Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 dakujem si zlata 😀 a ty pracujes?

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 tak prideme aj my v lete... 😀 😀 😀 😀 😀 moja mala sa lubi kupat... 😀 😀 😀 nepracujem, doma som... aj ostavam... 😀

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 a kde to byvate?? ja budem v lete priamo v NR v centre.. ale iba na 3 tyzdne...

lucianak
27. feb 2012

@kacena85 Noooooooo, krásne krivky 🙂 Je to asi potvrdené, že ovu je tam....
Domček je fakt na nezaplatenie, ale preds u mňa skôr vyhráva súkromie. A ešte sa má vrátiť brat, ak by sme tu v 1 dome boli ako keby 3 rodiny a to už je mooooc veľa na mňa...

kukucg
27. feb 2012

@bambi2 Vau ja by som to nevydrzala 😅 😅 ale ked ti je to jasne tak potom neni o com 😉 😉
ty si kedy potratila prosim ta?? si ta pamatam ale neviem casovo zaradit 😒 😒

kukucg
27. feb 2012

@lucianak Tak uvidis co sa z toho vykluje 😉 😉

bambi2
27. feb 2012

@kukucg koncom novembra... 25 presne... ja to citim, mne to uz nemusi nikto potvrdit, iba dr. tomu sa chystam az koncom aprila... predtym, nez pojdeme na dovolenku...

kukucg
27. feb 2012

@bambi2 Na moja meniny 😔 😔 tak si dobre pamatam ze neskor... ja 29.9 a stale nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kukucg
27. feb 2012

@bambi2 Tak to je skvele 😵 😵 😵 ze to mas takto, budem drzat palceky nech vam vsetko ide co najlepsie 😉 😉

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 no jasneee ked nebudem v praci ale tak ved cez leto uz nebudem ved budem tehu 😀 😀 😀
tak kludne dojdite, ale nemame taky velky bazen len taky mini pre male deticky, lebo to by nas pes ho hned dal do poriadku, mame velkeho vlciaka a ten nafukovaci velky nehrozi a ten do zeme si nemozme dovolit a tak co uz na staci aj lehatko a slnko
byvame v celadiaciach, to je smer na zlate moravce ale odbocis par km od nr na pohranice hostova celadice

kacena85
27. feb 2012

@lucianak jemine no tak to hej, no sak my tu mame pokoj akurat tu mam obe babky ale tie uz ledva prejdu tak skor chodime my ich kuk pocas prechadzky a moja mamina tu robi vychovavatelku na zakladnej skole, sa smejeme, ze ona chodi sme do roboty a my opacne do mesta, ale tak babina bude akaa vychovavatelka ked tam bude nase dieta hehe len to musime aj stihnut

bambi2
27. feb 2012

@kukucg bola to skusenost, aj ked zla ale naucila som sa par novych veci, v niecom mi to pomohlo. zivot ma zasa skusal... a dostala som to naspät zasa. takze sa nemam na co hnevat 🙂 🙂 🙂 😵

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 moja vzdialena sestranica, jej mama odtial pochadza... no tak by sme mohli dat stretko aj v meste... 😵

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 ok ved potom sa ozvi ked tu budes ved uz budeme mat hadam aj bruska teda ty urcite 😉

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 dam vediet... ved este mame casu do juna. este ani neviem kedy. ale mala je uz odhlasena zo skolky takze musim pozret kedy budu lacne letenky a podla toho objednat...

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 no jun je super aj na cestovanie aj na dovo, strasne sa tesim na leto a teraz mi staci aj jar....zimu moc nemusim brrrrr, my chceme ist znamych kuk cez velkonocne sviatky do ciech, zaciatkom aprila, predlzeny vikend a trocha vypadnut uz, som sa smiala lebo na jednej stranke mi vyslo podla jonasa pocatie 2.4 a chlapec nooooo to by bolo veru, u nas same baby ved ked neratam maminu tak nas je 6 😀

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 aj u nas je dnes krasne pocasie, mam taky dojem, ze uz sa blizi jar. a je koniec zimy!!!!!!! poobede chcem ist trocha von vychutnat si slniecko... uz mi to chyba...
hej, my ideme v aprili este do anglicka znovu na dva tyzdne, v juni na sk na 3 tyzdne a v juli do francuzska na 3 tyzdne. budem mat dovolenky ajajaaaaaj, potom ide mala do skolky v auguste a do vianoc nebude nic. tak si chcem este vychutnat aj s bruskom dovcu a bez svokrovcov. to vyjde teraz, zmenim plan, poviem, ze potrebujem klud a nie sa tam s niekym hadat a okrem toho je ten byt maly pre tolko ludi. to bude muset manzo pochopit a svokrovci tiez, ze si chceme vychutnat poslednu dovcu v trojici lebo budeme styria a v 4 to uz just nepojde s nimi na dovcu.. a ked to nepochopa tak ostanem doma.. alebo poletim niekde inde s malou a manzom a bude... 🙄

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 fuuuha tak to teda stihnes pobehat toho zavidiiim, hehe, my tak max do tich ciech pojdeme a mozno niekam k moru aj to nevidim nadejne a ked budem tehu tak isto nie ,to sa budem bat veru, sak uvidime co bude

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 no stihneme, myslim, ze tak skoro sa mi potom nebude chcet na dovcu... aj tak termin vychadza na zaciatok novembra takze do leta asi nic nebude. mozno iba sk na par dni.. no uvidime...

bambi2
27. feb 2012

takze budeme mat doma malu skorpionku... 😀 😀 😀

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 ja som dnes sama doma a nic ine nerobim len hladam co zjem hruuuza so mnou

bambi2
27. feb 2012

no tak tento tyzdenny horoskop na aktualitach ma teda dostal 😀
Týždenný horoskop: Blíženci

Možno budete musieť pristúpiť k vážnemu rozhodnutiu, ktoré prinesie zásadné zmeny. Nevylučujú sa zmena bydliska, alebo zamestnania, ani sobáš, či tehotenstvo. Ak budete vopred dobre plánovať, môžete sa tešiť vášmu finančnému blahobytu a istote. to sedi

😵 😵 😵 😵 😵 😵

sabaka
27. feb 2012

@kacena85 daj si lanove semiacka 😀 😀 😀 no ja dnes citam vsetkom mozne tu na koniku, mimo ine aj o 'prstikovej metode', co ma celkom pobavilo 😉 a tak clovek nikdy nevie.. 😉

kacena85
27. feb 2012

@sabaka ja som to tiez citala, mne chodi casak mama a ja, sestra ked zistila, ze som tehu hned mi predplatne dala 🙂 jaj neva aspon si precitam vselico a nie je tam len o babatkach pisane a v kazdej je aj nieco o plodnosti a takych veciach, no lanove budu na veceru, uz som zjedla dva jogurty a kusok smotan. torty takze takee strasne to nie je 🙂

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 nepozres mi moj?ja som dozivotna panna 😀 😀 😀

bambi2
27. feb 2012

@kacena85
Pokúste sa zmeniť svoj doterajší vzťah k spôsobu vášho života, ľudom i okoliu. Stále odkladanie riešenia problémov vám nebude na žiaden prospech. Nezabúdajte, že máte k dispozícii jemnú, citlivú a intenzívnu vnútornú energiu, tak ju naplno využite.

City: Hviezdy vám sľubujú veľa. Vášnivosťou a optimizmom pritiahnete pozornosť opačného pohlavia a následkom toho, nebudete mať núdzu a sexuálne zážitky. Ale dajte si pozor, lebo vášeň bez rozumu neprinesie budovanie hlbšieho citového vzťahu.

sabaka
27. feb 2012

@kacena85 hej mama a ja to je super casopis! moja segra si vytlacky kazdy mesiac odklada. aj zdravie mozem.
eh tak kusok smotanovej torty to je nic, nie ? 😝 ja skusam pomalicky davkovat si trochu sportu, pomaha mi to odreagovat sa. cez vikend 13 km po horach, dnes idem skusit trochu behat. fakt mi to dobre robi a este to slniecko k tomu

kacena85
27. feb 2012

Za každú mrzutú poznámku na adresu partnera sa na neho päťkrát úprimne usmejte. Že nie? Nedá sa to? Tak proste choďte od seba! Jednajte otvorene a súčasne s citom. Nezabúdajte v kontakte s priateľmi a príbuznými na reč tela. Pozornosť venujte normálnemu fungovaniu v rodine a pracujte na prírastku. 😀 😀 😀

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 mne sa pacil viac moj rocny hehe

kacena85
27. feb 2012

@sabaka no to je taka domaca vies piskoty smotana ovocie tu velmi lubime a tak som kusok spapala hned takto z rana.no ja si to tiez odkladam, teraz to skor len prelistujem a precitam to co ma zaujima, ked budem tehu tak ich vytiahnem a budem pekne citat vsetko sak tam je toho tak vela a super rad, no aj zdravie mam doma kazdy mesiac 😉
presne sport je super a teraz po tej zime ani nevravim, no ja som bola od piatku u segri a to sme boli aj 5-6 hodin kazdy den vonku, rano sa mala najedla, do kocara, potom sme sa sli naobedovat a opat kocar a to tri dni dokola a mam normal svalovku a vcera sme dali s drahym brusaky a ked bude tak okolo tich 14 st tak pojdeme aj my behat za dedinu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre