Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuziklc29
9. nov 2011

@tanyja pernik mam rada aj ja. . . .slivkovy alebo teraz mi nejak zacal chutit taky jahodovy s bielou cokoladou :D mnaaaam. . . . . . .no co mame este spolocne,nejak vela veci zaciname . . .si viem predstavit nas dve ked si kupime vajicka a dame si po dva co to s nami urobi 😀

annamary27
9. nov 2011

@zuziklc29 jaj kočky,nerobte tu chúťky 😀 😀 😀 😀 😀 ,zajtra mám záťažový test u diabetologičky,cukor som mala 7,3,tak ma tam posiela moja gyn.

janemari
9. nov 2011

@annamary27 budeme držať palce aby záťažový test dopadol dobre a naozaj to bol následok ,že si zjedla veľa sladkého 😉

tanyja
9. nov 2011

@annamary27 a čo si sa tak rozžrala? 😨 nech ti ten test dobre dopadne, lebo tie jahodové perníčky s bielou čokoládou nebudú 😀 ,ale aj a
@zuziklc29 si dáme, ten mám tiež rada, minule som kúpila a tie vajíčka prvé objavila moja mamča, no nebudeš opakovať? len ona nemá červené líčka ako ja 😀
@janemari tebe sme chúťky nenarobili? ja som si dnes kúpila sucháriky slané, tie mini, ale neotvorila som ich ešte 😉 , som dobrá

janemari
9. nov 2011

@tanyja tak chutky by aj boli,ale ked ti poviem,že dnes som prvýkrát jedla večer asi neuveríš a včera som jedlu tiež veľmi neublížila. Mám aj čokolády,mám chuť na sladké ale ked si predstavím,žeby som si mala dať tak bleee.Ale vajcový likér vo vajíčkach mňááám. Ja som svoj minula do narodeninovej torty 😅

aadulik2110
10. nov 2011

@tanyja a kde si pracovala? no kontrola v práci bola fajn, pokecala, ale nebola som s vedením, tak som musela prísť ešte raz včera. A stavba? Po 10 min. ma vyhnali, že ich zdržujem.... darilo sa im, tak chceli toho čo najviac porobiť.... a dnes úradujem

zuziklc29
10. nov 2011

@annamary27 len si trochu daj . . . . .ved sladkost ti pomoze . . .. .ja sa tiez sem tam ukludnim cokoladkou alebo nejakym kolacom co upeciem

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja tie vajicka objavila tiez moja mamina ale kupila ich ako dekoraciu na stol.ibaze vies ako ked to mas tam tak to neskusis? 😉 tak som skusila a este v ten den som si ich isla kupit 😀 a uz sa to vezie kazdy rok so mnou . . . . 😅

tanyja
10. nov 2011

@aadulik2110 v jednej nemeckej firme, ktorá sprostredkúva predaj farieb - syntetické, vodouriedieteľné atď, práca sa mi páčila, až veľmi a na našu hladovú dolinu aj super platená, no škoda, tentoraz som nemala to šťastie 😢 a tak som dúfala, už by som bola teraz bývala v práci 😒

@janemari ako to, že si celý deň nič nejedla? nestíhaš? alebo žeby dieta? my sme dnes doobedu doma, drobcovi sa nechce von a ja by som táááák išla von, ale čo už narobím, hrá sa s plastovými pohárikmi, prekladá si ich zdola hore 😀 😀

tanyja
10. nov 2011

@zuziklc29 že prečo nie je Veľká noc každý víkend však? aj mama to prv ako dekoráciu kúpila a keď sme zistili, aké je to dobré, tak už sme ich kupovali len za jedným účelom ---zjesť ich 😀 a boli sme nešťastné, keď sme zistili, že ich už nemajú 😒

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja no ved totok . . .vacsie sialenstvo som este nevidela 😠 to bolo ze do sackou som to bravala . . .a este v rukach kontrolovala ci nahodou niektore nie su tazsie ako tie dalsie 😉 kukali divne po mne ale mne to bolo jedno . . . .sialenstvo zvane vajcak . . . .. . .

tanyja
10. nov 2011

@zuziklc29 tak ale teraz bude iný vajčák, 😀 , na rade sú vianoce a darčeky, žeby sme už chystali ? ja už aj mám a a už aj pobalené , len neviem čo idem piecť, teda perníčky sú isté, už aj minulý rok robila, ale čo k tomu ?

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja no ja mam len predsatvu co kupim . .tomu mojmu neviem co a ci vobec kupim . .uvidim ako bude posluchat . . .no a piect?nic lebo ja budem v rakusku a pridem az pred silvestrom . . .takze chcem robit puncaky a dobosky a este veterniky s karamelovou polevou . . . . .nejaky salatik a silvester moze prist 😀

tanyja
10. nov 2011

@zuziklc29 si dobrá: veterníky, ja som ich skúšala robiť a skončili pri sliepkach, nie som dobrá cukrárka, uvariť uvarím, ale upiecť len to najjednoduchšie 😀
a ja mm tiež nekupujem už nič, už sme si kúpili obuv a neviem, zaslúži si? aj áno aj nie 😵

annamary27
10. nov 2011

@janemari
@zuziklc29
@tanyja čaute,čaute,cukrovka sa nekoná,záťažový test vyšiel ukážkovo negatívne 4,20 po spapaní cukrovej vody 5,40 a po daľšej hodinke 5,20 a norma je do 5,50,takže to bolo len z nervov. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja ten moj si nezasluzi,tak mu urobim aspon kolace . . .ja upeciem vsetko aj navarim . .rada to robim ale len ked vidim,ze to niekomu chuti . .ja ked sa opytam ocina,chutilo ti a on,ze bolo to jedle 😀 neprerazis ho?xi xi . . . . ..ale tak ked veterniky chutili aj svokre,tak asi boli dobre . . . .ved padli za dva dni . . . . 😀

zuziklc29
10. nov 2011

@annamary27
@tanyja kocenky teraz som kukala co upeciem a idem urobit karamelove burizony . .takze kym pridete budu hotove 😀 a jedno salko necham na vylizovanie . . . . . .xi xi . . . .uvarim vam ho tie dve hodky alebo si ho dame lyzickou? 😠 cukor tras sa . . . . .

tanyja
10. nov 2011

@annamary27 takže nervy sa nekonali, no super a prečo ti vlastne zisťovala gyn cukor? veď to sa zvykne robiť, keď je žena tehotná, a vtedy sa jedná o tehotenskú cukrovku 😉

@zuziklc29 moje venčeky chutili jedine sliepkam a nie som koláčová, ale dobošku tú môžem, 😝
a tiež poznám, mm sa naje a povie: "dobre som navaril" alebo "bolo to jedlé" 😀 ,

annamary27
10. nov 2011

@tanyja áááále,ona chcela ,aby som pred vkladom bola o.k,lenže robila mi aj výtery,ktoré si môžem strčiť niekam,lebo výsledky budú až tesne pred vkladom a chlamýdie po vklade,takže tým nič nezískam,ona je niekedy až moc akčná.

tanyja
10. nov 2011

@zuziklc29 dáme si pekne naservírované v košíčkoch a k tomu kávu so šľahačkou 😀 , že už keď, tak nech je ten cukor ešte lepší a dokonalejší 😀 a možno ich spravím, mama ich robieva deťom a ja ich tiež môžem 😀 😀
naho´d recept , nech si ho porovnám 😉
@zuzana0612 že vy máte vianočné darčeky v dome, však? a teraz čo robíte? som ťa sem k nám presťahovala 😀

tanyja
10. nov 2011

@annamary27 prosím ťa, čo sú to tie chlamýdie? a kedy idete na vklad? to by si sa vtedy mala nadopovať sladkým, aby si mala nervy dobre obalené cukrom a bola úúúúúúúúúúúúúplne kľudná 😉
no ale na jednu stranu doktorka sa snaží, treba jej uznať 😉

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja no alebo navarim a on mi povie . .no laska ja navaril a teraz ty umy riad . . . .a mne sa uz nozik otvara v nohaviciach 😠

charlota333
10. nov 2011

@annamary27 ahoj kedy ides na vklad? budem drzat palce

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja ahoj. dá sa povedať, že darčeky máme v dome. ale nejaké určite budú. a už som tento týždeň drahému hovorila, že za necelý mesiac mám aj narodky. tak nech rozmýšľa. a on mi zavalí, že nemá čas.... 😀 . tak som mu povedala, že práve preto mu to hovorím mesiac do predu.... 😀 . to on sa tvári, ale isto niečo vymyslí. a vianočné darčeky nakupujem ja. on to nerieši. pod stromčekom potom pozerá, čo sme komu kúpili.... a nejaké som už kúpila, nejaké prídu tento týždeň poštou. čo robíme? teraz robíme steny v podkroví. a kúrenár má nahodiť radiatory, len mu to nejako trvá.

tanyja
10. nov 2011

@zuziklc29 ten môj to aspoň týmto spôsobom nekomentuje, lebo to by už asi nerozchodil 😠 a najviac ma dožrala hláška mojej svokry predo mnou, že chlap nosí domov peniaze a žena má na starosti celú domácnosť.....tak sila, som sa jej spýtala, že či sme v 17.storočí, alebo tresla: že žena sa má prispôsobiť chlapovi (svokor chcel kúpiť vedľa nich dom, že tam pôjdeme bývať a ja som samozrejme nesúhlasila) !! čo som nesvojprávna či čo ?
@charlota333 ahoj, aj vy sa snažíte? ako pokračujete v práci na mimi?

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja @zuziklc29 a vy už idete piecť? no teda......tak potom môžete aj mne poslať. @zuziklc29 svokra robieva aj doma "vajčák". len naposledy do neho dala iný alkohol ako mala. tak sa moc nemíňal.... 😀.

charlota333
10. nov 2011

@tanyja ahoj ja som po kET zajtra idem na test , ze ako dopadol

tanyja
10. nov 2011

@zuzana0612 piecť ešte nie naozaj, ale v hlave usporiadavame recepty a chute 😀 , vajčiak je najlepší kupenský, minule sme si s mamou kúpili a nemal chybu...
a žeby som už aj ja tomu môjmu nadhodila, že idem mať narodky v januári? vieš, aby mal dostatok času niečo zohnať a už počujem: kvety nerastú, lebo je zima a mňa ide vychytitť, lebo stále dúfam, že nejaké kvietky dostanem a nikdy nič ☹

tanyja
10. nov 2011

@charlota333 joj, tak držím palce, aby to dobre dopadlo, ani sa dopredu nejdem pýtať, že aký máš pocit, ani mi nemusíš na to odpisovať, radšej si počkám 😉
tak len oddychuj a hlavne kľud a žiadne nervy !!

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja čím skôr mu to povieš tým lepšie, ale musíš mu to priebežne aj pripomínať, lebo zabudne.... 😀 . pečenie ešte neriešim. to ma napadne tak dva týždne pred. potom popozerám recepty a načo mi príde chuť.
a tá tvoja svokra tá žije ešte v dobe pred kristom. také názory.... ani ju nepočúvaj, ani nerozmýšľaj tad takými hlúposťami čo vypúšťa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre