• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

UPT (dobrovoľné alebo nie). Máte teraz dieťa?

18. júla 2009 
niccol, pokial s atakto stavias k veci, chudak to dieta. upt nie je forma antikoncepcie, dobre si rozmysli co robis, podla mna ked vyrasties z puberty, potom nad tym rozmyslaj................
24. apr 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niccol...mam pocit ze psychicky este nie si pripravena stat sa matkou, lebo ak by to tak bolo, tak by si dietatko chcela a ten pocit resp. ta tuzba je neskutocne velka. co sa tyka toho upt, je tu samozrejme riziko ale vela zien uz upt malo a predsa sa potom dockalo zdraveho dietatka. ak sa raz budes na to citit aby si sa stala matkou tak potom bude upne stacit lamat si hlavicku nad tym co a ako dalej. momentalne este dietatko nechces a ja by som radila aby si si ani hlavu nezatazovala myslienkou co v buducnosti. bude na to dost casu ak by sa vyskytol problem pri snazeni o mimi. ale dovtedy tento problem s tvojuim predoslym upt neries. a halvne si davaj pozor, pretoze ak si ho uz raz podstupila tak by si mala zvazit, ze to nebolo nic prijemne a preto sa tomu uz viac nevystavovat. drzim ti prsteky aby bolo tvoje rozhodnutie spravne, aby si nasla spravneho partnera a potom nebudesmat ani pochybnosti o tom, ci mu porodit dietatko alebo nie.
25. apr 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Viem, aka je toto citliva a kontroverzna tema. Pracujem na diplomovej praci, ktorej samostatnou castou ma byt prave vyskum na tuto temu. Nemusim asi hovorit, ze vsetky info budu anonymne. Dotaznik je robeny pre zeny, kt. absolvovali UPT.Vopred dakujem za vasu ochotu a cas.
upresnim, tyka sa to aj zien, ktore podstupili UPT z dôvodu vazneho porusenia plodu.
18. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok