• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

23. septembra 2017 
tak ja tiez neviem kazdy lekar iny nazor ale uz sa citim lepsie a uz nieje taka silna :slight_smile: tak cakam kedy skonci a sup do snazenia :slight_smile:
17. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina_22 Dakujem :slight_smile:
@vivienkatka Super, ze si v poriadku a uz ti to slabne. :slight_smile: Tak nech sa cim skor snazite a nech sa zadari :wink: Ja som uz medzitym tiez dostala a tiez leje ako z krhly. Tak sme sa nejako rozhodli, ze este mesiac pockame a zacneme az po druhej. Skocim aj ja ku tete doktorke, nech mrkne na sliznicu.
18. jan 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
18. jan 2011 o 14:50 • eva14
ahojte ja sa vas chcem spytat aku ste mali prvu menstruaciu po kyrete.ja neviem ci je to dobre rano mi teie taka tmava az do cerna a potom asi za 2 hodini taka jasna cervena tak neviem ci je to dobre alebo zle.dakujem vopred za radu
18. jan 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva14 aj ja som to mala takto
18. jan 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ze sa nemusim obavat lebo ja uz mam s toho panicky strach je to skoro tri mesiace od porodu co mam furt vlozky a uz mi s toho sibe a kolko dni ty to takto tieko ci sa mozem spytat.
18. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva14 Ja mam teraz druhy den stale jasno cervena a leje poriadne. Dostala som ju po 39 dnoch od kyretu. Myslim, ze sa nemusis bat, take tmave byva niekedy na zaciatku a na konci mrchy.
18. jan 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi nahodou poradit...? Co by sa stalo, ak by som otehotnela este pred prvou mrchou? :unamused: Davame s mm pozor, ale mam blby pocit, ze nieco uslo... Ja som sa vycistila sama, bez zakroku a doki povedala, ze nemusim cakat na nic... Ale chcela by som aspon na prvu mrchu... :unamused:
19. jan 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janie80 ahoj mam kamaratku co otehotnela po kyretazi a uz prvu mrchu ani nedostala..a ma krasneho zdraveho synceka :grinning:
19. jan 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,viete mi niektora povedat ako prebieha revizia maternice po porode,je to inac cistenie alebo kyretaz.Onedlho ma to caka a nemam z toho dobry pocit.Najskor po porode bolo vsetko o.k a teraz,ze tam mam nejaku jednu zrazeninu,ze radsej to treba vycistit.
19. jan 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som v piatok 5 tt po kyrete a zatial ziadna mrcha, len dnes mi volal obvodak, bral mi moc a krv na vsetko mozne a ze mam pozitivne vysledky na chlamydie a mykoplazmu :unamused: vobec neviem, ze co to znamena, zajtra si mam ist po vysledky a za gyndosom
19. jan 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 neboli to. mna kyretaz nebolela, teda po narkoze,ked som sa prebrala, nemusis sa bat.
@diorka obvodak ti robil testy na chlamydie? podla mojich info sa robia stery z krcka....ak sa nemylim...lebo na to mam ist tiez,ale ku gynekologicke....v moci sa to da tiez zisit? super....... :wink:
19. jan 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diorka ....to znamená, že sa to bude musieť preliečiť antibiotikami, ale tie chlamýdie sú také hnusoby, že sa toho ťažko zbavuje......ale určite to treba preliečiť
19. jan 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac dakujem za povzbudenie:slight_smile:))ja som bola taka vyplasena ked mi to doktor povedal,som este nikdy nebola ani v narkoze.A ta narkoze je nejaka kratucka?doky vravel,ze je to rychlovka,tak dufam,ze to tak bude :confounded:
19. jan 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac ....chlamýdie by sa mali dať zistiť zo všetkých tekutín, ale hlavne ich prítomnosť v krvi....sú to hnusoby, lebo je ťažké sa ich zbaviť a potom stále kolujú po tele
19. jan 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 no max. 20 min pod narkozou....a je potom. (len ja som spala 2 hodky :angry: :angry: )
@hagarka chapem. .takze by som mala mat protilatky,teoreticky, ak ich mam? mozno sa na nieco pride..dnes som na hematologii odovzdala tolko krvi, 12 skumaviek... :frowning2:
19. jan 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac tebe tiez robili kyretaz po porode?alebo?dve hodky preco?
19. jan 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 Neboj, ani ja som predtym nebola v narkoze, tak som sa bala, ale bolo to uplne v pohode. Nic, len mi daco pichli, hned sa mi zotmelo pred ocami a zobudila som sa o 20 min v posteli. Ja som napriklad potom nespala vobec. Len som tam dve hodky lezala a potom som isla domov. Ja som mala kyret po MA (potrate) ale predpokladam, ze to bude tak isto vyzerat aj u teba. Drzim palceky :wink:
19. jan 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kontrolovali vam hladinu hcg po prvej menstruacii po kyrete? je to nutne?
19. jan 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 v podstate je to ako kyret :unamused:
19. jan 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva14 ja som mala klasickú menštruáciu 5 dní. A silné to bolo len prvé 3 dni
19. jan 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@flowerfairy dakujem krasne,dufam vsetko bude o.k.Dost ma zarazilo,ze pri prepustani z porodnice bolo vsetko o.k na UZV.A dnes zrazu,ze treba to cistit.Som rada,ze to teda neni dlhy zakrok.Dakujem :sweat_smile:
19. jan 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 ahoj,ja som mala tiež zvyšky placenty po zákroku a vyzeralo to na opakované čistenie,ale dr. mi dala každy druhy den nejakú inj. na rozohnanie a stiahnutie maternice a pri menzese mi to odišlo a nemusela som íst.
19. jan 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufalka aj mne davali dve injekcie,ale nezabrali.Doktor vravel,ze to neni zvysok placenty,lebo pri prepustani z porodnice tam nic nebolo.Takze je to asi nejake zrazenina ktora sa tam zachytila.Chcela som sa vyhnut zakroku,ale doktor sa vyjadril tak,ze radsejby som mala ist,aby som nezacala krvacat a nedostala zapal nejaky.Nie som nadsena,ale tak azs lepsie ako keby sa to malo zhorsit.A mala si aj nejake bolesti a silne krvacanie?
19. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 vobec nie,myslela som že ano,lebo ma to upozornila dr. ale boli to klasicke menzes bolesti,dokonca som si ani tabletku nemusela dat.Uplne v poho,neboj to je na par minut,ani nebudeš vediet,hlavne nech nemáš zbytočne problémy :wink:
19. jan 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na druhy den po zakroku pustaju domov?ci to je individualne a zalezi vlastne ako na tom budem.Skoda,ze to robia len v narkoze,mam dost velky respekt pred tou narkozou :frowning2:
19. jan 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 nie,mne robili lebo som mala zamlknut potrat.
19. jan 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac eeeejha no nic prijemne veru :frowning2: a uz paracujete na dalsom babatku?ci je este skoro?
19. jan 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timejka2005 chceli by sme,ale neviem,ako som na tom po zdrav.stranke....
19. jan 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha mne nekontrolovali HCG vobec.
20. jan 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok