Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
31. mar 2010

megyno prave kvoli pocasiu som dneska nebola vonku.nechcelo sa mi

drzkosa dobreeee len tak dalej.... 🙂

megynka
31. mar 2010

drzkosa držím palec nech nepríde 🙂

mata tak to keby si mala našu labradorku tak musíš von 😀 a to by si si ešte dobre zabehala 😀

mata1001
31. mar 2010

megy som rada ze nemam psa...ani macku ani nic podobne...sice mam rada zvierata.mozno by som prijala rybicku.ju netreba vencit 🙂 🙂 🙂

megynka
31. mar 2010

mata my máme ešte dva škrečky a akvárium, ale nám preskočilo z toho že nemáme deti 😀

lubka0506
31. mar 2010

ahojky 🙂 zasa som tu nikoho nestihla... ☹
...mata ako sa máš? bábatko poslúcha??? 🙂
megynka,tak ty si prešla už dlhú cestu,inak klobúk dolu my sa snažíme viac ako 6 rokov ale ja zatial na adopciu nepomýšlam,možno príde čas ked budem musiet,ale dúfam že Boh dá že to nebudem potrebovat...
...inak nové nič,všetko sa na mna sype...ešte tak vlečka "hnoja" a je to už asi všetko... ☹

mata1001
1. apr 2010

ahojte baby...lubka vdaka za opytanie mame sa dobre...babatko sa snazi kopkat,tocit a vrtiet ostosest.je to velmi dobry pocit.na poradnu idem na bud tyz.v piatok a na 4D utz az zaciatkom maja...takze mesiac neistoty ci je vsetko ok...

a ty ako?co mas nove?dufam ze ta posledna veta z tvojho prispevku nie je pravdiva....vies ako by si smrdela??? 😀

m.a.y.a.
1. apr 2010

ahoojte babenky 😵 😵 posledne som to tu pekne zanedbavala ale fakt sa mi nedalo, byvalo mi zle a spat som chodila uz o 18, ale uz sa to lepsi a dokonca aj nevolnosti po troske ustupuju🙂) dufam ze sa uplne vyparia !!!
na poslednej poradni som videla krpca v plnej parade, rucky, nozky a samo srdiecko bilo o 106 😵 😵 koncom aprila mame prve velke meranie a triple test tak sme zvedavi!!!
vitam nove snazilky !!! 🙂 🙂
a aby som nezabudla prajem vam krasne a pohodove velkonocne sviatky, tehulkam dobre tehulkovanie a snazilkam poriadne snazenie ved mame 4dni volna treba to vyuzit !!! 😀 😀
u nas v BB krasne slnecno, dufam ze to vydrzi !!! paaa

majuska7979
1. apr 2010

ahojte bambulky, tak hlasim mrcha sa rozbieha 😉

mata1001
1. apr 2010

babyyyyy mam domaaaa manzelikaaaa huraaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

natalca
1. apr 2010

ahojte dievcata, aj ja vam prajem krasne a pohodove velkonocne sviatky 🙂 😵

natalca
1. apr 2010

mrcha uz odznela, takze sa ide do noveho kola 😵

mimuska77
1. apr 2010

Caute bambuľky 🙂
Majušík neblázni 😒 😀 ,ale ak to tak je tak hor sa do dalšieho kola,som zvedavá či mne s mm vyšiel ten vypočítaný termín 😕 😉
Maťuš,tak si uži manžela 😉 😵 😵 😵
m.a.y.a. aj Teba zdravím a neboj určite už bude po nevoľnostiach a budeš tu môcť byť neustále 😉 😉 😉

Natalca,čau miláčik neboj sme v dalšom kole spolu 😵 😅 😉

Inak dnes som varovala bratrancovho synčeka Jakubenka a na špacíry som stretla moju gynekologičku,ktorá sa na mňa usmievala,že idem s kočárom 😉 😉 😉 malého som skoro zožrala,a baby také prenikavo modré očenká som ešte v živote nevidela ako má ten malinký... 😵 😵 😵
A aj ja Vám zo srdca prajem krásne a požehnané Veľkonočné sviatky,veľa zdravíčka,radosti a hlavne snažilkovania v dalšom kole no a samozrejme aj veľa vodičky,nech máme zdravé detičky,veselú Veľkú noc a dobre moc........ 😉

natalca
2. apr 2010

Babenky!
Milý zajko ráno vstal, vajíčka si pohladkal, korbáčik si vyleštil a veľmi sa potešil. Hurá je tu Veľká noc, práce bude moc a moc.
Na stole bahniatka a veľké dobroty, príde i láska, vykroč jej oproti! Nepokaz nikomu tieto dni sviatočné, veď patria každému sú predsa veľkonočné. Prajem Vám peknú Veľkú noc

natalca
2. apr 2010

Mimuska, tesim sa, ze sme v tom spolu, ja bez teba do nemocky ani nejdem 😀 😉

majuska7979
2. apr 2010

😀 babulky prajem vam krasne sviatky
dnes som 1dc 😉 takze sa ide do dalsieho kola a vam babulky drzkam palceky aj na rukach aj na nohach 😵 😵 😵 😀

mata1001
2. apr 2010

baby krasne velkonocne sviatky vam zelam...vela vela sibacov a vody aby ste nezvadli.... 🙂

megynka
2. apr 2010

krásne sviatky, veľa vody, vodky a veselých šibačov....a vajíčka už máte nachystané? 😉 🙂

lubka0506
2. apr 2010

babule želám vám krásne sviatky a veeeeeeeeeeeeela šibabov aby ste boli zdravučké!!!! 😉 😉 🙂 🙂 🙂

lubka0506
2. apr 2010

megynka vajíčka nachystané,napečené koláče ale už aby bol utorok!!!!papa 🙂

megynka
3. apr 2010

krásny dník želám 😉
lubka ty si ale šikulka,všetko už nachystané 🙂 no my nikoho nečakáme,tak nemusím nič extra chystať, jedine že by preskočilo susedom v baráku,ale tým stačí keď ulejem 😀

lubka0506
5. apr 2010

ahojky dievčence 😵 no ako vyoblievané???...chvalabohu že je už po tom bláznivom dni... 😠 nemám dnešný den rada a asi nie som sama... 😒 Dúfam že sa tu zajtra stretneme...papap 😵

mata1001
6. apr 2010

ahojte baby...no ja za rok nezvadnem,lebo mm ma oblial vodou-co som necakala...a otec pokropil ako kazdy rok... 🙂
a vy ako? co mate nove?

mata1001
7. apr 2010

baby kde ste vsetky??? 😖

lubka0506
7. apr 2010

ahojky babenky 🙂 ...musím vás vyhrešit,už sem nikto nechodí,ved nás zrušia...prečo nepíšete???
ja nemám nič nové...mrcha by mala príst tento týžden...z centra ešte stále nič... ☹ 😠 tak sa majte a trošku viac píšte...papa 😵

mata1001
8. apr 2010

baby co sa vam pokazili PC?ci co??? kde ste? ☹

megynka
8. apr 2010

čaute baby 😉 popíšem neskôr len som nakukla,zasa musím pracovať, inak u mňa nič nové,nuda,snáď len to že sa idem zblázniť z toho že nie som tehotná ale aj to je staré 😀 ja si už idem kupovať výbavičku asi , hrozne sa mi páčia tie veci

mata1001
8. apr 2010

ahoj megy.no konecne niekto sem kukol...

vybavicku???budes sa len trapit.... ☹

megynka
8. apr 2010

mata nebudem 😉 ja sa trápim teraz a keď nebude pre naše bude pre adoptované,už sa naň veľmi teším len ako vydržím čakať ešte 2 roky to neviem

mata1001
8. apr 2010

preco 2 roky?to je taka dlha cakacia doba?

megynka
8. apr 2010

chceme zdravého, bieleho novorodenca, tak sa čaká 2-3 roky ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre