• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
:confounded: :confounded: :confounded: neli...ale to už je len hodinka a 5 minut!!! nie dve hodiny..........teda od teraz :slight_smile:)))
23. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: už je to len 59 minút
23. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..... prajem krasny jesenny den.....

moc ma mrzi, ze na Vas nemam cas.... finisujeme so stahovanim z Blavy do PK, musime mat vsetko uzavrete skor ako sme zvyknuti, lebo pravdepodobne od pondelka az do 4. oktobra sme odpojeni.....

neli.... na teba myslime najviac v tychto dnoch. Nech panBoh da a je to pozitivne!!!! Musi sa to podarit! a postupne nam vsetkym.

ivkaj.... ja som zabudla na narodeniny! a to mam tiez facebook.... Takze prajem vsetko naj naj naj.... nech sa ti splni minimalne to jedno, ale najdolezitejsie prianie....

orsul..... nemrdom :sweat_smile: nas ked tu cita niekto iny, tak ma dost ... ta ne?

adu... ten tvoj Martin je zazrak podla mna.... take ovocie by som si aj ja dala, a to sladke velmi nemusim..... vy musite mat teda spajzu!
23. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som si hned tu spajzu predstavila......rozne poháre, rozne farby, krasne poukladane !!!!!! a veeeeeeeeeeeeeeeela
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťo nie je žiadny zázrak, len rád varí, a to je všetko. A mne to vyhovuje :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik...v dnesnej dobe......je zázrak........a hotovo...... :wink: :wink: :wink:
23. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď si to myslíte, nuž dobre.

neli, už len 27 minút :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik....ja si to myslim, lebo to je pre ženu obrovska pomoc, aj ked pre neho je to vlastne zaluba.....a kedže ho to bavi, preto to aj dobre chuti :wink: :wink:

......23 min. :wink:
23. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to musi byt super.... najskor zbierat spolu po lesoch, potom susit, varit, zavarat spolu, a nakoniec spolu zjest.....

v dnesnej dobe.... je to fakt obdivuhodne....na zenu, ved vela zien kupi zavarane, alebo proste urobene.... a nehovoriac, ked ma taku zalubu chlap!
23. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, baby, nerobte mi to :angry: ........ :grinning: ... už sa cítim veru "strunovo" a bezradne... sakra... ešte stále trocha špiním... nie je to síce krv, ale.... veď viete :pensive: :pensive:
23. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbierali sme spolu, veru, čučoriedky a nakladala som ich do rumu (to je zaváranie po mojom :grinning: )
23. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, súhlasím s babami... dnes veru málokto zavára toľko čo vy a ja to tiež obdivujem... ja som chcela zavariť aspoň papriku v oleji, tú máme radi, ale nakoniec som dostala pár fliaš od babky a mama mi tiež zopár zavarila, takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda, keby vypukla 3.svetová, vy od hladu určite neumriete... ešte že sa kamarátime, tak máme šancu prežiť aj my :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala som.. výsledky ešte nedorazili.. zavolajú mi, hneď ako ich dostanú :pensive:
23. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelia.....ta pockame......ine neostava...... :slight_smile:

tak ja teda by som rada este hriby zavarit......fakt ich je tento rok požehnane, nasusene mame.....ale zavarila by som par poharikov.....len Ferka ešte do hory poslať....resp...vybehnut spolocne :slight_smile:))))

adu...............Tvoje zavaranie sa mi velmi paci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, mám 4 dvojlitrové fľaše rumu s čučoriedkami, mňaaaaam
23. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mňááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám.......... :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ešte máme maliny vo vodke :grinning:
23. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
....tak teeeeeeeeeeda.......ja mám doma iba slivovicu bez sliviek!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá vodka, to bol len taký pokus, neviem, ako to chutí, ale tie čučoriedky v rume, joooooooooj mňami, mňam. Minulý rok som si urobila len jednu fľašu a tento rok 4 :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak ale už je 11:18.............

s tymi vysledkami sranduju???????????????????????????? alebo čo??????

NELI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta de si????????
23. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi krv vypili a nemali ako testovať.
23. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechápem.....nechápem...............nechápem...........

ta ale čakám........
23. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nechápem, to čo sú tam za mantáci?????? Koľko ešte máme čakať? A neli sa už radšej ani neozýva. Sme tu len my dve.

Ozaj, ani labu sa už dlho neozvala.
23. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu....ano...myslela som na labu už skor..............tak dievča asi regenruje......ale hádam je v poriadku.......
a ak nas cita, tak aspon napise, že ako sa ma.....

ozi...a zabudla som lilienku pozdraviť.....ahooooooooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile:

inak ozaj Adu......so sincer sme do hodli, že dalsie stretko bude u Vas na chate....bud. rok.......a to dalsie stretko na dalsi rok bude u nich v dome, spojene s kolaudáciou...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: čo??????????
23. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som za. Hoci naša chata má trochu obmedzené možnosti - môže tam prespať 6 ľudí (max.) ale dalo by sa to skombinovať aj so spaním u nás. Inak, no problem.
23. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu.... jak spat, ved spat sa nepojde a hotovo... alebo tam rozlozime stany :sweat_smile:
23. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a da sa tam postavit niekde stan?????????? :wink: :wink: :wink:
23. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plánujeme vyrovnať pozemok, lebo je to do kopca a potom sa to bude dať.
23. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si pri najhorsom postavim stan, aby som mala hlavu smerom hore, a nie z kopca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok