Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
12. feb 2012

@monika2712 a co ved usmievat mas povolene!! Priam prikaxane.jaj uz tam chod a celu cestu si hovor,vsetko je ok vsetko je ok.jak ja vcera vecer cestou na pohotovost.a v decembri som furt mrncala,ze jaaaa na ten zakrok nepojdem a vidiiiis ;)

monika2712
12. feb 2012

@kacena85 no prikazane usmievat, len v robote o tom nikto nevie, a ani este nechcem vraviet.. tak sa musim s tym usmevom krotit lebo ma hned odhalia.. kedze vedia ze sa snazime.

chrustik1
12. feb 2012

@kacena85 ja z teba odpadnem 😀 😀 to ťa nevedelo skôr napadnúť naplánovať si tú hysteroskopiu a možno si už mohla byť tehu lebo by si už dááávno mrchovala 😀

kacena85
12. feb 2012

@chrustik1 no ja som bola v decembri sa objednat a mali az vo feb volny termin.tak som s tym nemohla nic robit.sa moje telo sq zlaklo a vidis ozaj uz psychika asi.neviem nechapem a moj gyndos uz odpadne zo mna ;)

kacena85
12. feb 2012

@monika2712 ale no tak im povedz ze mas proste dobru naladu,ze slnko svieti.a je.juuuj nech je uz zajtraaaa

bambi2
12. feb 2012

@monika2712 drzim palce nech vsetko dobre dopadne!!!!!!!!!

sabaka
13. feb 2012

@monika2712 drzim drzim drzim palce prave teraz!! vsetko bude dobre

sabaka
13. feb 2012

dnes uz som hore tak d 4:00 uz fakt neviem co ten rozum stale tolko premysla. Keby sa tak dalo "vypnut" baterky a na nic nemysliet

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 No chej, chej, aj som písala do poradne, tak písali, že nemá sa kde stratiť, tak vytečie vonku... Tha čo už.... stačí mi jedna bojovníčka v brnení, ktorá sa dostaví do cieľa a budem šťastná.
Myslím na teba inak, potom informuj, čo to s tebou porobili...

chrustik1
13. feb 2012

@kacena85 no vidíš, mala si sa asi skôr objednať, dakedy začiatkom min. roku 😀 Ale nie, je to už jedno hlavne, že prišla, strašne sa s tebou tešíííím!!!

kacena85
13. feb 2012

@lucianak no nic neporobili moja,poslali ma dom.dr krutil hlavou,ze to uz co.tak zajtra behnem mojmu gynek.tak som ten tiez bude na mna kuk jak na debila co uz
A ty nestresuj,sak davas tomu volny priebeh a nemate sex raz za mesiac a veru staci jedna poriadna a je to tam.
Ja dufam,ze mi ms zacne chodit,ty nevies co je dobre na upravu cyklu okrem alchemilky?citala som o sarapise,gyne,femigard,maca.a neviem co z toho vybrat

kacena85
13. feb 2012

@monika2712 Gratulujeeeem krasna sprava,tesim s tebouuuuu ;)

kacena85
13. feb 2012

@chrustik1 no zaciatkom min roka som sa tesila z tehu ;( ale vidis co ux s tym systemom.ked clovek chce nieco musi cakat ale dufam,ze to uz bude ok a nebudem muset ist veriiiim

chrustik1
13. feb 2012

@kacena85 jasné, že bude, jaj baby dneska máte samé dobré správy!! Aj @monika2712 aj ty síce tá tvoja je ešte z víkendu ale aj tak je to úžasná správa!!

kacena85
13. feb 2012

@chrustik1 presne tak super spravy....ved sme si povedali,ze rok 2012 bude lepsi krajsi a s tehuuu.tak to uz zacina ;)

monika2712
13. feb 2012

Zienky moje, dnes som uz na 100 percent presvedcena, ze to babo je poslane z nebicka mojou maminkou... dufam, ze to bude taky krasny dobrucky anjelik 😉

kacena85
13. feb 2012

@monika2712 no tak vidis,super,isto bude uz len dobre a vsetko ok tes sa na krasne teple tehulkovanie,ty budes pekna vesela tehulka a k tomu super pocko xi na zimu uz s babom ;)

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 Ja som mala gynex, ale nebrala som ho pravidelne, takže neviem veľmi poradiť. Ale viaceré, čo som čítala, tak gynex odporúča. Je to síce drahšie, okolo 21eur, ale myslím, že to stojí za to, keď sa to berie previdelne. Ja som vlastne iné ani neskúšala.
tak vidíš ani doktori nevedia, čo si to ty za zázrak, preto len krútia hlaavami všetci. hlavne, že mršina došla 🙂

kacena85
13. feb 2012

@lucianak no pisalo mi ho viacej bab a to kde kupim v lekarni?
Heh zazrak?no len nech uz je vsetko ok a som spokojna a nestazujem si ;)

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 V lekárni nie, buď cez net, alebo nejaký ezoterický obchodík.

kacena85
13. feb 2012

@lucianak no skusim pozriet zajtra v meste.a ako sa to uziva?

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 Najlepšie by bolo, keby sa to bralo 3x denne a po 9 kvapiek. Ja som to brala 2x denne a len po 4kvapky. Preto mi to asi nefungovalo :-/ Lebo som to brala pocitvo, no dávkovanie som trošku zredukovala a akonáhla prišla 7 dňová pauza, tak ms nikde. Berie sa to vlastne ako antikoncepcia. že 3 týždne berieš a týždeň pauza. Ale taká antika by to mohla byť, že zaručí tehu 🙂

kacena85
13. feb 2012

@lucianak aha ale nema to dufam taky ucinok ako antika

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 Nieeeeeeee 🙂 Nemá, upravuje to cyklus, pomáha pri osteoporóze a kopu iných vecí. Vygugli gynex stránku a tam máš všetko pekne popísané. Lebo nepamätám, na čo všetko má účinok. Ale antika to isto nie je. len ju treba dávkovať ako antiku 🙂

kacena85
13. feb 2012

@lucianak aha ok popozeram,lebo som citala o sarapise,mace,femigard a fakt neviem co je naj

kacena85
13. feb 2012

Stale dumam,ze co mi mohla z coho dojst ta mrcha heh tak pozeram co som teraz tak pravidelne uzivala
vit e, vit c, femibion asi kazdy druhy den a furt som cmulala cukriky z dmky, ze osviezujuce bonbony na krk brusinka a dula s vi c a bylinami emoticon a ten vytazok z bylin: citr.melisa, lipovy kvet,kvet cerv.bazy, kvety harmanceku,yzop,rebricek,jitrocel,buvoli trava, rozrazil, kvety prvosienky,ibiskovy koren,bily jablecnik,kvety slezu,bedrnikovy koren, kontryhel alpsky a kontryhel obycajny emoticon emoticon emoticon emoticon

kaculiatko88
13. feb 2012

@monika2712 gratulujeme a držíme palčeky, že to bude konečne šťastný koniec /pôrod/. 🙂 🙂

Výsledky z hematológie viac menej žiadne. Zajtra idem ešte na jeden odber. Nepotvrdený dôvod potrácania. Nasadil mi kyselinu listovú, vitamín B. A podľa výsledkov aj B12. Kontrola pri zistení gravidity. Na jednej strane som rada, lebo nemám nič. Môžeme ísť plno sa "snaženie".

kaculiatko88
13. feb 2012

@lucianak
@kacena85 Tak ja som mám Gynex. Užívala som to tri týždne 9 kvapiek dvakrát denne. Tak mi to odporučila liečiteľka. V lekárni sa to nedá kúpiť. Upravilo mi to cyklus. Po troch týždňoch užívania si dáš týždeň pauzu. A potom opäť. Mne to upravilo cyklus. Teraz som to brala týždeň a v piatok my došli. Zajtra si idem po ďalšie balenie.

kacena85
13. feb 2012

@kaculiatko88 jeeej to fakt lebo necem Hak ak mi to nahodou dr zajtra navrhne, lebo on vzdy ked mu poviem, ze nieco na upravu tak furt len hak hak hak a to necem
a kam si po ne ides?ci na postu mas na mysli?
baby ja som si tak dumala ze co mi mohlo tu ms privolat, jedla som tieto cukriky a az teraz pozeram zloenie
citr.melisa, lipovy kvet,kvet cerv.bazy, kvety harmanceku,yzop,rebricek,jitrocel,buvoli trava, rozrazil, kvety prvosienky,ibiskovy koren,bily jablecnik,kvety slezu,bedrnikovy koren, kontryhel alpsky a kontryhel obycajny 😀 😀 😀 😀
a este som si kupila tiez v dmke mlete lanove semiacka a tie som jedla skoro kazdy vecer v jogurte alebo musli s mliekom
a bcko je na co dobre?ja viem, ze po nom strasne chuti jest a pribera sa, priatel bral Bcko no hroza

kaculiatko88
13. feb 2012

@kacena85 ku liečiteľke idem si po to. A hneď aj na masáže. B - čko mi dal na krv. Sa to berie pri poruchách krvi. A aj pred plánovaným tehotenstvom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre