• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

21. januára 2017 
@monika2712 nečítaj toto, ty mysli teraz pozitívne, vrát sa pekne k téme Naše štastie príde v Septembri
15. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ja viem, ja som to iste zazivala pri julovkach.. hrozne mi to bolo luto... :frowning2: ale teraz sa aspon snazim pomoct druhym, viem ako to pomoze...
15. feb 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika2712 chapem ta a preto to necitaj, ty si teraz obzvlast citliva a nevplyva to na teba dobre pekne chod spat ved uz je kolkooo hodin moja co ty tu alebo tema ako pisala
@usacek79
15. feb 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova moja neboj, my sa tu uz s babami tak pozname, ja to zvladnem.. ide teraz o teba hlavne.. drz sa !
15. feb 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 jaaj len ked ja som dneska spala cely den, takze som vynimocne neni v kome este :grinning:

a vobec baby, @usacek79 @bambi2 co mate proti kozorohom ??? :grinning: :grinning: sak my sme uuuuplne v pohode :sunglasses:
15. feb 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 snád to zvládnem, no strach mám príšerný
15. feb 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79 nuz ked to niektore zazivaju prvy krat tak proste sa pytaju ved aj googli niekedy nevie vsetko teda uplne vsetko :wink: xi musis ich chapat alebo sa vyhybaj teme
@svintekova do rana to mas vonku...

a viete povedat kolko ich uz odislo od vas z temy?? hadam nie tolko kolko z juloviek tam ich odislo myslim okolo 20 ak nie viac...
@usacek79 moja inak tie otazy prvotehul ignorujem zvacsa.. hlavne ja sa aj bojim daco napisat, bo vsetky grcaju od rana do vecera a ja nic.. ani raz.. tak sa citim jak divna tam :grinning:
15. feb 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 vies co, asi 4 tusim.. nemam uplne prehlad..
15. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ved to sa cudujem, ze si este takto neskoro tutok lala pri nas :grinning: :grinning: :grinning:
@svintekova neboj, zvladnes!!! tak ako kazda z nas. dobre to dopadne. sme tu s tebou!!!!
@monika2712 hlavne ty sa drž moja a tvoja fazulka :wink:
15. feb 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 no lebo dnes som si vzala volno vdaka mojej suprovej dvojdnovej migrene a kalamitnemu stavu na cestach a kedze som mala tlak ze 90/70 tak som len spala a spala.. :wink:
15. feb 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova dakujem, mne dneska dako nebolo dobre, tiez ma prepadli troska obavy o fazulku, nizky tlak, boli maternica.. ale tak snad je vsetko v poriadku..
15. feb 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ja som tiez pri prvom tehu nevracala. teda iba raz. teraz som si spomenula. to som stihla vystupit z autobusu, sla som do roboty a bola som nutena vystupit na najblizsej zastavke. to som sa rozbehla k prvej budove, taka autogaraz novopostavena, nestihla som ani za nu zajst a uz bola ogrcana cela stena... fuuu ale som odatl utekala :grinning: :grinning: :grinning: potom ma dosla kolegyna zobrat na aute...
15. feb 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova moja zlata, ja som uz otrla, teraz drzim velmi palce tebe, hlavne nepodlahnite panike, deje sa, co sa ma diat, aj ked je to velmi smutna a neprijemna skusenost :confounded:
moj muz ma chcel hnat na pohotovost, ale ako poznam pohotovosti, tak by ma tam aj tak nechali min, hodinu cakat kdesi na chodbe, tak som si to radsej odlezala v pohodli postele...
a tak nejako som vedela, ze tej krvi je tolko, ze ma to este neohrozuje, aj ked to vyzeralo strasne.
ale iste, najma ta horucka je signal, ze asi by bolo lepsie ist na pohotovost - mne ani nenapadlo si merat teplotu, ale myslim, ze som nemala - rano (dve hodiny po potrate) v nemocnici som mala normalnu teplotu..
mne v prvom tehu prestalo bit srdiecko tiez zhruba v 8tt, ale signaly potratu prisli az na prelome 12-13tt! a kedze som bola neznala, hned som odsuhlasila kyret.
Teraz pri druhom sme srdiecko ani nevideli, lebo som isla 1x k doktorovi az v 9tt a teda plodik bol taky zmrdik malicky, len tusim 2mm, takze prestal rast niekedy v 5-6tt. No a potom som teda este vyse 2tyzdne cakala na spustenie potratu.
ja vsak necitim ziadnu zlost, ani pocit nejakej nespravodlivosti - priroda vzdy rozhodne spravne, vdaka tejto vcasnej selekcii sa rodi tak malo postihnutych deti, priroda to proste uprace cim skor, aj ked teda mamina-cakatelka to tak uzasne nevidi :unamused: ale treba to tak brat, nema zmysel plakat nad rozliatym mliekom, ani nadavat na osud, lutovat sa.. stavaju sa aj horsie veci a jeden-dva potraty neznamenaju, ze ten dalsi pokus nebude uspesny :slight_smile: hlavne nestracat nadej a optimizmus :dizzy_face: aj ked teraz to asi znie ako blabol...
je aj tu veeeela bab, ktore potratil a teraz su tehu alebo uz maminami, neboj - urcite sa babatka dockas, mozno uz o dva-tri cykly sa podari a bude happyend :slight_smile:
15. feb 2012 o 22:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kacena85 aaale, praveze sa mnohe pytaju take veci, ze to by malo byt priemerne vzdelanemu cloveku, ktory nezil v jaskyni uplne jasne :grinning: ale ved mier s nimi, je mi jasne, ze toho nadsenia uz nevedia, co so sebou :dizzy_face:
15. feb 2012 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 zlatko prosim ta hodis mi sem ten link znova, na ten clanok ? to co si davala svintekovej..
a uz si pobalena? sak uz hadam aj odchadzate nie? idete cez tunel asi co? co som sa ja nacestovala tade busom ked som aupairkovala v UK..
15. feb 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova ja ked som sla rano k dr. po 5 hodinach, mne prislo potom tak divne... bolesti som mala strasne, vysla som von, krutila sa mi hlava, zahmlelo pred ocami, bolo mi strasne teplo a zaroven ako keby ma niekto oblial studenou vodou. nevedela som ci mam utekat na autobus, ci neodpadnem, ci mam ist zobrat taxi alebo kupit vodu do lekarne hned vedla.. nakoniec som zobrala taxi domov, celu cestu ma ofukovalo otvorene okno dokoran, taxikar nechapal ale mne to vazne robilo dobre... prisla som domov, dala tabletku od bolesti, zalahla a spala. po par hodinach ako keby sa nic nestalo.. iba ta prazdnota bola taka divna... :frowning2:
15. feb 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 uz ho mam dik.
15. feb 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79 heheh tak nabuduce mi nieco speci posli rada sa pobavim :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika2712 no tak napoly... :grinning: som zvedava co doma zabudnem... ale mala by som mat vsetko.. jasne. hodim... ale ty by si to nemala citat Moni.. ty by si mala ine veci citat, tie krajsie...
https://sites.google.com/site/missedabortion/
15. feb 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 ja som to uz citala davnejsie ked si to davala. .chcela som to dat prave precitat muzovi, lebo som mu teraz hovorila o com sa bavime..
15. feb 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no tak to ozaj radsej bud doma v klude a oddychuj, a este toto pocko do toho otras pekne vegetuj a ked treba zober pn ty a babo ste prednejsi ako robota
15. feb 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby práve som sa vrátila z toalety. Začala som silno krvácat vložka bola durch kým som tam prišla a potom vypadlo zo pár kusov a krv, no ešte stále mám kontrakcie tak si myslím,že ešte nie je po všetkom
15. feb 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 no zajtra uz musim do prace, mam nejake povinosti, ale idem s muzom autom tak v pohodke. snad to zmaknem. a migrena uz presla aspon zatial je OK.
15. feb 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monika2712 aha.. ja som inak aj rozmyslala, ze by bolo dobre zalozit nejaku stranku a pisat tam skusenosti s tym.. pomoze to ludom, trebalo by ich naviest na tu spravnu cestu... ukazat, ze je tu viac ako jedna moznost.. bola by som ochotna to aj financovat rocne ten poplatok alebo aspon blog zadarmo... @usacek79 co myslis, zalozime?? boli by ste ochotne napisat svoje skusenosti?? ja teda ano... :slight_smile:
15. feb 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova to bude len zaciatok... tak sa na to priprav.. vypni komp radsej a venuj sa tomu co sa s tebou deje. drz sa.
15. feb 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova tak to uz prislo drz sa si silna zena my toho vydrzime
15. feb 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok