Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
27. dec 2010

@janemari no dobre tak Ti pomôžeme, už vieš či to bude dievčatko alebo chlapček? a aké mená uprednostňuješ? teda klasika slovenské alebo zahraničné?

janemari
27. dec 2010

@tanyja no ak sa pan primar nemili tak baba a mena?V podstate aj take aj take cize aj zahranicne aj nase.

tanyja
27. dec 2010

@janemari niečo pohľadám a napíšem Ti, mne sa páči: Tatiana, Lenka, Nela, Lily, Viktória, Karina a aj Nina je pekné
ak ma ešte niečo napadne, tak ti to napíšem

janemari
27. dec 2010

@tanyja tak Nela uz bol navrh,ale v septembri s anarodila kamoske tak by to bolo blbe,Lenka je tiez na zozname,Lily bol moj favorit ale rodina ju zamietla 😖 ,Viky,Karina a Tatiana eee a Nina sa paci krsnej 😎

tanyja
27. dec 2010

@janemari tak do niečoho som sa predsa len trafila, a prečo ti rodina zamietla Lily ? ved je to krásne meno a ani Nina nie je zlá, a môj favorit je aj Nela
tak nech sa volá Romana , páči sa ti toto meno?

janemari
27. dec 2010

@tanyja Romana je zvlastne meno,ale take tvrde,ja som mala vybrate tak k priezvisku Liana alebo Veronika,ale paci sa mi aj Daniela,Dominika,Rebeka a uz om taka zufala ze aj Eliska a tak 😀

tanyja
27. dec 2010

@janemari no vidíš a preto sa mi nikdy moje meno nepáčilo... až donedávna, keď mi povedali, že mám vlastne pekné meno - neobvyklé
v škole si všetky spolužiačky písali meno v zdrobnelinách a ja nie, tak som raz napísala k menu koncovku ka a bola to totálna hlúposť čo z toho vyšlo - vždy som mala z niečoho komplexy, doteraz z vlastnej postavy a stále s tým bojujem 😠 , ale chcem do leta zhodiť 8kg, dúfam, že sa mi to podarí ...
kamoška rodí v januári a budú mať dievčatko - Sára Rebeka a pripadá mi to veľmi ťažké a tvrdé meno, ale Daniela je veľmi pekné a Dominiku má kamoška, Eliška - krásne
takže buď Danielka alebo Eliška

tanyja
27. dec 2010

@janemari a napadlo ma ešte, teraz nejako letia mená : Zoja , Zora a Zara , len mne sa páči jedine Zara
a jedna známa má Alexiju , a čo tak Natália?

annamary27
27. dec 2010

@tanyja ahoj,február je tu co by dup 😵 😵 😵 ,ale uvidím čo sa sa ako vyvrbi,že či už vo februári na to hupsneme. 😵

tanyja
27. dec 2010

@annamary27 uvidíte ako povedal slepý , co by dup je ti február a ešte nebol ani Silvester 🙂

tanyja
28. dec 2010

@veselavrba @janemari @annamary27 @lubka0506 ahojte všetky, ako sa dnes máte? nesneží u vás? lebo tu u nás sa statočne chumelilo, teraz už pomenej, zima poriadna, až mi z toho malý zaspal na prechádzke v sánkach 😀

annamary27
28. dec 2010

@tanyja ahoj,aj u nás sneží asi od deviatej rána,teraz už také malinké vločky padajú,ale aspon je pekne bielo.Ja som dnes varila na obed nový recept a som prekvapená ako dobre chutil a teraz po obede čakám našich,sestru,krstnu mamu na oslavu mojich narodiek.Budeme mať studené misy,po ktoré šiel drahý,tak sa napraceme jedna radosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
28. dec 2010

@annamary27 máš dnes narodeniny? takže gratulujem a prajem všetko len to dobré a najlepšie a nech sa Ti splnia všetky sny , hlavne tie o bábätku
a čo také dobré si varila? daj inšpiráciu, ja som robila iba zapekané cestoviny so zeleninou a salámou, nič extra, ale bude ešte aj na zajtra
užite si krásny deň a prijmi veľa darčekov
mňa narodky čakajú o 3 týždne 😉

annamary27
28. dec 2010

@tanyja dakujem,narodenník som mala včera len oslava bude dnes. 😀 😀 😀 😀 😀
Takže robila som morčacie prsia,naklepala som ich osolila a dala čierne mleté korenie na ne,rýchlo som to opiekla a dala na tanier.Vo výpeku som opražila cibulu a potom aj pokrájaný petržlen a mrkvu.vrátila som späť mäsko,podliala vodou a dusila do polomäkka.Potom som pridala na rezance nakrájanu šunku a sladkokyslé uhorky a dusila dalej.Nakoniec som v 200ml šlahačky rozmiešala lyžicu hladnekj múky a pridala k mäsku a povarila som to kým to nezhustlo.No veľmi dobá mňamka z toho bola.Musím vymýšlať a hladať nové recepty,lebo drahý minule protestoval,že točím tie isté jedlá dokola.

tanyja
28. dec 2010

@annamary27 veď aj mňa už opúšťa fantázia, len keď ten môj chlap nechce žiadne omáčky či šťavy, lenže robievam, no a toho sa ani nedotkne, ťažko je s ním a tú jeho ryžu s mäsom ja už fakt nemôžem 😝
ale toto znie dobre, to by som mohla skúsiť, malý má rád omáčky - lepšie sa mu to papá 😉

zuzana0612
28. dec 2010

@annamary27 všetko najlepšie, nech sa ti splni všetko o čom snívaš.... 😉

zuzana0612
28. dec 2010

u nás dnes sneží od skorého rána. keď som sa zobudila o pol deviatej, tak už snežilo a bolo aj dosť napadané, neviem, kedy začalo, ale určite skoro.
takže dnes sa nikomu nechce vyliezť von.
ja som dnes obrala kuracie mäsko, čo bolo upečené kura v chladničke,uvarila mrazenú zeleninu, spravila ryžu v mikrovlnke a všetko pomiešala.... 😀 .ešte máme aj rezne a majonezový šalát, ale už to nikto neje.

annamary27
28. dec 2010

@tanyja ten moj zas nemusí ryžu,cestoviny,fašírky a najradšej len maso-maso a maso.

annamary27
28. dec 2010

@zuzana0612 dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 mne bude uplne stačiť,ked budem zdravá,ostatné príde aj samo 😵 😵 😵

zuzana0612
28. dec 2010

@annamary27 to asi každý chlap má zo všetkého najradšej mäso. a keď nie je mäso ako halvné jedlo, tak musí byť mäso ako dezert..... 😀 😀 😀 . moj má radšej zemiaky ako ryžu, ale inak mu to je jedno, dnes jedol ryžu a nehovoril nič. aj cestoviny môže. len nech je k tomu to mäso.... 😀

strelicia
28. dec 2010

ahojte, mozem sa k vam pridat? pred tyzdnom som "oslavila" 31 a stale este ziadne bejby. Aktualne sa chystam na druhe IUI s darcom, cakam na mrchu a naslednu stimulku. teraz mi 2 stimulky za sebou nevysli.....drzte mi palce. je tu este niekto na tom podobne?

lubka0506
28. dec 2010

Ahojte babule🙂 Ako sa máte po sviatkoch?...Ja celkom dobre. Chodím do práce každý den na 3 hodiny a ked prídem domov tak kopec prachu...od pondelka robíme sadroš a vo štvrtok ideme malovat kuchynu. Chcela som aj vymalovat ked to je vyhádzané. Inak pohoda. Tentoraz som mala akúsi poslabšiu mrchu. Neviem prečo...

@annamary27 všetko najlepšie k narodeninám🙂 cmuk🙂

@strelicia vitaj medzi nami,jasné že sa možeš pridat🙂 Ak sa smiem opýtat prečo na IUI s darcom?
@janemari nestresuj sa....ved ti niečo napadne🙂
@annamary27 dobrý tip na obed...my sme dnes mali diabolku a zajtra neviem čo bude... 😉

tanyja
28. dec 2010

@annamary27 no, tak môj zje všetko to, čo tvoj chlap nechce
a ako dopadla oslava? bola kopa darčekov?
@zuzana0612 už som myslela, že si nás opustila, ako dovolenkuješ? papagáj to prežil?
ja som dnes bola aj poobede von s malým, a bol biely ako snehuliačik 😵 😵
ináč s tým mäsom si to presne vystihla...
@strelicia my sme tiež behali po centre, ale darcovstvo sme nemali a prečo darcovstvo?

annamary27
28. dec 2010

@tanyja oslava dopadla dobre,popapali sme,popili,aj sme sa nasmiali,zaspomínali aké som bola číslo ako malá a darčekov bolo tiež požehnane 😀 😀 😀 😀 😀

veselavrba
28. dec 2010

@tanyja Ahoj noo u nas je trocha snehu, taka posypka aspon nieco ked nebolo na vianoce :(

tanyja
28. dec 2010

@veselavrba tak ty bývaš niekde na východe? lebo tam hlásili celý deň zamračené bez sneženia, u nás nakudlilo toho dosť a prikladám aj fotečky , malý bol biely celý 😀

@annamary27 a aká si bola ako malá ? žihadlo? tá naša malá vrtuľa sa dnes rozbehla a zabudla pod sebou ruky, tak si znova tresla hlavu - už 2. modrina na čele 😵

annamary27
28. dec 2010

@tanyja ja som bola strašné číslo.mala som aj podpalačskú fázu,to som furt dačo podpalovala a učila sestru robiť vatru napr.v krajčírskej dielni mojho dedka medzi kopou látok.sestru som učila chodiť už ako pár týždnovu/ha a aká je teraz tanečnica,asi vdaka mne,hi hi/,ked mi ju zakázali vyťahovať z postele a načapali ma s nou na rukách tak som ju odhodila na postel,krmila som ju studeným mliekom,dosť skoro sa na mna nalepili nadávky,mávala som hisáky,ale strašné,že som sa hádzala o zem ,vrieskala a zaberala len studená voda do ksichtu.
ale ako som bola ja zlá ako malá,potom som bola dobrá v staršom veku,tak sestra bola dobrá ako malá a zlá je skoro až doteraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
28. dec 2010

@annamary27 tak ty si bola riadne číslo, aj som sa z chuti zasmiala
ja som bola zase až príliš kľudné dieťa, hlavne že som mala plné brucho..., dvojročná som jedla príborom, viazala šnúrky a nehrala sa s deťmi
no a moje dieťa je presný opak ... také živé dieťa ako je malý som ešte nevidela, von je to v pohode, ale doma... je ho všade dosť - na priloženej fotke vyzerá ako anjelik (s čertovými rožkami) 😀

veselavrba
28. dec 2010

@tanyja nie ja byvam na zapade kusokod BA🙂

tanyja
28. dec 2010

@veselavrba a ja som myslela, že na západe je niečo viac snehu, síce bol včera brat smer PB , ZA a vravel, že sneh nikde, iba zelená tráva,, hm , tak teraz je to u nás
vidíš ako je to u nás - toľkoto snehu tu napadlo od včera

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre