Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

usacek79
15. feb 2012

@bambi2 tak veru.. nebyt toho zasraneho prazdna, ktore na par dni nastane.. to cumenie do steny 😒 take prirodzene odmietanie mozgu prijat tu informaciu, takze si to musis opakovat, ze sa to fakt stalo a game over 😖
najma na to treba silu, s fyzickym potratom si uz telo poradi... 😔
ech, som sa rozcitila 😅
inak ja som velky fetak, ja tak strasne verim uspesnemu tehu, ze ked uvidim nejake oblecko, ktore mi proste vyraza dych, tak ho kupujem 😀
tento tyzden som kupila uz tri - niekedy na mna dojde taka sleha, ze takto blbnem a potom zase mesiac akoby nic 😅
uz mam celkom slusnu zasobu babatkovskych obleckov a teda su to extra kusky, uz nech ich mam cim vyplnit 😀

bambi2
15. feb 2012

@svintekova no super.. uz to mas skoro za sebou... tak chod teda na kontrolu ale potom az po prvej mrche ked to nebude ciste. a mozno budes taka cista, ze nemusis viac chodit na kontrolu... ale vidis, priroda vie co ma robit... 🙂

usacek79
15. feb 2012

@svintekova vyborne, ty si sikula, naozaj - velmi milosrdne je k tebe tvoje telo, mna teda vytrapilo 😠
no tak akurat ten buduci tyzden to bude vhodny termin, zelam ti, aby si k narodkam dostala info, ze mas krasne cistu maternicu.
potom nebudes mat ani tolko obmedzeni, co by si mala po kyrete 🙂

bambi2
15. feb 2012

@usacek79 neboj, za tu nasu snahu, za tu osvetu co sirime nam bude dopriate 😉 a dvojnasobne, priroda nam to vrati 😵 😵 😵 😵

usacek79
15. feb 2012

@bambi2 opat - AMEN! 😀

bambi2
15. feb 2012

@svintekova aj ja ti zelam aspon taky darcek- cistu maternicu a poriadne poriadne pohnojenu, nech sa vam cim skor podari znovu.. zasluzis si 🙂 😵

usacek79
15. feb 2012

@svintekova velmi, velmi ti drzim palce, naozaj! zelam ti taku dobru noc, ako to len pojde 😕
@bambi2 dievcata, opustam vas pre dnesok, niekto zajtra aj pracovat musi a kedze som velke babatko, potrebujem vela spanku 😉 drzte sa, vidime sa zajtra, verim, ze s dobrymi spravami! dobru noc 😵

bambi2
15. feb 2012

aj ja idem pomaly.. v utorok sa tu ukazem 😉

svintekova
15. feb 2012

štvrté kolo: len krv a nejaké zvyšky, kontrakcie strašne silné až neúnosné. teraz mi je lepšie

bambi2
15. feb 2012

@svintekova daj si teraz tabletku ak nevladzes... a uz by to malo byt vonku vsetko... heeeeeeeeeeeeej ale zvladla si to!!!!!!!! mas to za sebou, zajra ti bude lepsie!!!!!!

svintekova
15. feb 2012

možem si dat ibalgin-bolest je príšerná?

bambi2
15. feb 2012

@svintekova jasne daj si ked sa to neda vydrzat. oni by mali behom par hodin prestat!!!

bambi2
15. feb 2012

@svintekova pockaj este taku polhodku ci nieco vyjde a chod si lahnut... aj ja pomaly pojdem.. ale takych 10 min pockam este s tebou. a ak ti jedna nezabere tak si daj kludne aj 2.. ja som mala ponstan od dr. ten je myslim silnejsi a je to riadne svinstvo. ja teda chemiu nemusim ale toto bolo fakt priserne na nevydrzanie a bolo mi to v tej chvili totalne jedno...

bambi2
15. feb 2012

@svintekova idem pomaly.. drzkaj sa!!!!!! budem na teba myslet... ozvem sa v utorok alebo piskni co a ako...

svintekova
15. feb 2012

@bambi2 dakujem, bolesti-neskutočné pretrvávajú

svintekova
15. feb 2012

@usacek79 telo ma trápi teraz neskutočnými krčmi, zvíjam sa ako užovka 😢

lucianak
16. feb 2012

@monika2712
@kaculiatko88
@usacek79 Ja viem, že ten hlavný šampion je soplik 🙂 Ale nejako sa ho neviem dočkať, no dnes sa mi zdá, že sa už nedrobí. Bol síce ako taký redší krém, no už sa nerobili také guľky tvarohové.... 😀 Tak snáď sa blíži deň D...

lucianak
16. feb 2012

@monika2712 To LT znamená od ovu do ms??? Ak tomu dobre rozumiem... Ak je to tak, tak potom moja LT je okolo 10 dní... lebo mám ovu posunutú ku koncu cyklu. A stále potom do 2 týž. dôjde ms. Teda dúfam, že teraz už nepríde 🙂

lucianak
16. feb 2012

@usacek79 Ale ja myslím, že to nie je nič, lebo takto zvyknem mávať. A s infekciou daj pokoj,... 🙂 stačila mi minulý mesiac mykina, bleeeeeee....

monika2712
16. feb 2012

@lucianak hej lutealna faza, idealne by mala byt tych 14 dni ale 10 by teoreticky mohlo tiez stacit. ide o to aby sa vajko stihlo uhniezdit kym sa zacne odlupovat maternica.

lucianak
16. feb 2012

@monika2712 No ja som takto prvý krát otehu hne´d na prvý šup. Tak dúfam, že sa nám čoskoro zadarí a bude všetko oki. Ja totiž ani vlastne neviem, kedy bude ms. Dnes je to 19dc a zatiaľ hlien nebol. Ale pevne verím, že ešte len príde.

kacena85
16. feb 2012

@usacek79 iiiha tak ty takto uz nakupujes, to by moja kamoska infarkt dostala ta nemala detske veci ani kuuusocek doma hadam do 8 mesiaca 😀

kacena85
16. feb 2012

@lucianak aoj dnes som zacala merat, mavam priemernu teplotu tich 36,6 a ja mam 36,8neni to vysoko???

kacena85
16. feb 2012

@svintekova ahoj ako si nakoniec dobojovala?vsetko uz ok? 😒

kacena85
16. feb 2012

@monika2712 aoj a ty ako dnes?tlak ok?si v praci?

sabaka
16. feb 2012

@kacena85 @usacek
ja som si den pred tym ako som sa dozvedela o missed a. kupila fakt paradne tehotenske riflove nohavice.
Pevne verim, ze sa mi este raz zidu ... a hadam coskoro! 😝
tiez rada brazdim po obchodoch kde maju vecicky pre deti jooj dali by sa tam stravit hodiny

sabaka
16. feb 2012

@svintekova to bola tazka noc, vsak? dufam ze si si aspon trosku pospala a smutok ta uplne nepohltil. Napis, co a ako, ono to casto pomoze, ked sa clovek vykeca!

kacena85
16. feb 2012

@sabaka no mne uz segri posunulu vsetky tehu veci a tak som ich dala co najdalej z mojho dohladu ale tiez velmi rada pozeram detske vecicky aj tehu veci juuuuj neboj isto sa nam zidu a keby len raz 😀 😀

usacek79
16. feb 2012

@svintekova juj moja, verim, ze to vcera "dobre" dopadlo a si cela, zdrava 😕

@kacena85 no ved co, par veci som kupila tesne pred prvym potratom, a odvtedy ma to neprestalo bavit 😉 ale naozaj, len nejake 2 - 3 kusky kupim cca kazdy mesiac - mam ich okolo 15 momentalne 😀
@sabaka ja vsetko kupujem z internetu, v detskych obchodoch by som sa asi nedokazala kontrolovat a coskoro by som skrachovala 😀

sabaka
16. feb 2012

@usacek79
@kacena85 ok, tak uvidime, komu sa zadari ako prvemu! Tomu poslem nejaky extra kusok z mojej zbierky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre