Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
11. jan 2011

Tak hlasim ,ze uz som zabyvana a drzte palce nech to nieje az do porodu.

annamary27
11. jan 2011

@lubka0506 skús si k tomu kúpiť aj Super dophilus probiotiká,to je dobré na imunitu a aby si po tých antibiotikách nedostala nejaké zoo odspodu,čo by ti zas oddialilo Ket.môžu to brať aj tehotné. 😵 😵 😵 skoré uzdravenie 😵

annamary27
11. jan 2011

@janemari držíme 😵 😵 😵 😵

lubka0506
12. jan 2011

@zuzana0612 máš pravdu mám motiváciu a aj dúfam že toto je prvá a posledná choroba tento rok!
@annamary27 mám aj probiotiká ale aj zospodu to cítim...dúfam že to čoskoro prejde ☹
@janemari držkaj sa!

janemari
12. jan 2011

Tak hlasim,ze som este v kope nastastie.Ak sa nic nestane budu ma zasivat. 😒

tanyja
14. jan 2011

@janemari máš v nemocke internet? to u nás teda nehrozí 😵 , tak sa len drž a mňa to aj napadlo, že či ťa nebudú šiť, aby sa malá netlačila príliš von
@lubka0506 ty si sa riadne vychorela... tak snáď to bude teraz síce poriadne ale nadlho už potom nič nebude a to zoo odspodu nie je nič príjemné 😠
@annamary27 dnes koník blbol aj mne, a to sa ani neodhlasujem.. a vy ako? pokračujete na mimču?

lubka0506
15. jan 2011

@tanyja ja som ochorela od mamy tá to chytila na vianoce a ja na nový rok 😠 Dúfam že toto je prvá a posledná choroba tento rok. A zoo už povolilo 😉
@janemari drž sa!
@annamary27 akosi sem málo chodíš čo je s tebou?

annamary27
15. jan 2011

@tanyja
@lubka0506 ahojte,no chodím sem málo,lebo doma sa neviem pripojit,teraz som u našich a tu mi to ide.ja neviem kde je chyba,aj v robote mi to ide.Tak na mimču sme precavola prirodzene cez a po sviatkoch,až sa ma manžel už bál 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,potom ma stopla mykoza,ktorú som týžden liečila ,chvalabohu úspešne.Síce mi mešká ms už 8dní,testy sú negatívne.Další si budem robit v pondelok v robote,ak mi dovtedy nepríde.Doma som šikovnou žienkou domácou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,cez víkendy vyváram nové jedlá a koláče,normálne ma to baví a aj sa mi darí,mám to asi v krvi po mame.Chodím na Pilates,aj ten ma baví,kurz bude trvat do konca februára.Utorok volám doktorke o výsledky štítnej žlazy,potom pojdeme na kontrolu k liečitelovi ,lebo sa mi už minuli,,šušníky.

tanyja
15. jan 2011

@annamary27 tak len pomaly na mužíka, 😀 😀 , aby sa veľmi nezľakol !! ja budem piecť budúsi týždeň, príde mi moja rodinka vinšovať k narodkám..zase o rok mladšia 😵 😵
a čo také dobré si piekla?
@lubka0506 tak keď to bol vianočný darček, tak už je načase aby ukončil svoju platnosť.. 😉
my sme mali dnes takú rýchlu návštevy kamošky s manželíkom a ich 5r. synom z Moldavy, tak aspoň chvíľku sme sa videli

janemari
15. jan 2011

ahojte,ta som to prezila ale nebolo mi vsetko jedno.Teraz uz len dufat,ze mala sa udrzi do konca 😔

annamary27
15. jan 2011

@tanyja jupííí,resetla som modem doma až som tu kočky na MK aj z domu,jak som rada.
Tak piekla som celkom lahký koláč.
150g hery,150g kryštál cukru, a 5žltkov som vymiešala-potom som pridávala 100ml vlažného mlieka,1bal kypriaceho prášku a 150g polohrubej múky.
Dala som to do truby na 20min pri 180stupnoch na plech s papierom na pečenie.
Potom,ked som to vybrala natrela som za tepla na to lekvár a hned aj penu vymiešanú zo 150g prášk.cukru,5tich bielkov a lyžice citron.šťavy a dozdobila som to mandlovými lupienkami a dala ešte na 7min.zapiecť pri 200stupnoch.
Mám viac knižiek Recepty zo života a z toho to chystám 😀 😀 😀 😀
Zajtra budem robiť zapekané prsia na ktoré dám šampiony,šunku a syr.a dnes som robila rezne ,ktoré som obalila v múke,vajci a nadrobno nakrájanej šunke.
Vyberám si také,lahké-šikovné a rýchle recepty.

tanyja
15. jan 2011

@annamary27 tak si šikovná, keď takto tvoríš, ja kuchárky nemám, tak robím to, čo zahliadnem z telky, alebo z rozprávania, ale ten trojobal je šikovný 😉 😉
a tiež mám rada rýchle, šikovné a ľahké recepty 😉

janemari
16. jan 2011

Dnes sa uz citim ok,zajtra sa snad dzviem o nieco viac na vizite.Ale konecne som mohla vcera vstat s postele.

annamary27
16. jan 2011

@janemari to je dobre,že je ti lepšie,myslím na vás 😵 😵 😵 😵 😵

tanyja
16. jan 2011

@janemari tak zajtra nám napíš, čo povedal doki na vizite, mysľou sme s tebou 😉
takže ťa nepustili z postele.. no asi vedeli prečo, len oddychuj, nech je babuľka v kľude 😉

@annamary27 aj ja som sa doobedu zvŕtala pri šporáku, potom žehlenie a tie autá si umyla? mohla so prísť aj to naše umyť, zišlo by sa mu ..a ináč tiež máme dve 😵

juriva
16. jan 2011

ja by som mala zalozit skupinu tiahne mi na 32 a stale len cakam🙂

annamary27
16. jan 2011

@juriva mne už v decembri,,pretiahlo,,cez 32 😵 a tiež čakám 😀

annamary27
16. jan 2011

@tanyja autá som umyla-ručne stručne za hoďku a pol,jedno je moje/darček od našich-šrotovné/ a druhé je manželove firemné.moje nebolo umývané od kedy nastala zima,tak už som sa musela do toho pustiť,ked už prišlo to oteplenie.

juriva
16. jan 2011

@annamary27 a ja som citala ze kto ta pretiahol a to ze pretiahlo ,,cez 32 hahahaha sorry ale az ma zmrazilo tu,ze fesanda s fotkou a pise kto a co pretiahlo🙂

annamary27
16. jan 2011

@juriva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hi hi hi hi,jaj ale som sa pobavila na tom nedorozumení 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juriva
16. jan 2011

@annamary27 a vsak pohoda🙂 len som to ja nejako nepochopila s tym pretahovanim🙂 ze 32 ta pretiahla uz som si to vysvetlovala po svojom🙂))))))

annamary27
16. jan 2011

@juriva a dík za fešandu 😉

annamary27
16. jan 2011

@juriva dúfam,že ťa nenapadol počet partnerov 😀

juriva
16. jan 2011

@annamary27 hehehehe teraz sa smejem ja🙂 tak to uz by si bola aka elitna super 32🙂
Heheheheheheheheheheehehehehehehe ja som myslela ze ma nick 32 a potom mi doslo ze tu asi muzi nechodia ze nie?hehehehe

annamary27
16. jan 2011

@juriva pár mužov sa nájde aj tu,sú to hrdý tatkovia. 😵

juriva
16. jan 2011

@annamary27 zelam im to....kazdy si zasluzi mat dieta.!!!

annamary27
16. jan 2011

@juriva pekne si to napísala 😵 ,ešte by som doplnila,že každý kto ho bude lúbiť a starať sa o neho. 😉

juriva
16. jan 2011

@annamary27 a zakoncime to amen🙂

annamary27
16. jan 2011

@juriva 😀 😀 😀

tanyja
17. jan 2011

@annamary27 @juriva vy ste sa včera akoso rozkecali , dobré ste začali , že vek 32 , tak ja na to už len spomínam...o 2 dni budem mať 35 , to je krajšie číslo 😀 , ale my ženy predsa nestarneme, my sa len stávame zaujímavejšími !!!
amen 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre