Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
26. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, vidíš, že si vieš aj pospať, keď chceš 😉 🙂 ... len spinkaj, koľko vieš.. maličkému to len a len prospeje 😵

adulik76
26. máj 2009

Ja kade chodím, tade spím.
Takže august bude tvoj termín na IVF? Budem silno držať palce.

Náš barák sa bude zatepľovať, práve navážajú veci na opravu strechy, môžem sa pochváliť, že tak trochu mám v tom prsty aj ja, získali sme príspevok zo ŠFRB, ale keby mi niekto pred troma rokmi povedal, čo to bude obnášať, tak na to kašlem. Lenže v zime je u nás v obývačke hrozná kosa a teraz, keď bude malé, tak treba čosi robiť. Akurát to dobre vyjde, že kým naša jahôdka príde na svet, bude zateplené. Jupíííí.

sincerity
26. máj 2009

ahojte babulky 😉
to zase mame krasny slnecny den.

nel... netreba to tlacit, ak ste sa rozhodli pre august, tak je to urcite spravne rozhodnutie 🙂
adu... ani sa nenazdas a budes vstavat o desiatej jak veduca 😀 Byvate teda v panelaku?

ja som si vcera bola dat pichnut ten choragon.... a zajtra ma to caka, len sa modlim, aby som mala aspon jedno vajicko a aby sa podarilo oplodnit a aby aby aby.....
😔

adulik76
26. máj 2009

sincer, neboj, bude dobre a to uspatie je super, mne sa to páčilo 😀

nelia
26. máj 2009

Adulik a ty si mala v teleráne hovoriť o zateplovaní, však? Už to dávali? A kedy? Ja som veeeeeeeeľmi zvedavá a chcem si Ťa pozrieť 😉 😀 😀

Sincer, určite bude všetko v poriadku, neboj sa. Idú Ťa uspávať 1.x? Ja som sa pred prvým tiež hrozne bála, ale potom som zistila, že som sa fakt bála bez príčiny. A vajíčka sa potom určite oplodnia a o pár týždňov nám budeš hlásiť // 😉 🙂
Ja by som do toho IVF šla aj skôr, ale už to asi nestihnem.. žiadosť, mrcha, júlová dovolenka vo FC atď. .. tak preto sa tak ukľudňujem, že ten august bude tak akurát 😝

Orsulka, moc moc na Teba myslím a na diaľku Ti hladkám bruško... 😵

sincerity
26. máj 2009

adu, vdaka 😉

ozaj adu, uz to bolo?! my by sme to chceli vidiet!

nel... nie bude to druhy krat, ale prvy krat bol uraz, poriadne si na to ani nepamatam ... 😅 a viete co som citala v jednej teme? jedna kocka, chodila aj sem k nam -dckami- mala vcera tusim opu a bez narkozy! mala len nejake znecitlivenie ci co... a ze to preto, ze mala len 2 foliky ... Tak snad mi to nebudu robit bez narkozy 😅

ivkaj
26. máj 2009

Ahojte;o)
doufám, že se všechny máte moc dobře.

Já mám za sebou kolečko telefonátů genetika-laboratoř-genetika-car.
Ráno jsem zkoušela výsledky z genetiky, opět nebyly a klasická věta "zavolejte si za týden" mi jaksi nestačila. Dali mi číslo přímo do laboratoře. Tam mi řekli, že v pondělí budou výsledky na genetice, takže tam v pondělí volám a ještě v týdnu chci na konzultaci, protože ve ČT jsem objednaná do CARu na rozpis stimulace a nechce se mi to rušit. Tak na mě myslete, ať už to tentokkrát konečně vyjde a dostanu se někam dál.

lilienka13
26. máj 2009

ivkaj: silno, silno drzim palceky ... neboj, tentoraz to uz urcite vyjde 😉

sincerity
26. máj 2009

ahoj ivkaj, tak vidis, predsa si sa nieco dozvedela. Aj tak obdivujem tvoju trpezlivost, mna by uz slak trafal. Neboj budeme na teba mysliet, ved myslime myslim kazda na kazdu, teda aspon u mna to tak je ze si na Vas spomeniem aj ked nie som pri pc. 😉

adulik76
26. máj 2009

sincer, neboj sa, určite ťa uspia.

.... a ja som hviezdila v teleráne 16.4 😀

sincerity
26. máj 2009

to dufam!
adu ty tajnostkarka... hned si to idem pozriet!

sincerity
26. máj 2009

videla som videla 😀 .... ak som dobre videla, tak Adrianka?

nelia
26. máj 2009

Adulik, aj ja som Ťa videlaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂
Ivkaj, veru, nedaj sa... lebo tým lekárom vždy všetko trvá... držím palce, aby to vyšlo 😵

Baby, ako je to presne s tou stimuláciou? Koľko dní sa stimuluje? Na koľký DC mám cca. rátať s OPU a koľko dní od OPU zvykne byť transfer? Viem, že je to individuálne, ale aspoň približne... už si preratúvam august, lebo máme naplánovaný 2-dňový výlet a obávam sa, že to presne vyjde buď na termín OPU alebo transferu. No keď to tak vyjde, tak sa budeme musieť výletu vzdať, treba si určiť priority... 😒 A nechcela by som to odkladať o ďaľší mesiac. Jún už určite nevyjde, keďže žiadosť ešte nie je schválená, ja budem budúci týždeň 3 dni mimo SR a 4.júna má prísť pani mrcha... takže ostáva ten august.

sincerity
26. máj 2009

nel... za seba mozem napisat ze sme zacali 2DC so stimulaciou, ferticent tak zacina, prve sono je na 6 den stimulacie, dalej som mala 9 den stimulacie, 11 den a OPU je planovana na 13 den stimulacie u mna. Ci bude transfer uvidime .... vies ze mame len tri foliky ☹ ak bude tak asi 3 alebo 5 dni po OPU. s

adulik76
27. máj 2009

dobré ránko, prajem

sincer, neli, hahaha, dúfam, že ste sa na mne dobre pobavili 😉

No, neli, ako ti to popísala sincer, tak to aj je. Začala som so stimulkou 2 DC, na 6. deň bolo prvé sono, potom ešte asi 3x a na 14. deň som mala OPU. Vzhľadom na to, že sa nám oplodnilo 6 vajok, tak sme mali predĺženú kultiváciu (5. deň po OPU). Zostali nám potom 4 embryjka - 2 vložili a 2 sa zamrazili.

nelia
27. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, bola si dobrá 😉 🙂 🙂
Baby, dík za infošky.. mala som približne takú predstavu. Ale takto to mám aspoň overené.
A Sincer, transfer bude určite!!!! Musíš tomu veriť 😵 A kedy ideš teda na to OPU? Už dnes???

dracekmracek
27. máj 2009

ahojte krásky,

psala mi orsulka,nejde jim internet tak až půjde připojí se.Je v pořádku,doma,spí,odpočívá a žere 😀 tak to doslova napsala a moc vás všechny pozdravuje 😉

já frčím k doktorovi tak hezký den 😵 🤐

ivkaj
27. máj 2009

Ahojte, taky si moc přeju aby už výsledky konečně byly a hlavně v nich nic nebylo.

Katus, tak prosím Orsul moc moc pozdravuj a že ny nic myslím 😵 A ať ti kontrola dobře dopadne.

Nelia, taky už plánuješ takhle dopředu? Doufám, že ti plány vyjdou 😉

Adu, stále jsi doma nebo už se zase chystíš do práce?

Sincer, dneska držím pěsti, ať jsou vajucha krásná ukázková a jsou z nich pěkná embrijka.

Tak a já jdu zase makat. Mám totiž na zítra a pátek dovču a vyrazíme do Beskyd. Proto je tak hezké počasí 😎

orsulka
autor
27. máj 2009

ahooooooooooooooooooooooooj......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak konečne nas pripojili...Katusko milacik...dakujem krasne za odkaz, len som chcela, abyste vedeli, že na vas myslim.....
a že žerem ...to je fakt pravda!!!!! 😀 😀

orsulka
autor
27. máj 2009

ja by som sa pripojila aj skor, ale nejak strajkoval net....

sincer....tak držim palceky silno.......aj ked myslim, už to más za sebou.......!!!!!!!! hlavne nech sa im dari...!!!!! 🙂
neli...tak aj teba pekne natahuju s tou žiadostou a o Ivkaj už ani nehovorim.....to už je fakt na nervy...ale hlavu hore dievčatka, raz to pride...urcite.-)))))))))))

adulik..tak to bola super sobota, ci nedela, či kedy ste to boli na tej chate.....to by sa aj mne pacilo....aj pocasko bolo super....

tak ja doma ozaj oddychujem, ležim, vedgetim a pozeram cele dni tenis z Pariža....tot moj oblubeny sport vtelke, takže sa vyživam......a zvažujem, kedy vlastne pojdem do prace 😀 😀

ivkaj
27. máj 2009

Orsul, nesportuj tolik;o) Doufám, že pro samý sport máš čas i na nějakou procházku😉

sincerity
27. máj 2009

ahojte kocky 🙂

adu, ved si bola dobra! ja by som nemala taku odvahu 😉

tak ja som uspesne po odbere... z troch folikov mame 2 vajka, aj to je uspech. Spermio ok, ale bude musiet byt icsi. Prosim myslite na nas, aby sa nam krasne oplodnili a boli schopne transferu 😔

orsul... zobrala si to zo spravneho konca kocka 😀

lilienka13
27. máj 2009

orsulka: to je super a hlavne ten tvoj optimizmus 😉 😀 , ale ako pise ivkaj, tak tie prechadzky nevynechavaj - urcite ti prospeju a babatku tiez 😵

adulik76
27. máj 2009

sincer, určite sa oplodnia, neboj

orsul, ešte sa do roboty nehrň, tá neujde. Len pekne čuč doma

dracekmracek
27. máj 2009

ahojte krásky ,orsulko naozaj 😀 nehrň se do roboty 😉

orsulka
autor
27. máj 2009

tak chodim na prechádzky vždy doobeda.......sem tam aj do obchodu len na nejake pečivo alebo tak, že niečo na ranajky.....tak sa poprechádzam......
s tou robotou este uvidim, možno pojdem len v pondelok na par hodin zatial, lebo potrebujem das dohodou o vypovedi urobit a v druhej firme zas toho človniečika prijať, a hlavne ho poistiť ..... ostatne by som mohla..teda ako vyplaty...hadam aj až koncom týždna začat...takže uvidim....hrnuť sa tam nebudem....až v najnutnejšom pripade 😀 😀

sincer......tak držim palceky, nech sa dve vajka super spoja a krasne rastu do krasy......budes mat predlženu kultivaciu??????

sincerity
27. máj 2009

tak som sa teraz zobudila si predstavte 😀
nejaka som ubolena ked si sadam..... ale inac vsetko ok

orsul nebudeme mat predlzenu kultivaciu to sa robi vo ferticente len tusim pri 5 vajicok a vyssie. U nas ak sa oplodnia uspesne tak mame transfer v piatok..... 😕
pekne odpocivaj, oddychuj, prechadzaj sa.... ved ty vies...

adu aj vy ste mali icsi? sak si nepamatam....

orsulka
autor
27. máj 2009

sincer................ahaaaaaaaaa.....tak to som netusila.....v Martine to urobia kludne aj s jednym emryjkom aspon sa mi vidi ........ ale v pohode...takaže v piatok už ides na vklad....super.....!!!!!
a das jedno alebo obe dve?????????

orsulka
autor
27. máj 2009

a inak sa mi vidi, že Adulik tiež mali ICSI.......

dracekmracek
27. máj 2009

vy se se mnou nebavíte? 😢 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre