Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

bambi2
24. feb 2012

@kacena85 netestnem v nedelu. Ak nepride tak je to jasne. Testnem o 2 tyzdne.. Uhniezdenie bolo estelen v pondelok, to som citila. Takze to nebude vychadzat podla ms ako ma, bude to pozadu troska..

kacena85
24. feb 2012

@bambi2 jaj sak si pisala,sa mi to uz miesa ;))

kacena85
24. feb 2012

@kaculiatko88 aoj uz som ta pridala na wz, len mi neukaze tvoj graf, ak chces aby sme si ich navzajom kuk alebo by si ho chcela sem kopirovat musis dat dole pod grafom sdilet graf a tam ta presmeruje na nastavenia a tam treba dat spristupnit vsetkym inak ti to nepojde ani sem vkladat 😉

kacena85
24. feb 2012

@lucianak aoj no ja dnes mierny vzostup ale neviem to by uz mohla byt ovu myslis???
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

lucianak
24. feb 2012

@kacena85 Veru pichlo, veď mi až slzy vyhrkli. Nejako rýchlo zmenili názor od leta. je síce pravda, že brat už bude mať 32r. v máji, takže už nemá veľmi na čo čakať. Ale rodiť bude ešte v dubline aj materskú tam bude brať a potom sa vrátia natrvalo. Fuuu, po 9 rokoch... Až divné to bude 🙂
Ale takto to asi malo byť. Ja som najmladšia, tak budem mať malé ako posledná. Pekne postupne 🙂

lucianak
24. feb 2012

@kacena85 Asi sa k nej pomaly približuješ, takže šup na priateľa 🙂
A moj...http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lucianaK/gra...

kacena85
24. feb 2012

@lucianak aoj no to jak jaaa, ja som tiez ostala tehu a som najmladsia a stredna segra este nemala babo a ked som potratila vo feb tak segra v aprili,ze som tehu.tak to tiez to iste vidis pekne postupne, aby to bolo,mne to tiez tak doslo,ze postupne to asi ma byt
mne sa tvoj grafiiik paci moja a ja nemooooozem sup na priatela ☹ ☹ ☹ aj sme mali dnes tutu mutu ale nemohli sme naplno kvoli tej sliznici aj som vymyslala,ze aaaaa skusime potom,ze neee ja neviem, myslis, ze by sme mohli, vymyslacka soooooooooooooooom

kacena85
24. feb 2012

http://sk.gloria.tv/?media=106270 babulky v grafoch dali modlitbickuuuu

kacena85
24. feb 2012

@lucianak inak faaajn rozbila som dalsiiiii teplomer v priebehu dvoch tyzdnov 😀 😀 😀 crepy prinasaju stastie????

lucianak
24. feb 2012

@kacena85 Prinášajú, prinášajú... kúp si digi alebo origi na meranie bt. Ja som s tým svojim nadmieru spokojná. Odmeria za 10 sekúnd a je to.
neviem, moja, či ste mohli, ale tak snáď áno, ve´d čo sa má stať, stane sa.

lucianak
24. feb 2012

Musím to tu napísať, mám fest švihnutú kolegyňu a tá vraj povedala, že otehotniem v máji a o 2 mesiace potratím a potom otehotniem až o 2 roky a až toto mimi donosím. Jej mama "vidí" do budúcna a toto vraj videla. Čo si o tom myslieť?

kacena85
24. feb 2012

@lucianak no sak sme netoto na ostro 😉 odkedy mi dr povedal, ze neodporuca tak vyckame radsej, ale chcem meriat tu bt nech viem ci bola ovu aspon, no musim kupit klasiku teplomer na tento cyklus isto, teda nebol to ten ortutovy ale tie nove co maju ale nemozem cil miesat teplomery pocas cyklu ale som jaaaa sikovnaa

jemine to co ti predpovedala??nic neber do uvahy a vonkoncom nie taketo predpovede, som pocula vela pripadov co si to tak vzali k srdcu ze si to az vsugerovali, vies taaaa psychika opat

anuska30
24. feb 2012

@natalia ahoj,mne nie, ale kamoske hej.Uz neminaj peniaze na testy a pockaj do nedele.Budem drzat palce.ked sa budeme stresovat tak sa to nepodari. Inac dnes v novom Zdravi je o neplodnosti.Dnes vyslo nove zdravie,ale tak dufam,ze nas sa to netyka.

kaculiatko88
24. feb 2012

@kacena85 Už som dala ukázať. Som myslela, že to automaticky. Ešte nemám preštudovanú stránku. Tak podľa cyklu ovulka mala prebehnúť včera. Ale podľa hlienu prebehla o deň skôr.

kacena85
24. feb 2012

@kaculiatko88 tak super ze bola a dufam, ze ste to aj vyuzili, moj graf si videla, myslis ze ovu bola??,

kacena85
24. feb 2012

@anuska30 aj ja kupujem zdravie kazdy mesiac je tam vela super veci popisanych 😉

lucianak
24. feb 2012

@kacena85 Tak ak ešte necete radšej, tak aspoň pre kontrolu tú bt meraj, aby si vedela, na čom si... ja tiež budem merať na´dalej, veď niektoré takto fungujú už celé storičia 😀
No hej, ju treba brať s rezervou. Aj keď som mala MA tak potom vraj hovorila kolegyni, že ona vedela, že prídem o bábo, tak potom načo toto??? Už som jej aj poslala sms, že nech nerieši či vôbec a kedy budem mať deti a 3 výkričníky som tam dala. Už sa s ňou nemienim ani baviť

kacena85
24. feb 2012

@lucianak no ved preto to robim lebo dr su taki ze no ktovie ci aj ovu mate a ci hento a toto a podla tohto ja sama viem najlepsie a hotovo, este keby si viem sama zmerat tu sliznicu a mam ms pravidelne ani tam nepachnem 😀
veru dobre si spravila, to co su za reci, ze vedela, ze to takto a hentak skonci jaaaaaj na taketo veci som ja veeelmi zla 😠

lucianak
24. feb 2012

@kacena85 Mi hovor, šak ja jej ešte vytmavím!!! takže meriame ďalej a uvidí sa, teda ja konkrétne cca o týždeň. Ale asi to bude tak ako to má byť. verím v to, že to bude takto správne ako sa to zariadi 🙂

kacena85
24. feb 2012

@lucianak jasneeee meriame, ved mrchu necakas tak co....treba myslet pozitivne a teplota ta v tom len utvrdzuje zatial, ja akurat neviem stale ten plodny hlien aky ma byt ved ja mam kazdy den iny 😀 😀 😀 raz taky slizky tahavy potom len mokro potom take biele tak ja uz fakt neviem, tie moje hormony poblazneneeee, len nech sa aj mne teplota drzi hore a som tento cyklus spokojna lebo budem vediet ze ovu bola aj keby co a este ma ms nech dojde
akurat s bambi som si tu vcera pisala, ze ja budem uz kazdy mesiac vdacna za ms po tomto a ked nebude a vyjdu ciarky veeelmi stastna ale nebudem zdrvena, ked ms dojde, skor mi aspon odlahne ze som ok konecne
som sa smiala, ze sme stale nadavali ked mrcha dosla a teraz jaj po tomto

svintekova
24. feb 2012

Ahojte baby.......tak dnes som bola na kontrole,všetko je OK a na budúci mesiac ideme opat snažilkovat 😉

bambi2
24. feb 2012

@svintekova supeeeeeeer!!!!!!! Vidis telo si poradi aj same, neni treba vobec zasahovat!!!!!! Tak drzim palce nech coskoro pride mrska!!!!!!!!! 😉

svintekova
24. feb 2012

@bambi2 dakujem, no doktor povedal, že tam ešte niečo je-ale žo to zmizne pri dalšej mrchani-tak ako si povedala 😉 ved ty si moj osobný virtuálny lekár a to ma nemusíš ani vidiet 😀

bambi2
24. feb 2012

@svintekova neboj, prva mrcha bude taka silna, ze vsetko vyplavi.. ja som az nechapala aka silna bola a este vyplavovalo aj velke kusy zrazenin. takze sa nelakni, bude to este vybiehat von... ja som na prvej kontrole nebola vycistena ale po mrche bolo vsetko v poriadku tak ako malo byt... 🙂
nie so lekar, nastastie a keby som aj bola tak som uz davno neni 🙂 urcite by som vystupila dobrovolne z toho ich zacarovaneho kruhu... 😉
ale som rada, ze som ti mohla pomoct... 🙂 aspon takto cez net...

svintekova
24. feb 2012

@bambi2 aj mna doktor upozornil, že mrcha bude silná. dakujem za pomoc a teraz už len čakám na tvoje dobré správy 😉

bambi2
24. feb 2012

@svintekova neni zac dakovat... no moja druha mrcha bola tiez velmi silna... skoro taka ako prva. ono to pojde tiez trochu tak prudom, na wcku som to videla.. vlozku som si menila skoro kazdu hodinu. az tak to zo mna tieklo ale iba 3 dni tak silno, potom to zoslablo...
no u mna to zatial nevyzera na mrchu, mala by som mat uz spinenie, tak 2-3 dni pred mrchou. zatial nic... tak som zvedava... ale citim sa este stale aj taka nepohybliva, hlavne brucho je take divne...

kaculiatko88
24. feb 2012

@kacena85 ja to ešte podľa teploty neviem určiť. 😉

bambi2
24. feb 2012

a mam taky dojem, ze uz to na mna ide.. trosku som si poplakala ale pri takych sprostostiach co som citala v novinach... teraz sa cudujem sama sebe, nechapem, preco som nad tym plakala. teraz mi to pride smiesne... no co so mnou uz 😀 😀 😀

lucianak
24. feb 2012

@kacena85 No hlien-soplik má byť taký ťahavý, presne ako sopel z nosa, ak sa tak poriadne vysmrkáš, taký faaaajny ťahavý 😀 Čítala som niečo, že ste popísali o tej ms s bambi 🙂 No čas je najlepší na všetko, tak celé sa to prevalí onedlho 🙂

lucianak
24. feb 2012

@bambi2 Ak sa môžem popýtať, čo konkrétne pozoruješ na sebe, že neočakávaš ms? 🙂 Snáď výjdu tvoje predtuchy a so šťastným koncom. A ktorý dc si?
Ja zatiaľ meriam bt a včera ráno aj tesne pred polnocou ma pichalo chvíľku naľavo v podbrušku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre