Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
11. feb 2012

@sabaka no tak hadam tam nejdem zbytocne.ved su tam doktori tak nech liecia.ja uz nechcem odpovede typu asi,mozno,uvidime.ved isto nie som prvy pripad bez ms.

kaculiatko88
11. feb 2012

@kacena85 najprv sa daj poriadne do kopy a potom šup s čistým svedomím na snažilkovanie. Musíš veriť, že bude všetko v poriadku. 🙂

@lucianak čím si to človek skôr uvedomí je to oveľa ľahšie.

@monika2712 ja tomu verím, že všetko bude dobre a budeme sa tešiť spolu s tebou. Čas beží veľmi rýchlo. Ja už mám pol roka od kyretu. Až teraz som si uvedomila ako ten čas beží.

monika2712
11. feb 2012

@kaculiatko88 no ja som od kyretu 7 mesiacov.. uz nech je pondelok rano, lebo si ani vikend neviem uzivat poriadne.

poisonblu
11. feb 2012

@monika2712 v pondelok ides k dr. na sono? ja dufam, ze tento mesiac to vyjde aj nam...minuly mesiac som manzela uhanala, tak uz mu to aj liezlo na nervy, ale tento mesiac vyzera, ze uz je "pripraveny" na tvorenie babatko :D

kacena85
11. feb 2012

@kaculiatko88 presne,ja som riesila doteraz chcem tehu chcem tehu vobec som nemyslela na seba,na zdravie.musim to zmenit,uz bolo toho dost.postupne som na to predsa prisla aj sama.nevadi,clovek sa uci na vlastnych chybach.niekedy nieco velmi chceme a zabudneme popritom na ine dolezite veci.tiez chcem zmenit stravu,na jar sportovat,nesedet tolkp za pc,viac vonku s havkacmi a bude lepsie.aj tato zima otrasna ma uz unavuje a deprimuje.juj zajtra uz budem v nemocke o takomto case brrr

monika2712
11. feb 2012

@poisonblu presne, v pondelok o 9tej mam sono, ak sa potvrdi akcia srdca, tak dostanem knizku a vezmu mi vsetky odbery..

kacena85
11. feb 2012

@monika2712 tak o 9?no takze stres panika uplne naraz.budem myslet na teba a drzat palce

monika2712
11. feb 2012

@kacena85 dik aj ja na teba 😉 no este ked si predstavim ze mam ist na lacno, tak neviem ako vydrzim. ja som vacsinou uz o 7mej hrozne hladna a ked sa nenajem je mi zle.. musim si potom daco rychlo kupit jest aby som im tam dakde neodpadla.

poisonblu
11. feb 2012

@monika2712 tak drzim palce, nech je vsetko OK

monika2712
11. feb 2012

@poisonblu dakujem, aj tebe, nech sa vam cim skor zadari 😉

kaculiatko88
11. feb 2012

@monika2712 tak ten čas veľmi rýchlo beží.

@kacena85 no aj ja som si povedala, že od jari viacej pohybu na čerstvom vzduchu a urobiť niečo pre svoje zdravie, kondíciu a imunitu.

monika2712
11. feb 2012

@kaculiatko88 heh to som mala v plane aj ja od januara, zacat cvicit, chudnut, pred vianocami som zacala brat aj lieky na imuitu kvoli herpesom, aftam.. hold.. nestihla som 😀 pocka ma to po porode.. 😉

chrustik1
11. feb 2012

@kacena85 to mi je ľúto, čo si si prežila, myslím to nerv. zrútenie, hlavne, že si sa ale dala dohromady. Neviem si ani len predstaviť ako sa cítiš ale dúfam, že už si fakt ok a skús to brať skôr z tej strany, že aspoň prídu nato, prečo nemáš ms ale iba toľké bolesti, skús ísť na sálu s týmito myšlienkami..

kacena85
11. feb 2012

@kaculiatko88
@monika2712
@poisonblu babyyyy idem z pohotovosti po roku a 2 mes som dostala menzeees

kacena85
11. feb 2012

@chrustik1 maaaaaaam menzeees maaaam

monika2712
11. feb 2012

@kacena85 cozeeeee??? a preco si isla na pohotovost? sa ti nezdalo to krvacanie? neverim.. toto co uz je???

kacena85
11. feb 2012

@lucianak
@sabaka jaaa som dostala kraaaaamy neveriiiim

kacena85
11. feb 2012

@monika2712 som mala tie bolesti.a ze idem do sprchy a dam dole pyzamo a krrrv.nedychala som.tak som radsej behla.sak po rokuuuu.dr na mna kuk ze coooo?po roku?ale man dojst zajtra predsa na prijem ale viiiis jak tesim

monika2712
11. feb 2012

@kacena85 takze zajtra tam ides aj tak, ale to uz ta asi ani nebudu vysetrovat nejak zdola predpokladam.. mozno sono ti spravia, ale tak to je strasna haluz.. ze by sa telo zlaklo zakroku? asi z toho si mala tie bolesti, este ich mas? a je to silne?

poisonblu
11. feb 2012

@kacena85 tak blahozelaaam 🙂

kacena85
11. feb 2012

@monika2712 dr mi povedala,ze sa uvidi,ze mozno do pondelka uz nebudem krvacat,ale ze by bolo dobre keby idem nech mi to kuk ze ked som objednana,ale este som v soku

@poisonblu dakujem som normal mimo seba,sice bolesti jak hovadooo

monika2712
11. feb 2012

@kacena85 jasne, no sak uvidi sa.. ale je to zazrak aj tak 😎

kacena85
11. feb 2012

@monika2712 asi zacinam verit na zazraky,proste len tak zrazu bez vyvolavacky tabletiek.nechapem este stale ;))

sabaka
12. feb 2012

@kacena85 to je uzasna sprava!!!! tesim sa. konecne. tvoje telo to zvladlo a teraz mozes zacat planovat 😀

sabaka
12. feb 2012

@monika2712 ukazuje mi u teba ze 9.tyzden! vyborne - cochvila budu 3 mesiace za tebou a budes si moct trochu vydychnut. Ale najskor si pozries krasne bijuce srdiecko v pondelok! drzim vsetky palce co mam!
aj ja ceeeeem

kacena85
12. feb 2012

@sabaka no veru ja som vcera fakt celu cestu do nemocky asi ani nedychala,som bola biela jak stena v soku, dr na mna kukala ci som ok, ze ani pulz nemam xi.ale tak som zvedava co mi povedia dnes, lebo neviem ci to mozu robit cez ms, ale uvidim, uz nech to mam za sebou, ale bolesti mam veru riadne

sabaka
12. feb 2012

dievky moje, dnes same uzasne spravy! a ja som sa zobudila po dlhej dobe bez revu, sama nechapem. U mna svieti slniecko, tak sa idem trocha prevetrat von - prvy krat po vyse tyzdni cerstvy vzduch doteraz sa mi nechcelo nic okrem internetu priamo v posteli cela chrbtica v tahu 😕

sabaka
12. feb 2012

@kacena85 bolesti su urcite normalne - vsak ti snad nieco na to daju ale konecne dosla, hnusoba jedna mrcha! normalne sa bojim, kedy sa dostavi u mna
ze vraj by mala dojst do 6-8 tyzdnov???

lucianak
12. feb 2012

@kacena85 Tak presne, treba to nechať asi n a lekárov. nech ťa prezrú až do špiku kosti a nech konečne vyriešia tie problémy, veď už musíš byť na nervy. Už si asi v špitály, že? Dúfam, že to dobre dopadne a budeš nás priebežne informovať. Držím palce.

lucianak
12. feb 2012

@kacena85 Moja, to faaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt???? Tak to gratulujem a pripíjam šampanským.... supiiiiiiš, teším sa.... 😀

Btw, čo teraz so zákrokom???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre