej by som to uz mala za sebou. Je uz vsetko pre mna dost nepohodlne. Zle spim, stale som unavena, bolia ma krize atd 😝 Proste hypochonder 😀
Ale to je vsetko uplne normalne. Pomaly sa chystam uz zbalit tasku a cakat. Lekarka mi povedala ze je mozne ze to pride skor nakolko nasa babika krasne rastie.

Som sa ale rozpisala ze? 🙂 Vsetkym tehulkam drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku, pohladkajte za mna bruska a tym co sa chystate na IVF tfuj tfuj tfuj pre stastie 😉 Velmi Vam zelam aby sa aj Vam splnil ten velky sen..... 🙂

sue13
4. jan 2009

Marione teda koncom februara budem drzat palceky, som sa pomylila. To Ti uz budeme drzat palceky dve 😵

marione74
autor
4. jan 2009

Tak to mi potom musi vyjst ked mi bude drzat palce aj mala zuzanka 🙂

Aha, ano pejuska to bola, jej to vtedy nevyslo, napisem jej.

Babulka dakujem 😉

marione74
autor
4. jan 2009

Janula, dufam ze rano sa uz budes citit lepsie, ale keby nie, sup sup lekarovi, nech Ta radsej mrkne.

rebo
5. jan 2009

Ahojte babenky.

V prvom rade vám chcem v novom roku popriať len to najlepšie. Hlavne tehulky dotiahnite to do úspešného konca a snažilky nech sa nám tiež vyplní ten najkrajší sen. Ja som po dlhom čase nastúpila do práce, tak si vás musím prečítať, že čo je nové a tak sa ozvem. Všimla som si tu nejaké nové mená, tak vitajte.

tvojka
5. jan 2009

Ahojte,
Sue,pekne si to na manžela vymyslela s tým menom,chudák toľko šokov naraz 😀 .Určite sa bude veľmi tešiť.

Januli,tak ako je?Išla si k tomu dokymu?

Petkaerdal,kam si sa nám stratila?

babulka123
5. jan 2009

petka....... kde si ???

ja sa dnes hlasim od dr. , boli sme na kontrole, robili mi ultz.uz cez brusko...ze ake super, nasiel chrobaka po dlhsom hladani, a kedze ho bolo horsie vidiet tak sme aspon hladali srdiecko... ked som uz zacala byt nervna ze kde je tak som ho pocula a je to naozaj najkrajsi zvuk na svete.... super, uzasne... tazko to opisat...

na kontrolu ideme zas o 3 tt, tak sa docela tesimm, vraj uz potom ak bude vsetko ok budem moct ist do robotky... ja sa tak tesim ..

zle mi je stale, ale negrckam, len mi je blbo od zaludka ale snad to uz coskoro prejde...

mici11
5. jan 2009

Ahojte,

Rebo aj tebe vsetko dobre a nech je tento rok pre teba velmi velmi uspesny.
Babulka tesim sa, ze ste OK a verim, ze ti bude uz coskoro dobre. Ja vraciam tak 2 -3 krat do tyzdna, asi mi to uz zostane, no co uz 😝

Petulka ozaj, kde si nestras nas 😒

janula13
5. jan 2009

ahojte, tak ja dorota som k dokimu nesla, jednak som spala dlho a jednak mam opcit, ze je to lepsie, rano este bolelo a tlacilo a pichalo a teraz uz len sem tam, asi je to fakt hormonmi, alebo niecim hadam neskodnym, volala som alevcera s kamoskou, doktorkou, ona povedala, ze nech zlahnem, dam termofor, dam magnezium a kedze nekrvacam, alebo nemma priserne bolesti, tak na pohotovosti mi nic nespravia, jedine tak utz a aj to nie je iste, ci bude lekar schopny ho spravit ...ale tak ci tak dakujem za starostlivost, stale sa sice bojim, ale hovorim si, ze babatka su ok a basta a v stredu tak ci tak idem na testy a poradnu, tak poviem doki, pripadne sa ju pokusim nahovorit na utz, popisem jej to viac dramaticky a hadam ma posle, ona v ambulancii nema..
tak len dufam, ze to bude lepsie, sekam dobrotu doma, do Rakuska sme nesli,manzel nechcel riskovat, aj ked ja sa na to citim, ale aj ja mam tolko rozumu, ze som si povedala, ze radsej nie...
Tvojka, kocik hladam a hladam, stale nic, ty mas nieco uz vyhliadnute?A na tu vystavu v Brne sa nechystas?
babulka tak super, ze si zase videla a pocula drobceka, s tym krvacani, ci spinenim to uz preslo?tebe je , aj ja by som rada do prace, ale vsetci su stastni, ze neriskujem a nejdem, u mna je to ine, kedze som zivnostnik, mne by aj tak uz kurzy teraz od januara ani asi nedali, kedze cochvila zase materska, a to by zase museli hladat nahradu co nie je lahke, ale ponuky mi chodia stale a ja musim len odmietat.. 😅 A prasule by sa zisli na dvoch chrustov 😝
Inak aj mne je zle, dnes ani nie,aj kyselinka seka celkom dobrotu az mi je to podozrive a zacinam spekulovat, ci su krpci ok, kedze ich ani nejak necitim...alebo spia..

mici11
5. jan 2009

Janulka ahoj, jasne ze su krpci OK. A k tym bolestiam, ja berim magneB6 2 X 1 denne a podbrusko ma zaboli, len sem tam. Ale krize coraz viac. Kamoska ma "potesila", ze jej to preslo pocas tehu az tak, ze chodila na obstreky. Tak snad sa tomu vyhnem. Ja budem na PN-ke tiez az do konca. Ani doky nechce, aby som riskovala, po tolkych komplikaciach co som mala predtym. Ale zvyknem robit doma na PC, pomaham drahemu ma firmu. Tak mi celkom prejde cas. No prasule sa vzdy zidu.

janula13
5. jan 2009

Ahoj Mici, nuz, snazim sa verit, ze su ok, aj ked teda bolesti este mam, ale verim, ze kym nekrvacam, ze ziju a su ok, co narobim, bojim sa o nich, ale zase stresovat moc nechcem, to im neprida...tusim ze magne mame doma, manzel to bral, zatial pijem len to sumive magnezium..vies, najhorsie je, ze neviem, aka bolest je este v norme a ako casto, ked citam tu, ze ja ine boli a je to ok a zase ine utekaju na pohotovost, tak neviem co so sebou...vidis, mna skor trapi to podbrusko ako krize, ale aj tie ma trapia..neboj, k obstrekom sa neprepracujes, ty na tom budes lepsie, preco aj nie...Ja tiez ostanem doma, nikto nechce riskovat, kedze sme sa k tomu tazsie nez normalne dopracovali a su dve a ja som taka utla konstrukcia a moja praca je narocna na stres a hlavne nahananie sa Mhd po Ba, to si teda s bruskom neviem predstavit, tlacit sa v preplnenych autobusoch s vydychanym vzduchom a stale niekam utekat a to mi este byva zle...takze nemam ani na vyber a takto som v klude, nie som chora ako som casto byvala...a halvne nestresujem a neohrozujem babatka...a bubase ako hovori moj manzel boli, su a budu, ze si nemam robit starosti...ja si sice robim, ale prezijeme 😀

mici11
5. jan 2009

Janulka presne, tak mas uplnu pravdu. Ja mam pracu tiez plnu stresu, pracujem s ludmi a podomnou su dalsi, cize velakrat je to o nervy. Doma mi je lepsie. Myslim, ze to magne B6 ti zaberie, mne ho predpisal doky, ale platis si ho aj tak cele sama. Takze je aj volnopredajne. Nejakych 186,- teda chcem napisat 6,17,-€ 😀
Ano aj moj vravi, ze peniazky budu, ale robieva od 9:00 do 20:00 a niekedy aj dlhsie. Ale ked uz bude drobec na svete, tak nebude robievat az tak dlho. Hlavne nech sme zdravi 🙂
Teraz v stredu ides na kontrolu? Aj na tie testy? Ja o tyzden v stredu, moj doky ma ultrazvuk v ordinacii, takze zas uvidim drobca 😉
Drobcov necitis? Ten moj uz riadne kopka, je to velmi pekne a prijemne 🙂 🙂 🙂 I ked ku koncu to budu iste riadne kopance 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre