Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirela40
25. jan 2012

@lili_mia to je teda divna vecera ...my sme mali spagety bolonese a garlic bread 😝

mirela40
25. jan 2012

@lili_mia ty bosorka ...ze natlakom 😠 😀

mirela40
25. jan 2012

@tanyja vobec jej never ....JA a natlak 😀

lili_mia
25. jan 2012

@mirela40 jééééj takto krásne ma dlho nenazvali, jedine mrcha pri piškvorkách 😀

ozaj baby, asi mám novinu, alebo novinky v starom prípade

mirela40
25. jan 2012

baby dnes sme tu v nejakom malom pocte ,kde ste vsetky haaa

mirela40
25. jan 2012

@lili_mia ake ? nenapinaj !!!

lili_mia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirela40
25. jan 2012

@lili_mia wow to je drsne ,dufajme ,ze nieje uchylak ,neda sa ho nejako zbavit tak, aby nemal sancu smirovat? 😕

tanyja
25. jan 2012

@mirela40 a @lili_mia ste dnes fakt podarené 😀 , nehráte náhodou imaginárne piškvorky ? a ja žeby som bola právnikom, ktorý rozsúdi, kto prvý začal....
ináč lili, ty to máš fakt pestré, však toho magora vymaž, nech nešmíruje, prípadne zruš svoju starú registráciu a urob si novú, isto sa to dá

tanyja
25. jan 2012

@mirela40 niééééééééé, ja jej neverím, TY a nátlak? no toto 😀 😀

mirela40
25. jan 2012

@tanyja som rada ,ze ta niekto pobavi v tychto dlhych zimnych veceroch 😀

mirela40
25. jan 2012

@tanyja ved sa pozri na moj ksicht a potom povedz ,ze neveris 😉 😀

tanyja
25. jan 2012

@mirela40 to skôr by si musela niekam nahodiť tvoje foto, aby som sa poriadne zapozerala a potom zahlásila: neverím 😉 😀 , ináč neviem neviem

mirela40
25. jan 2012

@tanyja a co nevidis krasnu kreslenu fotecku ,to ti nestaci ...babo babo ty si narocna 🙂 a kam nam zmizla
@lili_mia ?

lili_mia
25. jan 2012

@tanyja jasné že sa to dá, ale ten nik, to meno je jedinečné .. zatiaľ si iba vymýšľam nový nik, na tom starom zmažem údaje, aj fotku a presuniem sa na nový
@mirela40 mám silné obavy ohľadom toho, jeho mama robí na upsvare a raz počas hádky mi hodil, že jeho mama mu vie zistiť, že kde pracujem, takže ked ho tam stretnem, tak budem vedieť, že jeho mama ma lustrovala, inak neviem, ale rok a pol? až takú krivdu som mu urobila?

mirela40
25. jan 2012

@lili_mia podla mna su to silacke reci a pokial narusi tvoje sukromie mozes ju udat za porusenie sukromia s tym by som argumentovala ja 😉

tanyja
25. jan 2012

@mirela40 no táto je fakt krásna, o tom niet pochýb, a tie vlásky, joj, ako dvojičky vyzeráme 😀 😀 a teda je možné, že aj tvoj syn sa bude na toho môjho podobať
moja žaba malá dnes navylievala von vodu a kúpelka plávala 😖
@lili_mia ty nejako priťahuješ podivínov a dokonca aj mama toho jedného musí byť podivín, keď si ťa ona nájde, niečo také ako ochrana osobných údajov jej asi veľa nehovorí, proste nemôže ťa len tak vyhľadávať ako si zmyslí
no nič baby, idem ja spať a vyspať sa z tej náročnosti 😵

lili_mia
25. jan 2012

@mirela40 som mu povedala, že v tom prípade podám podnet na prešetrenie jeho mamy, ked zistím, že ma šmíroval

lili_mia
25. jan 2012

@tanyja možno to boli iba jeho reči a nespravil by to, ale zas on vie, že ja mám kontakty na soc poist a síce si viem zistiť výšku jeho platu, ale s tým nič nenarobím, kebyže som chcela škodu, tak na to by sa prišlo, že mal zle vyrátané nemocenské napr

@mirela40 nejak ma nakopol nový nik, tak idem presúvať info, ale zrejme asi až zajtra tam budem pratať, pozerám že ex je online a ak ho trebárs aspoň trochu zaujímam, tak nech si myslí, že sa niekde flákam, sakra ale už rozdumujem ako divá sviňa

lili_mia
26. jan 2012

a je to tu .. už stalo .. vymazal ma aj on .. je mi zo všetkého zle

wp
26. jan 2012

@tanyja Radšej ani nestraš-doktor povedal,že čo povie tak to tak je.Ešte ,že nekupujem nič ružové nakoľko tú farbu nemusím.Manžel chcel dievčatko,tak som šťastná,že sa mu to splnilo.Eliška - sa nám hneď páčilo a iné sme ani nemali pre dievčatko.

tanyja
26. jan 2012

@lili_mia prosím ťa už ho vymaž, keby to z jeho strany bolo chvíľkové pominutie, tak už sa ti ozve, ale neozval, nie je jediný chlap pod slnkom, príde iný, lepší, len to chce čas 😉
a nenahoď si všetko staré info o sebe z predošlého nicku, aby si nebola ľahká obeť 😉 😵
@wp ja nestraším 😀 , ja len, že čo keď náhodou, ale keď máš takého super doktora, ktorý si je na 100% istý, tak niet pochýb a zvláštne, že manžel chce dievčatko, totiž mnohí chlapi sa vidia v chlapcoch , ja som tiež chcela dievčatko, ale u nás je jasné, že by nebolo, tu len chlapci , ešte aj po ivf by bol býval chlapec
ale keď pôjdeš do pôrodnice, musíš nahlásiť aj chlapčenské meno, ja som musela aj dievčenské povedať, hoci sme mali v papieroch napísané pohlavie dieťatka 😵

lili_mia
26. jan 2012

@tanyja ved už sa stalo .. ráno ma to rozhodilo, šla som sa prejsť a v podstate nič sa nestalo, je to iba pokec, akurát som rada, že to ja prvá som zmazala, on iba reaguje na moju aktivitu, nech si nemyslí, že my dvaja sme v pohode

zuzana0612
26. jan 2012

@lili_mia ja myslím, že si ťa vymazal preto, lebo si si ty vymazala jeho a on to chápe ako "vybavenú vec". on to nechápe tak, že to mu niečo naznačuješ a chceš ho vyprovokovať k nejakej reakcii. kašli už na neho a mysli na pekné veci... 😉

tanyja
26. jan 2012

@zuzana0612 presne zuzi ako píšeš, a u vás niečo nové? zbojník žabka sa dnes zobudil po hodine a kúsok s úsmevom na tvári, povyjedá cukríky gumené a môžeme vyraziť von, poletuje sniežik 😵 a ja nemám normálny šál k čiapke, asi zbehnem do číny, iné na výber nemám 😀

zuzana0612
26. jan 2012

@tanyja u nás bolo pekne, teraz je už zamračené. a idem už domov, na bus. tak dúfam, že nezamrznem. včera bolo pekne slnečno,ale to zase fúkal silný vietor, tak išli uši odmrznúť. utekám zase domov pracovať. drahý je na dome... dorába majster krb a brat elektriku (zapája zásuvky a ventilátor). takže zase o niečo pokročíme 🙂

wp
26. jan 2012

@tanyja Zlatá,ale verím ,že moj doktor je profík.Keď nám na sone povedal,že to bude dievča moj miláčik vyskočil zo stoličky,že sa doktor od strachu mikol,že skoro zhodil celé sono-poriadne sme sa nasmiali. 😀 Hm,to som nevedela,že musíš uviesť aj meno pre chlapca,tak dík za radu.Tak máš dvoch chlapcov?Ja zo začiatku tiež chcela chlapca ale prešlo ma to, teším sa a je mi jedno aké pohlavie to bude.

nina55
26. jan 2012

....fiha, tu sa vcera mazaloooo 😀 - akurat som sa sem nedostala 😅

lili_mia
26. jan 2012

ako pozerám, dnes mám mazací deň .. ľudia ma mažú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre