• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
drahy vcera postele zalepil.......huuuusp......a do rána držaliiiii také nafukane.......otestuje ich asi na splave, pohodaaaaa :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, to si čarovala???????
30. júl 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, len či budú držať, aj keď si na ne niekto lahne ...... :grinning: ... ale my sa vyspíme aj na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano...hihihihihihiihhi......aby každá nezabudla čo má prinieš......ale sledujem, že ty to máš v pamäti eňo ňuňo.. :wink: ale len tak for the istota :slight_smile:))))))
30. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
du jú spík ingliš?
30. júl 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jes...........nebo ti to vystydne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som zjedla
30. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja este nie.......vobec zatial nie som hladna.....ale som vypila 1/2 l studenej mineralky, a normalne mi to udrelo do hlavy....neprijemne, taká tupa bolest na cele......
asi podobne ako v Krok za Krokom, Kouďák jedol zmrzlinu velkou lyžicou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul :grinning: :grinning: .. inak to je pravda, že v takom teple by sa nemali piť moc studené nápoje.. tak bacha na to..
Volala som do CAR-u, 24.8. idem na konzultácie a kontrolu pred IVF, potom príde mrcha a ideme na to!!!! (ak bude ovšem všetko v poriadku - ale prečo by nebolo?? :confused: ).. tak sa už celkom teším a bojím zároveň :pensive:
30. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelia......takže už aj august zčne riešit dosť veci, takže aj ty aj Ivkaj mate v auguste konzultacie, teda myslím že aj Adu......Adu, ty tiež v auguste už, vsak?????????
30. júl 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, začne.. ani neviem, čoho sa najviac bojím.. asi tých stresov okolo toho.. a jasné, že negatívneho výsledku.. ale nie... VYJDE TO!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelia.... :wink: samozrejme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ved nas na stretku aj LAX poriadne opluje jednou za druhou a pojde to ako po masle......
no a ona nechce ist???????? ved mi ju tam suuurne potrebujeme!!!!!

LAX......to nie,že kvoli sestre más prist.......jednoducho kvoli nám vsetkým !!!!!! :wink: :wink:
30. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.... vam je tu dnes ale veselo :grinning:

orsul... super clanok, som ho precitala pri rannej kave.

tak to idete vsetky v auguste ci v septembri? Ved ked august, to je tu cobydup...
30. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano...už tu bude v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už sa na ten pľuvanec teším :grinning: :grinning: :grinning:
Sincer a čo ty robíš tak skoro hore? :wink: :grinning: .. no tá hlavná časť pripadne na september, ale aj to je tu cobydup :wink:
30. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby, ja mám budúci týždeň 30 rôčkov :pensive:
30. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... tak koľko toho masla? aj pre lax????? :grinning: :grinning: :grinning:

ja idem na konzultáciu 6.8
30. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer si dnes nastavila budík..... :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul.... jak si to uhadla? :grinning:
30. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda vás po ránu číst, to se člověk i zasměje ;o)

Orsul, my si klidně vezmeme karimatky a spacáky a bude.
Jo a nepij studené, když já v práci popíjím horký čaj. Díky klimatizaci tu je 23 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nelia, vždyť to je krásný věk, mě bude za několik týdnů o pár let víc než tobě :wink:
Adu, tak to ti budu držet pěsti aby pro tebe měli v CARu jen dobré zprávy :dizzy_face:
Sincer, jak vám vlastně pokračuje stavba?
30. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...to zapijeme!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :wink: :wink:

ivkaj...s tym spanim dohodneme na mieste, ale karimatky su tvrde...a postele su opravene.....bude to vsetko ouvrajt .-)))))))
30. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, čo budem zapíjať, možno len to, že dr. mi odobrí ten september, čo si plánujem :dizzy_face:
30. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zelam... alebo den? :slight_smile:

Neli - a ktory den mas narodky? Aj moj manzelik bud. tyzden oslavuje 30-tku... :grinning:
30. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...sak šecko zapijeme.......ale hlavne tu nelinu 30-tku !!!!!

juuuuj, ked si spomeniem na moju oslavickuuuuu :slight_smile: :wink: :wink:

baby prchám o 11-tej dom...beriem 1/2 dna dovolenky, vypravit tych mojich na ten splav...odchadzaju skor.....
v čom im nebudem branit samozrejme :grinning: :grinning: :grinning:

tak pa...možno poobede........
30. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marmit - čaf.... :wink:
30. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: paaaaaaa
30. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vedela som, ze sa raz pomylim... :grinning: :grinning: :grinning: Musela som si totizto inkognito spravit novy nick, aby som mohla byt v marcovkach, lebo vela kamosiek co ma poznaju by zistili, ze som tehu a to este prezradit nemozeme... Tak preto ta bublinkaa2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivkaj, veď všetky sme ešte mladuchy... keby som aj žila len do 60-ky, tak to ešte mám polovicu života pred sebou :grinning: :grinning:
Marmite, 5.8. :slight_smile: A manžel kedy?.. ja že sa tá bublinkaa2 pomýlila a píše tam, kam nechce... a je na tom vlasne kúsok pravdy
:wink: :grinning:
Orsul, ja že si berieš voľno už kvôli tým uhorkám :grinning: :grinning: .. tak ich pekne vychystaj a uži si ešte voľno (bez práce)..
30. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, takže ty ideš v septembri na tých mrazáčikov? Tak sa teraz dohodnime (ruku na to si dáme na stretku :grinning: ) ... budeme spolu tehuľkovať!!!! OKI????? A možno sa stretneme aj vo FC v septembri a to sa už budeme aj poznať, takže paráda, nie? :sweat_smile: :sweat_smile:
30. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok