Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
28. mar 2010

jaj ano,,,aj tu sa cvici na boso.dobre ze vravis...ale je to taka mala miestnost a budeme tam 6 bab.tak to este aj zadychame,tak tam bude teplo...no ale vzdy lepsie teplo ako zima....
a ty mas co nove?

natalca
28. mar 2010

nic take fajnove ako ty, .... mrchu, ovulku mam mat teraz akurat na narodky, tak chcem len jeden darcek nech si spermijka najde vajko a nech sa do neho pekne zavrta 😵

natalca
28. mar 2010

a kde zmizli vsetky babule 😨

mata1001
28. mar 2010

a kedy mas narodky a kolkate?

janush
28. mar 2010

natalca..varim veceru... ale tu som 🙂

megynka
28. mar 2010

tak ja som tiež ešte nakukla ale asi pôjdem k telke,aj keď tam asi nič nebude 😒

mata1001
28. mar 2010

megy dneska bude showdance.. ja tam aspon nakuknem.. 🙂

mata1001
28. mar 2010

jaj nie dnes ale zajtra...sorac 😒

mata1001
28. mar 2010

dneska je lets dance-tam nakuknem 😀 😀 😀

a uz sa s vami rozlucim,ale zajtra som tu ako na koni 🙂

natalca
28. mar 2010

ok, aj ja snad zajtra nakuknem, majte sa 🙂

natalca
28. mar 2010

mata nevsimla som si tu otazku, 7.4. a 35 😢

lubik30
28. mar 2010

Ahojky babule 🙂 Ako ste víkendovali? Ja celkom v pohode,rozlietaný víkend ale to vám napíšem zajtra...nové nemám nič.Poviem vám pravdu nestihla som vás ani prečítat ale zajtra to určite dobehnem slubujem 🙂 Akosi mi blbol PC niečo som dostláčala a neviem čo... 😀 😀 😀 ale snád to bude dobré... 😵
Zelám vám pekný začiatok velkonočného týždna... 🙂 Zajtra sem určite kuknem...
Ozaj všimla som si že tu máme novú kočku...vitaj!...dúfam že sa ti tu bude páčit... 😉
Tak papa a dobrú noc 🙂 🙂 🙂 🙂

lubik30
28. mar 2010

Ospravedlnujem sa máme viac nových prírastkov!!!....Vitajte... 😉 😉 😉

megynka
29. mar 2010

dobré ránko a pekný dník všetkým 😉
len vás pozdravím a idem makať 😀

ejasmeja
29. mar 2010

ahojte dievcata!

Matka, tak to bude chlapcek? jej! no blahozelam! hlavne nech ja zdravy, vsakze? 🙂 a druhe si urobite dievcatko... 😉

Majuska, a testik si mala teraz iny? ci take z tych citlivejsich? co zistia tehu do 10 dni?

ejasmeja
29. mar 2010

to tu zas nikto nie je, ked sa mne podari sem konecne po 100 rokoch prist? som smutna... ☹

mimuska77
29. mar 2010

Caute babule,tak ako sa mi máte?Teším sa,že sa rozrastáme 😵 som síce v robotke,a "driem jak mula",ale nájdem si chvíľku?Najvyšší čas obnoviť aktivitu v "rozhovoroch" s Vami 😉

Majuš rob testík,až po týždni po dni kedy má byť mrcha,a kedy ju máš mať?Ja so dnes 7 DC a jediné s čoho sa teším,že som mrchu dostala na 29 DC a trvala už druhý mesiac 6 DC 😵 😵 😵 ,tak to ma hreje a dnes s mm máme den D 😀 😝

natalca
29. mar 2010

ahojte, mimuska, tak nech sa vam zadari 😉 😵 🤐

majuska7979
29. mar 2010

mimuska ahoj moja 😉
mimus, u mna to uz nieje tehu, citim chrbatik a brusko sa uz nafuklo ako pred mrchou 😀 😀 😀 😀 takze tento mesiac nic ale nehnevam sa 😉 😀
teraz ja od teba cakam len super spravy a teraz pekne snazilkovat 🙂

majuska7979
29. mar 2010

ejka testik bol fakt teraz dobry, z tych lepsich 😉
a mimuska skoro som zabudla dnes som 29dc, cize zajtra cakam mrchu 😉 a pride lebo som pozerala krcok a uz je pekne vysoko 😀

mata1001
29. mar 2010

ahojte babule,prave som dosla z cvicenia...juuuuj zajtra ma budu boliet svaly...ale celkom sa mi to pacilo 🙂

mimus a dokedy si v robotke?nepracuj uz tolko !!! vies aka budes bohata???ty kokso 😀

majus tak dalsie kolo? 😉 drzim palusky 🙂

majuska7979
29. mar 2010

matus, dalsie kolo, 😉
mimus nerob tolko lebo budes milionarka 😉

mata1001
29. mar 2010

majuska co robkas o takomto case?ake mate pocasie?

majuska7979
29. mar 2010

ooo moja, je tu hrozne, prsiiiiii,
prave som dosla z poslednej rannej, tak idem nieco navarit a asi sa pojdeme rozlucit so svagrom, lebo idu do polska na dovolenku, na 2 a pol tyzdna,
a ty???????

mimuska77
29. mar 2010

Caute moje hviezdičky,nikto sa mi neozýval tak som sa bola napapkať 😀
Natalca,dakujem Ti moc,moc,moc,maj zajtra napíšem bestseller 😀 .......
Majušík neblázni ved ja sa na to spolieham,že si a že aj nám to s mm vyjde na vypočítaný termín..... 😉 😉 😉
No a vidíš moja musím makať jak jeden vôl,ale už od začiatku roka bez dovči toho je až,až ale teším sa že teraz budem mať víkend VV/veľké voľno/,lebo od moc roboty aj kone dochnú
😀 a že milionárka..... 😀 😀

Maťuš,dobrááááááááááááá,Ty už aj pohyb máš za sebou,to je super ja by som mala niečo pre seba robiť,ale som lenivá jak kôň,ved furt som v robote a ked aj bytík dávam do richtingu, tak jak by som ešte vládala aj cvičiť/no,ale to je zas výhovorka,prečo nieeee/
V robotke som do 22:00 😉

mata1001
29. mar 2010

majus prsi??? 😝 😝 😝 mracna k nam neposielat ok? 🙂

mimuska to je take cvicenie dychacie na fit lopte,take celkom dobre sa mi to zatial zda.nech neprekricim klop klop klop.ale zas vies ked som lezkala a oddychovala skoro 3 mesiace tak teraz mam co robit...ale newa ked to mne aj mimcu ma pomoct tak preco nie.a nemocku mam na dosah ruky. 🙂

majuska7979
29. mar 2010

no o tom pohybe tiez by som asi mala nieco robit,
dnes som dojedla celu nutelu 😅 😅 😅 a uz nemam 😢 😢 😢 😢
mimus, cakam u teba krasne //, a nic inne 😉 😉 😉

mata1001
29. mar 2010

nutellu?majus!!! hanbi sa...a celu este k tomu...ach jaj...

mimuska77
29. mar 2010

Jéj babule Vy ste zlaté,dík majušík,ale budem sklamaná ked Ty dostaneš mršku,lebo mne minulý mesiac "ušiel" termín podľa dátumu narodenia,tak som sa spoliehala,že Ty si ho tak poctivo dodržala...no ale aj nutela inak mňam ešte nemusí znamenať mrchu 😉 ,dnes si ktorý DC?

Maťuš,inak mňa fascinuje cvičko na fit lopte,to je perfektné a ked to máš ešte blízko,nie je o čom ved to máš predprípravu na pôrodík,aspoň rýchlejšie a ľahšie vyjde malinký 😉 😉 😉

Nati,zmizla si?

mata1001
29. mar 2010

mimuska no neviem ci to bude rychlejsie a lahsie ale dufam vto ze mi to aspon trochu pomoze. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre