Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

annamary27
6. dec 2010

@lubka0506 mávam cez den také náhle bolesti podbruška a väčšinou na pravej strane,tak dufam,že je všetko o.k. a samozrejme som nervózna,že ako to zajtra dopadne. 😉

tanyja
6. dec 2010

@annamary27 nebuď nervózna, babuľky to cítia !!! a potom nám napíš ako hcg podskočilo !!

@lubka0506 jasné, veď celé slovensko je maličké a vieš ako sa vraví? - svet je malý !!
@janemari jeseň zvykne byť depkové obdobie, ale teraz je toho na teba veľa, tak sa to proste odzrkadlilo... upokojí sa to neboj

janemari
6. dec 2010

@tanyja tak dnes bol mm za mnou a tri krat hadaj ako to dopadlo 😠

lubka0506
6. dec 2010

@annamary27 neboj bude to dobré...MUSííííííííííííííí! 😉 zajtra čakáme výsledok...držkaj sa papa
@janemari dúfam že stretko s" drahým" dopadlo dobre... 😕

lubka0506
6. dec 2010

@annamary27 neboj bude to dobré...MUSííííííííííííííí! 😉 zajtra čakáme výsledok...držkaj sa papa
@janemari dúfam že stretko s" drahým" dopadlo dobre... 😕

tanyja
6. dec 2010

@janemari viem si to predstaviť - prv ťa prosil, aby si sa vrátila a potom sa vyhrážal... uhádla som?
už podal o rozvod?

annamary27
6. dec 2010

@lubka0506
@tanyja dakujem kočky,zajtra sa určite ozvem 😵

janemari
7. dec 2010

@tanyja presne si to uhadla,ked nepristupim na to co chce on je zle.Mala by som sa tento tyzden vystahovat a uz zacina robit problemy.Mam z toho take nervy,som zvedava ako to zvladnem.Chcem mat uz za tym,lebo sa asi polozim.Stale vypytuje peniaze,nechce veci a odkial ja mam zobrat peniaze,ked budem rada ze mam na vybavicku 😠

tanyja
7. dec 2010

@janemari odporúčam ísť tam s niekým, kto zasiahne ak sa situácia vyhrotí, v žiadnom prípade tam nechoď sama, neberie ohľad na to, že čakáš aj jeho bábo, je kretén, vyjadrujem sa neslušne, ale iné pomenovanie si ani nezaslúži
a začo chce peniaze, keď mu ostane celý byt? on nemá srdce a ani rozum, respektíve choď tam v sprievode polície, nedalo by sa to tak? predsa ti nemôže brániť zobrať si svoje veci 😠 😠
ja mám pekný hlboký kočík, ak by si mala záujem, mám ho na mmb v albume, ak by sa ti páčil a za dobrú cenu, nové sú drahšie

tanyja
7. dec 2010

@annamary27 ahoj, tak ako ??

annamary27
7. dec 2010

@tanyja ahoj,tak zle.hcg kleslo na 8,decká to zabalili a zas u mna neostali ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lubka0506
7. dec 2010

@annamary27 😢 😢 😢 to mi je strašne lúto... 😢 Ja som verila že to bude dobré... 😢

tanyja
7. dec 2010

@annamary27 to vážne, ale nie, ☹ ☹ , a ja som sa tešila, že budú bábiky ☹ ☹ , a ani si nemala žiadne príznaky že to odišlo? alebo ako to je?
tak znova nabudúce, 😢

annamary27
7. dec 2010

@tanyja ja už neviem,minule som krvácala hcg slabo stuplo a pak kleslo,teraz som vobec nekrvácala ani nešpinila,hcg bolo o.k a dnes kleslo.necháme centrum centrumom,lekárov lekármi a ideme k liečitelovi,už máme na štrvtok termín a vraj pomohol skoro každému páru,ktorí za ním boli.

annamary27
7. dec 2010

@lubka0506 dakujem,aj mi lutujeme 😒 ale čo už,hlavne,že sme inak zdraví 😉

tanyja
7. dec 2010

@annamary27 treba skúsiť pokiaľ sa dá, čo by nie, a čo ťa nezabije to ťa posilní !!! 😉

zuzana0612
8. dec 2010

@annamary27 to mi je ľúto, že sa vám to nepodarilo.....hmmmmm, a kam ideš k liečiteľovi? tiež som počula, že vedia liečitelia pomôcť.

annamary27
8. dec 2010

@zuzana0612 do Nitry,ale neviem ako sa volá,to vybavoval manžel,jemu pomohol zlepšiť spermiogram,len ja som k nemu vtedy nechodila,možno by som mala mimi už aj bez ivf keby ma prezrel.,vraj pomohol už 600párom.

zuzana0612
8. dec 2010

@annamary27 a tak to nemôžeš brať tak, že keby si chodila vtedy k nemu.... skúsila si, čo si považovala za správne, nepodarilo sa, tak skúsiš teraz jeho. ja viem, že aj pri piešťanoch je taká liečiteľka, a je tu na MK aj téma o nej. občas som tam nakukla a prečítala si, čo baby píšu, a chválili si ju. tiež kope ľudí pomohla

lubka0506
8. dec 2010

ahojte 🙂
@zuzana0612 ja som u tej liečitelky vo Vrbovom bola. Je to velmi príjemná pani a má tu aj tému na koníkovi.
@annamary27 inak poviem ti pravdu že aj ja mám nutkanie k liečitelovi. Počula som že do PB chodí nejaký chlap z Moravy raz do mesiaca a že ked sa na teba pozrie tak ti povie čo ti je...ale neviem čo si mám o tom mysliet. Viem že je vela ludí ktorý dokážu pomoct ale je aj vela takých čo sa na nich priživujú. 😒
@tanyja máš pravdu čo nás nezabije to nás posilní a hlavné je že sme zdraví... 😉

lubka0506
8. dec 2010

ahojte 🙂
@zuzana0612 ja som u tej liečitelky vo Vrbovom bola. Je to velmi príjemná pani a má tu aj tému na koníkovi.
@annamary27 inak poviem ti pravdu že aj ja mám nutkanie k liečitelovi. Počula som že do PB chodí nejaký chlap z Moravy raz do mesiaca a že ked sa na teba pozrie tak ti povie čo ti je...ale neviem čo si mám o tom mysliet. Viem že je vela ludí ktorý dokážu pomoct ale je aj vela takých čo sa na nich priživujú. 😒
@tanyja máš pravdu čo nás nezabije to nás posilní a hlavné je že sme zdraví... 😉

lubka0506
8. dec 2010

to som čo urobila....dvakrát??? 😀 😀 😀

zuzana0612
8. dec 2010

@lubka0506 ja som sa dnes bavila s kolegom a on chodí tiež k liečiteľovi. a moj má zápal v kolenách, a on, že ho k nemu objedná. veď za vyskúšanie nič nedáme

annamary27
8. dec 2010

@lubka0506 tak aj o takom sme počuli v našom blízkom okolí a fakt je to pravda,že kukne na človeka a vidí čo ti je,to nám vravela známa,ktorá má s ním dobré skusenosti.možno navštívime aj jeho,ale vraj dáva termíny až na február,taký je vyťažený.

tanyja
8. dec 2010

@annamary27 ja s liečiteľmi skúsenosti nemám, len s vešticou a tá je známa už aj v lampárni - proste každý čaká úžasnééé šťastie, odpísala som jej, nech mi neposiela listy, že nemám o to záujem a veru prestali chodiť

@lubka0506 škriatok zaúradoval, aj mne sa to stáva 😵

annamary27
9. dec 2010

ahojte.no bolo to zaujímavé u toho liečitela,mám z neho dobrý pocit.Najprv ma premeral s takým prístrojom a hádal choroby moje a v mojej rodine,trafil mamin žlčník,problémy so štítnou žľazou,myom u tety,obezitu,tráviace problémy u otca,aj to že som bola krátko kojená z čoho vychádza aj to,že aj ja mám vraj problém v štítnej žľaze a preto sa mi embryjká neuchytia a po čase pustia.Uhádol,že mávam problémy žalúdočné,že som mala zápaly moč.ciest,že mávam búšenie srdca,že mávam bolesti krčnej chrbtice ,ktorá vyžaruje do pravej lopatky,no proste nevídané ako sa trafil.
Odporučil mi obmedziť kávu,viac vody piť,menej soliť a vraj bude so mnou lahká robota,lebo moje telo si velmi rýchlo pýtalo tie liečiky,ktoré mi ponukal a potom kyvadielkom kukal či a ktorý chcem.Teraz má tri prípady,kedy ženy po návšteve u neho do mesiaca otehotneli.
Chcela som zajtra zavolať a prihlásiť sa na konzultáciu do GF,ale normálne rozmýšlam,že to asi nechám na neho.utorok by nám mali prísť tie lieky od neho.Moja gyn mi síce robila štítnu žľazu,ale asi pred rokom,ked ma pripravovala do CAR a vtedy som mala výsledky negatívne.ešte sa jej spýtam ,ked pojdem po ms na dalšiu kontrolu,lebo mi akurát počas návštevy volala,že hcg mám už iba 3,8,tak ju poprosím,aby mi štítnu zas vyšetrila.
Ešte mm poprosil ,aby kukol,že čo budeme mať a vyšla nám dcérka ako prvé.

tanyja
9. dec 2010

@annamary27 toto sa číta dobre - fakt zaujímavé, žeby naozaj na tom niečo bolo? ja som na takom ešte nebola, tak sa mi zle posudzuje. Tak ti len držím palce, aby vám to dobre dopadlo a aby ste sa čoskoro dočkali pozitívnej správy , vaša malá bude tiež vytúžená - viem čo to je bojovať za dieťa... ja mám tiež boj za sebou, len s inými problémami sme bojovali, ale stojí to za to
a potom bude hneď druhé a to už pôjde ľahko 😀

lubka0506
11. dec 2010

ahojte 🙂 aký maté víkend???....bielučký že???? 🙂

@annamary27 to je zaujímavé že sa trafil do diagnoz...čo to bolo za liečitela??? A ponúkol ti drahé lieky? Zaujímalo by ma niečo o nom a ako sa volá??? Napíš mi IP. 😉 papa

annamary27
11. dec 2010

@lubka0506 je to Peter Šmidriak z Nitry,0905275450,zaoberá sa homeopatiou okrem iného.Za vyšetrenie som dala 20eur a lieky/su to hlavne rastlinné výťažky/ tak max do 50eur,podla toho kolko si tvoje telo vyberie druhov. 🙂

annamary27
11. dec 2010

@lubka0506 ešte k tomu bielemu víkendu,u nás snežilo od 7,30 a od 15tej prší,tak som zvedavá na ráno.Pred sviatkami ešte raz ideme do GF ,22.12 na 11tu,som zvedavá čo nám povedia,že ako dalej a necháme si asi do zásoby predpísať lieky na KET a uvidíme či ich aj použijeme. 😀

janemari
11. dec 2010

Tak kocky hlasim,ze uz som odstahovana od mm aj ked este zostali nejake nerozdelene veci,ale podstatu uz mam nastahovanu v bytiku. 😎

annamary27
11. dec 2010

@janemari gratulujem k takému velkému kroku 😉 a veľa šťastia 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre