Anjelik(y) v nebíčku, 2010 zdravé babätká v brušku

lenkaxy
30. dec 2009

Ahojte ♣-čky 🙂 .
Po všetkom, čo sme si prežili v roku 2009, dúfam, že rok 2010 bude pre nás uspešnejší, šťastnejší a všetky sa dočkáme zdravých miminiek v brušku 🙂

trinitka87
30. dec 2009

som nas tak vzhruba pocitala kolko nas bolo v starej teme cca 13

zuztek
30. dec 2009

juuuj, som rada ze som tu a s takymi super kockami, aj ked s nepeknym zazitkom, ale to je prave to co nas spaja...

micicka
30. dec 2009

trinitka môže sa aj horšie prihodiť ☹ nechcem zľahčovať naše utrpenie, ani malovať čerta na stenu, tak už to radšej nebudem ani spomínať, ale stále sa toho bojím....

nikto z tých. ktorí neprežili to čo my, nás nedokáže pochopiť, aj keby chceli, jednoducho sa to nedá, je to skúsenosť, ktorú si treba prežiť, aby sme pochopili....

tak ako si ja neviem predstaviť radosť z narodenia bábätka, ale dúfam, že do roka to prežijem 🙂

zuztek
30. dec 2009

ja na to horsie radsej nemyslim, aj ked viem ze potraty sa stavaju aj 2x po sebe, ale s takou predstavou by som nemohla pokojne spavat...

velvet26
30. dec 2009

presne tak, sucit nam nepomoze..uz sa nebudeme lutovat, ideme daleeeej...a buduci rok sa nam vsetko zadari...a babatka na nas nenechaju dlho cakat.. 🙂

trinitka87
30. dec 2009

samozrejme micicka ze ano, tak ako kazda z nas sa skorej ci neskorej docka.

zuztek
30. dec 2009

to dufam velvet, lebo na to prve som dost dlho cakala, ale pozitivne je aspon to ze mozem otehotniet... a mozno sa to teraz podari aj skor, ked je nasa maternica "znovuzrodena" 😀

velvet26
30. dec 2009

my to zvladneme a uz sa nam to NIKDY nestane..to som si ista a musime si to kazda slubit, ze to nedopustime, tak aj bude..uz NIKDY viac...

trinitka87
30. dec 2009

pekne budeme chodit lekarovi, papat vitaminy,starat sa o seba a nevidim dovod preco by sme nemali babatko

velvet26
30. dec 2009

zuztek, nielen nase maternice su znovuzrodene, aj nasi muzikovia, vsak mali aj oni abstinenciu, tak aspon budu pri chuti, ten moj zostal taky zhavy, ma hroznu motivaciu, chce syna....no co by som prenho neurobila..necham sa prehovorit... 😀

cukruska1920
30. dec 2009

zuztek...hej...bohuzial stavaju 😔

zuztek
30. dec 2009

no, ja som na mojho dnes pozerala, ze kolko alkoholu kupuje na zajtra, a on ze este si teraz dopraje, lebo od januara sa uz zaciname pripravovat a zdravo zit 😀

trinitka87
30. dec 2009

ono to je pravda podla mna ze sme tam dole take zregenerovane a nove, a druhe tehu sa nam podarilo uplne na prvy krat. nieco na tom bude

trinitka87
30. dec 2009

zuztek tak si v posledny den este uzijete, no nie? a potom zdrava zivotosprava nastupuje

zuztek
30. dec 2009

hej hej 🙂
inak pre mm odporucam 3 veci: ovsene vlocky, mandle a tekvica 😉

zuztek
30. dec 2009

samozrejme nie dokopy 😀

velvet26
30. dec 2009

baby...mne sa od vas ani nechce odist teraz...no zajtra este do prace..l.tfuj...no nevadi...urcite sa tu zajtra zastavim..a pozdravim vas a poprajem do noveho roku...
tak pa zatial, pekny vecer este.. 🙂

micicka
30. dec 2009

všetky by sme si mali užiť! no nie? a potom už len samé zdravé veci.... zajtra to ešte roztočíme, my sme dnes toľko dobrôt nakúpili, mňam. budú chelíčky, jednohubky, kapustnic a iné mňam mňam. ja alkoholu len trochen - tak simbolicky, ale neva, aspoň toľko nepriberiem 😉

zuztek
30. dec 2009

no, neviem ci si to uzijem, ale citim sa urcite lepsie ako na Vianoce, vtedy som mala depku, teraz to je ine lebo sa lucime so zlym rokom a vitame novy, plodnejsi a stastnejsi 🙂

zuztek
30. dec 2009

no, ani mne sa nechce ist spat, ale tiez idem zajtra do roboty, uz vidim aka budem vecer zdochnuta...

tak lucim sa aj ja, zajtra tu nakuknem 🙂 papa

trinitka87
30. dec 2009

velvet, ale zajtra len do 12.00 ze?

aj my sme dnes nakupovali, tolko ludi bolo v obchodoch, same sunky, sendvice, syri...

trinitka87
30. dec 2009

ahojte zuztek a velvet prajem dobru noc a aby vam to rychlo ubehlo v praci

ostane tu este niekto ?

inneska
30. dec 2009

náhodou som na vás natrafila....želám vám všetkým vytúžené bábätko v náručí...je to najkrajší pocit na svete 😵 😵 😵

aj ja mám anjelika....ale ja som si ho nosila pod srdiečkom celých 9 mesiacov, porodila som ho, starala sa o neho a potom mi v priebehu večera odišiel...ale teraz mám na svete druhého synčeka, ktorý mi opäť vniesol slnko do môjho života...

všetkým držím pästičky, aby ste dalšie vianoce dostali tie najkrajšie darčeky 😵 😵 😵

micicka
30. dec 2009

babule dobrú noc a vydržte to nejako v práci, tak zajtra večer s chlebíčkami v ruke sa tu stretneme 😅

micicka
30. dec 2009

inneska ďakujeme za povzdbudenie. je mi ľúto čo sa stalo, ale zároveň prajem Erikovi veľa zdravíčka 🙂

trinitka87
30. dec 2009

...a budeme si trusit na klavesnice... 😎

micicka
30. dec 2009

trinitka to budeme, možno aj čo to na ne kvapne, šampáňo a iné nápoje 🙂 ale aj to musí byť, juj už sa teším, ale radšej už nebudem, aby všetko dobre dopadlo a bol pekný silvester. zatiaľ ho plánujeme stráviť vo dvojici, aj sa teším, ale ešte uvidíme, možno sa niekam presunieme, alebo pozveme niekoho k nám

trinitka87
30. dec 2009

aj ja dakujem inneska za povzbudzujuce slova a prajem vela stasticka a zdravicka

zuztek
30. dec 2009

tak ja som este tu, idem si objednat tie femi kvapky...

inneska, strasne co si prezila, ale je krasne ze sa ti to 2.krat podarilo, dufam ze aj nam sa podari 🙂

trinitka87
30. dec 2009

tu si clovek ani neuvedomuje kolko casu preslo a kolko je uz hodiiiiiiin...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre