Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
18. dec 2009

no, tento hokejový zápas musím VYHRAŤ!!! 😀

noemarta
18. dec 2009

ahoooojte, co to ciiiitam, sa teskujeeeeem, super aduliiiik, len tak dalej, drzim moc moc vsetky prsty a a aj to nase male drzi palceeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaaaaa, ja som to vedela, ze sa to tu uz konecne rozbehne, Orsul a ty tiez zajtra pekne kraaasne zahlas // !!!!!!!!!!!!!!!!!! jasneeee??!!! 🙂 🙂
jak sa tesim..... fakt. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hned bude ovela krajsi vikend a vianoceee.

adulik76
18. dec 2009

poslušne hlásim, že druhá palička ani po uschnutí testu NEZMIZLA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivkaj
18. dec 2009

Adu, tak to je suppppppppppéééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵

adulik76
18. dec 2009

orsul, tak teba to čaká zajtra!!!!! poprípade už dnes!!!!!

sincerity
18. dec 2009

ahojte babulky

aduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa s tebou!

adulik76
18. dec 2009

joooj, babulky, či ste zlaté. Ale ešte nemám vyhraté.

nelia
18. dec 2009

Adu, ale začiatok je fakt ukážkový 😉

adulik76
18. dec 2009

dúfam, že to takto pôjde aj ďalej.

adulik76
19. dec 2009

dobré ránko a pekný víkendík prajem. Dnes som si robila opäť test, ale asi som divná ja, alebo čo, ale čiarka tam síce je, no slabšia ako včera. Tak nechápem. Všetkým HCG stúpa, len mne klesá? Asi som sa radovala príliš skoro. ☹

nelia
19. dec 2009

Adu, už radšej netestuj.. len máš z toho zbytočné nervy.. a hlavne nestresuj!!! Všetko bude OK, uvidíš!!! 😵 Tá čiarka tam proste je a ty si tehu!!
Krásny víkend všetkým.

orsulka
autor
19. dec 2009

ahoj ahoj ...🙂)))

adu....ale tak neviem, ale asi to je normalne, lebo dost bab pisalo, že na druhy den mali "akože" slabsiu čiarku...a dnes su už maminky...myslím, že to bude OK....

a ja /......

vcera som informovala už neli aj Adu....tak len aby ste vedeli aj ostatne, hoci sa nie je cim chvalit......

bambibam
19. dec 2009

Adu nestresuj ,aj mne to tak všelijak ukazovalo, nakoniec som si robila iba jeden druh testov a potom som videla ako to tmavne. A hlavne ked čakáš 2 drobcov.
No a teraz čakáme... pri tých bolestiach čo zažívam pod chvíľou už ani neviem na čo čakám a modlím sa za každý deň nech ho prežijem.

Orsul 😖 😖 😖 😢 😢 😢 hmm... už sa pítam či je to naozaj možné. Dúfam a verím ,že raz si tu prečítam ,že to vyšlo.

lilienka13
19. dec 2009

ahojte babule, tak sa nam to tu pekne rozbehlo ... 😉

adulik: z celeho srdca gratulujem a drzim palce, aby ste to dotiahli do zdarneho konca ... 🙂

orsulka: je mi to fakt luto ... tak som dufala, ... 😖 ... ale verim tomu, ze aj ty zazijes ten pocit byt mamou 🙂 ... si naozaj uuuuuuuuuuuzasna babenka a neviem si predsatavit, co by sme tu bez teba v nasej temicke robili ... 😅 ... ty nas vies vzdy tak podrzat a povzbudit ... mame ta vsetky velmi, velmi rady 😉 ... tak sa drz a uvidis ... raz to urcite pride 😵

nelia
19. dec 2009

Orsulka naša ☹ 😖 ... a plne súhlasím s Lilienkou 😉 .. drž sa dievča!! 😵

adulik76
20. dec 2009

dobré ránko, orsul, ak mrcha ešte nedošla, tak ja ešte stále dúfam, že to bude OK.

No, mňa včera skolila taká migréna, už 2x som sa z nej dokázala vyspať, ale včera to bola fakt sila. Takto ma hlava ešte nebolela - hlavne nie 3x v jednom týždni, v podstate 3 dni za sebou 😖 . Skúsim si dnes v lekárni kúpiť nejaké homeopatikum na tú moju prašinku, obávam sa že to neskončilo 😝

adulik76
21. dec 2009

dobré ránko, ako sa dnes máme? Opäť je tu pondelok 😝

orsulka
autor
21. dec 2009

dobre rano.....pracujem pracujem........a vážne uvažujem že zajtra a pozajtra už nebudem 🙂)))) budem doma piect .-)))))))

adulik76
21. dec 2009

a čo dobré napečieš?

orsulka
autor
21. dec 2009

adu......tak milacik mam taky super nepeceny, z bb keksov, tvarohovo-maslovo-rumovej náplne......hihih
a potom este taky som si nasla, že medovo-orechovy... no a ten idem robit, že uplne prvykrat a piect platy a krem ...hahahahahah.....tak s tesim, ci to vyjde 🙂))))))))) a inak mi kolegyna kupila u znamej domace suche kolačiky, čo vydržia, takže v pripade, že nieco nevyjde.....mám už kusok v chladnicke 🙂))))))))))
a dohodli sme sa , že 25.12. do 27.12. ideme s rodicmi a ujami a tetami na horehronie k tetuske.....Ferko sa polyžuje a budeme vsetci spolu...🙂))tesim sa 🙂))))

adulik76
21. dec 2009

tak to je fajn, pekné plány na vianoce. My budeme pravdepodobne doma.

laxity
21. dec 2009

dobré ránko dievčatá

orsul....moc ma to mrzí a tak som v duchu dúfala a verila, ani nebudem viac k tomu písať, určite ťa to samu veľmi trápi, ako aj nás...

adu...tiež neviem čo napísať, prajem nech slniečko svieti poriadne 😉

ja už mám napečené, robila som vanilkové rožky, čokoládové guľky s kúskami karamelu (ktoé sa akosi nevydarili 😀), potom salkové šuhajdy, grilážky a biskupšký chlebík 🙂....a ešte som dostala nejaké burizónové gule, medovníky, linecké....od sestry 😀, samé fajnéééé sladké bomby 😀 😀 😀. My budeme celé sviatky doma, pretože dnes mi odišiel manžel do nemocnice, išli mu vyberať šróby, tak budeme čučať domena 🙂

nelia
21. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, aj mňa minulý týždeň 3x bolela hlava... tiež ešte nie som vyliečená.. teraz pre zmenu hrozne kašlem.. ráno som si bola dať pichnúť kalciovku do žily.. idem aj zajtra.. tak dúfam, že mi to pomôže 😔
Ja asi nebudem piecť na sviatky nič.. strávime ich totiž u našich a u svokrovcov a oni toho napiekli kopec 😵

laxity
21. dec 2009

nel....že niekomu je dobre 😀

noemarta
21. dec 2009

dobre ranko,
Orsul, strasne moc ma to mrzi, strasne som tomu verila, viac to radsej tiez nebudem komentovat... ☹ ☹
Adulik, neboj bude to dobre, ciarky su, a uz by som sa tiez netestovala, budes z toho iba zbytocne nervozna. mna od vcera tiez boli hlava ako kona, az tak ze som to v noci nevydrzala a musela som si dat paralen. ale zeby zabral,..... este ju furt citim.
tiez mam uz nieco napecene, stromcek vyzdobeny, barak vyzdobeny, upratany, takze pohoda. este v stredu nieco napeciem a hotovka. a vianoce mozu dojst!!!

nelia
21. dec 2009

Lax, však?! 😝
Ozaj, aj my už máme ozdobený stromček.. Laci sa včera činil 😀 .. a pekne sa mu podarilo ..

laxity
21. dec 2009

nel...aj môj manžel sa činil, ale skoro ho pritom porazilo...taký bol nervózny jak fras...budeme mať prvýkrát živý stromček, tak potreboval urobiť dieru do stropu, aby som mohol priviazať....mali sme show včera 😀

orsulka
autor
21. dec 2009

ahojte 🙂 ja som odbehla k Dr. este pre utrogestan......ved....čo 😉 😉 už som spat, a idem fakturovat 🙂)))
stromček zatial nie je, ale este je cas...... 😉

lax..... tak dufam, že sa drahy čoskoro vrati z tej nemocnice.....a že pozdravujem....

nelinka...a ty si už nejak dlho takto chora.......až pozeram, že kalciove injekcie....tak to už je dost nie????? durma, že cez ro dlhe volno sa poriadne vyliečiš.... 🙂

sincerity
21. dec 2009

ahojte babulky....

orsul.... no co na to povedat, napisat, vies ze nas to mrzi, snad zasvieti aj na Vas s Ferinkom slniecko v podobe krasneho babatka.... verim tomu.....
a naco ten utrogestan.... ?

adu.... netestuj a nestresuj.... ciarka je a hotovo... vsetci na vas myslime, musi sa to podarit....

ja mam v robote koooooooooopec roboty, snad sem budem moct nakuknut, kedze dnes nemam sefa....

my stromcek este nemame ozdobeny, neviem kedy sa k tomu dostanem.... ale co to napecene je, takze aspon to....

orsulka
autor
21. dec 2009

sincer...lebo kramy ete nedosli...som len 26 DC......a tak kazali, že pokial nedojdu vkladat....tak preto......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre