V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

insolka
autor
30. okt 2009

.no minuli rok sa nepodaril /to som bola na prvom IVF/ ani naznak ale doktorka dnes mi hovorila že sa nemam vzdavat že treba veriť a som sa nasmiala lebo povedala že ked sa nastve tak mi da tri 😀 a že možno sa aspon jedno podary som jej povedala že kludne len nech sa podarý 🙂

lucia.kl
30. okt 2009

len pozor aby si potom nečakala trojčatá prípadne viacorčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

insolka
autor
30. okt 2009

No myslim že asi nie.budem rada ked sa uchiti jedno 😅

lucia.kl
30. okt 2009

aby si nebola potom prekvapena 🙂 ale radšej viac ako menej 😀 😀 😀

insolka
autor
30. okt 2009

.....he he myslim že viac nebude budem rada ked bude jedno.len nech je .Nemyslim že ich bude viac 😅

lucia.kl
30. okt 2009

no potom ti to pripomeniem, snaď ma nenechaš samu s dvojčatami, ja som strašne zvedavá, či sa ujali obe 😅

insolka
autor
30. okt 2009

.no na dvojičky sa niako nepripravujem aj keby som bola rada ,neviem niako si myslim že dvojičky to nebudu ☹ som vobec zvedava či sa im podary rozmraziť moje snehulky mam 6 mrazačikov

lucia.kl
30. okt 2009

ja ich mam ešte 5, ale dufam, že už ich nebudem potrebovať

insolka
autor
30. okt 2009

...........Trošku sa bojim aby sa podarilo poriadne rozmraziť.

lucia.kl
30. okt 2009

moje sa podarili, rozmrazovali len dve a krasne sa rozmnožovali dalej, takže mali 7 dni, keď mi ich vkladali 🙂

insolka
autor
30. okt 2009

...aha no som zvedava ako to na kete bude....buduci tyžden idem na inekciu povedala mi dr a potom je niako vypočitane kedy mam dostat tak som zvedava

lucia.kl
30. okt 2009

ja som brala estrofem od prveho dňa Menz. a na 12 deň som bola na UZ a potom ešte na 14 deň, na 15 deň som začala brať utroš a na 18 deň som išla na KET. žiadne inekcie

insolka
autor
30. okt 2009

....no ja mam 3 druhy liekov a jedny inekcie ale ja som mala trochen problem s ovulkou 😅

lucia.kl
30. okt 2009

myslím, že každý to má inak

insolka
autor
30. okt 2009

...no asi ano a zase som počuvala aky mam vyborny uterus a že to nechape a že je sklamana že to nevyslo ,ale poviem ti pravdu že som snej citila že je jej to naozaj luto a velmi ma to povzbudilo že chce aby sa to podarilo

lucia.kl
30. okt 2009

ja som sa nestretla s takýmto prístupom od lekára, jednoducho sa nepodarilo, urobíme jedno genet. vyšetrenie a potom uvidíme. prosto ako na bežiacom páse.

insolka
autor
30. okt 2009

.no ved to citim ako jej na tom zaleži a velmi ma to povzbudzuje .Raz mi povedala ked sme sa bavili že ona ma zaujem mi pomoct a urobi všetko pre to aby sa to podarilo.Fakt ta dobrota je od nej citit je to strasne zlata žena ťuk ťuk aby som to nezariekla 😅

lucia.kl
30. okt 2009

tak to teraz už len do toho decembra vydržať, ja som musela čakať od ET 4mesiace ☹ ☹

insolka
autor
30. okt 2009

nooooooo som sama zvedava ešte chcem pobehať po obchodoch v novemri lebo potom sa nedostanem .Tak nech doma iba darčewky balim ale dufam že manželovi dam taky čo sa zabaliť nebude dať 🙂

lucia.kl
30. okt 2009

to to, nam na darčeky už tohoto roka peniaze neostali ☹ to IvF bolo trochu drahšie ako sme si mohli dovoliť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

insolka
autor
30. okt 2009

noo ved mi zase sa niako rozhadzovat nebudeme fakt len minimum ved nemam doma tlačiaren dve IVF do 12 mesiacov a jeden ket som neni milionarka 😀

lucia.kl
30. okt 2009

a to chce štát zvýšiť pôrodnosť, to nám mali platiť celé. mna teraz nahnevala sestrička, mi predpísla estrofem 1mg a na Dve krabičky zaplatím 2,18€ a za krabičku 2 mg zaplatím 0,35€ a to mi ich predpísla 6 balení ☹ ☹

insolka
autor
30. okt 2009

....No a ked ti poviem že som dnes dostala lieky som si ich hned vyzdvihla a že 17€ a ešte budem platit 150€ za KET

lucia.kl
30. okt 2009

ja som platila 17€ za estrofem a utroš a to mi predpisla utrošu o 3 balenia menej, takže ešte budem platiť 10€
mňa stál KET 112 €

insolka
autor
30. okt 2009

.no človek to berie tak že hlavne že sa podary ale ked si zoberiem že som Za 12 m dala už najmenej 1500€ je to dost aka vybavička pre mimi to mohla byt no nie? 😀

lucia.kl
30. okt 2009

ja mam za sebou jedno Ivf a jeden ket a včera som to zo srandy rátala a vyšlo mi to na 1600€ tak by som povedala, že si zaplatila viac, iba že by ste mali lacnejšie procedury, a čo je pravda, ja som mala 12 vajičok a platila som 500€ len za ich oplodnenie.

insolka
autor
30. okt 2009

aha a to oplodnenie som neplatila to čo si pametam tak som platila 260€ za IVF a 150€ za zmrazenie a MINULI ROK SI TO PRESNE NEPAMETAM LEBO TO BOLO EšTE V SK ALE MYSLIM žE TO NBOLO OKOLO 20 000

lucia.kl
30. okt 2009

ja som platila 500€ za lieky na stimulku, 100€ na vyšetrenia, 330€ za oplodnenie, 150€ za zmrazenie, 112€ za Ket, niečo za mrazenie spermii a vyšetrenia manžela, niečo za notára, 200€za diagnosticku operaciu a za udržiavacie lieky - utroš a estrofem

insolka
autor
30. okt 2009

AJ ZA LAPAROSKOPIU SI PLATILA?

lucia.kl
30. okt 2009

hej, musela som zaploatiť za prenajom operačnej saly, naše centrum je totiž v ortopedickej klinike a salu si prenajimaju, alebo som mohla ist do normalnej nemocnice a to som nechcela, tu som mohla na druhy deň isť domov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre