• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
Aha tak to preto, uz chapem preco 4 dni...aspon, ze ich to napadlo a to volno vam dali. Cloveku to taaak dobre padne, ked ma predlzeny vikendik. Ja prave zvazujem buduci tyzden v Prahe a mm bude chuda moje az na utorok pracovat.
25. aug 2009 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, ani si neviem predstavit ako sa na to volno tesim...to je ako taka mini dovolenka :grinning:
este aj ten dalsi pondelok budeme mat take volno, ked je sviatok zase 15-teho :wink:

A to chcete ist do Prahy na vylet, ci manzelik tam ide pracovne?
25. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik ma IP, nie mm by som nechala v Blave a ja by som isla po vyletoch. Len s cestou mam problem...tam sa mam ako dostat, ale naspat je uz problem a najkratsi asutobus ide 4 hod a cosi a nie som ista ci to zvladnem...ved ja cikam skoro kazdu hodku, takze musim vymysliet najskor dopravu a pak to pojde
25. aug 2009 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, a co takto ten rychlovlak Pendolino, vraj je to velmi rychle, pohodlne a urcite tam je aj wc :wink:
moj svagor s frajerkou tak isli, vraj boli spokojni :wink:
25. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo uplne skvele...fyalik a nevies ako si mozem kupit listok nan resp nejaku net stranku???
25. aug 2009 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to mam fyalik...dakujem za tip
25. aug 2009 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som ti chcela napisat, ze oni si to tiez tusim bookli cez net... :wink:
nemas za co :slight_smile:
25. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeee :slight_smile:

fyalkik o po jedenastej som videla tvojho gyndosa..som ti aj volala, ci ta pockam, ale este si tam nebola a mas vypnuty mobil. oki tak o stvrt na styri pro vezi. uz sa tesim :dizzy_face:

snaizlky moje vydrzte...uvidite, vsetko dobre dopadne. a ja sa k vam uz coskoro pridam..jeeej aj na to sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a tehulky vy sa drzte pekne, aj z vas sa tesim, a az toho, ze sa k vam coskoro vsetky pridame :grinning:
inak magic ja som grcala vkuse ked osm bola tehu. jedine jedlo, co vo mne vydrzalo boli polystyrenove chleby :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak super, ze ta nechal domka...ten moj je sice super, ale rizikove moc rad nevypisuje...tak dufam,z e mi uz zle nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

betty, zlaticko...mne sa mobil vybil potvora, ale uz ho nabijam :grinning:
som tam bola asi 5min pred 11h. a vyse pol hodky som bola vnutri :confused: Vela sa ma vypytoval, dohodli sme sa
na postupe co dalej. Vysetril ma, a vraj mam "asi" malu maternicu :confounded: krcok je ok (aspon nieco)!
Teraz pockame na tie vysledky z hematka, a potom "ked" pride ms, tak po nej si odsleduje cely cyklus, ako
sa chova maternica, ci je ovu a tak.
25. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, kde si? Ako ti je dnes???? :confused:
25. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal zlatko tak to vyzera a znie velmi slubne. jeho pristup a tak celkovo. Co ty, aky si z neho mala pocit???
25. aug 2009 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka velmi, dobry pocit som mala, on rozpraval tak, ze mi daval nadej zaroven! Dokonca mi povedal, ze
"ved mozno pridete o par dni ze vam meska a budeme robit vsetko pre to, aby to dobre dopadlo" :grinning:
Takze ziadne zakazy snazilkovania, jedine zakaz stresovania sa a myslenia na to :wink:
25. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis fylik, super...myslim, ze takyto pristup teraz velmo potrebujes. Podpora a uistenie, ze vsetko bude fajn...a ze by ujo doki predpovedal nieco co sa v skutku moze velmi rychlo udiat. Len snazilkujte hrdlicky, ako take zajaciky :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa s tebou
25. aug 2009 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka :grinning: :grinning: :grinning: ta posledna veta nema chybu :grinning: :grinning: :grinning:
budeme, budeme...dufam, ze to padne na "urodnu" podu :dizzy_face: :grinning:
25. aug 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyal zlatko len si dajte do tela....
Ja uz viem co bude nase babo ked vyrastie... isto kuchar. Ja v poslednom obdobi stvaram take kusky, ktore by sa mi za normalnych okolnosti isto nevydarili. Dnes som robila pitu chlieb a parene buchty a ono to vyslo na prvy krat. Juuj ja sa tak tesim, ako male deco.

Ake bolo vase stretnutie zienky??
25. aug 2009 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska, malinke bude velky gurman, ked ho teraz rozmanavas takymi dobrotkami :sweat_smile:
Ty si teda sikulka, ked to vyslo na 1* hned na prvy x :wink:

nase stretko bolo suprove ako vzdy, dobre sme si pokecali :dizzy_face:
25. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:
ako sa dnes mate moje mile snazilky, tehulky??? :sunglasses:
26. aug 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco uzitocne pre nas (buduce) prvorodicky: :grinning: :wink:

http://www.zzz.sk/?clanok=6849
26. aug 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj fyalik...ty si sa dnes zobudila s dobrou naladou , ty slniecko nase. Ja dobro sice som hore uz od 5:30 a mam za sebou navstevu skoly, ale prijemne rozptylenie. Dnes poobede idem na ten skrining. A vytesujem sa ako mala, bo prave sa mi podarilo dohodnut termin na husacie hody s partiou. Juch juch...takze uz vidim ako velmi sa prezeriem.

Co ty aky den v praci zatial mas??
26. aug 2009 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ci mam dobru naladu....no neviem, praca mi lezie na nervy ako vzdy, ale snazim si hladat zabavu
mimo prace - dnes si ideme s kolegynami sadnut po praci a pokecat :grinning: a pod. aktivity, musim zamestnavat
mozog niecim inym, lebo sa zblaznim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz vselico vymyslam, sijem sama na seba budu :grinning: :sweat_smile:

silnoooooo vam drzim palce, nech skrining dopadne na 1**** potom daj vediet co a ako!
Inak take husacie hody...mnamky mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia zienky a coze tu zomrel pes za posledne dni....

tak veru fyalik treba zabavat mysel niecim prijemnym. My mame po tom i ked vysledky budu az 7 septembra kvoli dovolenke. Takze uvidime , ale tak snad to bude fajn. Babo vyzeralo spokojne pri sone.

Juuj dnes som taka unavena zienky, ze si musim ist pospinkat, bo mi az tresti v hlavke. Takze sa drzkajte.
26. aug 2009 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee moje zlate :slight_smile:

kpn verim v dobre vyslekdy skriningu :dizzy_face:

fyaluska mojaaaaaaaa co robkas? ja uz odvcera papam cinske cajiky. poctivo som zacala hned, nie ako minule :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra poobede ficim na trening a v piatok vyrazame do tatier, tak tu chvilku nebudem :frowning2: ale budete mi chybat a uz sa na vas na vsetky tesim. dufam ze sa tu uz konecn eukaze aj dindulka zo starej temicky. a zdravim groku a lubku, kdeze ste? a jane s magic...aj tie sa stratili :confused:
26. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocice :grinning: dnes som bola na folikulometrii,mam vajkooooooo a rastie,takze mame sanazit velaaaa a velaaaa a hlavne pocas vykendu
26. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej groka to je super :slight_smile: ako sa inak mas? ja cakam na ms, aby som mohla zacat s tym clostilom....a teraz ako na potvoru nechodi. hlavne ze naposledy prisla o tyzden skor.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:

betty, ja som vcera po praci isla s kolgynami si sadnut na neskory obedik a tak, kecali sme...a prisla som domov
skoro o 20h :grinning: Tak preto som tu nebola, potom som sa venovala manzelikovi :grinning:
Juuuj, ako vam bude dobre v Tatrach, odpocinok, relax...pekne si to uzite :wink: Aj ty nam budes chybat, ale
zase my ti doprajeme dovcu :sunglasses:

groka, tak to je supeeeer, ze je vajkooo :dizzy_face: tak pekne snazilkujte o dusu, drzim palce, nech je z toho o par
dni krasna dvojciarka // na testiku :dizzy_face: :wink:

kde ste ostatne?? Katka, robila si kolacik??? :sweat_smile:
27. aug 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik ahoj i ostatnym zienkam dobre ranko,

juuj kamarat zrusil stretnutie, takze pre nas 2 s mm som ho nerobila. Ale isto vyskusam asi cez vikend u nasich na dome. Tam nas bude viacej a mna to nebude nutit prejedat sa.
27. aug 2009 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, to ja len tak zo zvedavosti... :sweat_smile:

inak drzim palce na vysledky katuska, urcite bude vsetko v poriadko, ked sa mrnusik ma velmo dobre v
brusku :dizzy_face:
27. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem fyalik...i ja sa tesim. Teraz budem do poradne chodit raz za mesiac, a ja sa uz neviem dockat obdobia kedy sa bude dat urcit pohlavie. Inak vdaka za ten prispevok o porode, ulozila som si to a pred porodom sa do toho pustim, aby som to mala cerstve v hlavke.

Co mas dnes na plane???
27. aug 2009 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, to nemas za co :wink: to ja obcas narazim na takyto poucny clanok :slight_smile:

aj mas nejaky citak, co by to mohlo byt, ci CH alebo D? :sweat_smile:
27. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam pocit , ze CH, i ked manzelik tuzi po holke :grinning:
27. aug 2009 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok