Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
7. okt 2010

@megynka chcete dieťa z DD ? a vlastné nemôžete mať? ja som mala veľké problémy a tiež som rozmýšľala nad adopciou, ale môj chlap to hneď zamietol, vždy hovoril, že budeme mať vlastné dieťa, potom som bola na umelom, to tiež nevyšlo, do úvahy prišlo aj darcovstvo - ak by bolo treba, aj to zamietol, že cudzie spermije, to by nebolo jeho , vtedy bol tvrdý, a teraz ? je mäkký ako vajíčko na mäkko 😀 😀 , všetky deti chce a deti chcú jeho, no a nakoniec máme svoje z nás oboch
ďakujem za kompliment, ja už neštrikujem, predtým som robila ponožky , ale už ani to nie je

janemari
7. okt 2010

@tanyja no nemam fotky,ale mozno raz pofotim.Ja som minuly rok konecne dovysivala obraz do kuchyne,dala zaramovat a zavesila.Teraz som si dokoncila supravu hack.obrusov na vianoce do kuchyne a ... Kuchyna je uz fuc kedze uz nie som s mm.

tanyja
7. okt 2010

@janemari radšej bez mm, ako s takým, aj sa občas ozve alebo je ticho? zaujíma sa o bábo?
pekne ti pribúdajú tt
ja dečky hačkovať neviem, hačkovala som bábikám sukienky , trocha aj štrikovala - ja som ľaváčka a tieto veci robím pravou rukou, moja starká ma to nevedela naučiť na ľavú ruku, tak ma naučila na pravú , starká bola ľaváčka, ale predtým preúčali na pravú - ľavá bola tá zlá a malý mi bude asi ľavák, všetko robí ľavou rúčkou, dnes zatváral šróbovací pohár a dovtedy sa s ním hral, kým ho nezavrel, šikulka maličká 😵 😵 😵

megynka
8. okt 2010

@tanyja ja som bola 4x na umelom a nepomohlo, k tomu rôzni liečitelia a už som to definitívne hodila za hlavu a rozhodli sme sa, že nás bude zaujímať iba adopcia...ešte nám ponúkli darcovské vajíčka, ale túto možnosť som už zamietla kašlem na to, nemienim už vyhadzovať peniaze, za 4 ivf sme dali cca 5000€ a darcovské vajíčka by stáli ešte 3700€....to už nie som ochotná platiť ani za nič,aj tak si myslím, že lekári z toho majú dobrý biznis a naviac už nemienim do seba pchať žiadne hormóny

janemari
8. okt 2010

@tanyja uz sa informuje a obcas sa da s nim aj komunikovat.Len ak znizia tu matersku tak bud pride on zamnou a bude sa starat o rodinu ako ma alebo ak odmietne budem nutena ist od dietata do prace. @megynka verim ti ze si nielen unavena z toho vsetkeho ale aj z penazi vystavena 😖

lubka0506
8. okt 2010

ahojte 🙂
@tanya si šikulka...aj ja to viem ale nemám na to kedya teraz už vobec nie som rada ked sa dostanem na chvílu k PC.
Ja som dnes bola v MT...dostala som injekcie a kopu papierov a od 2 DC si začínam pichat. 😒 nechcem si robit nádeje len dúfam s malou dušičkou že to vyjde... 😒
@megynka neboj o chvílu ti to vyjde ale predsa si aj čakala že to bude v tom Trenčíne tak ako bolo že?
želám krásny víkend...papa držkajte sa 😉

megynka
8. okt 2010

@lubka0506 presne, čakala som to takže ja ani nie som smutná, dokonca si ani neviem predstaviť, že by sme si tam hneď vybrali a možno budúci týždeň by sme ho už mali doma 😅 ......my si počkáme a sa dočkáme 😀 .....krásny víkend babuľky 😉

megynka
8. okt 2010

@janemari som unavená a aj znechutená a tak nejak nahnevaná, ale snažím sa už vypúšťať to z hlavy a naozaj to ide, dokonca aj sex si už užívame a dokonca si pri tom ani len nespomeniem na deti 😀 ......a ty sa máš ako? bytík už zariaďuješ?

lubka0506
8. okt 2010

@megynka samozrejme že sa dočkáte...
Dnes som sa zasmiala išla som z CAR zo sestrou a švagrom a na boku revalo nejaké malé chlapča otcovi...a sestra mi hovorí:vidíš ako to jeduje?..a ešte aj papuluje ako tie moje pubertiačky... 😀 a ja na to že ja niečo také potrebujem... 😀
@megy neboj ešte sa možno niekedy nad týmto všetkým zasmejeme... 😉

janemari
9. okt 2010

@megynka ten pocit poznam ked "nevyrabas deti",clovek raz musi dospiet do toho bodu ze si povie dost.Drzim palce aby si nasla zmysel zivota abola stastna.A co sa tyka mna tak bytik kupujeme oficialne v decembri a stahovat budeme ak bude dobre pocasie v januari a postupne chystat aby som mohla ist uz cez matersku do bytu a zacala si zvykat.

lubka0506
12. okt 2010

ahoj baby 🙂 my tu máme absenciu ako to že som nikto nechodí??? 😖 ...mali by sme si tu dat stretko aby sme pokecali...a čo tak zajtra? 😉 -o 18,00? ja teraz valím k telke...papa

annamary27
12. okt 2010

@lubka0506 o k,.zajtra napíšem,ako som dopadla na konzultácii ohladom 2.ivf,či mám protokol a injekcie 😀 😀 😀 😀

lubka0506
13. okt 2010

@annamary ja mám krátky protokol a budem pichat Menopur a Cetrotide a potom ešte jedna injekcia ale neviem aká,tú ešte nemám. 😵
...inak moja mrcha ešte nič dúfam že po ICSI nepríde vobec ale teraz by už mohla príst... 😒 😖

lubka0506
13. okt 2010

@annamary ja mám krátky protokol a budem pichat Menopur a Cetrotide a potom ešte jedna injekcia ale neviem aká,tú ešte nemám. 😵
...inak moja mrcha ešte nič dúfam že po ICSI nepríde vobec ale teraz by už mohla príst... 😒 😖

annamary27
13. okt 2010

@lubka0506 tak protokol mám rovnaký ako pri prvom pokuse,len puregon bude v menších dávkach,aby bolo zrelých viac vajok,lebo minule bolo 8nezrelých z 19tich.29.10. začínam prvou injekciou. 😀

lubka0506
13. okt 2010

ahojkaj 🙂 wáááw tak to máš tiež o chvílu zasa budeme skoro narovnako... 😵 😵
ja čakám mrchu... 😕 nové inak nič.
...dnes som sa zasa rozčúlila:rozprávala som sa na dedine s tehotnou susedou a išla tetka na bicykli a pustila hlášku ...že sa mám poriadne poprizerat aby sa to na mna nalepilo...kúúúrna skoro som ju do potoka hodila 😠 ...takéto drísty ma vedia poriadne naštvat!!!... 😠

annamary27
13. okt 2010

@lubka0506 ani nehovor,mne po neúspešnom ivf,hovorila svokrina kamoška,že by som tu mala na svete niečo zanechať po sebe ,hlavne,že ona má doma 2synov/1-starý mládenec a druhý gay/.
Treba to pustiť jedným uchom dnu a druhým von alebo ked sa bezdetný pár pýta,že kedy budeme mať mimi.Ja nikoho neotravujem s takýmito otázkami a nerobievala som to ani o téme svadba a do nás kafral každý aj v tomto. 😎 😎 😎

lubka0506
13. okt 2010

@annamary27 presne takéto sprosté reči nemám rada,ale možno že by som ich za sprosté ani nepovažovala keby bolo všetko ako má byt!...Inak vieš aj ja som sa že vraj pred 8 rokmi musela vydávat...nooo a teraz sú to iné hlášky. Ale neznááášam to! 😠 😠 😠 Inak ani ja takéto otázky nekladiem nikomu. 😒
...inak na tých synoch som sa zasmiala 😵 idem si nachystat veci do roboty a chcela by som íst skor spat,ale neviem či mi to vyjde...rána o piatej mávam tažké... 😖 papa

janemari
14. okt 2010

Vcera ste mali dobru temu 🙂 Tak moja krsna bola taka zhava,stale poznamky kedy uz budete mat diet,uz by ste mali mat,alebo otazkou ci uz spolu ani nespavate? ma polozila do kolien. 😠 Hlavne ze jej dcera je uz vyse roka vydata a minimalne 5 rokov zila s muzom pred svadbou a este nic nemaju.A nevypytujem sa pri kazdej prilezitosti ci este nic 😒

lubka0506
20. okt 2010

☹ baby vy to tu zasa flákate... ☹ papa 🙂

annamary27
20. okt 2010

@lubka0506 sorry moja,ale ja som v tolkých témach ,že sem už nestíham chodiť 😀 😀 😀

janemari
21. okt 2010

@lubka0506 neflakam ale ked sem nikto nechodi.A okrem toho riesim toho d... muza 😠

lubka0506
21. okt 2010

ahojky 🙂 babule ja mám zajtra kontrolu v Martine a aj sono a krv...a ešte sa musím pochválit ideme niekam s manželom na víkend...ale neviem kam. Za ten svet mi to nechce prezradit 😠 Ale nevadí...Máme výročie tak ma chce prekvapit... 😵

všetkým želám pekný víkend...papa 😵
@janemari neboj ked budem na PN budeme písat....papa 😉

annamary27
21. okt 2010

@lubka0506 jéééééé,krásny víkend ti želám s tým mužíčkovým prekvapením 😵 😵 😵 😵 😵

janemari
21. okt 2010

@lubka0506 je tak super normalne ti zavidim takeho muzika. 🙂

tanyja
21. okt 2010

@janemari mne ten môj na výročie povie, že kvety niet, lebo je zima ( 29.12. máme výročie), no ale už ma iba naťahuje a donesie mi jednu ružičku 😀
ja som tu dlho nebola, akosi som nestíhala, nové len toľko, že malý už oslávil svoje 1. narodeniny
a čo ten tvoj d... muž? robí problémy?

tanyja
21. okt 2010

@janemari
@lubka0506 môžem aj ja pridať svoj postreh? moja svokra je kapitola sama o sebe: ke´d som prišla o 1.dieťa, tak mi nepovedala ako sa zvykne - to ma mrzí a podobne, ale : no to už je taký rizikový vek mať dieťa ( vtedy som mala 28), potom na ulici kričala na svojho zaťa, že je jalový, že nevie ani dieťa urobiť ( to už mal dcéru a teraz už aj syna) a už keď máme dieťa, tak mi káže, že mám rodiť ďalej... nech si sama poslúži 😉 😉 , ja už k nej ani nechodím, nemusíme sa

janemari
22. okt 2010

@tanyja co robi ten moj d...muz?Verejne flirtuje na nete zo svojou byvalou,ponuka sa jej ze jej kupi nejake veci a podobne.Hlavne ze pre vlastnu zenu nemal ani na cokoladu a jeho dieta maju financne vychovat moji rodicia,ale na take ... peniaze ma.A este to musi aj na net davat aby to citali druhy a smiali sa mi ake parohy mam 😠

zuzana0612
22. okt 2010

ahojte,

@janemari prepáčte, že sa vám tu miešam do debaty. @tanyja ma pozná... 😉.... ale podľa toho, čo som si prečítala janemari, tak si skôr myslím, že si ľudia o ňom myslia po prečítaní toho, čo píše na nete, ako o tebe. každý normálny súdny človek si o ňom pomyslí svoje a nie o tebe, že máš parohy. čítala som si tvoj príbeh dozadu.

a okrem toho, ja mám 30 za necelé dva mesiace a detičky nemáme. takže clelkom dobre zapadám do tejto témy. 😒

janemari
22. okt 2010

@zuzana06012 dufam,ze je to tak,len oni nevedia ako sa ku mne sprava v sukromi.On sa na vonok javi mily a usmievavy skratka skvely muz.

lubka0506
22. okt 2010

@janemari ahojky....ty mne muža a ja tebe že si tehulka 😉
@tanyja ale spon si spomenie... 🙂
@zuzana0612 zuzana vitaj medzi nami...
...babule pekný víkend 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre