Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
14. feb 2012

@bambi2 no ved ja som proti tomu tiez,ale zas len tak cakat na ms dalsiu ci alebo co.skusim ten gynex alebo behnem tete bylinkarke

kacena85
14. feb 2012

@monika2712 no veru,dnes ho objednam,zatial budem pit alchemilku

kaculiatko88
14. feb 2012

@kacena85 femibion vysať. Neber všetko na raz, aby si sa nepredávkovala vitamínmi. Ja beriem len kyselinu listovú, vitamín B-komlex a Gynex. Snažím sa stratovavať inak ako pred tým. Vyhodila som mliečne výrobky. A ja osobne by som HAK nechcela. A ani by som ju nezobrala. Mne nerobí dobre.

@lucianak tak ja zatiaľ nemusím brať žiadne lieky ani injekcie, takže ma tam asi tak skoro neuvidia, až keď budem mať //. 🙂 🙂 🙂

usacek79
14. feb 2012

@kacena85 ech, skus radsej hocico ine, ako HAK... 😒 naozaj ten gynex, alebo kotvicnik zemny... je toho dost, co sa da, alebo skus Anku Kopacovu bylinkarku, ta ti urobi na mieru a ma vysledky uzasne 🙂 je to cela tema jej venovana 😉

kacena85
14. feb 2012

@kaculiatko88 ten ani moc neberem a teraz som prechladnuta tak duplom.ale veru prestanen s nim,lebo neni najlacnejsi a ked idem cyklus upravovat a nemam byt tehu tak aj na co.objednam gynex a uvidime.

kacena85
14. feb 2012

@usacek79 prave to,ze ja tu antiku neceeem.ale prave medzi tym sa rozhodujem.gynex alebo bylinkarka?uz som u nej bola v decembri.mozmo aj to mi pomohlo k tomu ms.asi behnem aj k nej.poviem jej novinky a uvidime.
Ona mi poradila ten vit e,gynastan caj a taku zmes na podbrusko prikladat kazdy vecer.
Ale hneva ma ten dr s tou antikou ;(

bambi2
14. feb 2012

@kacena85 treba sa vzdy spytat ci neexistuje aj ina moznost okrem HAK? urcite existuje. ale urcite by ti neodporucal nejaku alt. liecbu... nic z toho nema 😖

kacena85
14. feb 2012

@bambi2 no to bola moja druha otazka?okrem hak nieco ine?
Pokrutil hlavou a bola som vybavena a zda sa mi aj dlho tri mesiacr sa nesnazit

bambi2
14. feb 2012

@kacena85 nebude odporucat nejake bylinky co kupis niekde v bio obchode za 2 eura 😉 a mozno ani nevie, ze take nieco existuje...
3 mesiace je podla mna vela.. ak uz je tu ta mrcha tak nevidim problem, keby ste zacali aj hned po nej 🙂 zalezi vsetko len na tebe ako sa citis a ci si na tehu pripravena. psychicky aj fyzicky 🙂

kacena85
14. feb 2012

@bambi2 hej ved to,ze na vsetky problemy je riesenim HAK a vobec sa mi to nepaci.umelina,chemia.ja by som brala tehu hned.ale mam aj nizku sliznicu len 3,6 mm.ze ked aj sa zadari tehu tak to skonci potratom kvoli sliznici.musi byt vyssia.a veru to uz nechcem zazit ;)

chrustik1
14. feb 2012

@kacena85 počuj ty niesi z TT alebo okolia? ja som tam chodila k jednému gyndovi (teda mám pocit, že takých tam je viac), ktorí tuším aj na bolesť hrdla by najradšej predpísal antiku 😀

bambi2
14. feb 2012

@kacena85 tak pockaj este jednu mrchu.. a potom skuste. dr. tiez nie su jasnovidci, nemozu vsetko vedet. ale podla mna HAK tiez nie je riesenie. mne dal dr tiez po potrate nejake hormony. ale kedze ja chemiu nemusim tak so sa na to vykaslala a pozri, zvladla som to aj bez hormonov 😉 a nic nepovedal ked som mu povedala, ze som ich nebrala. povedal iba tolko, ze som dobre urobila... 🙂

kacena85
14. feb 2012

@chrustik1 ee ja som z nitry.a uz neviem ktoremu gyndovi mam vobec chodit a nechce sa mi chodit a prehadzovat karty furt

kacena85
14. feb 2012

@bambi2 len ja nechcem riskovat,ze sa to opat zopakuje.myslim potrat.ked ta sliznica nie je ok.alebo behnem k nemu ked mi nabehne a nech ma aj kuk ci je ta sliznica lepsie a ked mi aj predpise antiku tak mu nic nepovien

chrustik1
14. feb 2012

@kacena85 to ti verím, že je zlé vyberať si gyndov stále nového ale zas lepšie ako mať jedného a zlého, ja som tie od toho odišla hneď ako sa len dalo, antiku ja odmietam totálne a akonáhle mi ju navrhol už som sa tam neukázala. Mne ju navrhol preto lebo mi medzi ms tri mesiace po sebe prišlo také špinenie, prehliadol ma, bola som zdravá, vraj to môže byť zo stresov ale pre istotu by dal antiku! Viac som sa tam neukázala a už je tomu viac ako 6 rokov, našla som si lepšieho a som rada

kacena85
14. feb 2012

@chrustik1 ja som minuly rok po potrate tiez hned zmenila dr ale tomuto chodi aj segra aj suseda a spokojne tak ja neviem uz fakt

kaculiatko88
14. feb 2012

@kacena85 tak každý gynekológ ti dá len hormonálnu liečbu "antikoncepciu". Iné ti nikto nedá. Tak preto väčšina žien to rieši cez bylinkárky, liečiteľky. Mne Gynex pomohol. Tak skús to brať tri týždne. A ľanové semiačka sú tiež výborné na očistu tela. Odporúča sa ešte toho veľa. Ale keď začneš užívať Gynex tak musíš začať piť veľa čistej vody, aby si nemala zažívacie problémy. Mne liečiteľka povedala, že nemáme piť žiadne vody z pet fliaš, lebo nám to škodí. Tak sme sa naučili piť čistú vodu z vodovodu.

kaculiatko88
14. feb 2012

U mňa to bolo asi tak. Užívala som HAK cyklus som mala ukážkovo ale tri migrény v týždni. Vysadila som HAK a cyklus opäť nepravidelný.

kacena85
14. feb 2012

@kaculiatko88 uz som sa rozhodla,buduci tyzden behnem bylinkarke,opytam sa aj na gynex,ked nabehne aj nenabehne mrcha behnem k dr a poviem nech mi kuk tu sliznicu.ak bude ok tak neriesim ;) ziadna antika a ta nebude aj ked sliznica nebude ok.no s tou vodou to bude problem.my byvame na dedine a tu je otrasna voda.bleeee ale tak napr mozem pit caje nielen vodu nie?

bambi2
14. feb 2012

@kacena85 ku komu chodis?? ja som tiez z NR ale nezijem tam... v lete sa ale chystam na 3 tyzdne... 🙂

anuska30
14. feb 2012

@monika2712 dakujem a drzim palce nech je vsetko ako ma byt az do konca 🙂

anuska30
14. feb 2012

@bambi2 dakujem za povzbudenie 🙂

bambi2
14. feb 2012

@kacena85 inak voda z vodovodu- to je tiez dlha tema. a voda z pet flias tiez. ani jedno ani druhe nie je ok. najlepsie je ak das zamrznut vodu do mraznicky v pet flasi, pockas pokial zamrzne ale nie cela, najlepsie je vraj vystihnut taky ten konec, teda posledne 1deci ked este neni zamrznute. vraj su to tiez zbytky chemie ci co, to treba vyliat a nechat rozmrazit ale v sklenenej nadobe... 🙂

lucianak
14. feb 2012

@kacena85 Ešte len došli a už by si potila, beťárka 🙂

lucianak
14. feb 2012

@kacena85 🙂 Asi si fakt vedľa z tej ms.... Ja som sa bola pýtať na ovu testy v lekárni, a neviem, či vziať, mali za 6,50 a 5ks v balení, ale to by ma asi stresovalo... Jooooooooj, sakriš. A ty z netu objednávaš?

lucianak
14. feb 2012

@kacena85 Zas HAK??? To nemá nič iné na zozname??? Ci beka.... no ja neviem... Ale musíš sa ty rozhodnúť. A po tých 3 mesiacoch by si mohla byť tehu?

kacena85
14. feb 2012

@bambi2 chodim krjakovi na farsku.sukromnik.no to je fakt tema na dlho.a keby si mam takto davat pozor tak nejem nepijem nedycham nenosim veci neperem nepozeram tv nesedim za pc.vsade je nieco skodlive.takze to by sm nedoriesili

kacena85
14. feb 2012

@lucianak vies co ja uz sama neviem co robit.jeduje ms ze nemozme tomu nechat volny priebeh.proste tutu mutu a uvidi sa.a prd.tak buduci tyzden behnem tej bylinkarke,spytam sa aj na ten gynex.tak uvidim jeden cyklus este budem merat bt,ovu testy (od lauritky).chcem vedet ci mam ovu.ci nabehne ms,alebo nie behnem k dr a nech mi kuk tu sliznicu ci neni vyssie.ak bude zacneme.ak nie uvidim
Ale tu antiku necem.ty by si ju brals?on nehovoril co po antike

bambi2
14. feb 2012

@kacena85 vyber si to najmensie zlo 😉

lucianak
15. feb 2012

@kacena85 Neviem, ale asi by som hľadala iné riešenie ako antiku. Rob ako píšeš, pomeraj teplotku, urob aj tie testíky ovu. A ja som sa inak tiež informovala u lauritky o tie testy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre