• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

25. marca 2017 
@kacena85 v mojom rocnom ma zaujala tato veta Dovolenka od júna do októbra vám prospeje na tele aj na duši. :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. feb 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 nasla som rocny aj a na predchadzajucej strane som vybrala uuusek ktory sa mi naramne pacil hehe
27. feb 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 gratulka k nedorazeniu mrsule. aj ked v tvojom pripade tym ze si o tom bola taka presvedvena som ani ine necakala. :dizzy_face:

@poisonblu
@lucianak ako baby? citite sa tehotno? :slight_smile: ja ani moc nie, dnes ma nejak pobolieva brucho. a mam starsnu chut testnut ale nemam doma test a asi ho ani radsej nekupim a vydrzim do stredy stvrtku. aj ked to chce vela sebazaprenia. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucka23 dakujem :slight_smile: dufam, ze ma budete vsetky nasledovat... teraz dlzite vy mne dobre spravy :wink:
27. feb 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka23 inak ja som to tusila uz v pondelok minuly tyzden, po to silnom pichnuti... to sa nedalo prehliadnut to uhniezdenie vajicka... :grinning:
27. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 no aj mna min. tyzden pichalo na pravej strane. ale stale sem tam citim take pichanie. :sweat_smile: takze ja si nemozem povedat ze uhniezdenie bolo vtedy a vtedy. ale v sobotu to bolo dost silne tak moznooooooooooo prave vtedy. :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: juj kurnik nech uz je aspon streda. hrozne toto cakanie. :grinning:
27. feb 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 heeeheh aj ja som panna. no, vsak na prirastku pracujeme, nie?! takze to perfektne sedi
27. feb 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka23 veru to je tazke povedat ked ta picha stale... ale nemas ani tusaka, ze by to mohlo byt?? necitis sa na to??
27. feb 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka no pracujeme ako pracujeme, my tento mesiac nemozme ale tak ved uvidime co bude buduci
27. feb 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracujeme aj tak lebo sa dusevne na to usilovne pripravujeme :slight_smile: a buduci mesiac uz to pojde naostro :confused:
ozaj, to womenzone forum, je to dobre?
27. feb 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 pracujeme aj tak lebo sa dusevne na to usilovne pripravujeme :wink: a buduci mesiac uz to pojde naostro :confused:
ozaj, to womenzone forum, je to dobre?
27. feb 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 citam si rocny horoskop pre nas panny a tam ze "na sklonku leta vam pribudne novy clen rodiny" :astonished: :grinning: http://ehoroskop.sk/horoskopy/horoskop-na-rok/2012-rocny-horoskop-2012/rocny-horoskop-panna-2012na-rok.html tak to beriem!
27. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 co ja viem. citit sa citim ale neviem ci je to zato ze to tak velmi chcem alebo je to naozaj. :sweat_smile: dnes tiez dost intenzivne citim cele podbrusko. no aby uz bola apson streda. :grinning:
27. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka23 sem tam ma pichne v podbrusku..zajtra idem do mesta, tak kupim si aspon 3 testy :D ale testnem asi az v piatok alebo cez vikend...
27. feb 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka hej je to tam super ak si chces meriat bt a zapisovat do grafu, a to si kde nasla ved som ho citala co som slepa ci to si asi bola na inej stranke
27. feb 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka Čaká Vás veľmi aktívne sexuálne obdobie :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak opustavam vas, idem si vychutnat von slniecko... hned je to stastie trojnasobne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekny zbytok dna prajem.. vecer som tu jak na koni ;o)
27. feb 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poisonblu vidis to ja ak by som mala test doma tak neodolam. preto ho radsej ani nekupujem este. :sweat_smile: :grinning:
27. feb 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka23 ja som tak minuly mesiac nepockala a minula zbytocne 2 testy
27. feb 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu vsak aj ja. preto som radsej ziaden nekupovala do zasoby. :grinning:
27. feb 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 ahoj vééééľka gratulácia od nás :slight_smile:))) júúúj teším sa :slight_smile:)) dúfam sa za mesiac budem tešiť aj sama zo seba :slight_smile:))))
27. feb 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 blahoželám :slight_smile:

Tak skupinka tehuliek sa nám pomaličky rozrastá :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludka77
@kaculiatko88 dakujem :slight_smile: drzim vam tiez palce nech to cim skor klapne!!!! :slight_smile: zasluzime si vsetky!!!!! tak teraz je rad na vas!!!!! :slight_smile:
27. feb 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a idem si trocha lahnut... ta unava... a chrbat si necitim pomaly.. to sme boli iba chvilu vonku...
27. feb 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 inak s tou lulucinkou a sandralu, tak ako som hovorila... :grinning: :grinning: :grinning: ako keby to malo byt znamenie pre mna, ze sa tehu zopakuje :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 ďakujeme, ale myslím, že mi budeme posledný. Nejako si sa nám nechce snažilkovať. Asi si dáme pauzu.
27. feb 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 ani mne sa nechcelo. nebol to ciel.. a pozri ako to dopadlo... :grinning:
27. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 niekomu to vyjde ale nie každému :wink: My máme iné ciele. Ale keby sa podarilo tak by sa určite tešili. Ale hovorí sa keby bolo keby boli by sme všetci v nebi :slight_smile: :slight_smile: Teraz je pre mňa prioritné sa dobre pripraviť na prijímačky na VŠ. A rozhodnúť sa čo s bývaním.
27. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 aha, to som zabudla... nieco si uz pisala o vs...
27. feb 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok