• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

25. júna 2017 
@kaculiatko88 drzim palce aby bolo vsetko ok
12. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 kup si klickovy olej alebo si naklicuj psenicu spaldovu, ja tiez pijem olej, vraj napomaha predist potratom... http://www.apz.szm.com/download/prednaska-tehotne.pdf precitaj si, je to cisto prirodne, neuskodi iba pomoze...
@boga28 tak to je este horsie, nez ten moj pripad
@timona pockaj este. vobec s netrap nad tym. chod az o dva tyzdne. potom sa rozhodni. nerob priskore zavery. nech si lekari tvrdia co chcu, aj oni nemusia mat pravud, mozu sa mylit!!!!!!! chod az o 2 tyzdne a potom uvidis...
12. mar 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona strasne ti drzim palce a naozaj sa teraz este netrap o dva tyzdne bude vsetko v poriadku uvidis
12. mar 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka, @boga28, @bambi2 žienky ďakujem veľmi pekne. Už tretí deň ležím v posteli a nechávam sa obskakovať.
@bambi2 ja by som tiež počkala. Aj tak sa odporúča urobiť prvý USG až 10 dní po vynechaní mrchy.
12. mar 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 hej, ale zbytocne tam chodi kazdy tyzden... radsej neskor a raz. to nema zmysel kazdy tyzden. mozno sa to naozaj ukaze az o 2 tyzdne...
12. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no to hej. Ale jednoznačne by som počkala. A ten klíčkový olej máš olej alebo tabletky kde by sa to dalo kúpiť. Mám kúpené aj ľanové semiačka ale ešte som ich nezačala papkať. Chcela by som skočiť ešte ku liečiteľke.
12. mar 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 ja som ho dostala v lekarni kupit. oni ho sice nemali ale objednali ho. ja mam od dr. A. Vogel. alebo z netu objednat... http://biocare.sk/eshop/produkt/olej-z-psenicnych-klickov
12. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 http://www.slunecnice-cb.cz/slunecnice-cb/7-O-LECIVYCH-POTRAVINACH/91-OLEJ-Z-PSENICNYCH-KLICKU ja si s nim budem natierat teraz aj brusko.. urcite bude super koli lecitinu a vit E... :slight_smile:
12. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 ďakujem veľmi pekne
12. mar 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 nedakuj.. :slight_smile: neni zac dakovat... ja ho tiez pijem, uz tyzden... a k tomu aj lanovy olej... je tam vela vitaminov, nemienim uz pchat do seba chemiu... urcite je to lepsia varianta, vsetko co je prirodne ako tabletkami sa napchavat... :slight_smile: a hlavne, nema to vedlajsie ucinky- velke plus u mna... samozrejme, vsetko s mierou :slight_smile:
12. mar 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 hej no čítam o teraz na viacerých stránkach. A ešte k tomu omladzuje :slight_smile: :slight_smile: a ako často ho piješ. Idem ho objednať cez net.
12. mar 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 na mojej flaske stoji 2 -3 lyzicky denne... ja si davam 2 lyzicky ale take väcsie trolinku ako kavove. nieco medzi kavovou a polievkovou. plus jedna taka lyzicka lanoveho. no ja som si natierala brucho v prvom tehu olivovym. ani jedna stria. tak myslim, ze tento bude este lepsi. stoji to za vyskusanie. a urcite takyto ucinok nebudu mat ziadne kremy co ponukaju na tehu brusko. a tusim si natrem s nim aj tvar dnes :grinning: :grinning: :grinning: mozno do zajtra omladnem aspon o 5 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaculiatko88 aaaaaaaaa mame to tu,odpadnem z teba...a to ste vlastne ani neriesili tehu,gratulujem,velmi sa tesiiiiim
Baby no proste krasa,takuuuuu radost z vas mam,no tak dufam,ze sa uz konecne aj jaaaa pridam tehule mojee
12. mar 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 zachvilu nas dobehnes :grinning: :grinning: :grinning: a nikto neostane v tejto teme... :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 no tak to teda neriešili sme nič a šup podarilo sa ani neviem ako a kedy. No len aby bolo všetko v poriadku a dotiahli sme to do úplného a šťastného konca.
12. mar 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 ahoj a dakujem.Ja som mavala doteraz ovul. tak 15 den,ale teraz az na 22.Lekar vravel ze ovulka moze byt aj den pred menzesom.
12. mar 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 tak bol by v tom cert keby nie ;))) isto sa zadari,verim v to,ved ten novy rok krasne zacal tak isto bude aj v decembri krasne ukonceny a hotovooo ;)
12. mar 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 vsetko dobre dopadne,ina moznost nie je a hotovi,pekne lez,oddychuj,prechladnutie prejde a budes krasna tehu,a co ti je?co si davas?
12. mar 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuska30 ahojky, no ovulka moze byt aj den pred menzesom, ale neviem ci sa potom podari vajicku uhniezdit ked pride hned krvacanie.. dolezita je aj dlzka lutealnej fazy, cize od ovulky po prichod mrchy, ktora by mala byt idealne tych 14dni, a ked je o moc kratsia, tak sa vajko nestiha uhniezdit a je vyplavene s mrchou.
12. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuska30 kazdy cyklus je iny,moze byt aj uplne bez ovu,ja sledujem temu grafy bt a tam su bsby co maju ovela ovela neskor,tak este pockaj a uvidis ci mrchana dojde
12. mar 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 štípe ma nos,slzia mi oči. suchý kašeľ, bolesti hlavy a cez víkend ma bolelo aj hrdlo. A neberiem nič. Len ležím v posteli, pijem veľa čaju a soluxujem.
12. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka sup sup ukoncit ms moja a ideme na to,dnes same dobre spravy tak inak to nemoze byt hadam nebudeme vynimky sak treba urobiy darcek pod stromcek ani balit ho nemusiime ;))))
12. mar 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaculiatko88 segra bola tiez tehu opytam sa jej co si davala,same ti to len tak neprejde,akurat mi pise,si davala homeopatika corizalia,to je na hrdlo,na nete isto najdes popis,citrony papaj
12. mar 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mna dnes chytá akýsi smútok . Zajtra mal byt náš velký den-prvý ultrazvuk na konci 13tt -chýba mi moja fazulka . tento týžden by mi mala dojst mrchana-tentokrát je vítaná a potom šup šup do snažilkovania :grinning:
12. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova s tym nic nenarobis, zial, je to tak a neda sa to vratit, ja som si za ten rok neraz poplakala ale po novom roku som povedala dost, sice viem, ze nie vzdy to ide, proste zahnat zlu naladu,myslienky, ale neboj bude lepsie a aj fazulka, netrap sa
12. mar 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 ja viem, na budúci mesiac snád uvidíme tehu testík s // čiarkami. Držím silnooo palce :dizzy_face:
12. mar 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova tak to dufam aj ja tfuj tfuj nech nam to vyjde :wink:
12. mar 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok